>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
S 674

slukasz123

Użytkownik
jeśli dobrze kojarzę to jest to tylko bot do podgladów kursów i zakładów live. Nie mozna sie rejesrować i logowac. Czy jest legalna? W sumie widziałem kilka takich stron na rejestrze stron zakazanych
Zaden bot jak angielskie konto dziala a mam takie co prawda zlimitowane ale mam od kumpla ????
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Zaden bot jak angielskie konto dziala a mam takie co prawda zlimitowane ale mam od kumpla ????
Hmmm to po co pytałeś jak masz jak sprawdzić? :grin:

Taka ciekawostka, że to końcówka numeru do Całorocznego :]
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Ciekawi mnie to czy jak ta ustawa jutro wejdzie to czy strona forum bukchamcherskie będzie nadal będzie istnieć ? Czy raczej już będzie w stylu : kącik buka sts , fortuny, milennium..etc... co na to Admini?
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Ciekawi mnie to czy jak ta ustawa jutro wejdzie to czy strona forum bukchamcherskie będzie nadal będzie istnieć ? Czy raczej już będzie w stylu : kącik buka sts , fortuny, milennium..etc... co na to Admini?
Forum będzie działać i istnieć, dlaczego mieliby rezygnować? Forum na angielskim serwerze zarejestrowane, a polaków zagranicą jest też sporo i mogą sobie reflinkować dla Nich oraz dostępne dla osób z Polski ????
 
D 50

doradcapr

Użytkownik
Bet-at-home Serwis Bet-at-home.com nadal będzie kontynuował swoją działalność na polskim rynku. W odniesieniu do polskiej ustawy hazardowej, zdaniem bukmachera jest ona sprzeczna z prawem Unii Europejskiej. 28.03
Wszystko &quot;fajnie i świetnie&quot; szkoda tylko, że w razie kłopotów radzisz sobie sam :grin:
Wyciąg z Regulaminu BaH - nic nowego, bo obowiązuje to od dawna:
6. W orzecznictwie kraju rodzinnego gracza lub kraju, w którym on obecnie przebywa hazard oraz/lub gry losowe mogą być zabronione. Gracz ponosi odpowiedzialność za upewnienie się &lt;code&gt;o takich&lt;/code&gt; ograniczeniach i/lub zakazach w swoim kraju ojczystym lub w kraju, w którym przebywa. &lt;code&gt;bet-at-home.com&lt;/code&gt; nie ponosi w związku z tym żadnej odpowiedzialności ani nie rekompensuje strat, które gracz poniósł w wyniku naruszenia przepisów prawnych. W gestii klienta leży upewnienie się, że postępuje on zgodnie z postanowieniami przepisów prawnych jego kraju ojczystego lub kraju, w którym obecnie przebywa. Klient nie ma prawa do używania usług anonimizujących jak proxy, VPN lub tym podobne w celu ominięcia wynikającej z prawa blokady krajów przez &lt;code&gt;bet-at-home.com&lt;/code&gt;. W przypadku naruszenia tych zasad &lt;code&gt;bet-at-home.com&lt;/code&gt; zastrzega sobie prawo do zablokowania i/ lub natychmiastowego zamknięcia konta gracza; klient traci wszystkie wygrane.
https://www.bet-at-home.com/pl/terms
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Wszystko &quot;fajnie i świetnie&quot; szkoda tylko, że w razie kłopotów radzisz sobie sam :grin:
Wyciąg z Regulaminu BaH - nic nowego, bo obowiązuje to od dawna:

https://www.bet-at-home.com/pl/terms
????

Faktycznie żałośnie to wygląda : &quot;Zakłady sportowe TrioBet na rynku Polskim zostają wyłączne z dniem 1 kwietnia 2017.
Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty kasyna!
&quot;
Czy jednak nie powinno być odwrotnie?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
miles87&gt;&gt; z tego jakie bzdury tu wypisujesz w wątku o tematyce Ustawy hazardowej, jednoznacznie dla mnie wynika, że w dooopie byłeś (i stąd quano wiesz) gdy ludziom rozum rozdawano.
Dlatego rób dzieciaku wypad stąd ze swoimi obsesjami politycznymi do HYDE PARKU, a jak się nie dostosujesz to wystąpię do Admina o zbanowanie takiego ewidentnego zadymiarza jakim jesteś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
kraher 306

kraher

Użytkownik
Widać, że MF nie próżnuje i przygotowuje się do lipcowego blokowania stron.
Otóż na stronie: https://hazard.mf.gov.pl/ zniknęły wszystkie testowe domeny. Najprawdopodobniej zacznie się zamieszczanie stron, które z dniem 1 kwietnia nie zastosowały się do wymogów nowej ustawy, tj. nie oferowania swoich usług rezydentom RP bez stosownego zezwolenia.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
nie srasz, nie srasz, bosie...
Poziom merytoryczny tego co napisałeś, jest miarą Twojego IQ.
Ponadto dokładnie to samo słyszałem jak pisałem na jesieni, że bukmacherzy sami będą zmuszeni opuścić polski rynek. No i zobacz kto został na placu boju. Niebawem i te niedobitki będą również zablokowane.
Proszę nie pisz więcej takich głupot, bo nie dość, że sam się ośmieszasz, to na dodatek zaśmiecasz ten temat.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
ty sie matolku osmieszasz bo &quot;blokada&quot; ktore zacznie dzialac 1 lipca bedzie na tak zenujacym poziomie ze zdolny 6 latek sobie z nia poradzi.

minal 1 dzien i juz powstaly nowe domeny beta365, ktore mozna sobei przegladac na polskim IP
Jaka część dotychczasowych graczy będzie z tego korzystała? 2-3% ?
 
M 0

marzyciel123

Użytkownik
Zaklady u buka u ktorego gram wciaz sa aktualne, ale gdy probuje wyplacic srodki, wyskakuke blad systemu. Czy bukmacher moze zablokowac nam strone wlacznie z mozliwoscia wyplaty zgromadzomych srodkow?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
A co Ty myślałeś, że staną w Twojej obronie? Ja bym tam nie grał, bo zaraz Ciebie podpiepzą.
Zbyt drastycznie do tego podchodzisz, Oni się zabezpieczają w przypadku gdybyś został złapany/podejrzany nie biorą odpowiedzialności. Znasz prawo i musisz się stosować. Złapią Cię jesteś skazany na Siebie i tylko to ma na celu ich zapis.
 
S 15,6K

sinus

Użytkownik
Czy ktoś próbował już grać i wypłacać na nowym bet365?
Sam nie próbowałem, dla mnie to zbyt podejrzane, wolę nie ryzykować ... ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom