>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
T 0

trueloque

Użytkownik
ale czy zrozumiales pytanie ? znow to samo , odpisujesz to co wiem , ja sie wyraznie zapytalem , czy ktos zna jakis sposob, na zdobycie angielskiego adresu , czy tam potwierdzenie go , na przyklad w betfair , zeby jakos to latwo zrobic ? Na przyklad , czy jest jakis sposob, zeby zalozyc konto w banku w Anglii i zeby zobyc potwierdzenie na adres w Anglii , nie bedac nawet w niej . Nie chce Mi sie jechac do Anglii nawet i na jeden dzien , bo moze jest jakis sposob na potwierdzenia adresu przez internet . Zreszta , nei musi byc Anglia , na betfair i tak nie ma limitow na gieldzie .
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
@Cybul108
Kurde, brawo... Amerykę odkryłeś...
Twój post został odrzucony przez system, gdyż zawierał reflinki. Regulamin forum tego zabrania.
Twój poradnik to odpowiedni program VPN (z reflinkiem) plus &quot;zagraniczne konta&quot;...
Stary, o tym na forum pisano już w marcu, gdy bet365 ogłosił wycofanie się z polskiego rynku.

Przy okazji. Przestrzegamy przed kupowaniem kont z niepewnego źródła. Jest dużo oszustów, którzy oferują konta na swoich &quot;znajomych&quot; w UK lub podrobienie dokumentów. Nie dajcie się oszukać, pierwsze ofiary niestety już są.
Zbychu to na każdym temacie potrafi zbić kase ????
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Najlepiej to może zrobić listę oszustów, aby takiemu delikwentowi ruch ograniczyczyć
Taki uzytkownik jest zapewne odrazu banowany, ale jak coś zrobi sobie nowe konto więc po co robić liste jak nick moze byc za kazdym razem inny ? Nikt poważny nie da się naciągnąć no bądźmy szczerzy. Wystarczy trochę ograniczonego zaufania i trochę rozumnego myślenia. Nie ma nic za darmo
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
https://www.facebook.com/Konta-bet365-bwin-skrill-neteller-392079537845465/
jakby co to tu się nie pchajcie to oszust, ale sądzę że takich jak on jest pełno i powstaje pełno nowych, niestety jak nie ma się znajomych w Anglii którzy udostępnią Ci &quot;papiery&quot; to nie ma się co bawić w kupowanie kont, gdyż ich żywotność a także wiarygodność ludzi je sprzedających, trzeba od razu dać pod wielki znak zapytania. Może ktoś kupił konto i na nim śmiga, jeśli tak to gratuluje ale to jest raczej mały odsetek.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
https://www.facebook.com/Konta-bet365-bwin-skrill-neteller-392079537845465/
jakby co to tu się nie pchajcie to oszust, ale sądzę że takich jak on jest pełno i powstaje pełno nowych, niestety jak nie ma się znajomych w Anglii którzy udostępnią Ci &quot;papiery&quot; to nie ma się co bawić w kupowanie kont, gdyż ich żywotność a także wiarygodność ludzi je sprzedających, trzeba od razu dać pod wielki znak zapytania. Może ktoś kupił konto i na nim śmiga, jeśli tak to gratuluje ale to jest raczej mały odsetek.
Z tego co wiem nawet jeden z użytkowników to polecał wiec sam postanowiłem sprawdzić.
Oczywscie bardzo szybko okazali się oszustami ponieważ nie wysyłają nawet Loginu i Pass do Beta co jest podstawą sprawdzenia konta nie mówiąc o innych aspektach.
Więc polecam tylko dobre źródła ale to w tym temacie jest to zabronione :]
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Piszecie, że dużo buków zostało, do lipca jest okres przejściowy, kto miał się wycofać już to zrobił być może dlatego, że niektórzy to spółki giełdowe, niektórzy nie chcą się narażać UE itp. po 1 lipca będzie wiadomo więcej.
Myślę, że teraz odpowiednie służby monitorują przelewy bankowe bo KNF już wydała komunikat więc najłatwiej i najszybciej jest się zdemaskować poprzez przelew.
Po 1 lipca? Myślę, że będzie więcej pytań jak omijać blokady ale co z tego skoro każdy z Nas no dobra może 90% ma dowody osobiste na dane PL.
 
B 0

bartc1

Użytkownik
W bet at home nowy regulamin i taki oto tekst do akceptacji jesli chcemy grać: &quot;Klient potwierdza, że nie posiada więcej niż jednego konta w bet-at-home.com i nie posiadał w bet-at-home.com oraz u innych usługodawców zakładów online kont, które zostały zamknięte lub zablokowane.&quot;
Jak to rozumieć że co? Jesli powiedzmy miałes konto u buka który po 1 kwietnia się wycofał i zamknął z automatu konto to nie mogę potwierdzić powyższego zapisu? Chodzi mi o słowo wytłuszczone
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Po 1 lipca? Myślę, że będzie więcej pytań jak omijać blokady ale co z tego skoro każdy z Nas no dobra może 90% ma dowody osobiste na dane PL.
A no to z tego, że będąc Polskim obywatelem można normalnie grać w kraju
gdzie taka gra jest legalna. Albo udawać że się jest w takim kraju (omijać blokady). Trzeba tylko mieć potwierdzenie adresu zamieszkania w tym kraju.
Temat wałkowany był nie raz.
 
marcinek0103 0

marcinek0103

Użytkownik
A czy na Bwin można już normalnie grać? Chyba dostali licencje bo nie ma żadnego info na ich stronie. I jakiego bukmachera aktualnie polecacie jeszcze? Chodzi mi o netowego bez podatku ;)
 
T 0

trueloque

Użytkownik
Chciałem znaleść ciekawe informacje na tym forum . Czytam nie wiem , z 10 stron , nic nie ma , albo powtarzane informacje , które są wiadomo albo oczywiste , albo jakieś kłótnie . Mam jedną sprawę , może ktoś akurat wie , jak to zrobić . Chcę grać i na swoim Pinnacle i na swoim Betfair , ale nie mam adresu z uk . Jak łatwo zmienić adres i dostać na to potwierdzenie ? Wiem , że mogę to zrobić ręcznie przez przyjazd do Anglii , i dostanie jakieś rachunku na przykład na elektrykę czy na bank . Ale czy nie ma jakiejs szybszej drogi ? Nie bardzo Mi się chce jechać do Anglii . Oczywiście podanie komuś obcemu swoich danych nie wchodzi w grę , obawiam się oszustwa . Kupiłem do tej pory jedno konto Bet365 , z długą historią , za 800 złotych jedno , drugie za 600 od tego samego oszusta . No , i straciłem na tym . Dlatego żadne takie szemrane Mnie nie interesują . Może ktoś coś doradzić ? Nie tylko Mi się przyda . Dzięki z góry .
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Chcę grać i na swoim Pinnacle i na swoim Betfair , ale nie mam adresu z uk
na dane z UK w pinku nie pograsz obecnie. A jeśli chcesz dostać potwierdzenie zamieszkania bez wyjazdu do UK to poza spreparowaniem go lub posiadaniem dobrego znajomego na miejscu który Ci załatwi jakiś dokument to nie ma innej opcji raczej.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
A czy na Bwin można już normalnie grać? Chyba dostali licencje bo nie ma żadnego info na ich stronie.
Info na stronie jest:
&quot;bwin złożył wniosek o przyznanie licencji na działanie w Polsce. Nasz wniosek jest przetwarzany i jesteśmy w stałym kontakcie z polskimi władzami. Pozostając w zgodzie z nowym prawem zdecydowaliśmy się zamknąć konta wszystkich użytkowników z Polski. Klienci, którzy posiadają środki na koncie mają możliwość ich wypłacenia. Jesteśmy przekonani, że wkrótce uzyskamy licencję.&quot;
 
D 77

dalik

Użytkownik
Co się niektórzy obłowią na naiwności innych to już ich ????
Już powstało milion sposobów jak obejść &quot;system&quot; i widać ofiar nie brakuje ????
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Info na stronie jest:

&quot;bwin złożył wniosek o przyznanie licencji na działanie w Polsce. Nasz wniosek jest przetwarzany i jesteśmy w stałym kontakcie z polskimi władzami. Pozostając w zgodzie z nowym prawem zdecydowaliśmy się zamknąć konta wszystkich użytkowników z Polski. Klienci, którzy posiadają środki na koncie mają możliwość ich wypłacenia. Jesteśmy przekonani, że wkrótce uzyskamy licencję.&quot;
Strona normalnie działa ale możliwe jest tylko wypłacanie środków, na szczeęście jest &quot;furtka&quot; romawiałem przed chwilą z czatem BWIN i napisali że jak będę miał jakiś dokument (rach za telefon) z zagranicznym adresem to będę mógł dalej korzystać z konta,

ciekawe czy jak na przykład w POLSKIM orange podamy adres &quot;korespondencyjny&quot; kogoś znajomego z zagranicy (jako niby nasz) to wyślą tam rachunek ? ???? w sumie to nawet nie muszą tam wysyłać byle by umieścili ten adres na PDFie który przysyłają mailem , potem można to wydrukować pstryknąć fotkę czy skan i będzie wyglądało na rachunek wysłany pocztą ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom