>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Jeśli dadzą Bwinowi tę licencję, to wydaje mi się, że stać Bwin na wzięcie na siebie podatku lub jego części. Stałby się mocno konkurencyjny wobec rodzimych buków.
E: myślę teraz że jest szansa że za jego przykładem pójdą inni wielcy bukowie.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Jeśli dadzą Bwinowi tę licencję, to wydaje mi się, że stać Bwin na wzięcie na siebie podatku lub jego części. Stałby się mocno konkurencyjny wobec rodzimych buków.
Moze to mocno glupie co mowie, ale nawet jakby mieli podatek 12% na graczu to i tak wolałbym puszczać u nich raz w tygodniu za 2zł takiego &quot;dużego lotka&quot; ze względu na to, co ofertowali do tej pory.
 
w8ing4death 198

w8ing4death

Użytkownik
Placisz podatki, a pracodawca robi to za Ciebie. Moze Cie nie interesowac albo rozliczac sie z PIT musisz, wiec widzisz co roku ile zaplaciles. Ja mam dwie dzialalnosci jedna u nas jedna LTD w UK. To, ze dzieku temu przy jednych wplywach zostaje mi wiecej niz konkurencyjnej firmie ktora wszystko rozlicza w PL sprawia, ze moge ich nazwac debilami? No chyba nie...
Co ma w ogóle piernik do wiatraka. Z jakiej racji mam płacić podatek od zakładu, kiedy nic w tym czasie nie zostało wykonane, żadne koszta nie zostały poniesione, państwo nic nie musiało do tego dołożyć. Koszt utrzymania to tylko strona internetowa bukmachera i ew. support.
To można spokojnie pokryć z marży nawet tak niskiej, jak w Pinnacle. Jak bukmacher chce sobie założyć lokal, no to musi się liczyć z dodatkowymi kosztami, niech sobie zrobi bar, sprzedaje piwo i z tego zarabia i płaci podatki, a nie żeby płacił na to gracz. Tak więc wszystko ponad niewielką marżę rzędu powiedzmy do 10% jest czystym złodziejstwem, skoro taki Pinnacle żyje z mniejszej.
Rozumiałbym jeszcze zapłacić podatek od wygranej. Ale z jakiej racji od każdej stawki ?
Powiesz. Takie jest prawo i firmy płacą i żyją. Ok, ale Twoje firmy to widać nie to samo, skoro je prowadzisz i jak widać z wypowiedzi dobrze prosperują i przynoszą Ci zyski (chwalisz się że 15 tys. to dla Ciebie nic). U bukmachera z marżą + podatek &gt; ~15% na dłuższą metę nie da się wygrywać. Pierdolenia, że tak można słuchać, ale nigdzie udokumentowanego Yieldu &gt;15% na próbce powyżej powiedzmy min. 250 typów nie znajdziesz. A człowiek, który to wie, a mimo to gra i daje się tak okradać, jest po prostu debilem (ew. może być chory, wtedy przepraszam, ale niech się uda na leczenie, a nie pisze na forum), a gdy do tego namawia też nim jest, albo sam okrada i pracuje w tym interesie. Polskie ziemniaki też o tym wiedzą, dlatego chciałyby żeby to stało się normalnością i żeby ludzie ten złodziejski proceder zaakceptowali. Ale forum graczy jest od tego, żeby się temu oprzeć, a nie akceptować.
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Moze to mocno glupie co mowie, ale nawet jakby mieli podatek 12% na graczu to i tak wolałbym puszczać u nich raz w tygodniu za 2zł takiego &quot;dużego lotka&quot; ze względu na to, co ofertowali do tej pory.
Podzielam Twoje zdanie ???? Raz że mają szerszą ofertę myślę że i nieco wyższe kursy. Może dadzą jakiś ciekawy bonus. A jakby odciążyli z podatku, to już całkiem ciekawie się może zrobić
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
We Francji, gdzie jest 9,3% podatku obrotowego wynika ze screena, że biorą go na siebie.
http://screenshot.sh/n9ouokdB0HDge (wklejam link do screena, bo jest za duży)
Spójrz sobie na kursy dwu drogowe i zobaczysz jak &quot;biorą na siebie&quot;
Z tego co pamiętam to we francuskim bwin 1.73-1.73
Żaden buk nie pokryje podatku obrotowego w całości bo jest to zupełnie nierentowne. Firmy zagraniczne nie różnią się pod tym względem ani trochę od polskich z licencją MF.
Im mniej firm złoży wniosek o działalność w Polsce tym większa szansa na GGR, ale to już pewnie najwcześniej za 3-4 lata.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Chodzi o zalogowanie się na konto. Niezależnie czy polskie czy nie, VPNy nie przechodzą podobno. Potwierdzi ktoś?
Sprawdziłem, mimo iż teraz nic nie stawiam.
Angielskie konto bez problemu (na Anglika), Luksemburg także bez problemu oraz Ukraina. (Screen z Anglii akurat przez chwilą zrobiony)

Ludzie, nie siejcie paniki kolejnej. Jeśli jednej osobie nie działa a drugiej, bo używa jakieg*ś g*wna to nie oznacza, że każdemu nagle przestał działać. Ja rozumiem, że ktoś nie miał wcześniej z tym przypadku ale spokojnie, przecież nie od dziś ludzie grają na innych VPNach, Proxach, Bramach więc to będzie cały czas.

Więc w skrócie wszystko Lata jak należy.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Bwin jakby nie patrzeć na ten podatek to duży gracz który chce wejść na PL rynek, sponsorowali Real, Milan więc to nie byle jaka firma i za rok czy dwa może Cweloszka puścić z torbami bo kapitał to oni mają większy o wiele
 
L 124

lemko

Użytkownik
Spójrz sobie na kursy dwu drogowe i zobaczysz jak &quot;biorą na siebie&quot;
Z tego co pamiętam to we francuskim bwin 1.73-1.73
Żaden buk nie pokryje podatku obrotowego w całości bo jest to zupełnie nierentowne. Firmy zagraniczne nie różnią się pod tym względem ani trochę od polskich z licencją MF.
To jest wiadome - źle się wyraziłem.
Im mniej firm złoży wniosek o działalność w Polsce tym większa szansa na GGR, ale to już pewnie najwcześniej za 3-4 lata.
Z tym akurat się nie zgadzam - gdy wejdą jedna, dwie firmy z zagranicznym kapitałem, to mogą przelobbować ustawę pod siebie dając więcej niż taki STS.
 
D 45

delete_

Użytkownik
Sprawdziłem, mimo iż teraz nic nie stawiam.
Angielskie konto bez problemu (na Anglika), Luksemburg także bez problemu oraz Ukraina. (Screen z Anglii akurat przez chwilą zrobiony)
Ludzie, nie siejcie paniki kolejnej. Jeśli jednej osobie nie działa a drugiej, bo używa jakieg*ś g*wna to nie oznacza, że każdemu nagle przestał działać. Ja rozumiem, że ktoś nie miał wcześniej z tym przypadku ale spokojnie, przecież nie od dziś ludzie grają na innych VPNach, Proxach, Bramach więc to będzie cały czas.
Więc w skrócie wszystko Lata jak należy.
Dokladnie, jak nie umiecie używać VPNA to nie siejcie paniki. Najpierw sami sprawdźcie a dopiero potem tutaj się wypowiadajcie. Co za ... ;/
 
P 0

pokorny9

Użytkownik
Jest jakiś buk co można się rejestrować u niego jako Polak, miejsce zamieszkania adres polski, i wypłacanie na swój portfel tak jak to było wcześniej ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom