>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
jeżeli już problemem mogą być nie przelewy do skrilla a ze skrilla na konto. jeżeli bedzie to dużo to ktoś może się doczepić a wtedy to na petencie spoczywa obowiązek udowodnienia że są to legalne pieniądze inaczej jest to nieudokumentowany dochód a tu podatek jest 75%.
to oczywiście tylko teoria i osobiście nie sądzę aby ktoś pod to podpadł. chyba że znajdzie się uczynny &quot;sąsiad&quot;.
a od kiedy to sie udowadnia swoja niewinnosc?
to ktos tobie ma udowodnic wine - zawsze mozesz zajmowac sie prostytucja i 75% cie nie dotyczy.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
a od kiedy to sie udowadnia swoja niewinnosc?
to ktos tobie ma udowodnic wine - zawsze mozesz zajmowac sie prostytucja i 75% cie nie dotyczy.
Chciałeś być fajny ale nie wyszło. Akurat jak US się przywali o nieudokumentowany dochód to musisz wyprowadzić ich z błędu. Domniemanie niewinności to inna para kaloszy a przede wszystkim inna gałąź prawa.
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
Ktoś się orientuje jak po wejściu tej ustawy wygląda kwestia automatów? W mojej okolicy było ich pełno. Zwinęły się wszystkie w jednym momencie. Przejął to z tego co wiem totalizator sportowy. Zastanawia mnie kwestia samych maszyn. Ktoś je kupił za nie małe pieniądze i z dniem wejścia tej ustawy te maszyny są w sumie bez wartości bo komu to teraz sprzedać jak nikt nie może na nich zarabiać?
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Mój kolega prowadzi sklep , miał tam też 2 maszyny. Co miesiąc miał z tego średnio 300zł. Niestety po wprowadzeniu ustawy , właściciel zabrał te automaty i boją się ryzykować bo kary są bardzo duże.
Podsumowując stracił właściciel sklepu oraz właściciel maszyn.Nie wiem co będzie dalej.
Przeciętny kowalski mógł mieć z tego dochód i dorabiać do słabych pensji. Wszystko poszło w złą stronę.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Ktoś się orientuje jak po wejściu tej ustawy wygląda kwestia automatów? W mojej okolicy było ich pełno. Zwinęły się wszystkie w jednym momencie. Przejął to z tego co wiem totalizator sportowy. Zastanawia mnie kwestia samych maszyn. Ktoś je kupił za nie małe pieniądze i z dniem wejścia tej ustawy te maszyny są w sumie bez wartości bo komu to teraz sprzedać jak nikt nie może na nich zarabiać?
Przyczyną nagłego zniknięcia automatów, jest znaczący wzrost kwoty grzywny za nielegalny automat:
12 ==&gt; 100 tys. zł.
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Hah :]

Chociaz problemem może być to jak masz nawet kartę ale nie nabiłes VIP i teraz przykładowo masz 20 tysięcy.
Po pierwsze stoisz 20 dni pod bankomatem, po drugie tracisz przez te 20 dni jeszcze 350zl prawie a po trzecie jak masz taką gotówkę to sprawdzasz nerwowo Skrilla czy się nikt nie włamał co chwila.

A na konto raz dwa - jednak patrzysz czy nikt nie idzie razem z tą kasą :]
Po pierwsze po co stać przed bankomatem 20 dni jak można wydać na zakupy ok 4k dziennie więc w 5 dni sie wypłaci, chyba że ktoś sie zadłużył na zakład i teraz musi oddaćkase ???? a jak ktoś ma regularny zysk i chce sobie &quot;upłynnić nadwyżki&quot; to płacenie Skrillem w slepach po kilka tys dziennie to chyba jest wystarczające rozwiązanie, poza tym można sobie zwiększyć limity wystarczy tylko chcieć ????
A po drugie w Skrillu jest od dłuższego czasu uwierzytelniane dwuetapowe czy jakośtak i oprócz tego że ktoś musiałby znać twój login i hasło to jeszcze musiałby ukraćś ci telefon żęby cie okraść ze środków na koncie
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Po pierwsze po co stać przed bankomatem 20 dni jak można wydać na zakupy ok 4k dziennie więc w 5 dni sie wypłaci, chyba że ktoś sie zadłużył na zakład i teraz musi oddaćkase ???? a jak ktoś ma regularny zysk i chce sobie &quot;upłynnić nadwyżki&quot; to płacenie Skrillem w slepach po kilka tys dziennie to chyba jest wystarczające rozwiązanie, poza tym można sobie zwiększyć limity wystarczy tylko chcieć ????
A po drugie w Skrillu jest od dłuższego czasu uwierzytelniane dwuetapowe czy jakośtak i oprócz tego że ktoś musiałby znać twój login i hasło to jeszcze musiałby ukraćś ci telefon żęby cie okraść ze środków na koncie
Napisałem, jak ktoś nie wbił VIPa na przykład.

Po drugie, jak za ten hajs chce kupić samochód? Cokolwiek, gdzie kartą nie mogę zapłacić?

Nie jest to łatwe i wcześniej też nie było jeśli był drugi etap w włączony jednakże różne sytuację się zdarzają.
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
sytuacja że ktoś wygra jednorazowo 20k i od razu chce je wydać nie jest &quot;normalna&quot; chyba że jakiś &quot;janusz&quot; całe życie puszczał taśmy (pewnie wydał już na nie kilka razy wiecej niż wygrana) i wreszcie sie udało więc chce kase spieniężyć, normalny (mądry gracz to nie ma takich problemów) zarabia sie kilka-kilkanaście procent budżetu miesięcznie i to co normalnie wydało by sie na zakupy płaci sie skrillem a to zo sie zaoszczędziło w związku z tym w gotówce można dobie odkładać , po prostu brak słów
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
sytuacja że ktoś wygra jednorazowo 20k i od razu chce je wydać nie jest &quot;normalna&quot; chyba że jakiś &quot;janusz&quot; całe życie puszczał taśmy (pewnie wydał już na nie kilka razy wiecej niż wygrana) i wreszcie sie udało więc chce kase spieniężyć, normalny (mądry gracz to nie ma takich problemów) zarabia sie kilka-kilkanaście procent budżetu miesięcznie i to co normalnie wydało by sie na zakupy płaci sie skrillem a to zo sie zaoszczędziło w związku z tym w gotówce można dobie odkładać , po prostu brak słów
Wszystko w temacie, zamiast za zakupy z portfela to z karty skrill a gotówka do &quot;skarbonki&quot; nawet nie wiece jak szybko sie na ten samochod nazbiera
 
golicbuki 123

golicbuki

Użytkownik
Teraz konkretnie na temat ustawy ????
Może się mylę ale z tego co zrozumiałem to obstawianie zakładów u zagranicznych niezalegalizowanych w Polsce bukmacherów jest &quot;nielegalne&quot; tylko Z TERYTORIUM POLSKI więc w zasadzie ci wszyscy bukmacherzy którzy &quot;wyszli&quot; z polski zrobili to tak naprawdę &quot;na wyrost&quot; bo wystarczyło by żęby zablokowali tylko dostę z polskich IP a jak polak logujesie na swoje konto z zagranicznego IP robi to całkowicie legalnie i nikt sie nie moe pryzcyepi ani do uztkownika ani do bukmachera (nieważne czy faktycznie jest za granicą czy z jakiegoś VPN czy w inny sposób to teoretycznie jest za granicą)
Więc dlaczego te wszystkie buki nie mogą zrobić jak Betfair że tylko jest zablokowane logowanie z polskiego IP ( może i z innych krajów gdzie są tak samo debilne przepisy) ?
Może by tak masowo zacząć pisać do tych buków co od nas wyszły że zrobili to niepotrzebnie i mogą dalej pozwalać grać Polakom niech tylko sobie zablokują polskie IP bo (teoretycznie) jest wielu co mieszkają za granicą (tak naprawdę to tak i tak jest na emigracji całkiem sporo) i chcieli by korzystaćz usług (a ci co nie są też sobie poradzą zmieniając IP przez jakies vpn itp a bukmacheroim kary żadne nie będą grozić skoro zablokują ( w teorii ) granie z terytotium polski przez blokadę IP ?
 
O 13

outlander

Użytkownik
Jak ktoś jest na emigracji to używa &quot;emigracyjnych&quot; danych. A z tym pisaniem do buków ze źle zrobili to pewnie taki żart z twojej strony bo chyba nie myślisz że to cokolwiek zmieni..
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Podsumowując stracił właściciel sklepu oraz właściciel maszyn.Nie wiem co będzie dalej.
Przeciętny kowalski mógł mieć z tego dochód i dorabiać do słabych pensji. Wszystko poszło w złą stronę.
Przeciętny Kowalski to przepieprzał na automatach pieniądze.
a od kiedy to sie udowadnia swoja niewinnosc?
to ktos tobie ma udowodnic wine - zawsze mozesz zajmowac sie prostytucja i 75% cie nie dotyczy.
Musisz udowodnić prostytycję (zdjęcia,świadkowie-klienci)
http://natemat.pl/157365,polskie-prostytutka-wygrala-z-fiskusem-pokazala-zdjecia-cennik-recenzje-i-uratowala-oszczednosci-z-9-lat
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
R 32

rafael1987

Użytkownik
Przeciętny Kowalski to przepieprzał na automatach pieniądze.
Przepiepszał kasę to hazardzista , ale przynajmniej skromny sklep na wsi mógł mieć z tego zysk. Wiele osób nie tyka maszyn ,lub zagra raz by zobaczyć. Wiadomo że maszyny to nic dobrego , to ta druga strona medalu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom