>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
G 294

gostek365

Użytkownik
za co bany ? chcesz powiedzieć, że na tym forum banują za apelowanie o przestrzeganie prawa ?
Nie tu się banuje reklamę firm które nie włożyła złamanego grosza w rozwijanie się forum a chce się na siłę reklamować , chcesz wrzucać oficjalne logo swojej firmy to zapłać najpierw tak ja to zrobiły wszystkie pozostałe firmy dzięki którym forum się rozwinęło i się utrzymuje.
No i tak jak Edi napisał spam , wiesniacki spam dodam od siebie.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Proszę wrócić do tematu i nie śmiecić, będą rozdawane kartki i to w pełni darmowe. I nie zależnie od bukmachera. ;)

edit: Za SPAM też polecą kartki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Szkieletor&gt;&gt; nie udawaj większego idioty nim jesteś nim de facto - bo twoja bezczelność zostanie wkrótce nagrodzona a ty pójdziesz na grządkę dla spamerów, którzy pod szyldem nowych graczy zaśmiecali ten wątek.
 
B 6

bonusbet

Użytkownik
Prawda panowie, że przy obecnym podatku żaden z większych buków nie wejdzie na polski rynek. Smutna prawda, ale trzeba mieć nadzieję, że PiS przerżnie następne wybory. Przetestowałem przez ostatnie 2 tyg polskie firmy i to jakiś dramat jest.
Stara się tylko Totolotek i Forbet. Bo przynajmniej mają promocje na grę bez podatku. Reszta jeszcze śpi. O Cweloszku nie wspominam. Dla mnie każdy kto zagra w sytysy jest zdrajcą ????
A co do VPN, jeszcze nie testowałem. Ale zrobinie dokumentu potwierdzające adres zamieszkania, to 3 minuty roboty. Wystarczy wystawić fakturę na fikcyjny adres ;) Przetestuje to w przyszlym tygodniu i dam znac.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Co to da ze PiS przegra wybory?? Jak myslisz ze PO albo ktokolwiek inny zniesie te zmiany to jesteś naiwny jak dziecko. Zreszta PiS raczej nie przegra wyborów ze wzgledu na 500+ , dzieki temu mają władze na 2-3 kadencje
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Co to da ze PiS przegra wybory?? Jak myslisz ze PO albo ktokolwiek inny zniesie te zmiany to jesteś naiwny jak dziecko. Zreszta PiS raczej nie przegra wyborów ze wzgledu na 500+ , dzieki temu mają władze na 2-3 kadencje
ostatnio rzucily mi sie luzne sondaże w gazecie na ten moment, PIS prowadził zdecydowanie nad PO, a to ze odsetek graczy na nich nie zaglosuje nie oznacza, ze reszta spoleczenstwa mysli podobnie. Oni będą rządzic teraz hoho
 
F 40

fly198

Użytkownik
ostatnio rzucily mi sie luzne sondaże w gazecie na ten moment, PIS prowadził zdecydowanie nad PO, a to ze odsetek graczy na nich nie zaglosuje nie oznacza, ze reszta spoleczenstwa mysli podobnie. Oni będą rządzic teraz hoho
no ja tez widzialem 2 dwa dni temu sondaże to przewaga PiS nad PO jest iluzoryczna
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Prawda panowie, że przy obecnym podatku żaden z większych buków nie wejdzie na polski rynek. Smutna prawda, ale trzeba mieć nadzieję, że PiS przerżnie następne wybory. Przetestowałem przez ostatnie 2 tyg polskie firmy i to jakiś dramat jest.

Stara się tylko Totolotek i Forbet. Bo przynajmniej mają promocje na grę bez podatku. Reszta jeszcze śpi. O Cweloszku nie wspominam. Dla mnie każdy kto zagra w sytysy jest zdrajcą ????

A co do VPN, jeszcze nie testowałem. Ale zrobinie dokumentu potwierdzające adres zamieszkania, to 3 minuty roboty. Wystarczy wystawić fakturę na fikcyjny adres ;) Przetestuje to w przyszlym tygodniu i dam znac.
A czy to czasem nie ty zapewniałeś przed 2-3 miesiącami, że już wszystko jest ustalone i GGR wejdzie chwile po nowej ustawie tak jak zapowiadał Gowin?
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Co to da ze PiS przegra wybory?? Jak myslisz ze PO albo ktokolwiek inny zniesie te zmiany to jesteś naiwny jak dziecko. Zreszta PiS raczej nie przegra wyborów ze wzgledu na 500+ , dzieki temu mają władze na 2-3 kadencje
Fakt ustawa obowiązuje i jeśli będzie dobrze funkcjonować to nikt nie będzie przy niej kombinował mają być wpływy do budżetu , im więcej osób pójdzie do ziemniaków tym bardziej trzeba zapomnieć o jakichkolwiek zmianach bo wyniki same się wtedy obronią .
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Wiecie może czy w polskich bukach można wielokrotnie korzystać z bonusów rejestrując konto tylko na inne dane czy trzeba kombinować z IP ?
 
A 205

amindada

Użytkownik
Ta ustawa byłaby przyjęta bez względu na to kto by rzadził, wypadło akurat na PiS i to na forum im sie dostaje najbardziej, mimo ze podwaliny pod tą ustawę stworzyło PO. Rzadzacy oficjalnie to tylko namiestnicy, oni nie mają za dużo do gadania - wytyczne dostają od swoich mocodawców w UE, bank światowy, MFW i to te instytucje kreują politykę w Polsce. Dowody biometryczne, rejestracja kart sim, wypieranie pieniedzy papierowych na rzecz wirtualnych, wzrost inwigilacji ,takie rzeczy są przewidziane na wprowadzenie w ciągu 20 lat i każdy kraj posłusznie to wypłenia, Duda się np. odgrażał wielkim sieciom handlowym, ze nałoży podatek i jak pojechał do Lisbony to mu szefowie biedronki pogrozili paluszkiem i temat ucichł. Jedynie zmienić coś może rewolta, bo w drodze demokratycznej nikt z poza układu nie przejmie władzy, bo jak ktoś zaczyna zagrażać to zostanie zdelegalizowany.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Ustawa weszła w życie tydzień temu. Niech gra dalej,szczególnie w BAH. PeKaO i Celna to lubią
by po ewentualnej &quot;rozprawie w sadzie&quot; z racji braku jakichkolwiek dowodow moc zasmaic im sie w twarz
No tak,zapomniałem o sprawiedliwych sądach.

Będzie przykaz,to i na &quot;specjalne&quot; działania pokazowe też się doczekamy (jak np. jak w stosunku do kibiców w 2012r.)

W tej chwili mamy za mało legalnych buków*,które mogłyby lobbować za zmianą podatku od zakładów. Gdyby tak weszył ze 3-4 nowe...

*w tym jeden rodzynek,któremu żadne zmiany nie są na rękę.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Ta ustawa byłaby przyjęta bez względu na to kto by rzadził, wypadło akurat na PiS i to na forum im sie dostaje najbardziej, mimo ze podwaliny pod tą ustawę stworzyło PO. Rzadzacy oficjalnie to tylko namiestnicy, oni nie mają za dużo do gadania - wytyczne dostają od swoich mocodawców w UE, bank światowy, MFW i to te instytucje kreują politykę w Polsce. Dowody biometryczne, rejestracja kart sim, wypieranie pieniedzy papierowych na rzecz wirtualnych, wzrost inwigilacji ,takie rzeczy są przewidziane na wprowadzenie w ciągu 20 lat i każdy kraj posłusznie to wypłenia, Duda się np. odgrażał wielkim sieciom handlowym, ze nałoży podatek i jak pojechał do Lisbony to mu szefowie biedronki pogrozili paluszkiem i temat ucichł. Jedynie zmienić coś może rewolta, bo w drodze demokratycznej nikt z poza układu nie przejmie władzy, bo jak ktoś zaczyna zagrażać to zostanie zdelegalizowany.
Od dawna to powtarzam, że duża część nowych ustaw w PL (i nie tylko), jest tworzona z polecenia &quot;góry&quot;. Praktycznie nic się nie dzieje przypadkowo i praktycznie nikt na szczytach władzy nie jest przypadkowy.
A tu taka mała ciekawostka pokazująca, w którą stronę zmierzamy:
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pracownikom-szwedzkiej-firmy-wszczepiono-mikroczipy-rfid
Życzę wszystkim miłej niedzieli!
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
L 123

lukaszbonq

Użytkownik
poza garstką ludzi siedzących w temacie to dla reszty społeczeństwa ustawa hazardowa jest plusem dla rządu. Spróbujcie porozmawiać na jej temat z kimś całkowicie czystym jeśli chodzi o bukmacherkę czy inne objęte ustawą gry. Przeważnie komentarz typu: dobrze że automaty będą totalizatora, to więcej kasy dla państwa. Taki niestety pogląd w większości społeczeństwa
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
G 294

gostek365

Użytkownik
poza garstką ludzi siedzących w temacie to dla reszty społeczeństwa ustawa hazardowa jest plusem dla rządu. Spróbujcie porozmawiać na jej temat z kimś całkowicie czystym jeśli chodzi o bukmacherkę czy inne objęte ustawą gry. Przeważnie komentarz typu: dobrze że automaty będą totalizatora, to więcej kasy dla państwa. Taki niestety pogląd w większości społeczeństwa
Racja pogląd większości , tylko że ten pogląd nic nie wnosi , jeśli nie będzie z tego kasy . Ustawa z 2009 też teoretycznie była słuszna ale nie przynosiła żadnych korzyści finansowych. Gdyby teraz janusze nie poszli masowo stawiać u ziemniaków to zmiany były by dalej potrzebne i to nie z punktu widzenia gracza ale przede wszystkim rządu .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom