>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Alternatywa dla zakazanych oraz polskich buków (podatek 12% i marne kursy)

K 90

konikpolny

Użytkownik
Nie wiem, może na tym forum już ktoś pisał o takich firmach jak SportArb
(https://sportarb.com/), które zajmują się inwestowaniem głównie na giełdach zakładów.
Różni się to tym od brokerów, że wykupuje się jednostki inwestycyjne, a firma po zebraniu funduszu inwestuje na swoim koncie. Po osiągnięciu zakładanego zysku dzieli zysk na jednostki inwestycyjne.
Zapytałem z ciekawości na ich czacie o niektóre sprawy.

Dzienny ROI waha się od 1% do 3% w zależności od zysku firmy. Obecnie średni ROI wynosi około 2,5%. I można dzielić 60-90% z niego zależy od kwoty inwestycji. Początkujący 25-499USD dzieli 60% dziennego ROI na 30 dni, Starter 500-999USD 65% na 45 dni, Basic 1000-2499 70% przez 60 dni, Advanced 2500-4999USD 75% na 75 dni, Expert 5000-24999USD 80% przez 90 dni, Partner 25,000-100,000 USD 90% przez 120 dni.

Gwarantują minimum 60% dla najniższej jednostki uczestnictwa 25-499 USD). Czyli z obrotu naszymi pieniędzmi zabierają 40%. Przy wyższych udziałach nasz procent jest odpowiednio wyższy.

Zapytałem też, gdzie inwestują i skąd ten wysoki procent zysku.
Odpowiedź:
&quot;Utrzymujemy dobre relacje z kilkoma bukmacherami, więc mamy czas na korzystanie z uprzywilejowanych stawek, ponieważ oszczędzają na kosztach affiliate i marketingu. Zbudowaliśmy to partnerstwo zaufania z kilkoma firmami, takimi jak Betdag i CloudBet CA&quot;.
Jest to o tyle ciekawe rozwiązanie, że my nie uczestniczymy w ogóle w grze u nielegalnych bukmacherów i na giełdach zakładów. Mamy tylko jednostki uczestnictwa, więc prawnie jesteśmy chyba zabezpieczeni.
Oczywiście, zyski takie trzeba póżniej rozliczyć za pomocą PIT-38 jako zyski kapitałow.
Wrzucam ten temat, by jeśli ktoś miał kontakt z tą firmą, albo podobnymi podzielił się z nami informacjami. To może być ciekawa i bezpieczna alternatywa (o ile firma jest pewna). Na ich stronie jest informacja, że mają zgromadzony kapitał 1 mln 750 tys $ i tym obracają.

Uwaga na koniec. Nie mam żadnego interesu, by reklamować tę firmę.
Po prostu szukam ciekawych i legalnych alternatyw dla złodziejskiego podatku i skandalicznych kursów u polskich buków.
 
nazgull 24

nazgull

Użytkownik
Przestrzegam przed tego typu programami !
Nie zagłębiałem się w co inwestują,ile można &quot;zarobić&quot;,bo każda historia jest w tego typu programach na tyle wiarygodna-ile starcza wyobraźni jej autorom.Generalnie to program wysokiego ryzyka HYIP oparty na schemacie Ponzi !!
Kto będzie chciał się dowiedzieć czegoś więcej-ten znajdzie.
Moja prośba-omijajcie z daleka takie twory !!!
Wiem ,co mówię-straciłem kiedyś małą fortunę na takich wynalazkach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Na ich stronie jest informacja, że mają zgromadzony kapitał 1 mln 750 tys $ i tym obracają.
Jest to informacja o mozliwym zadośćuczynieniu finansowym (wystawionym przez Comodo*) w przypadku gdy certyfikat SSL zostanie złamany. Chodzi o tą zieloną kłudeczkę ;) Nie ma to żadnego związku z kapitałem firmy. Niektóre moje strony,przy zakupie najtanśzego SSL za 8$ mają ubezpiecznie na kwote $10,000 ????
Dokładnie o ten chodzi: 269$ za rok https://comodosslstore.com/ev-ssl-mdc.aspx
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Jest to informacja o mozliwym zadośćuczynieniu finansowym (wystawionym przez Comodo*) w przypadku gdy certyfikat SSL zostanie złamany. Chodzi o tą zieloną kłudeczkę ;) Nie ma to żadnego związku z kapitałem firmy. Niektóre moje strony,przy zakupie najtanśzego SSL za 8$ mają ubezpiecznie na kwote $10,000 ????

Dokładnie o ten chodzi: 269$ za rok https://comodosslstore.com/ev-ssl-mdc.aspx
A to sorry, moja pomyłka. Zerknąłem tylko na sumę i tak mi się skojarzyło.
Przestrzegam przed tego typu programami !
Nie zagłębiałem się w co inwestują,ile można &quot;zarobić&quot;,bo każda historia jest w tego typu programach na tyle wiarygodna-ile starcza wyobraźni jej autorom.Generalnie to program wysokiego ryzyka HYIP oparty na schemacie Ponzi !!
Kto będzie chciał się dowiedzieć czegoś więcej-ten znajdzie.
Moja prośba-omijajcie z daleka takie twory !!!
Wiem ,co mówię-straciłem kiedyś małą fortunę na takich wynalazkach.
Też mnie dziwi ten wysoki, wygenerowany zysk. Na logikę, jeśli tak im dobrze idzie, to po co im udziałowcy, z którymi trzeba się dzielić zyskiem i oddawać im minimum 60 % . Temat umieściłem, by jeśli ktoś u nich wykupił udziały, podzielił się doświadczeniem.
 
nazgull 24

nazgull

Użytkownik
A to sorry, moja pomyłka. Zerknąłem tylko na sumę i tak mi się skojarzyło.

Też mnie dziwi ten wysoki, wygenerowany zysk. Na logikę, jeśli tak im dobrze idzie, to po co im udziałowcy, z którymi trzeba się dzielić zyskiem i oddawać im minimum 60 % . Temat umieściłem, by jeśli ktoś u nich wykupił udziały, podzielił się doświadczeniem.
Zdziwiłbyś się ile jest takich,które obiecują nawet i po 200 % np po 5 dniach ????
Nie wiem kiedy ten wystartował ale jest już mocno promowany przez typowych naganiaczy znanych skądinąd w środowisku HYIP...
I to jest główne źródło zarobku w tego typu programach-prowizja z poleconych a tu jest duża,dlatego nie wróżę temu wynalazkowi zbyt długiej kariery..
Jedynym pewnym zarobionym ,będzie tutaj admin/właściciel...reszta może nie zdążyć a na pewno większość straci. I raczej nie traciłbym czasu na czytaniu opinii uczestników tego HYIPa-będą z góry wiadome ???? ...chyba,że ten ponzi już się zwija i są już pierwsze ofiary.
I nie ma tu mowy o jakimś arbitrażu,surbetach itp...równie dobrze może to być handel nawozami czy gwiazdami z La Liga..
Dajcie sobie spokój z tym shitem !!
 
Do góry Bottom