>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NBA Kwiecień 2017

Status
Zamknięty.
1 16

1337player

Użytkownik
Brooklyn ostatnio robi furorę skutecznością i co za tym idzie wysokimi jak na nich wygranymi. Nie znam dobrze jej drużyny, nie oglądam ich meczy, tak samo jak magicznych, ale zamierzam pójść 8/10 w stronę Nets koerując się tylko statystykami dlatego jeśli ktoś wie czemu nie powinienem tego robić proszę o sensowne argumenty.

Pozdro

PS. Wiem ze na wyjeździe ale kurs na prawdę dziwnie wystawiony.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Brooklyn ostatnio robi furorę skutecznością i co za tym idzie wysokimi jak na nich wygranymi. Nie znam dobrze jej drużyny, nie oglądam ich meczy, tak samo jak magicznych, ale zamierzam pójść 8/10 w stronę Nets koerując się tylko statystykami dlatego jeśli ktoś wie czemu nie powinienem tego robić proszę o sensowne argumenty.

Pozdro

PS. Wiem ze na wyjeździe ale kurs na prawdę dziwnie wystawiony.
Netsi wygrywali chociazby dlatego, że część zespołów już konkretnie tankuje pod draft. Im nie zalezy bo i tak prawdopodobnie skończą na samym dole.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
dziś można śmiało, przynajmniej ja wchodzę w handicap Washington i Chicago.
Nicks graja *****, a do tego Rose ma nie grać. Chęć rewanżu i 3 miejsce powinno zmobilizować Walla i spółkę.
Chicago walczy o PO, 76ers fajnie ale raczej nie zatrzymają Butlera. Przypuszczam,że bez Rondo dadzą rade.
Washington -7,5 i Chicago -4,5 ako 3,59
kursy sts
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Dorzuciłbym jeszcze Portland. Ostatnio na wyjeździe z Minnesotą prawie mieli mecz, zabrakło detali w końcówce, u siebie są potężni, nie widzę ich porażki 1) Jedne z Ostatnich meczy regularnego 2) Każdy wie o co walczą 3) Kolejne mecze z cięższymi rywalami i dzisiaj wygrać to wręcz obowiązek. Lillard i Mc zdrowi, powinni zrobić wynik taki jak należy. Oczywiście Chicago podobna argumentacja, a Washington na papierze powinni to wygrać co najmniej 10 punktami, ale w praktyce może być różnie, chociaż innej opcji niż win nie widzę, również skład zdrowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Kawhi Leonard (rest), LaMarcus Aldridge (rest), Pau Gasol (rest), Manu Ginobili (quad), Danny Green (quad) and Dejounte Murray will not play against the Mavs on Friday.
Spurs pewna dwójka na zachodzie i myślami już w PO. Normalnie nie gram takich spotkań bo kursy są śmieszne, a dzieją się dziwne rzeczy, ale tutaj mamy spoko kursy i nawet rosną (może ktoś ma lepsze info niż roto choć nie sądzę).
Nie ma mowy o lekceważeniu ze strony Mavs bo dla nich ze Spurs to taka święta wojna. Liczę, że wykorzystają osłabienia i ograją rywali. Mavs ostatnio cieniutko, ale w takim meczu i na tym etapie sezonu nie ma to znaczenia. Gram bo najczęściej na takie spotkania przed meczem kursy są po 1.1-1.2 i linie kilkanaście pkt. Jednocześnie nie jest to żadna petarda wygrana Spurs z mimo wszystko słabymi Mavs nie zdziwi mnie jakoś strasznie. Liczę, że bilety był wykupione wcześniej i gospodarze będą zmuszeni zagrać na 100% ;)

Mavs -6.5 @2

Marathon

⛔⛔ odpuszczona druga połówka totalnie
 
jonsnow11109 31

jonsnow11109

Użytkownik
Elo majstry. Ja zagrałbym dziś over punktowy Jonasa Valanciunas&#39;a gdyż:
- buki wystawiają na niego dość niską linie +/-11,5 (jego srednia zdobycz punktowa)
- do składu Toronto powrócił po długiej kontuzji charyzmatyczny rozgrywający Lowry, od którego w dużej mierze zależało punktowanie Jonasa
- owa współpraca w poprzednim meczu przeciwko Pistons zaprocentowała 19punktowym dorobkiem Litwina oraz 10 asystami Lowrego
Wiadomo Miami walczy o Playoffy , Toronto raczej na luzie podejdzie do tego meczu , przed playoffami Lowry musi zgrać sie z drużyną . spodziewam sie kilku wsadów Valanciunasa i pokrycia linii
J. Valanciunas over 11,5 punktu
fortuna 1,82
pozdro , z wiatrem
whiteside pokrył kozacko 9 pkt minus niestety
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
OKC uwielbia uwalić takie mecze, a Miami gra o PO...
Nie jestem znawcą, a już mówię, że taki kurs przy tylu meczach śmierdzi na kilometr. Jednak powodzenia
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Cavs podejmą na własnym parkiecie Hawks. Przeciwko Jastrzębiom uwielbia grać Kyrie, który zazwyczaj notuje bardzo dobre zdobycze punktowe. Ja jednak skorzystam z kolejnego zakładu specjalnego, którym są przechwyty. Linia na Uni wystawiona na 1.5 steala. Liczę, że Kyrie ją pokryje. To także wychodzi mu nieźle w meczach przeciwko ekipie Budenholzera. Szczególnie, że Schroder ma nie zagrać (&quot;Updating a previous item, Dennis Schroder (foot) is not starting on Friday against the Cavs and will not play.&quot;). Jego miejsce w s5 ma zająć doświadczony Hiszpan, Jose Calderon. Wiadomo, że doświadczenie ogromne, ale zwrotność już nie ta sama, co kilka lat temu. Tu upatruję szansy dla rozgrywającego Kawalerzystów i pobieram ten typ.
Kyrie Irving powyżej 1.5 przechwytu @2.30 Unibet ⛔ 0
Dodatkowo bez analizy polecam także na dzisiejszą noc takie typy jak:
Eric Gordon powyżej 14.5 pkt @1.85 ⛔ 13 pkt
Goran Dragic powyżej 21 pkt @1.85 ⛔ 18 pkt

Kevin Love powyżej 2.5 &quot;trójki&quot; @2.10 ✅ 3/10 3PT
Denver Nuggets powyżej 117.5 pkt @1.88 ✅ 122 pkt

Wszystko Unibet
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Krótko i na temat, bo zaraz zaczynają. Gram overy Butlera i George&#39;a (linie na obydwu 25,5 pkt). Dlaczego? Powód jest prosty. Nets i Magic to nie są trudni przeciwnicy, ale te mecze dla Chicago i Indiany będą niezwykle ważne i myślę, że liderzy Bulls i Pacers pociągną dziś swoje drużyny do zwycięstw, które przybliżą ich do PO.
Jimmy Butler powyżej 25.5 pkt @1.80 ✅
Paul George powyżej 25.5 pkt @1.80 [oba STS*] ✅

*Zagrane u naziemnego, bo tu wyszła mi taśma z ako 50 ???? Także pobierajcie gdzie indziej, bo według mnie obaj dziś nie zawiodą.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Za niedługo mecz, także szybki typ ode mnie. Knicksi bez Carmelo i Porzingisa dzisiaj. Toronto wygrywając dziś zagwarantują sobie już na 100% trzecią pozycję i mogą odpoczywać przed PO. Tak więc warto zagrać nawet handi -9.5. Można poszukać czegoś na live jakby dało radę złapać lepszą linię, bądź do dubla - czysty win Raptors lub HT/FT. Osobiście liczę też że Toronto rzuci sporo i over zostanie pokryty. Moje propozycje na ten mecz:
Raptors -9.5 @ 2
Raptors win @ 1.20
total over 200.5 @ 1.90
Raptors over 104.5 @ 1.80

HT/FT Raptors/Raptors @ 1.45
Kursy Dafabet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Za niedługo mecz, także szybki typ ode mnie. Knicksi bez Carmelo i Porzingisa dzisiaj. Toronto wygrywając dziś zagwarantują sobie już na 100% trzecią pozycję i mogą odpoczywać przed PO. Tak więc warto zagrać nawet handi -9.5. Można poszukać czegoś na live jakby dało radę złapać lepszą linię, bądź do dubla - czysty win Raptors lub HT/FT. Osobiście liczę też że Toronto rzuci sporo i over zostanie pokryty. Moje propozycje na ten mecz:
Raptors -9.5 @ 2
Raptors win @ 1.20
total over 200.5 @ 1.90
Raptors over 104.5 @ 1.80

HT/FT Raptors/Raptors @ 1.45

Kursy Dafabet
dzieki,pograne.
jak to widzisz w meczu cavs ?
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
dzieki,pograne.
jak to widzisz w meczu cavs ?
Kawalerzyści powinni ten mecz ogarnąć na plus. Drużyny tego typu mają ambicje tylko i wyłącznie na 1 miejsce w konferencji na koniec sezonu, a jak wiemy Boston depcze. Kilku zawodników z Atlanty &quot;Game time decision&quot; , ale nawet jeżeli zagrają to nadal pozostaję zdania, że Clevland dzisiaj to wygrywa. Motywacji nie powinno zabraknąć. Do tego według rotoworld Irving ma dostać dzisiaj jakieś minuty, więc drużyna w najmocniejszym ustawieniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Kurczę z tymi Cavs to coś mi podpowiada nie grać tego. Jeżeli będzie im się chciało to to wezmą, bo wychodzą wszyscy najważniejsi gracze, ale Atlancie na pewno będzie bardziej zależało. Do tego grają u siebie, szykowali się na ten mecz. Oni w przeciwieństwie do Cavs muszą walczyć o rozstawienie w playoffs. Sam nie wiem, raczej szukałbym czegoś na live patrząc jak będą grać obie drużyny, bo kurs 1.5 w tym momencie to jednak za mało. Jak się trafi coś koło 1.8 - 2.0 to brałbym. Ale to wszystko widać będzie na żywo jakie jest zaangażowanie po obu stronach. Niestety chyba nie dane mi będzie oglądać meczu więc na ten moment odpuszczam.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Cleveland to win @ 1.57

Dlaczego Cavs? Moim zdaniem nie odpuszcza tego meczu o czym swiadczy wystawienie Irvinga na plac gry. Cleveland nie maja pewnego pierwszego miejsca a James nie pozwoli na utrate przewagi parkietu. Do konca pozostaly im trzy spotkania ( Raptors i Heat) i latwo nie bedzie. Atlanta niedawno pokanala Cleveland i Ci palaja checia rewanzu. Zreszta niektorzy mowia ze ta porazka byla najgorsza w sezonie.

Sory za jakosc , ale brak czasu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
friendly 421

friendly

Użytkownik
To co robił Lebron z faulami w 4 kwarcie to jest jakiś niesmaczny żart, generalnie spartolić taką przewagę to po prostu wstyd. Po tym dzisiejszym dniu nie uwierze więcej, że NBA nie jest ustawiane ???? Rządzić na boisku przez 40 min i nagle na zapalenie mózgu.
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Miami-Cleveland 2 za 1,85 Fortuna ⛔

Cleveland nawet grając bez Irvinga i Jamesa powinno wygrać, przed rozpoczęciem czwartej kwarty mieli 11 punktów przewagi, później jeszcze bodajże D. Williams miał piłkę na oddanie zwycięskiego rzutu, ale zaliczył stratę.

To, co wczoraj zrobiło Cleveland było wręcz szokujące. Przez całe spotkanie spokojnie punktowali Atlantę, która przez 3 kwarty była bezradna. Spotkanie dobrze rozpoczął Howard, który na początku był w zasadzie jedyną odpowiedzią na kolejne trójki zawodników z Ohio. W pewnym momencie miał 100% skuteczność, bodajże 8/8, co w obliczu braku Tristana Thompsona wyglądało całkiem sensownie. Czwarta kwarta to jakaś totalna żenada w wykonaniu Cleveland, a już szczególnie LBJ-a, który zagrał ten fragment po prostu jak junior. Dać sobie rzucić 44 punkty w jedną kwartę, gdzie w całej pierwszej połowie Kawalerzyści stracili ich... 46?! Niepoważne. Wydawało się im, że ten mecz wygrają na stojąco, że jakoś uda się dotrwać do końca. Najpierw faul LeBrona przy rzucie za 3 punkty, później to dziwaczne wybicie z autu do Irvinga, czego konsekwencją był trafiony rzut Millsapa równo z syreną. Przechodząc do meritum, to uważam, że drugiego takiego meczu Cleveland nie zagra. Stracić bodajże 30-punktowe prowadzenie w meczu? Mistrzom już w szczególności nie wypada. Dzisiaj na Florydzie grają z Miami i nie wyobrażam sobie, żeby nie wygrali tego spotkania. Questionable jest TT, reszta do grania. Waiters też questionable, nawet jak zagra, to z jego formą raczej po takim rozbracie powinno być różnie. Miami motywacji na pewno nie zabraknie, bo miejsca 7-9 na Wschodzie są ciągle hot, ale ja zdecydowanie stawiam na Jamesa i spółkę. Whiteside na pewno będzie miał ułatwione zadanie przy absencji Tristana, ale jak trójki będą siedzieć w Cleveland jak wczoraj w pierwszej połowie, to o wynik jestem spokojny. Dodatkowo Boston gra dzisiaj u siebie z Brooklynem więc szkoda byłoby sobie dodatkowo komplikować sytuację i stracić przewagę własnego parkietu w finale.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Wow czemu taki kurs jest na Cavs wie ktoś , przecież oni walczą o 1 miejsce w konferencji i tam powinien być kurs 1,4 max?!!!!

LBJ nie gra i Irving czy co?!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom