>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Sportingbet - opinie

zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Czy może u kogoś jeszcze pojawia się komunikat:

&quot; Error 1015, You are being rate limited...&quot;?
 
E 293

emarco

Użytkownik
12 stkę nie jest łatwo trafić, na pewno kilkanaście tysięcy graczy grywa w to w SB. Może kilku trafiło, może nie. Życzę abyś był tylko sam, daj znać, bo też kiedyś regularnie próbowałem trafiać i jestem ciekaw ile tak naprawdę można wygrać.
 
O 40

okpol1006

Użytkownik
12 stkę nie jest łatwo trafić, na pewno kilkanaście tysięcy graczy grywa w to w SB. Może kilku trafiło, może nie. Życzę abyś był tylko sam, daj znać, bo też kiedyś regularnie próbowałem trafiać i jestem ciekaw ile tak naprawdę można wygrać.
Niesamowite. Około 125 osob trafiło 12 meczy. Dostałem 325,20zl. Dziwne bo ako z tych meczy wychodzil 1434.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
U mnie 25 złotych za 11/12 ????
@okpol - to nie jest takie niesamowite, w większości spotkań wygrali murowani faworyci, jakbyś wytypował taką dwunastkę, trafiając jakieś niespodzianki, kasa na pewno byłaby większa ????
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
U mnie 25 złotych za 11/12 ????
@okpol - to nie jest takie niesamowite, w większości spotkań wygrali murowani faworyci, jakbyś wytypował taką dwunastkę, trafiając jakieś niespodzianki, kasa na pewno byłaby większa ????
Bardzo możliwe, że wyszedłbyś na tym lepiej trafiając 10/12 i otrzymując 100 darmowych spinów w grze Reel Steel :grin:
 
1 0

13lisek

Użytkownik
Bardzo możliwe, że wyszedłbyś na tym lepiej trafiając 10/12 i otrzymując 100 darmowych spinów w grze Reel Steel :grin:
Ja trafiłem 10/12 i otrzymałem 100 spinów w najgorszym automacie ever, którym jest Reel Steel.
Zarobiłem 10,25 i po ponownym obróceniu ( wymóg) jestem do przodu 4,75 zł ????
Kilka tygodniu temu trafiłem 9/12 i z 50 spinów ostatecznie na konto wpłynęlo 140 zł więc różnie to bywa.
Moim zdaniem kolejka łatwa do wytypowania i podejrzewałem, że wiele osób trafi, ale 325 zł to lekka przesada ????
 
Do góry Bottom