>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Usunięto mi ten post z wątku dotyczącego ustawy hazardowej więc może tu przejdzie. Jeśli jest ktoś z zaplecza politycznego PO, N., KUKIZ&#39;15 może by napisał czy jego partia po odebraniu władzy Pis ma plany aby zmniejszyć podatek 12% lub zalegalizować ponownie zagraniczne buki ? Jedyne co wiadomo to to, że Korwin deklaruje wsparcie graczy. Moglibyśmy wtedy wtedy za 2 lata wpłynąć REALNIE na nasze życie.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Jeśli jest ktoś z zaplecza politycznego PO, N., KUKIZ&#39;15 może by napisał czy jego partia po odebraniu władzy Pis ma plany aby zmniejszyć podatek 12%
N. i odebranie władzy PiSowi? Dobry humor z rana to podstawa :cool:
PO nie sądzę żeby miała jakikolwiek podatek obniżać skoro w czasie swoich patologicznych rządów podniosła 20 podatków i danin publicznych - nigdy więcej tej patologii.
Tymczasem lada dzień wpada do Sejmu ustawa o obniżeniu ZuSu dla małych przedsiębiorstw - co o tym myślisz Adamo?


lub zalegalizować ponownie zagraniczne buki ?
A to zagraniczne buki były kiedykolwiek w Polsce legalne?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
N. i odebranie władzy PiSowi? Dobry humor z rana to podstawa :cool:
Będzie w koalicji rządowej z PO
PO nie sądzę żeby miała jakikolwiek podatek obniżać skoro w czasie swoich patologicznych rządów podniosła 20 podatków i danin publicznych - nigdy więcej tej patologii.
Nie interesuje mnie co sądzisz, a co nie. Chyba, że jesteś z zaplecza PO. Patologiczne rządy to są teraz, a podatek bankowy i marketowy to co ? Ceny produktów podrożały i to znacznie. Praktycznie co nie kupuję jest droższe niż 2 lata temu. Jakieś ciągle mity siejesz o 20 podatkach PO ! Ciekawe co by PiS zrobił jak by trafił na taki kryzys jak miała PO, a podniosła jedynie VAT o 1%. Kryzys dawno minął, a jakoś nie obniżył PiS VATu. Zajrzyj do kolegów z działu dotyczącego ustawy hazardowej - oni ci wytłumaczą jaka jest różnica. Za czasów PO co prawda gra u zagranicznych buków była nielegalna, ale po pierwsze buki były, a nie się zwinęły, a po drugie nie było blokowania stron ! To zresztą jest dobry przykład na to co robi PiS wszędzie. PO zrobiła coś złego, jak z TK, ale PIS to powtórzył z 10 razy większą siłą. Tak jest z obsadzaniem Pisiewiczów w spółkach skarbu państwa, z rozbijaniem się limuzyn, z dotacjami dla Pana Rydzyka z Torunia itd, itd, już nie wspominając, że nam zabierają in vitro i antykoncepcję, a za chwilę będzie prawo kościelne !
I widać, jak masz wywalone na bukmacherkę skoro nie zrobiło ci różnicy w przeciwieństwie do 99% użytkowników tego forum to co zrobiono teraz z ustawą hazardową. Zresztą nic dziwnego. Nie wiesz nawet jak było przed 2009 rokiem i udzielasz się chyba tylko w dziale politycznym. Tak czy inaczej mam niezłą bekę bo jak pisałem w 2015 r. tu i w dziale dotyczącym wyborów, że PiS zaostrzy ustawę hazardową to mnie tu zlinczowaliście ! A może to dopiero początek bo niektórzy kombinują z VPNami czy Skrillerm, a służby Pana Ziobro i Kamińskiego takich zjadają na śniadanie ????
Tymczasem lada dzień wpada do Sejmu ustawa o obniżeniu ZuSu dla małych przedsiębiorstw - co o tym myślisz Adamo?
To jakiś żart ? Oni to dadzą komuś kto ma przychody na poziomie 3-5tyś miesięcznie. PRZYCHODY ! A więc nie dochody/zyski tylko to za ile sprzedał swoje towary w miesiącu. Przy marży 10% miałby 500zł zysków przy założeniu przychodów na poziomie 5 tyś. Ja to drżę na samą myśl jaką jeszcze oni &quot;dobrą zmianę&quot; wprowadzą

A to zagraniczne buki były kiedykolwiek w Polsce legalne?
Przed 2009 ?
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Będzie w koalicji rządowej z PO
Nie będzie - Nowoczesna nie wejdzie do przyszłego Parlamentu, Grzesiek Schetyna rozegrał ich w całkiem sprytny sposób i rozgrywka znowu będzie toczyć się będzie między PiSem i PO a skorzysta na tym mocno Kukiz.

Ciekawe co by PiS zrobił jak by trafił na taki kryzys jak miała PO, a podniosła jedynie VAT o 1%. Kryzys dawno minął, a jakoś nie obniżył PiS VATu.
Jakoś dziwnym trafem jak rządzi PO to jest zawsze kryzys a jak rządzi Prawo i Sprawiedliwość to jest dobra koniunktura, ciekawe...

Za czasów PO co prawda gra u zagranicznych buków była nielegalna, ale po pierwsze buki były, a nie się zwinęły, a po drugie nie było blokowania stron !
No tak, bo PO niby jest za praworządnością a w praktyce stwarzała martwe prawo jak w przypadku ustawy hazardowej, totalny bezsens.

To jakiś żart ? Oni to dadzą komuś kto ma przychody na poziomie 3-5tyś miesięcznie.
Pewnie, bo lepiej nic nie zrobić w tym zakresie tak jak PO przez patologicznych 8 lat swoich rządów. Dodam tylko, że poprzednicy obecnego rządu przez 8 lat swoich patologicznych rządów podnieśli kwotę wolną od podatku o... 3 złote. Bez komentarza ????

A pamiętasz może jaka była przyczyna tej zmiany :grin: ?

Adamo, a jestem mega ciekawy co powiesz na zapowiedzi Grześka Schetyny o tym, że kiedy PO dojdzie do władzy to rozszerzą program Rodzina 500+ na pierwsze dziecko?? Bo jeszcze rok temu to co wprowadziło Prawo i Sprawiedliwość miało zdemolować budżet a teraz nagle okazuje się, że da się jeszcze rozszerzyć ten program :cool:

Dodam jeszcze, że za rok 2016 spólki Skarbu Państwa takie jak NBP, PKP i LOT osiągnęły rekordowe dochody.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Hahaha, włączajcie szybko na &quot;Lożę prasową&quot; na TVN24! Ale kabaret, płaczę że śmiechu, kto stracił początek niech żałuje.
Szkoda że tak króciutko o piątkowym wotum, Blumsztajn i łysy z Polityki miszcze!
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
skoro jest narod roszczeniowy, to teraz kazdy przy kolejnych wyborach bedzie cos ludziom &#39;dawal&#39; - juz slyszalem o pomysle 13 emerytury, zeby i starszy i mlodszy cos dostal i zaglosowal na po.
szkoda tylko, ze ludzie sa tak glupi i nie wiedza ze panstwo nie ma swoich pieniedzy wiec rozdaje kase innych.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
skoro jest narod roszczeniowy, to teraz kazdy przy kolejnych wyborach bedzie cos ludziom &#39;dawal&#39; - juz slyszalem o pomysle 13 emerytury, zeby i starszy i mlodszy cos dostal i zaglosowal na po.
szkoda tylko, ze ludzie sa tak glupi i nie wiedza ze panstwo nie ma swoich pieniedzy wiec rozdaje kase innych.
No i niestety jest to kur...wo bo tacy górnicy, nauczyciele, stoczniowcy, emeryci itd się zorganizują i pójdą na Warszawę, a przedsiębiorcy, którzy płacą na cały budżet mogą sobie... Najlepsza jest partia RAZEM - oni wręcz mówią, że należy podnieść opodatkowanie firm do 40 - 50% bo &quot;nowoczesny kraj&quot; to taki kraj gdzie jest &quot;opieka państwa&quot; Dla mnie osobiście wszystkie programy socjalne to w skrócie pomaganie przez zaradnych życiowo ludzi, którzy często przez lata wyrzeczeń i nauki coś zdobyli na rzecz leniwych, nie zaradnych życiowo, niedouczonych ludzi z postawą roszczeniową. Najczęściej co im wychodzi to rozmnażanie, a władza cieszy się słupkami demograficznymi lecz już niestety nie bada jaka jest &quot;jakość&quot; tych dzieci. Bo 1 dziecko z rodziny na poziomie będzie w dorosłości rzeczywiście pomocne w budowaniu dobrobytu całego społeczeństwa, będzie płaciło podatki i utrzymywało ten chory system emerytalny, ALE 10 dzieci z patologii może być utrzymywana z kolejnych zasiłków, 500+ lub być na utrzymaniu podatników w więzieniach więc ja bym jeszcze chciał jak zwiększy się demografia aby rząd zrobił badania gdzie jest taki skok - w jakich rodzinach.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Czemu nowoczesna tak obrywa w sondazach statnio? Chodzi o ten wypad Ryska ze szparka na Madere?
Co do Schetyny to jest czlowiek mafii i sluzb specjalnych od zawsze wiec nawet jak Tusk go zdymisjonowal za afere hazardowa to byl telefon zeby go przywrocic a najlepiej awansowac.
Widocznie pomimo totalnego braku aparycji i elokwencji przewiajacej sie tym ze sie zblazni albo nie ma nic do powiedzenia o ile cos tylko powie ma jakies tam inne talenty.
W ogole to facet do pierdla sie nadaje probowalem cos poruszyc miejscowych poslow pis ale nie sa zainteresowani przymknieciem ewentualnie zdemaskowaniem powiazan jakos.
Ktos powie dlaczego PIS tak krzyczy o rozliczaniu gangreny a nikogo nie tknie? Zamykajac cala wierchuszke PO poparcie by im skoczylo jeszcze o 50% a rewanzu nie ma sie co bac bo wiezniowie prawa startu nie maja
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik


Wiecie kiedy wkleiłem ten obrazek ???? Kiedy były wybory prezydenckie 2015 r. w dziale politycznym forum !!! Ale mam bekę z tych co głosowali na PiS z tego forum !
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Adamo, w 2015 roku pisałeś też:

Jak za rok będzie płacz, że bezrobocie 20%, a złotówka słabiutka będziecie mogli mieć pretensję wyłącznie do siebie kogo wybraliście do sejmu i senatu.
Po czwarte: już mam własną działalność i preferencyjny ZUS więc boję się, że po spełnieniu obietnic socjalistycznych ZUS tak wzrośnie, że nie dam rady.
Jestem zwykłym obywatelem, który boi się spadku złotówki, podwyższenia ZUSu i podwyższenia podatków oraz destabilizacji państwa bo te wszystkie rzeczy uderzyły by we mnie bezpośrednio.
dlatego cały czas was ostrzegam, że obecnie nie jest za dobrze, ale może być jeszcze gorzej. Ja pamiętam czasy jak w Polsce bezrobocie wynosiło 25%
Długo jeszcze będziesz się nabierał na to straszenie Prawem i Sprawidliwością?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo, w 2015 roku pisałeś też:
Długo jeszcze będziesz się nabierał na to straszenie Prawem i Sprawidliwością?
Jestem pod wrażeniem, że wyszukałeś te moje dawne posty. Po pierwsze to jeszcze czeka nas 2,5 roku. Po drugie przyznaję rzeczywiście nie przewidziałem: izolacji Polski w UE, osłabienia obronności kraju, łamania Konstytucji przez naczelne organy państwa, zniszczenie TK, Pisiewiczów od samej góry do sprzątaczek, zrobienia z TVP - TVPiS, wprowadzania krok po kroku prawa kościelnego, ograniczania do antykoncepcji, pigułek &quot;dzień po&quot; tylko na receptę, rozbijania się po Polsce limuzynami, odejście z WP, BORu, SKW itd wybitnych osób, wycinki drzew, niespotykanej arogancji władzy no i na koniec zaostrzenia ustawy hazardowej. Ups - to ostanie przewidziałem.
Prawda jest taka, że takie osoby jak ty będą do samego końca bronili tej partii. Stanowisz ich twardy elektorat. Takich ludzi nie da się już przekonać, ale PiS krok po kroku zraża do siebie wszystkich. Mu tu mamy na tym forum w małym wycinku graczy, którzy nie głosowali na PO, ale takich środowisk było bardzo dużo i to dzięki temu PiS ma te 7% więcej. To tzw &quot;wędrowny elektorat&quot; decyduje o tym kto rządzi, a za PiSem głosowali nawet geje. Udało się też z SLD, które gdyby nie szło jako koalicja by weszło. Tak naprawdę PiS nie ma miażdżącej przewagi. Mądre poukładanie szerokiej kolacji antypisowskiej ocali naszą demokrację.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Trudno się dziwić potem że PO czy Komorowski mają w wyborach we więzieniach i zakładach psychiatrycznych 90% glosów, przeczytajcie to poniżej z interii o jednym z najważniejszych KODziarzy, który handlował kobietami, póżniej taka patologia wychodzi na ulicę i &quot;broni&quot; demokracji.

Z zarzutów, jakie postawiono Konradowi M. wynika, że był on głównodowodzącym grupy, która wykorzystywała złą sytuację materialną kobiet i zatrudniała je do pracy, by później przekazać do klubów nocnych we Włoszech i Grecji.
Oskarżony do sprawy podchodzi bardzo spokojnie i liczy na uniewinnienie. Komentując sytuację powiedział, że działacze KOD-u są świadomi jego zarzutów, ale nie robią z tego sensacji.

Chodzi chyba o tego idiotę z helikopterem na głowie gdzie z innymi kodomitami śpiewał &quot;Caracale adieu&quot; do odszukania na jubitubi. Nie mogę tego zrozumieć że ludzie nic nie robią sobie z tego że obok nich w tych marszach idą z kapusiami Bolkami, łapówkarzami Piniorami, Mazgulami czy Sbekami. Trudno żeby działacze Kodu robili z tego sensację, skoro każdy tam ma sporo za uszami, jeden lepszy od drugiego.
Choć nie ma się co dziwić skoro jeden z użytkowników tego forum kilka postów wyżej szuka partii która z powrotem przwrócilaby nielegalnych bukmacherów, którzy chyba tylko w jednym kraju na świecie (Polska) 100% zysków transferuje sobie jak chce i gdzie chce
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
to niby w innych partiach/ruchach sa sami czysci?
wystarczy wspomniec o kombinatorach &#39;madryckich&#39;, z ktorych jeden jest dalej w partii, drugi dostaje zlecenia PR a trzeci ma posadki w spolkach panstwowych.
cala ta &#39;scena polityczna&#39; to raj dla wszelkiej masci kombinatorow i gosci po politologii/historii, ktorzy w zyciu nie przepracowali dnia bo od zawsze byli poslem.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Ja mam pytanie do wszystkich zwolenników PiS-u zastanówcie się dobrze nad odpowiedzią. Co ta partia przez ponad dwa lata zrobiła poza 500+ żeby zwykłym ludziom takim jak my wszyscy na tym forum żyło się lepiej. Tylko nie piszcie o podniesieniu kwoty wolnej od podatku dla najmniej zarabiajacych i planowanych zmianach w zusie dla firm, które mają przychód do 5000zł bo to jest propaganda dla idiotów.
Jak dla mnie PO i PiS to jedno bagno i tak długo jak ktoś zupełnie nowy jak np. Kukiz nie dojdzie do władzy to nic się w tym kraju nie zmieni.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ja mam pytanie do wszystkich zwolenników PiS-u zastanówcie się dobrze nad odpowiedzią. Co ta partia przez ponad dwa lata zrobiła poza 500+ żeby zwykłym ludziom takim jak my wszyscy na tym forum żyło się lepiej. Tylko nie piszcie o podniesieniu kwoty wolnej od podatku dla najmniej zarabiajacych i planowanych zmianach w zusie dla firm, które mają przychód do 5000zł bo to jest propaganda dla idiotów.
Jak dla mnie PO i PiS to jedno bagno i tak długo jak ktoś zupełnie nowy jak np. Kukiz nie dojdzie do władzy to nic się w tym kraju nie zmieni.
A dlaczego uważasz, że Kukiz byłby dobrym rządzącym? Pytam tak z ciekawości, bez złośliwości.

Pzdr
 
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
A dlaczego uważasz, że Kukiz byłby dobrym rządzącym? Pytam tak z ciekawości, bez złośliwości.
Pzdr
Kolega nie napisał, że kukiz byłyby dobrym rzadzacym, bo tego przewidzieć raczej się nie da, a napisał tylko, że jakby doszli do władzy to się może by coś zmieniło, podkreślam zmieniło. Sugerując zapewne, że przez X lat nic się nie zmieniło, gdzie osobiście również tak uważam. Alternatywa jest, ale ludzie i tak wola narzekać i robić na tych samych. Choć z drugiej strony, będę popierał PiS i inne partie, które nie chcą w Polsce relokowac tzw &quot;uchodźców&quot; do tej pory, aż będzie to konieczne.
Jakby rządziła nadal ta partia platfusów to wtedy byście się dopiero martwili, jak tu uchronić swoją rodzinę i kraj, a nie przejmowali się jakaś ustawa hazardową.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
przez lata straszyli zamachem, teraz beda straszyc uchodzcami - bylo ich w polsce okolo 100 i wszyscy sie szybko sami zmyli.
z drugiej strony polska to nie szwecja czy niemcy - przy pierwszym lepszym wybryku pewne srodowiska by zrobily z nimi porzadek.
 
Do góry Bottom