>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Rejestracja z tego samego komputera co logowanie

kamillo91 4,5K

kamillo91

Użytkownik
Witam serdecznie, założyłem konto EXPEKT w domu natomiast logowałem się tez w pracy gdzie mój kumpel chce sobie zrobić konto i skorzystac z bonusu cashback. Czy możemy go zarejestrować będąc w pracy czy EXPEKT zrobi problem o podobne IP ???. Czy ktoś miał podobne doświadczenie, proszę o pomoc. Pozdrawiam
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
jakies pol roku temu zrobilem 2 konta w betano. IP zmienne mialem. otworzylem jedno konto a po jakims miesiacu drugie. IP oczywiscie bylo inne bo jak juz mowilem codziennie mam inne (zmienia sie).na drugi dzien to drugie konto bylo zbanowane a support odpowiadal ze zlamalem regulamin i ze mozna miec tylko jedno konto. oba konta otworzylem z tego samego komputera i mysle ze gdzies tam w systemie im to wlasnie wyskoczylo. z tego samego IP logowanie na rozne konta to nawet nie ma szans zeby to przeszlo. beda bany na oba konta. aha i te konta byly na inne dane. jedno na moje drugie na kolegi gdzie wiadome bylo ze jest czyste bo kolega w bukmacherke sie nie bawi.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Zrób to gdzie indziej, w jakimś innym mieście albo jakiejs kafejce internetowej. Przezorny zawsze ubezpieczony. Oczywiscie nie polecam bo to jest łamanie regulaminu.
 
Do góry Bottom