>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 38: Live in Studio

Status
Zamknięty.
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
KSW 38: Live in Studio

Data: piątek, 07 kwietnia 2017, 19:30
Transmisja: Polsat Sport Fight (19:00), Polsat Sport (20:00), Polsat (22:00)
Organizacja: Konfrontacja Sztuk Walki
Hala: Studio APRICOR, Sękocin Nowy
Rozpiska:
Walka wieczoru
146 lbs.: Artur Sowiński (MMA 17-8-0) vs. Łukasz Chlewicki (MMA 14-5-1) | 3 rundy
Karta główna
185 Ibs.: Antoni Chmielewski (MMA 32-15-0) vs. Łukasz Bieńkowski (MMA 4-1-0) | 3 rundy
146 lbs.: Roman Szymański (MMA 9-3-0) vs. Denilson Neves (MMA 11-4-0) | 3 rundy
135 Ibs.: Anzor Aziev (MMA 6-2-0) vs. Kamil Selwa (MMA 10-5-0) | 3 rundy
154 lbs.: Kamil Szymuszowski (MMA 15-4-0) vs. Marif Piraev (MMA 13-1-1) | 3 rundy
154 lbs.: Grzegorz Szulakowski (MMA 7-1-0) vs. Renato Gomes (MMA 20-9-0) | 3 rundy
146 lbs.: Łukasz Rajewski (MMA 6-2-0) vs. Sebastian Romanowski (MMA 11-7-1) | 3 rundy
Karta wstępna
154 lbs.: Maciej Kazieczko (MMA 2-0-0) vs. Tomasz Matusewicz (MMA 2-0-0) | 3 rundy
źródło:mmarocks.pl
 
P 4,6K

patryksandecja

Użytkownik
Szymański vs de Oliveira D.N.
typ: Szymański
Tej walki jestem pewien ponieważ Danilson jest dobry i dał całkiem dobrą walke w swoim debiucie w KSW ale Szymański jest według mnie lepszy od niego w każdej płaszczyźnie i moim zdaniem powinien wygrać ten pojedynek.
Azhiev vs Selwa
typ: Azhiev
Azhiev jest bardzo dobrym zawodnikiem który już to wielokrotnie udowodnił a Selwa mimo iż jest uznawany za jednego z lepszych zawodników w Polsce w swojej wadze to jednak jest jeszcze bardzo młody i dopiero nabiera doświadczenia. Azhiev miał przerwe ponad roczną ale raczej bardzo to na niego nie wpłynie i wygra tą walke.
Bieńskowski vs Chmielewski
typ: Chmielewski
Bieńkowski jest bardzo dobry w stójce i ma mocny cios ale w parterze nie prezentuje wysokiego poziomu. Chmielewski w stójce jest także dobry a w parterze wręcz świetny więc myśle że jeżeli walka przejdzie do parteru co jest raczej pewne to Chmielewski wygra tą walke. Na korzyść dla Chmielewskiego działa też jego doświadczenie (47 walk w tym 32 wygrane do 5 walk Bieńkowskiego).
Co myślicie o tych typach?
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
@patryksandecja


myśle ze malo wiesz i opierasz sie tylko na sherdogu
konfident swietny w parterze? a kogo on poddał w ostatnim czasie? dobry owszem ale do swietnego to mu brakuje i to sporo
na bienkowskiego moze to wystarczyc ale na kogos kto ma &quot;swietne&quot; zaplecze grapplerskie niestety juz nie.

co do anzora to skad wiesz ze rok nie wpłynie na jego walke?
tymbardziej ze to kategoria nizej niz dotychczas walczył.
ma zajebiste zapasy i na tym można bazowac ze bedzie obalał i trzymal walke w parterze, moze jakis g&amp;p

osobiscie predzej obstawilbym na sasze, ktory ma szanse troche pobawic sie zapasami z kurnikiem, saszka na łeb potrafi sporo przyjac, wiec o stojke mozna byc spokojniejszym, co do parteru gamrot go nie poddał, wiec mysle ze tez moze to byc jakims wyznacznikiem, a kurs 2.7 kusi.
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Witam po długiej przerwie spowodowanej brakiem czasu na grę. Ale wracam ze świetnym typem ????

Łukasz Bieńkowski @1.75 Unibet

Takiej promocji w tym miesiącu już nie trafimy. Łukasz przebija we wszystkim rozbitego Antka, ma konkretny cios którym wg mnie znokautuje bez większych problemów Chmielewskiego. Antek kiedyś oczywiście, był w ścisłym topie polskiej kategorii średniej, ale na dzień dzisiejszy to gatekeeper dla takich zawodników jak Bieńkowski. Brak Oknińskiego w narożniku Antka jest kolejnym ważnym aspektem. Jest już rozbity co pokazał w ostatniej walce z Materlą, zacznie agresywnie i nadzieje się na mocarny cios Bieńkowskiego, przed którym zdecydowanie większe wyzwania niż starcia z mocno wyeksploatowanym Antkiem. Wchodzę bardzo grubo w ten bet i polecam Wam z całego serca. Po wygranej nie zapomnijcie klepnąć reputki ???? pozdrawiam i polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Efektownie walczący Berserker Gracjan Szadziński (5-1) zastąpi Marifa Piraeva i zmierzy się z Kamilem Szymuszowskim (15-4) w ustalonym limicie powyżej kategorii lekkiej na piątkowej gali KSW 38: Live in Studio w podwarszawskim Sękocinie Nowym.
Marif Piraev zasłabł we wtorek podczas robienia wagi i musiał zostać hospitalizowany. Jego stan zdrowia nie pozwala na to, aby w piątek pojawił się w okrągłej klatce największej organizacji MMA w Europie.

W jego miejsce na KSW 38 kibice zobaczą szczecińskiego Berserker Gracjana Szadzińskiego. 28-latek ze Stargardu Szczecińskiego, który ma na koncie ponad sto walk w amatorskim boksie i kickboxingu, walczy w MMA od 2013 roku i ma na koncie pięć zwycięstw, a aż trzech jego rywali padało po ciosach w pierwszej rundzie.
Kamil Szymuszowski zadebiutował w KSW w maju 2015 roku, kiedy to pokonał byłego mistrza wagi lekkiej Macieja Jewtuszkę. Później podopieczny Łukasza Zaborowskiego dołożył jeszcze wygrane z Davidem Zawadą i Mindaugasem Verzbickasem. Teraz 27-latek postanowił zejść do wagi lekkiej, gdzie miał zmierzyć się z &quot;Piranią&quot;.
SportoweFakty
 
castea 0

castea

Użytkownik
Anzor, Bienkowski,Szymanski ,Szymuszowski. Kasa leci na beta z anzorem ,Bienkowskim , Szymanskim !! pozdro !
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Na dzisiejszą galę KSW 38 Live in Studio poślę sobie takiego dubla za 2 stówki:

Azhiev @1,30 ✅
Sowiński @1,45 ✅

@1,89 STS ✅ ✅

Jeżeli chodzi o Azhieva tutaj bez wahania stawiam na niego. W swojej kategorii wagowej chce być najlepszy, ma do tego predyspozycje. Wraca po ponad rocznej przerwie bodajże więc jest głodny walki i oczywiście zwycięstwa. Widziałem walki Kamila, owszem walczy efektownie i ma ambicje, ale Anzor to świetny zawodnik w prawie każdej płaszczyźnie. Wydaje mi się że to będzie najlepsza walka ze wszystkich z dzisiejszej gali ale mimo wszystko jestem za Anzorem i wstawiam go z pełnym przekonaniem do dubelka.

Drugi typ z mojego dubla to Sowiński. Zmierzy się on z Łukaszem Chlewickim. Obydwaj przegrali na gali KSW 37. Sowiński stracił również pas z Marcinem Wrzoskiem. Myślę że dzisiaj nie zawiedzie i będzie chciał udowodnić że zależy mu na odzyskaniu pasa i pokona każdego kogo dostanie w walce. Sasza mimo wszystko ma już 38 lat. Kondycja słabsza, to już nie ten sam Łukasz co 4-5 lat temu. Kornik wyższy o 7cm, dłuższy zasięg rąk i długie nogi. Tutaj walka skończy się max 2 runda przez nokaut i myślę że tutaj właśnie Kornik znokautuje Saszę.

Myślę że dubel bezpieczny i broń boże nie brany ze względu na faworyta bo niższy kurs. Bieńkowski chętnie bym dołożył, ale Antek to doświadczenie i może jednak namieszać w dzisiejszej walce, dlatego wolę nie ruszać tego pojedynku. Jeżeli chodzi o Szymańskiego, owszem młody i zdolny, efektownie poddał Romanowskiego na KSW 37 ale Oliveira sami widzieliśmy podczas Cyrku Bólu jak pokazał się w walce z Wolańskim. Doświadczony już Filip wygrał przez decyzję, ale biorąc pod uwagę że to debiut Brazylijczyka w KSW to można i tak go pochwalić. Tych 2 walk nie radzę ruszać, a jak już to też nie stawiać ogromnych sum na Szymańskiego czy Bieńkowskiego. Ewentualnie troszkę grubiej w tego drugiego bo jego bardziej widzę zwycięsko.


EDIT: Gala całkiem spoko, mój dubelek zielony, pewniaki nie zawiodły w żadnym wypadku. Pisałem o Bieńkowskim, lecz sam sie na niego skusiłem, ale nie żałuję bo po mimo słabej walki z obu stron przez decyzję sędziów wygrał więc plusik wpadł. Szymański też niestety nie dodany do tripla a szkoda bo był dzisiaj na prawdę o wiele lepszy i ma potencjał chłopak. Podsumowując: Zielono, ciekawie i czekamy na Koloseum ????
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
ja osobiscie stawiam chate na

Łukasz Chlewicki wyłapane po kursie 4.00 na unibecie, w tej chwili jest 3.00

co do prognozowania ze kurnik znokautuje saszke w 2 rundzie to dosc odważne, w calej karierze jeszcze nikt go nie znokautował, a ma naprawde dobre nazwiska na rekordzie gamer, Mansour Barnaoui, psychopata bakocevic czy strasznie mocno bijący semtex.
skłaniałbym sie ku temu ze saszka nawet jak pojdzie w bitke to moze ustrzelić kurnika, jesli nie to bedzie szukal sprowadzenia i starał sie gwałcic zapasami, jak bylo w przypadku walk czy to z kurą czy z azi thomasem.

a argument ze kurnik stracił pas i bedzie chcial udowodnic jest gowno warte, tak samo sasza po &quot;przegranej&quot; przez rozciecie z Mansourem, rowniez bedzie chcial udowodnic ze mimo wieku jest coraz lepszy.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Przedmeczowka oferta slaba ale na zywo perelki.
Kornik sasza 2.60 dotrwa do decyzji
Chlewicki mocny wytrzyma. Kornik tym bardziej.
Antek bienkowski nie dotrwaja do decyzji 1.80
Tu w 1 rundzie moze byc koniec
Kursy sts live

Na odwrot dziwne , dobrze ze limit stowka ;d
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom