>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [58]

Status
Zamknięty.
N 14

nsc

Użytkownik
Wy jesteście aż tak zaślepieni tym hazardem, że nie widzicie co się dzieje? Może i Unibet został po 1 kwietnia, ale zmiany w jego regulaminie i blokowanie Skrilla mówią jasno - możecie grać, ale na własną odpowiedzialność, my o was nie dbamy, umywamy ręce i jak ktoś będzie chciał was dorwać to nie będziemy mu tego utrudniać.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Wy jesteście aż tak zaślepieni tym hazardem, że nie widzicie co się dzieje? Może i Unibet został po 1 kwietnia, ale zmiany w jego regulaminie i blokowanie Skrilla mówią jasno - możecie grać, ale na własną odpowiedzialność, my o was nie dbamy, umywamy ręce i jak ktoś będzie chciał was dorwać to nie będziemy mu tego utrudniać.
Unibet Wam mówi: możecie u nas grać, ale nie wygrywać. A jak pomimo wszystko uda Wam się wyjść na plus, to wypłata kasy tylko na konto. Co ciekawe w przypadku jakichkolwiek problemów, unikrzak będzie sypał na Was jak świadek koronny na przesłuchaniu. ????
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Unibet cofnął już dawno niektórym graczom Skrilla. Co do limitów, i bycia in ✅. Jeśli nie gracie sportów niszowych to limitów nie dostaniecie, a jeśli nawet to bardzo znośne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja gram ostatnio na sts i nie powiem, że jest super choć wygrywam jakieś sumki to jednak jest człowiekiem, który ma jakieś tam zasady i nie dam się wypierdolic na pieniądze tym ******! Zagrałem trzy mecze za pół koła i w weszły dwa i został ostatni gdzie zagrałem, że dany piłkarz strzeli bramkę w meczu i de Facto powinienem dostać zwrot bo piłkarz zszedł z boiska po 15 minutach gry z kontuzja. Zawsze w sts było tak, że musi zgadać przynjamniej połowę po czym teraz się okazało, że nagle ostatnio zmienili regulamin i wystarczy, że zagra choć minute to już kupon jest przegrany... Dzięki cześć rozjebali mnie poprostu dlatego ostatnio napisałem, że mnie wykoncza tylko,ze bylem w pracy i nie miałem za bardzo czasu pisać o co chodzi..
 
zegee 51

zegee

Użytkownik
Można, ale tylko na chacie, przynajmniej ja kiedyś tak anulowałem (na moje nieszczęście, bo dobrych skutków to nie miało, bo kupon był przegrany :jezora ???? . Tylko to już było zanim STS wprowadził szybkie wypłaty. Jeśli nie masz konta w bankach, które obsługują szybkie wypłaty, to rano możesz dobijać się na chat sts&#39;a i się uda, a jeśli masz w banku, z którego wypłacają w pół godziny to też nie problem, bo zaraz wypłata dojdzie i możesz zrobić depozyt ????
Dzieki za wyjasnienie, rano sie obudzilem a kasa byla juz na koncie ????
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Ja gram ostatnio na sts i nie powiem, że jest super choć wygrywam jakieś sumki to jednak jest człowiekiem, który ma jakieś tam zasady i nie dam się wypierdolic na pieniądze tym ******! Zagrałem trzy mecze za pół koła i w weszły dwa i został ostatni gdzie zagrałem, że dany piłkarz strzeli bramkę w meczu i de Facto powinienem dostać zwrot bo piłkarz zszedł z boiska po 15 minutach gry z kontuzja. Zawsze w sts było tak, że musi zgadać przynjamniej połowę po czym teraz się okazało, że nagle ostatnio zmienili regulamin i wystarczy, że zagra choć minute to już kupon jest przegrany... Dzięki cześć rozjebali mnie poprostu dlatego ostatnio napisałem, że mnie wykoncza tylko,ze bylem w pracy i nie miałem za bardzo czasu pisać o co chodzi..
Akurat ten punkt regulaminu istnieje dobre 1,5 roku. Skoro ostatnio zacząłeś tam grać to odśwież sobie po prostu regulamin bo kilka punktów się zmieniło.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Unibet dał mi właśnie 85 zł za darmo. Nie wiadomo z jakiej okazji, czy oni dają jakieś lojalnościówki? Bo obrót w tym tygodniu miałem z 80k.
 
since1950 92

since1950

Użytkownik
Panowie, spotkaliście się z sytuacją, że bankomat nie chciał zlecić wypłaty z karty Skrill lub też, że nie może przeczytać tej karty. Inne mógł.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Hull - Middlesbrough typ 1 kurs 1.99 ✅
Siegemund - Williams typ 2 kurs 1.41 ⛔
Berlin Recycling Volleys - Dinamo Moscow typ 1 kurs 3.18 ✅
Miasto Szkła Krosno - Polpharma typ 1 kurs 1.76 ⛔
Krosno dzięki za walkę !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 234

lalus85

Użytkownik
Panowie , potrzebna pomoc jakbyscie mogli :

Mam ciekawą sytuacje ze Skrillem , wyplacilem z Buka kase na konto zlecilem 3 wyplaty na rozne kwoty żeby jedna nie była zbyt duza i nastepnego dnia Skrill mi je anulowal i weryfikacja dodatkowa ... Wyslalem im co chcieli to do mnie kim jest dla mnie moja żona , bo wysylalem żonie pieniądze na jej portfel . Na co odpowiedziałem , że jest żoną , a oni na to - a coś więcej ? - wpierw myślałem ,że to żart , ale ok . Odblokowali konto , zleciłem wyplate tym razem całość i nastepnego dnia znowu anulowana i tym razem blokada na wyplaty i wszystko . Dzwonie tam , a oni do mnie , że audyt konta mi robia i , że to zajmie kilka dni , nie potrafi powiedzieć ile , na pytanie na czym polega ten audyt skoro juz im wszystko wyslalem , nie dostalem odpowiedzi.. . O co chodzi jakby ? Miał ktoś kiedyś coś takiego , bo wiekszej bzdury w życiu nie slyszalem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom