>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
M 0

manhunt95

Użytkownik
ty powaznie nie jestes zbyt inteligentny. Tak wolontaryjnie to wypisujesz? Do 30 marca 2017 wszyscy grali bez wielkich kombinacji i bez kosekwencji. Twoj pis doprowadzil do tego co sie wlasnie dzieje.Dam ci dobra rade - wez tu juz nic nie odpisuj bo juz sie skompromitowales ???? i marsz do stsa.
Skoro było zakazane to każdy mógł sie spodziewać konsekwencji. Różnica jest taka, że rząd miał to w dupie. Jakby chcieli to by ukarali prawie każdą osobe grającą z naszego kraju. Pis do niczego nie doprowadził, po prostu uszczelnia wszystko co sie da by mieć większe wpływy. Dociskają śruby i tyle.
Teraz ze wszystkim będą mieli łatwiej. Duża odpowiedzialność spadła na operatorów bo jeśli nie zablokują to zostaną ukarani.
 
L 16

lipko111

Użytkownik
Wylosowałem dziś na free spinie na BAHu 12 zł, puścilem za to zakład. Jak wejdzie to wypłacam na skrilla i się zawijam, by nei ryzykować.
Według Was wypłata na skrilla dalej jest bezpieczna czy teraz też za to łapią?
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Tja, a ty będziesz grał i dopierdolą ci kary nawet za same granie. Może wtedy ci się odechce. Nałogi.
Nałogami to są ci którzy teraz z podkulonym ogonem polecą do STS-ów i będą grali wiedząc że przy obecnej formie opodatkowania nie da się w długim okresie w ogóle na tym zarobić. Pobiegną bo muszą zagrać, mimo że to nie ma sensu. Nie chodzi mi o graczy grających dla funu, bo dla nich bez różnicy czy postawi w STS czy becie, liczy się zabawa. Wiele osób regularnie zarabia na zakładach i nie jest to kwestią przypadku czy &quot;złotego strzału&quot;, głównie na niszach poprzez znajomość dyscypliny lub posiadanie dobrych typów. Dlatego trzeba szukać rozwiązań lub kończyć to i czekać na lepsze czasy (GGR) bo przy obecnej formie opodatkowania zarabianie na zakładach nie jest możliwe. Choć dopóki nie ma oficjalnej informacji o notyfikacji ustawy przez KE to jeszcze dużo rzeczy może się wydarzyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
own3dbyhype 26

own3dbyhype

Użytkownik
Wylosowałem dziś na free spinie na BAHu 12 zł, puścilem za to zakład. Jak wejdzie to wypłacam na skrilla i się zawijam, by nei ryzykować.

Według Was wypłata na skrilla dalej jest bezpieczna czy teraz też za to łapią?
Sam juz zadzwonilem na 997 i powiedzialem, ze masz portfel elektorniczny :/, sorry kolego
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 0

pokorny9

Użytkownik
Może mi ktoś napisać na pw na jakich bukach, które zostały można grać na polski adres i bez problemu wpłacać i wypłacać przez skrill i czy trzeba się dodatkowo zabezpieczać ?
 
cock 756

cock

Użytkownik
Może mi ktoś napisać na pw na jakich bukach, które zostały można grać na polski adres i bez problemu wpłacać i wypłacać przez Skrill i czy trzeba się dodatkowo zabezpieczać ?
Nie, bo każdy może być tu fake. Jeżeli gram i jest mi z tym dobrze, to po co mam ryzykować, że to stracę? Nie znam Cię, nie ufam Ci. Możesz wysłać tą listę do blokowania, a ja tego nie chcę. Kolegów, którym miałbym bezinteresownie pomóc też nie szukam. ????
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Nie, bo każdy może być tu fake. Jeżeli gram i jest mi z tym dobrze, to po co mam ryzykować, że to stracę? Nie znam Cię, nie ufam Ci. Możesz wysłać tą listę do blokowania, a ja tego nie chcę. Kolegów, którym miałbym bezinteresownie pomóc też nie szukam. ????
Właśnie, taka bezinteresowna pomóc do niczego nie prowadzi :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 32

rafael1987

Użytkownik
edi8

Człowieku puk.. się w głowę - piszesz posty typu &quot;dzieciaku&quot; i jakiś ubrankach jak miałem 5 lat.
Nie umiesz odpowiedzieć na żadne pytanie , a te wszystkie historie każdy tutaj zna i wie co było za Kapicy i ostatnie laty.
Nie traktuj się za jakiegoś guru co ma nie wiadomo ile lat , bo te nie mają tutaj aż takiego przełożenia.
Ludzie tutaj jak widać zdążyli i zarobić 3 bańki jak Ty chodziłeś grać po 2 zł w STS. Już pomijał że ktoś tego nie przemyślał ale był dobry.
Mam wrażenie że próbujesz się popisać wiedzą ,która tutaj większość zna.
Ja nie określam się za jakąkolwiek partią choć po Tobie to już wiadomo wszystko heh....
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 59

blox

Użytkownik
Ja teraz będę grał za bitcoiny na NitrogenSports.eu
BTC kupuję i sprzedaję na giełdzie Bitmarket lub Bitcurex.
Nie potrzeba nawet zakładać portfela BTC, kasę można wysłać bezpośrednio z giełdy do buka i odwrotnie. Bukmacher ten nie wymaga żadnej weryfikacji, totalna wolność. Ktoś powie, że mogę stracić na kursie bitcoina - pewnie nie więcej niż straciłbym na przewalutowaniach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom