>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BET365 Odblokowany - poradnik!!!

cybul108 8

cybul108

Użytkownik
Napisałem poradnik jednak po kilku nieprzyjemnych sytuacjach/wiadomościach zdecydowałem aby zachować tą wiedzę dla siebie. Nie po to poświęcałem swój czas i pieniądze na testowanie marnych Vpnów, żeby potem być oskarżanym o scam.
Nie pozwolę na takie zachowania w stosunku do mnie, jeżeli ktoś będzie chciał poznać moją metodę to napisze do mnie priva, odpowiadam na pytania i to nic nie kosztuje. To moje know-how. Jak ktoś nie wierzy to sam niech przetestuje a nie rzuca oskarżenia albo się wymądrza.
TEMAT DO ZAMKNIĘCIA
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Cybul , chwała Ci ,że Ci się chciało.
Dobra płacimy 200zł co msc.
Tylko jak tam jest z Ip , każde nowe połączenie to inne ip czy jest stałe ?
Nie orientujesz się jaki to rodzaj połączenia ? open vpn , ppoe ,l2tp ??
Czy Ip będzie się powtarzać dla wielu użytkowników jeśli będzie mieć to spore wzięcie ?
Posiadając np 8-10 buków zawsze kilka da limit w ciągu msc, więc niektórym będzie potrzebne zmienne ip. Wytrawni gracze potrzebujący 1-3 większych buków będą zadowoleni, gorzej z surebetowcami.
Najlepszą metodą jak dla mnie jest zrobienie własnego VPN ,tylko trzeba mieć znajomości w odpowiednim interesującym nas kraju ,ale to już dla mega zaawansowanych graczy.
 
cybul108 8

cybul108

Użytkownik
Napisałem do ich supportu z zapytaniem jak to jest z zmianą Ip, ten program ma zaawansowane funkcje dla znawców tematu. Na tą chwilę widzę że mam 1 IP stały niestety. Wydaje mi się że każdy dostaje oddzielne ip. Więcej napiszę po odpowiedzi z ich strony. Wiadomym jest że więcej IP daje większe możliwości, jednak sam powrót na 365 jest grą wartą świeczki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Bushahhahahaa.

Sam pisałeś, że do Twojej metody nie potrzeba VPNa?

A okazuje się, ze to co pisałem sporo wcześniej, dobre konto + VPN (w skrócie).
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Cybul108
Kurde, brawo... Amerykę odkryłeś...
Twój post został odrzucony przez system, gdyż zawierał reflinki. Regulamin forum tego zabrania.
Twój poradnik to odpowiedni program VPN (z reflinkiem) plus &quot;zagraniczne konta&quot;...
Stary, o tym na forum pisano już w marcu, gdy bet365 ogłosił wycofanie się z polskiego rynku.
Przy okazji. Przestrzegamy przed kupowaniem kont z niepewnego źródła. Jest dużo oszustów, którzy oferują konta na swoich &quot;znajomych&quot; w UK lub podrobienie dokumentów. Nie dajcie się oszukać, pierwsze ofiary niestety już są.
https://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-642.html#post6385304
 
cybul108 8

cybul108

Użytkownik
Znam sposoby bez użycia VPN&#39;a ale nie będę się dzielił z takimi ludźmi jak Sven.
Nie pisałem, że do mojej metody nie potrzeba vpna ale że ogólnie są chodzące metody bez VPN&#39;a.
Jak komuś pomogłem to się cieszę, a myślę że jest paru takich ludzi i mogą to potwierdzić. Mniejsza z tym, wszystko w tym temacie.
Większość ludzi na tym forum wydaje się mieć już obcykane metody na obejście zabezpieczeń Beta, więc nie będę się dzielił moimi &quot;głupimi&quot; metodami.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Znam sposoby bez użycia VPN&#39;a ale nie będę się dzielił z takimi ludźmi jak Sven.
Nie pisałem, że do mojej metody nie potrzeba vpna ale że ogólnie są chodzące metody bez VPN&#39;a.
Jak komuś pomogłem to się cieszę, a myślę że jest paru takich ludzi i mogą to potwierdzić. Mniejsza z tym, wszystko w tym temacie.
Większość ludzi na tym forum wydaje się mieć już obcykane metody na obejście zabezpieczeń Beta, więc nie będę się dzielił moimi &quot;głupimi&quot; metodami.
jak cos wiesz to tutaj napisz wszyscy z checia wysluchamy.. nie wiem po co chcesz zeby ludzie do Ciebie pisali na priv no chyba ze chcesz za to jakies pieniadze bo innego rozwiazania nie widze. chyba po to tutaj jestesmy zeby sobie pomagac a nie klocic i komunikac sie przez priv. od tego jest forum wlasnie.
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Rozwiązanie problemu podane przez Cybula jest drogie (600 € rocznie). Nie wiem, czy konieczne jest tak zaawansowany dedykowany IP. Poszukajcie pewnych VPN-ów, które umożliwiają zamówienie do podstawowej usługi VPN, dedykowanego adresu IP w Anglii (jeśli macie stamtąd konta). To dodatkowy koszt ok.30-50 € rocznie oprócz wykupienia usługi VPN. Czyli licząc przeciętnie, może to w sumie wynieść 100-150 € rocznie. Może wyjść taniej, ale i drożej. Nie napiszę jakie konkretnie VPN-y są dobre pod tym względem. Sami musicie poszukać. Mogę tylko odradzić PureVPN jeśli chodzi o dedykowane adresy IP. Czytałem, że przechodzone adresy sprzedają.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Rozwiązanie problemu podane przez cybula jest drogie (600 € rocznie). Nie wiem, czy konieczne jest tak zaawansowany dedykowany IP. Poszukajcie pewnych VPN-ów, które umożliwiają zamówienie do podstawowej usługi VPN, dedykowanego adresu IP w Anglii (jeśli macie stamtąd konta). To dodatkowy koszt ok.30-50 € rocznie oprócz wykupienia usługi VPN. Czyli licząc przeciętnie, może to w sumie wynieść 100-150 € rocznie. Może wyjść taniej, ale i drożej. Nie napiszę jakie konkretnie VPN-y są dobre pod tym względem. Sami musicie poszukać. Mogę tylko odradzić PureVPN jeśli chodzi o dedykowane adresy IP. Czytałem, że przechodzone adresy sprzedają.
A czasami w innych VPN taki dedykowany jeszcze taniej się trafia ale to także dobre rozwiązanie co kolega wyżej napisał.
Na ten moment wystarczy bez dedyka nawet ale nie przeładowane IP co zmniejsza koszty poprzez wykupu samego narazie tylko VPN. (Nie licząc cen dobrych kont :] )
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik


Otrzymałem 500 kart SIM omijających Ustawę Hazardową, które z powodu braku ofoliowania telefonu (folia zabezpieczająca przy transporcie) nie mogą być wystawione na sprzedaż.
Z tego powodu wylosuję 500 osób, które skomentują ten post.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Forma, którą podawał &quot;Cybul&quot; to była jego chęć zarobienia na jego refflie z VPNu, który kosztuje dosyć sporo, tak w dużym skrócie choć wcześniej mówił, że w ogóle to nie jest potrzebne.

Więc cały czas pozostajemy przy dobrym starym sposobie, dobry VPN oraz konto, działa bardzo dobrze cały czas to połączenie, do tego mając ciekawy VPN z niszy praktycznie mamy tylko serwery dla siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom