>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
1-nie-wszedl 8

1-nie-wszedl

Użytkownik
Ktoś tu mówił, że dla graczy którzy wcześniej obstawiali na bet365, BaH itp rejestrowanie się teraz na te same imię i nazwisko u rodzimych buków STS, czy Millenium może być niebezpieczne.
chciałbym wiedzieć na jakiej podstawie ci którzy tak piszą wysuwają takie wnioski?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ktoś tu mówił, że dla graczy którzy wcześniej obstawiali na bet365, BaH itp rejestrowanie się teraz na te same imię i nazwisko u rodzimych buków STS, czy Millenium może być niebezpieczne.
chciałbym wiedzieć na jakiej podstawie ci którzy tak piszą wysuwają takie wnioski?
Zadaj to pytanie bezpośrednio userowi @Ktoś ????
 
1-nie-wszedl 8

1-nie-wszedl

Użytkownik
adres mail to chyba nie jest duży problem, można założyć nowy na potrzeby rejestracji, no i chyba u tych &quot;naszych&quot; buków skrill to tylko opcja, ale standardowo wpłaty/wypłaty to normalny przelew bankowy

Generalnie zgadzam się, że cała ta ustawa jest popierd...na ...

obstawiasz w miesiącu dajmy 1000zł, wypłacasz 500, jesteś do tylu 500 i jeszcze masz płacić podatek 12%? to jest ku... absurd :]

Jakiś podatek oczywiście powinien być, ale tylko i wyłącznie odliczany od zysku bukmachera, który zarabia na jako takim pośrednictwie zakładu między mną, a Tobą.

generalnie w uczciwym świecie wyglądałoby to tak:
ja mam 100zł, Ty masz 100zł. naszym pośrednikiem jest BAH
mecz tenisa Radwanska-Konta kurs. 1.85 - 1.85
ja stawiam (1), Ty(2)
wygrywa Konta. zgarniasz 185zł, wypłacasz.
BAH na &quot;pośrednictwie&quot; zarabia czyste 15zł i oddaje Państwu powiedzmy 20% czyli 3zł. No i tak to powinno wyglądać.

Chyba pora kończyć z tym nałogiem i zarywaniem nocy, oglądając o 2.00 mecze NBA. Od święta do święta pójść do millenium czy STSa, postawić na Polaków w eliminacjach 100zł dla zabawy i tyle ????

pozdrawiam!
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Ktoś tu mówił, że dla graczy którzy wcześniej obstawiali na bet365, BaH itp rejestrowanie się teraz na te same imię i nazwisko u rodzimych buków STS, czy Millenium może być niebezpieczne.
chciałbym wiedzieć na jakiej podstawie ci którzy tak piszą wysuwają takie wnioski?
Nie czytaj bzdur i nie bierz na poważnie wszystkiego co tu piszą.
Jetbull to zyje dostalem jakies promo na zaklady gra ktos tam czy sie wycofali?
Żyje, ma się dobrze i zbiera graczy z innych upadłych firm.
 
P 0

pomposzowy

Użytkownik
Dlatego nurtuje mnie fakt, iż zamieszczasz wpis, którego fragment to: ,,Hazard jest z gruntu zły i raczej stanowi powód do wstydu&quot;.
Ja też się zastanawiam, dlaczego panuje mit, że hazard (rozrywka dla dojrzewających) ma niby być czymś wstydliwym. Hazard z gruntu nie jest ani zły, ani dobry. Stanowisko katechizmu jest jasne, hazard sam z siebie nie jest niesprawiedliwością i dopóty dopóki bawimy się (przegrywając/wygrywając) nie zaniedbując najbliższych, to nie grzeszymy. No chyba, że jesteśmy kalwinistami, czy świadkami Jehowy, którzy bez argumentów klasyfikują hazard jako grzech.
 
S 44

sareig

Użytkownik
No proszę ziemniaki rywalizują o klienta ???? i jest jedną korzyść z tego , skorzystać z bonusów zgarnąć łatwa darmowa kasę i koniec grania u nich. Pozakladac konta na babcie dziadka wojka , może nawet i psa i gotowe. Teraz bonushunter w pełni legalny .
serio wyslal bys im dowod osobisty??
jesli ktos wie jakie sa limity na graczy z ukrainy poprosze o priv
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
serio wyslal bys im dowod osobisty??
jesli ktos wie jakie sa limity na graczy z ukrainy poprosze o priv
Jak lubisz przegrywać to pograsz sobie na Ukraińskim, jednak jak więcej masz zysku to niestety sporo krócej i wyjściowe limity to 1/5 +- innej Europejskiej nazwy.
Dla początkującego jest &quot;dosyć&quot; dobre aczkolwiek jak już troszeczkę wiesz co i jak to szukasz dalej :]
 
G 294

gostek365

Użytkownik
A ja się zastanawiam dlaczego tak wam zależy zagłuszyć i przykryć kluczowy przekaz zawarty w tym poście: https://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-639.html#post6383681
Cock ma rację wszystko zostało już powiedziane i każdy wie co ma robić , największa dezorganizacje forum robią nowi użytkownicy którzy rejestrują się w różnych celach , oraz trolle których zadaniem jest dezorganizacja i sztuczne podniecanie hasłami typu &quot; graj legalnie itp&quot; co wywołuje tzw gownoburze .
 
K 0

kar7

Użytkownik
Można, można. Przy takich niskich sumach pies z kulawą nogą się tym nie zainteresuje. Co innego przy grubszej kasie.
Bo ja mam tylko 225 zł, które od marca leży na koncie, ale w sumie dlaczego mam to stracić. Kasa to kasa.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Z wykopalisk. Kurde jak łatwo kogoś poniżyć i obrażać jak udzielić odpowiedzi. Po co odpowiadasz jak twoja wypowiedz nic nie wnosi?
ale sie czepiliscie chlopaka juz dawno byscie mu odpowiedzieli na pytanie i bylo by to o wiele prostsze.. mozesz na skrilla spokojnie wyplacac i pozniej poprzez karte placic w sklepach lub wyplacac w bankomacie. przelew bezposrednio od buka zdecydowanie odradzam ale na skrill bez problemu.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
No nie ludzie :grin: zdumiewacie mnie. To nie może być prawda. Każdy ma szansę wrócić na dobrą stronę mocy. Ważne, żeby nie kusiła go nawet od czasu do czasu ta zła, bo wtedy konsekwencje mogą być straszliwe...

Aa.. i słuchajcie Szkieletora i grajcie legalnie. Tak dla własnego bezpieczeństwa, a nie dla jego czy mojej przyjemności.
Ale musicie najpierw doradzić w jakiej firmie ;) najlepiej wklejać logo w profilu żeby wszyscy widzieli ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom