>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

tobias 359

tobias

Użytkownik
Witam, moze ktos juz mial taki przypadek, zlecilem dwie wyplaty z konta kolo poludnia, moze troche przed, jedna prawie 300zł, jeden zaklad mialem w grze, druga cos ponad 100zl. Wszystko na skrilla. Czekac na hajs (na ta chwile nic nie mam) czy meczyc im ucho przez telefon juz?
Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.
Spokojnie, teraz wszyscy wypłacali także trzeba czekać na swoją kolej. Zleciłem dwie wypłaty, pierwszą w środę około 00;00, środki na skrillu otrzymałem wczoraj o godzinie 23;03. Kolejną wypłatę zleciłem wczoraj około godziny 14. Nadal czekam na informacje o dotarciu środków na konto skrill.
Zostały jeszcze resztki na Bet365, bo wygrałem ostatnie kupony po zacnym kursie. W sprawie tych pieniędzy otrzymałem email od supportu, aby skontaktować się z nimi telefonicznie.

to chyba grubsza sprawa, bo również oczekuję spóźnionych pieniążków, a nie jesteśmy jedyni.
Nie dramatyzuj. Grubszą sprawą trzeba nazwać wyjście beta z Polski a nie jakieś opóźnienia przy wypłacie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Proces blokady gry u netowych buków zapoczątkowało PO.
Jesteś niestety jednym z nielicznych który to rozumie, zaś szerokie grono mądrych inaczej uważa, że zarówno 12% podatek obrotowy jak i zakaz gry w Internecie to efekt tej od dziś obowiązującej Ustawy o grach ????
Gdyby nie nieudolność rządu Tuska, który nie notyfikował KE swojej Ustawy hazardowej z roku 2009, to już wtedy gracze z polskimi adresami nie byliby obsługiwani przez większość bukmacherów, choć i tak przez w/w Ustawę z Polski wycofali się tacy znani bukmacherzy jak Ladbrokes, Victor Chandler, Skybet, Stan James, BetVictor, Coral, Totesport, Boylesports, Centrebet czy WilliamHill.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jesteś niestety jednym z nielicznych który to rozumie, zaś szerokie grono mądrych inaczej uważa, że zarówno 12% podatek obrotowy jak i zakaz gry w Internecie to efekt tej od dziś obowiązującej Ustawy o grach ????

Gdyby nie nieudolność rządu Tuska, który nie notyfikował KE swojej Ustawy hazardowej z roku 2009, to już wtedy gracze z polskimi adresami nie byliby obsługiwani przez większość bukmacherów, choć i tak przez w/w Ustawę z Polski wycofali się tacy znani bukmacherzy jak Ladbrokes, Victor Chandler, Skybet, Stan James, BetVictor, Coral, Totesport, Boylesports, Centrebet czy WilliamHill.
Co z tego że zapoczątkowali? Było to w 2009 roku więc przez kilka lat mieli to gdzieś. PiS po kilku miesiącach przepchał tą ustawę. Poza tym sporo ustaw już wprowadzonych potrafili wycofać,jak np ta dot. wycinki drzew. Wiek emerytalny ogłosili że obniżą do poprzedniego poziomu jak jeszcze nie byli u władzy. Potrzebują kasę na 500+ i mam tego skutki.
 
L 78

leonidasfcb

Użytkownik
Zawsze mnie śmieszy to,że tak wiele osób krytykuje obecną partię rządzącą, po czym z ich wypocin wynika, że są wyborcami.....PO, Nowoczesnej, czyli jeszcze większych kombinatorów i złodziei - wystarczy poczytać historię dotyczącą poprzedniej ustawy hazardowej. Prawda jest taka, że blokowanie stron wcześniej czy później nastąpiłoby przy poparciu również tych środowisk (pewnie byłoby troche odłożone w czasie). Jeśl chce się coś zmienić w bukmacherce, to trzeba omijać PO, Nowoczesną i PiS szerokim łukiem.
 
Z 0

zabson07

Użytkownik
Witam,
chciałem się zorientować czy jest jakiś bukmacher z którego strony nadal można korzystać w Polsce, w którym występują bonusy podobne do &quot;bezpieczny zakład live&quot; (czy jak on sie tam nazywał) ze strony Bet365? Widzę że chyba na wszystkich stronach jest bezpieczny zakład na start za rejestrację, ale to tylko jednorazowa sprawa.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
expekt/betlic daja ostatnio czesto taka promocje - przewaznie na lige mistrzow i mecz w weekend.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 0

zabson07

Użytkownik
Dzięki, o coś takiego mi chodziło. Szkoda tylko, że u nich są dodatkowe wymagania jak min. kurs zakładu :/ Na 365 bez żadnych udziwnień było ????
 
T 2

tom100

Użytkownik
@Zabson07 promocjami w expekt nie zawracał bym sobie głowy jak przegrasz dostaniesz zwrot w formie bonusu ktory trzeba obrócić 6 krotnie w ciagu 30 dni. To nie są takie super warunki jak w Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 185

adikos

Użytkownik
prędzej czy później wyłapią konta z vpnów to tylko kwestia czasu, oni zdają sobie doskonale sprawę z tego że ludzie grają na lewych kontach.
 
T 0

triceratops

Użytkownik
Oczywiście że wiedzą, można stawiać tezę że zapewne większość Polaków zakładających konto po 1 kwietnia korzysta z vpn. Pytanie czy to w interesie b365 blokować takie konta, kto wie co mówi ich regulamin? Czy warto ryzykować większe środki?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Lepiej grać na &quot;czystych&quot; obywateli UK - wtedy kwoty 4-5k nie wzbudza zbędnego poruszenia bo polski dowód i potwierdzenie w ostatnim czasie zalało Bet wraz z najpopularniejszymi VPNami więc daleko ktoś na takim nie pojedzie.
Słowacja to także dobry kierunek wraz z Bałkanami.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Jak będziesz logował się z jakiegoś shitu to spotka Cię pewnie taka przypadłość a jeśli z dedyku bądź z niszy VPN to już co innego.
 
Do góry Bottom