>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
ndbad 40

ndbad

Użytkownik
Może troche offtop, ale czy ktoś jest w stanie mi określić w jaki sposób państwo (tj. nasz kochany naród), nakłada na taką firmę (przykładowo - bet365, prowadzące działalność na terenie RP) jakiekolwiek sankcje, skoro firma zarejestrowana jest w &quot;raju podatkowym&quot;? Przecież takie sprawy sądowe zapewne trwają długo, toczą się i toczą, a taka firma raczej ma sporą ilość prawników, którzy bawiliby się w takie przedłużanie. Czytałem ustawę, ale nie ma tam określenia jakie konkretnie kary i w jaki sposób nakładane będą na takich bukmacherów. Chodzi mi o czysto prawne kroki jakie państwo podejmie w stosunku do takich podmiotów - coś ktoś? ????
 
K 0

kiwajakotako

Użytkownik
Witam,
Pany, powiedzcie mi w takim razie, czy samo granie (i wygrywanie) na nielegalnych bukmacherach od 1 kwietnia jest już przestępstwem/wykroczeniem? Czy chodzi tylko o pieniądze, które wpłyną z tego tytułu na polskie konto?
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
Może troche offtop, ale czy ktoś jest w stanie mi określić w jaki sposób państwo (tj. nasz kochany naród), nakłada na taką firmę (przykładowo - bet365, prowadzące działalność na terenie RP) jakiekolwiek sankcje, skoro firma zarejestrowana jest w &quot;raju podatkowym&quot;? Przecież takie sprawy sądowe zapewne trwają długo, toczą się i toczą, a taka firma raczej ma sporą ilość prawników, którzy bawiliby się w takie przedłużanie. Czytałem ustawę, ale nie ma tam określenia jakie konkretnie kary i w jaki sposób nakładane będą na takich bukmacherów. Chodzi mi o czysto prawne kroki jakie państwo podejmie w stosunku do takich podmiotów - coś ktoś? ????
wiekszosc tych firm ma wykupione licencje w krajach UE (malta, gb), wiec zawsze moga sie &#39;poskarzyc&#39; komisji europejskiej lub jakiejs podobnej instytucji.
sportingbull z tego co widze, ma licencje curacao wiec tutaj bedzie ciezko o jakies skargi itp ;)
 
baba 134

baba

Użytkownik
proste rozwiązanie obecnej sytuacji, grajcie w forBet, olejcie firmy które zabierają Wam podatek, poczekajcie kilka miesięcy i będziecie mieli to samo wszędzie w innych wypadkach dalej będziecie januszami bukmacherki okradanymi ze swoich 12% ...
Przestań już z tą agresywną propagandą z forbet. Temat o forbet &quot;leży&quot; więc przeniosłeś się tutaj, do tematu najbardziej poczytnego. Ile forbet Ci płaci? Na początku też byłem z nich zadowolony. Podatek wzięli na siebie i kursy były w miarę ok., ale jak zaczęli się dzielić podatkiem i z kursami zjechali &quot;do piwnicy&quot; to już prawie żadna alternatywa. Tak, tak zaraz będzie, że przy 3 zakładach i kursie powyżej 2 jest 0 podatku :grin: Pic na wodę. Porównując baaardzo często takie 3 meczyki z kursem pow 2, to ich wygrana bez podatku jest mniejsza niż nawet w STS z podatkiem :grin::grin::grin: Tak, że podatek mają, ukryty w kursach i nawet większy niż znienawidzone 12%. A przy podatku 6% przy kursie poniżej 2, to w...bali graczy LIVE, gdzie kursy na LIVE w 98% to poniżej 2.

podobno limity poszły ostro w górę
:grin: A to ciekawe. Ja jakoś tego nie zauważyłem i jak miałem limit tak mam.
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Co jeśli mam pograny zakład długoterminowy w bet365 ? Mogę czekać nadal czy muszę wypłacić kasę? Zakład kończy się w maju. Jeśli przez ten czas nie będę grał tylko trzymał ten zakład to mają na mnie haka?
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
SportingBetNull to SportingBet także bez obaw o kasę i konta. To tylko oficjalna informacja (czyt dla idiotów z polskiego rządu) mówi, że firmy nie mają nic ze sobą wspólnego.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
No tak...przenieśli bez pytania o zgode moje dane do jakiegoś krzaka SportingBull na licencji Curacao. Brawo ku@#a! Za miesiąc przeniosą do innego wynalazku z licencją Wysp Marshalla.
PS. Ciekawe ile się ten post utrzyma
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edhelred 7

edhelred

Użytkownik
Może głupie pytanie, ale czemu się boimy skoro firmy, które pozostały dla Polaków działają zgodnie z prawem UE. Polska jest w UE, więc to prawo chyba jest ważniejsze od państwowego?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
No tak...przenieśli bez pytania o zgode moje dane do jakiegoś krzaka SportingBull na licencji Curacao. Brawo ku@#a! Za miesiąc przeniosą do innego wynalazku z licencją Wysp Marshalla.

PS. Ciekawe ile się ten post utrzyma
Tylko pewnie przy rejestracji było iż zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych?
Bo także X lat temu zakładałem tam konto i nawet nie pamiętam :grin:
 
matfat 8

matfat

Użytkownik
Nowoczesne niewolnictwo..

Zabraniają mi hodować roślin, zabraniają się bronić, zabraniają grać.

No k$3!a mać!!
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
Nowoczesne niewolnictwo..

Zabraniają mi hodować roślin, zabraniają się bronić, zabraniają grać.

No k$3!a mać!!
Sama prawda. Ale musi byle lepiej. XXI to nie są czasy żeby zrobić katolicko- pedofilski kalifat. Ciagle mamy demokracje wiec trzeba się spiąć i odsunąć frustratów chorych psychicznie od władzy.
 
cmaj13 2

cmaj13

Użytkownik
patrzac na wszystkie oferty polskich bukow dochodze do jendego wniosku, w porownaniu z zachodem to jest to totalne przedszkole! szata graficzna, interfejs, uklady tabeli, brak ogolnej spojnosci czy same ubogie rynki! co oni za ciuli nas maja?? i te bonusy.... nawet do 500zl!!!!!!!!!!!! a dopisek ze obrot liczony tylko z min 3 zdarzeniami po laczym kursie min. 2.00...... zal zal zal......
ponadto uwazam ze opodatkowanie calosci wygranej to jakas gruba pomylka! jak stawiam stoowe po kursie 1.11 to wygrywam 11zl!!! i od tego ciagnijcie ten swoj podatek 12% a nie od 111zl!!!! to jakis chory absurd..... i co my na to? powinny byc mega protesty w kraju!
mam nadzieje ze kiedys wejdzie na polski rynek jakis miliarder i zrobi cos normalnego, z rynkami wiekszymi niz 10 podstawowych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom