>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

NBA Kwiecień 2017

Status
Zamknięty.
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP

W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w kwietniu.

Nie podajemy suchych typów bez analiz.

Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.

I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.

Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!

Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.

Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.

Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.

Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dobra, pozwolę sobie rozpocząć kwiecień. Na tapetę biorę wizytę Celtics w Nowym Jorku i spotkanie przeciwko Knicksom. Wyraźnym faworytem gracze z Bostonu. No i słusznie, bo to spotkanie ekip z dwóch biegunów ligi. Bostończycy przed niebywałą szansą wygrania konferencji wschodniej i zapewnienia sobie przewagi parkietu przez całe play offy aż do ewentualnych finałów. To bardzo kusząca perspektywa bo raczej bez home court advantage nie ma co myśleć o nawiązaniu walki z Cavaliers. Dlatego o motywację się tutaj nie martwię. Co do tej walki o no 1 seed, wszystko w ich rękach. Zostało im 6 meczów do rozegrania, w tym jeden z Cavs w środę. Dzisiejsze spotkanie to absolutny must win.
Z drugiej strony nowojorczycy tankują już na całego, Carmelo Anthony i Derrick Rose nawet jeśli dzisiaj zagrają to raczej niewielkie minuty, głównie kładzie się już nacisk na rozwój młodzieży.
No nie ma co pisać tu za wiele, bo różnica w tym momencie jest ogromna. Na 90% będzie tu łatwe kontrolowane zwycięstwo Celtics. Kursy lecą ostro w dół, można próbować handicap, bądź zaryzykować łapanie live lepszych kursów gdyby Boston zaliczył słabszy start. Ja dla podbicia kursu zagram wynik do połowy/końcowy.
Powodzenia, mecz już za godzinę :grin:
Boston -7.5 @ 1.90
HT/FT BOS/BOS @ 1.60

Kursy Dafabet
94-110
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
ferguson2 640,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka, Nba
Godz: 0;00
Spotkanie: Cleveland - Indiana pacers
Typ: over 211.5 punktow
Kurs: 1.65
Buk: Expekt
Analiza: Cleveland powraca do swojej optymalnej formy po kilku spotkaniach nieco ospalych w wykonaniu mistrzów. Ich ofensywa wyglądała bardzo dobrze w minionym spotkaniu z Phila, statystyki rzutowe znacznie poprawili a mając na uwadze obronę Indiany, która traci sporo punktów będzie miała ogromne problemy w zatrzymaniu ataku Kawalerzystow. Obie drużyny wciąż walczą o jak najlepsze lokaty , goście o pozycję w playoffach , zaś Cavs w zajęcie 1 miejsca na wschodzie. Dlatego rywalizacja w szeregach obydwu drużyn i jednoczesnie motywacja na pewno się pojawi. Spodziewam się, że Indiana złapie pewien kontakt z rywalem w kilku etapach spotkaniach , posiadają dobry atak, zawodników którzy mogą okuć defensywe gospodarzy. W drugim obozie wiadomo istnieje kilku dobrych strzelciw którzy nieraz postrasza przeciwnika. Do Indiany wrócił Stephenson, jestem pewien że wniesie coś nowego do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 6

lukas89kce

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Nba
Godz: 0;00
Spotkanie: Toronto - Philadelphia
Typ: Toronto - 11
Kurs: 1.95
Buk: Betfair
Analiza: Ide dzisiaj w latwe zwyciestwo Toronto. Philadelphia powaznie oslabiona - bez Covingtona , Rodrigueza , Okafora i bedacego od dluzszego czasu poza skladem Embiida. Najbardziej odczuwalny bedzie moim zdaniem brak Covingtona - w tym sezonie rzucil najwiecej &quot;trójek&quot; w Sixers (137 , 31 miejsce w NBA) , mial tez najwiecej przechwytów - 127 (6 miejsce w NBA). Do tego nie zagra równiez Rodriguez , który równiez potrafi rzucic za 3. Moim zdaniem dzisiaj zabraknie Sixers poprostu jakosci - ta druzyna nawet bez Embiida byla w stanie sprawic niespodzianke , ale bez Embiida , Covingtona czy Okafora - moim zdaniem juz nie. Uwazam równiez ze z takimi stratami Sixers przegraja juz kazdy mecz do konca sezonu. Toronto w niezlej formie - wygrane 7 meczów na 10 ostatnich. W tym sezonie Toronto i Philadelphia graly ze soba 3 razy - bilans to 2:1 dla Toronto. Co ciekawe - we wszystkich 3 meczach glowne role po stronie Philadelphii grali zawodnicy dzisiaj nie dostepni - w pierwszym meczu (Covington 20 , Okafor 15 , Rodriguez 11 - to byli najlepsi strzelcy po stronie Sixers). W drugim - Covington 26 , Okafor 17 , Rodriguez 16 , Henderson 16. W trzecim - Embiid 26 , McConel 10 , Covington 10.
 
1 16

1337player

Użytkownik
Nie mam pojęcia z jakiej okazji taka promocja, ale pobieram bez zastanowienia. Na rotoworld nic nie ma o wykluczeniach, a kurs powinien spadać z czasem, dlatego ryzykuję już teraz. W ostatnich drużyna z Portland najadła się szaleju i nie ma sobie równych, potrafią utrzymać kontrolę nad meczami z najtrudniejszymi rywalami, a grają tej nocy z jedną z najlepszych z najgorszych drużyn w swojej konferencji. Do tego wszystkiego dochodzi fakt, że ich obecność w Play offach nie jest jeszcze przesądzona, dlatego nie wyobrażam sobie innego zakończenia.
Minnesota Timberwolves - Portland Trail Blazers Połowa/Wynik końcowy 2/2 @
2.69 Bah
Miłego poniedziałku.
 
1 16

1337player

Użytkownik
Nie uważam, aby był niezbędny przeciwko słabej ostatnio Minesocie - ta drużyna według mnie po prostu jest ostatnio zupełnie bez formy w przeciwieństwie do rozpędzonych i zmotywowanych zawodników z Portland, którzy wiele potu poświęcą, aby jak najwcześniej zapewnić sobie grę o mistrzostwo i tym samym wydłużyć odpoczynek.
Edit: Zwłaszcza, że w ostatnim ich meczu Nurkic wcale nie był kluczowym zawodnikiem, dlatego również teraz liczę, że odpali Lillard oraz McCollum
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Nie ma opcji żeby Blazers dziś wygrali. Zbyt szybko by się skończyła walka o PO. Twolves potrafią odpalić i zagrać ponad oczekiwaniom, w przegranych meczach często brakuje dobrej dyspozycji Wigginsa, a jeśli jemu będzie dziś się fajnie grało, to PTB może mieć kłopoty. Gram też przeciw świetnej passie PTB, która liczę że skończy się dziś.

Twolves -2.0, @2.04 1xbet edit: Wolves wygrali 1 pkt -.-
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Sytuacja analogiczna jak w poprzednim moim typie, i tak się złożyło że znowu gram przeciwko Knicksom. Więc nie będę się tu za wiele powtarzał. W sumie o nowojorczykach napisałem parę dni temu przy okazji meczu z Bostonem. I od tej pory nic się nie zmieniło, poza tym że Rose jest już definitywnie out w tym sezonie. Bullsi zdeterminowani, w walce o play offs. Co istotne, ostatnio grają naprawdę nieźle i pokazują na co ich stać. Sam niedawno ostro przejechałem się kiedy nie doceniłem ich w ostatnim meczu z Cavs, kiedy pokonali mistrzów grających w pełnym składzie. Oby teraz nie zaskoczyli mnie w drugą stronę. Nic więcej nie ma co tu pisać, to jest taki moment sezonu że takie mecze po prostu trzeba wygrywać i jeśli dochodzi do niespodzianek to niezwykle radko. Tyle ode mnie, powodzenia :grin:
Bulls win @ 1.60
Bulls -3.5 @ 1.90
Kursy Dafabet
 
1 16

1337player

Użytkownik
Bulls 1.59 + Utah 1.37 = 2.18 Bah

Z Byczkami mnie kolega uprzedził, ale jest jeszcze dodatkowy &quot;pewniaczek&quot; do omówienia, Utah to świetna dosyć kompletna drużyna potrafiąca bardzo dobrze rzucać z dystansu ( tak jak i Blazers) jednak to co ją odróżnia to w moim mniemaniu gra obronna. Portland b2b będzie miało ciężką przeprawę przez szyki obronne jazzmanów i prawdopodobnie przegrają ten mecz z powodu zmęczenia grając drugi wieczór z rzędu na wyjeździe ( ostatni również bardzo męczący). Nurkic nadal out.
 
L 6

lukas89kce

Użytkownik
Konsekwentnie ide dzisiaj w kierunku porazki Philadelphi. Dzisiejszym rywalem Brooklyn Nets. Bilans spotkan w tym sezonie to 3-0 dla Philadelphii , jednak wszystkie spotkania miedzy tymi zespolami byly dosc wyrównane. Philadelphia wygrywala odpowiednio 1 , 10 i 5 pkt. W pierwszym spotkaniu wygranym 1 pkt rywalizacja toczyla sie do samego konca , w drugim na 7 minut przed koncem meczu byl remis , w trzecim na 2,5 minuty przed koncem meczu prowadzil Brooklyn 1 pkt. We wszystkich trzech spotkaniach miedzy tymi zespolami Philadelphia dysponowala praktycznie pelnym skladem - w dwóch ostatnich meczach z wazniejszych zawodników zabraklo jedynie Okafora , ale byl za to wtedy jeszcze Embiid , którego Okafor byl zmiennikiem. Dzisiaj straty po stronie Sixers beda duze - nie ma Embiida , Okafora , Covingtona , Rodrigueza. Saric ma grac maksymalnie 24 minuty. Prawdopodobny jest wystep Splittera i Hendersona na ten moment. Po stronie Brooklynu zabraknie Whiteheada i Harrisa.
Brooklyn z 8 ostatnich spotkan wygral 5 , Philadelphia - 2/8 i przegrala 3 ostatnie spotkania. Kursy na Brooklyn spadaja , ja pobralem jeszcze za 1.9 na Betfairze , teraz juz 1.8.
Brooklyn win 1.8 Betfair
Latwo poszlo , 141-118 ????
 
R 650

rotsen

Użytkownik
Bulls 1.59 + Utah 1.37 = 2.18 Bah
Z Byczkami mnie kolega uprzedził, ale jest jeszcze dodatkowy &quot;pewniaczek&quot; do omówienia, Utah to świetna dosyć kompletna drużyna potrafiąca bardzo dobrze rzucać z dystansu ( tak jak i Blazers) jednak to co ją odróżnia to w moim mniemaniu gra obronna. Portland b2b będzie miało ciężką przeprawę przez szyki obronne jazzmanów i prawdopodobnie przegrają ten mecz z powodu zmęczenia grając drugi wieczór z rzędu na wyjeździe ( ostatni również bardzo męczący). Nurkic nadal out.
Szkoda chyba po takim kursie ryzykować granie na Utah z dwóch powodów. Mianowicie Utah pewne już play offy, natomiast Portland cały czas musi uważać na Denver.
I drugi powód - Hill, Favors, Neto &amp; Hood ruled out Tuesday wg roto może więc lepiej handi na Blazers?
Zaś co do Chicago pełna zgoda :)
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
GSW - Wolves

Rzadko ruszam w ogóle w NBA u/o, a tutaj mamy jeszcze mecz o pietruchę praktycznie ale mam czuja na luźne spotkanie. Sytuacja w tabeli, kalendarz, h2h, usposobienie drużyn - to są moim zdaniem dzisiaj argumenty za sporą ilością punktów w Oracle. GSW opisywać nie trzeba, a Wilki to ekipa z dużym potencjałem i to przede wszystkim w ofensywie. Regularnie rzucają ponad 100 punktów i nie piszę tutaj o spotkaniach z Lakers czy Suns, ale ekipami z topu albo przynajmniej tymi, które zobaczymy w PO. Nawet patrząc na h2h to w ostatnich 7miu meczach Wilki rzucały Wojownikom ponad 100pts 2 razy przy tym nawet wygrywając co też jest ciekawe biorąc pod uwagę, że przecież cały czas są mocno poniżej średniej pozwalającej chociażby walczyć o PO. Wiggins, Towns i Rubio to gracze na dorobku w NBA i mecz w Oracle to doskonała okazja by się pokazać. Liczę na dobre spotkanie i gruby overek.

over 216,5 1.85@✅
over 227.5 3.65 ✅
Wolves over 101.5 1.87@✅
wszystko óni
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
1 16

1337player

Użytkownik
Ja widzę w Nuggetsach spore value (4,24 bah) , mają dużą szansę, są w jakimś tam gazie - końcówka sezonu im służy, młodzi waleczni zawodnicy zaczynają się rozumieć na boisku. Oczywiście muszą wygrać w przeciwieństwie do Houston, którzy czekają już tylko na best of 7. Wydaje mi się, że mogą to wziąć, ale czekam na składy i proszę o opinie.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
ja uważam że naprawdę duże value to Cleveland. James nie odpuści, od tak.
Zagram zwycięstwo Cleveland po 2.33, lub James over 26,5 po 1,8.
Tutaj waży się zwycięstwo w konferencji. Co prawda Boston miał więcej dni odpoczynku, ale nie zawsze działa to w dobrą stronę. No i skład, Boston to głównie Thomas.
Charlotte, też do gry. chłopaki z Miami chyba zmęczeni. ten mecz prawdopodobnie rozstrzygnie, kto nie zagra w PO.
ps kursy z STS
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Na Unibecie znalazłem bardzo ciekawy tzw. zakład specjalny w meczu Cavs z C&#39;s. Otóż na over 0.5 bloku LeBrona jest kurs 1.85. W meczu o takim prestiżu (w końcu gra o top 1 na wschodzie) King będzie zmotywowany. W meczach z Magic i Pacers zaliczył po jednej &quot;czapie&quot;. Nie sprawdzałem tego w innych spotkaniach, ale z tego co pamiętam, to jeśli gra toczy się o wysoką stawkę LBJ potrafi zagrać fenomenalnie w obronie na dużej koncentracji. Pobieram to.
LeBron James powyżej 0,5 bloku @1.85 Unibet ✅ 2 bloki, łatwiutko. ???? ✅
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Pacers - Bucks

Wielkimi krokami zbliżamy się do PO czyli czasu, gdzie moje konto bankowe jest otwarte na NBA. Do tej pory grałem bardzo mało w tym sezonie i w sumie nie żałuję, bo był to bardzo ciężki sezon do typowania jak na moje. Wschód w tym sezonie bardzo mocny i to w sumie poczynaniom tamtej konferencji będę przyglądał się bardziej w tych PO, a także dzisiaj. Ewidentnie najlepsze spotkanie dzisiejszej nocy powinni zobaczyć kibice w Indianapolis. Gdy spojrzałem na kalendarz i zobaczyłem ten mecz, wystawiłem w głowie kursy 50:50. Zupełnie inaczej zrobili bukmacherzy, którzy wystawili 2.6 na Kozły. Ale dlaczego? Bucks w tym sezonie są 3-0 z Pacers, ostatnie wyniki są bardzo dobre, a Giannis po tym jak został koszykarzem miesiąca nie powinien zwalniać tempa przed PO. Indiana wygrała przedwczoraj bardzo ważne spotkanie z Toronto, które przybliżyło ich do PO jednak nadal moim zdaniem nie można mówić o wysokiej formie drużyny Vogela. Jedyne co może tłumaczyć tak wysoki kurs na Bucks to wysoka forma PG, który wreszcie gra tak jak powinien przez cały sezon. George przeciwko ekipie Kidda notuje średnio 18 pkt rzucając na 40%. Niby średnia całkiem dobra jednak 18pkt lidera Pacers moim zdaniem nie starczy na to aby dzisiaj cokolwiek ugrać. Osobiście nauczyłem się nie grać niskich kursów w NBA, dlatego te 2.6, które dostajemy na młody zespół, który nadal musi wygrywać aby utrzymać 5 miejsce na wschodzie jest moim zdaniem zachęcający. Jeżeli linia na punkty PG będzie w okolicach 25 to także dorzucę under. Póki co gram Bucks i myślę, że mogę spokojnie to polecić.
Bucks - 2.6/unibet ⛔
Paul George under 25.5 pkt - 1.81/unibet
✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom