>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Znalazłem system na ruletkę HIT !!!

tommyy 33

tommyy

Użytkownik
Po pierwsze nie ja zacząłem ten &quot;wogóle nie potrzebny i jak dla mnie zbędny&quot; temat o Wokulskim w Lalce.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ogarnij się człowieku, bo wypisujesz tu takie głupoty że aż mdło się robi od czytania.
To nie ja napisałem - a Bolesław Prus w Lalce, wkładając te słowa w usta &quot;odkrywcy&quot; systemu na ruletkę, który to wynalazca przyszedł w Paryżu do hotelu w którym zamieszkał Wokulski i zaoferował mu swój &quot;patent&quot;.
 
tommyy 33

tommyy

Użytkownik
Po drugie. Rzeczywiście &quot;nie ten wynalazca&quot; - czytałem rozdział wcześniej za co zwracam honor i przepraszam...ale
Trzeba tylko sześć do siedmiu razy dublować stawkę
zakładam że odesłałeś mnie do tego systemu w Lalce w formie żartu, bo jeśli poważnie to nie zabłysłeś a ja straciłem tylko godzinę. Jest to najzwyklejszy Martingale do siódmej progresji (1,2,4,8,16,32,64). Dla zwolenników systemu Martingale i gigakasy napisałem ten systemik i wstawiłem poniżej. Widać &quot;wynalazca systemu w lalce&quot; i gostek od gigakasy to ta sama krew. Może wynalazca był pradziadkiem gostka od gigakasa :grin:. Tak czy owak tamten miał dużo gorzej bo nie było wtedy neta i musiał z buta biegać do wszystkich wciskając kit. Widać, kit sprawdza się w dalszym ciągu na przestrzeni lat.
Tak na poważnie. Systemik który napisałem na dole przedstawia sposób grania Martingalem. Nie radzę jednak nikomu grać na poważnie tym systemem i pakować choćby złotówki w którymkolwiek kasynie. No chyba, że ktoś ma gotówki jak lodu i szuka sposobu na szybkie jej pozbycie się.
Co do twojej ostatniej wypowiedzi edi8:
Ogarnij się człowieku, bo wypisujesz tu takie głupoty że aż mdło się robi od czytania.
Największą tu głupotą było zaczęcie przez Ciebie tematu o Wokulskim, zacząłeś zupełnie niepotrzebny temat. Co tu wniosłeś sensownego? Że przeczytałeś Lalkę? Kogo to obchodzi? To temat &quot;Systemy i strategie&quot; a nie &quot;Lektury szkolne&quot;. Chciałeś zabłysnąć inteligencją to napisz jakiś konkretny system lub ciekawą progresję, wnieś coś pożytecznego. Już pomijam fakt pisania systemów w RX bo to chyba czarna magia dla Ciebie. Mój każdy jeden z osobna post przed Twoim wnosi dużo więcej niż Twoje wszystkie razem wzięte. Książkę każdy głupi przeczyta jeśli zechce. Chciałeś, żebym wyszukiwał w kilkuset stronicowej książce jednej linijki o &quot;cudownym systemie Martingale&quot; i tracił przy tym czas? Na przyszłość zachowaj takie &quot;cudowne systemy&quot; dla siebie lub podziel się tym z kimś innym. Mogłeś od razu wkleić cytat i byśmy się jedynie pośmiali z systemu, a nie bawić się ze mną w podchody. Marnujesz mój cenny czas. Staram się tu pomagać czy rozjaśniać pewne sprawy i systemy ruletki w sposób konkretny. Nie szukam tu walki na słowa i ośmieszania się wzajemnie z kimkolwiek bo nie mam na to czasu ani ochoty. Pisałem wyraźnie (bez urazy). Temat &quot;Wokulskiego&quot; mam nadzieję że zakończony. Najlepiej jeśli usuniesz cały ten śmietnik (posty) dotyczące Wokulskiego i tematu jak i sporu nie było. Ja jestem za.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tommyy&gt;&gt; brakuje Ci nie tylko erudycji ale i ogłady.
Dla uniknięcia swojej kompromitacji usunąłeś matołku wpis, w którym zamieszczony przeze mnie fragment Lalki autorstwa Prusa - w swojej ciemnocie mnie jako autorowi przypisujesz ???? a ja go zamieściłem w odpowiedzi na Twój idiotyczny zarzut, iż (wbrew temu co ja podałem jako tylko marginalną uwagę) ponoć w Lalce nie ma mowy o ruletce, w kontekście systemu na nią:
Gdzie Ty tam masz system do ruletki??? Nie pomyliłeś czasem książki lub tytułu ??? Może (bez urazy) to już obsesja po tylu latach kontaktu z systemami do ruletki.
Nikt Cię osiełku Porfirionie nie zachęcał ani nie namawiał dla zweryfikowania tego do wertowania tekstu Lalki, bo to co ja piszę jest zawsze pewne na 100% - a zatem miej pretensję do siebie, że jako prostak Lalki wcześniej nie czytałeś i chciałeś na piechotę w tekście powieści sprawdzić prawdziwość tego co ja napisałem.
Gdybyś miał IQ over 80 to byś nawet nie musiał na piechotę BEZOWOCNIE przeszukiwać tekstu I tomu Lalki (bo scena z ruletką jest w tomie II) a wykorzystał do tego celu najprostszą wyszukiwarkę, wpisując tagi: Lalka, Wokulski, ruletka, system - dzięki czemu błyskawicznie natrafiłbyś na jedno z kilkunastu opracowań o Lalce:
&quot; Kupiec w hotelu przyjmuje różnych dziwnych interesantów, którzy chcą od niego pieniędzy za pomysły, towary czy usługi. Jeden chce go oprowadzić po Paryżu, drugi sprzedać trzydziestokulowy karabin, trzeci - wyjawić system wygrywania w ruletkę...&quot;
http://mediana28.blogspot.com/2015/04/co-trzeba-wiedziec-o-lalce.html

Kończę ten przecież ewidentnie przez Ciebie wywołany dialog - bo z takim prymitywem to ja nie mam o czym pisać - a prymitywem jesteś dlatego, że to Ty nie mając elementarnej wiedzy mnie zarzuciłeś napisanie nieprawdy (że o późniejszym autorstwie fragmentu Lalki nawet nie wspomnę...) w tej jak to zaznaczyłem marginalnej uwadze:
I tak na marginesie: system na ruletkę był już opisany przez Bolesława Prusa w Lalce (1887-1889) w tym rozdziale gdy podczas pobytu w Paryżu z Suzinem, do Wokulskiego zgłosił się pewien &quot;wynalazca&quot; systemu do ruletki...
której przesłaniem było to, że problematyka systemów na ruletkę ma długą historię a Ty rzuciłeś się na to jak głodny pies na kość z jatki, obnażając przy tym swoje nieuctwo a nic nie zyskując!
 
tommyy 33

tommyy

Użytkownik
A ty dalej to ciągniesz?? Mądry by odpuścił, głupi będzie ciągnął dalej. Teraz wszyscy widzą do której grupy ludzi należysz. Widzę, że dogłębnie wjechałem ci na ambicję i to co pisałem jest prawdą bo dalej cię to boli. Pisz co chcesz. Mnie to nie rusza. Dla mnie jesteś zero i tyle.
problematyka systemów na ruletkę ma długą historię
Wszyscy dobrze o tym wiedzą. Myślisz, że Amerykę odkryłeś? Dowiedziałeś się o tym ostatnio czytając lalkę? Jakie gnioty tu jeszcze nawrzucasz? Co ty sobą reprezentujesz?
Chwalisz się dalej że przeczytałeś lalkę. Znajdź sobie forum literackie i tam się chwal. Może tam cię w końcu ktoś doceni bo widzę że masz niską samoocenę i próbujesz się tu dowartościować. Nic tu nie kasowałem aby inni się pośmiali nieco z postów którymi zasyfiłeś ten temat. Matołka to sobie znajdź w swoim kręgu bucu. Myślałem że jesteś choć trochę mądry i będziesz chciał zamknąć ten temat tak jak ja chciałem w ostatnim poście na dole. Ale nie. Ty jesteś prostak który myśli że jak przeczytał jakąś książkę to już nie wiadomo kim jest. Ja ci powiem kim jesteś. Jesteś najzwyklejszym próżniakiem i zjadaczem chleba, bo zamiast dawać przykład tu na forum, coś pokazać sobą poza wklejaniem linków bo to każdy dureń jak ty potrafi, to nic innego nie robisz. Teraz jedynym twoim zajęciem jest pisanie tych głodnych kawałków. Nie masz nic lepszego do roboty? Czy ty masz 15 lat? Ja tu piszę i opisuję zaawansowane systemy, daję je ludziom do testów, pokazuję że coś potrafię a ty? Wklejasz jedynie gotowe linki i chwalisz się że przeczytałeś książkę? Komu ty chcesz zaimponować? Jeśli to szczyt twoich ambicji to naprawdę współczuję. Proszę cię, nie rób z siebie większego błazna i zakończ ten temat. Samo to że odpisałeś na mój post po czterech dniach świadczy o tym, że długo zajmuje ci pisanie i myślenie - max 30 IQ ci daję choć może nieco zawyżyłem. Jeśli sklekocenie powyższego tekstu zajęło ci tyle czasu, to napisanie systemu zajmie ci lata. Lepiej się za to nawet nie bierz bo to nie twoja liga. Chcesz powalczyć na słowa? Specjalnie dla ciebie pokwapiłem się poszukać kogoś kto to lubi :grin: Np. TEDE nabluźnij mu, napisz mu piosenkę a z pewnością odpowie ripostę swą piosenką. Jakbyś przypadkiem nie był znawcą muzyki i ciężko by ci było znaleźć to tu wstawiam przykład. Tu ktoś kto mu nabluźnił:
https://www.youtube.com/watch?v=jNVMkAmwGs4

A tu na zaczepkę odpowiada TEDE:
https://www.youtube.com/watch?v=Xvh-Fve2qm4
Przyjemnego polemizowania życzę z TEDE.
Na koniec przygarnę ci poeto od siedmiu boleści bardzo mądre powiedzenie. Może to do ciebie w końcu dotrze i dasz już sobie spokój z pisaniem dalszych bzdur:
&quot;Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy&quot;
http://m.demotywatory.pl/4581074
&quot;Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!&quot;
http://www.najlepsze-opisy.pl/opis/nie-kloc-sie-z-idiota-bo-najpierw-sprowadzi-cie
...dlatego ja odpuszczam dalsze pisanie. Nie chcę schodzić do twojego poziomu.
Do moderatora:
Proszę nakłonić edka do przeczytania &quot;Lalki&quot; raz jeszcze a później &quot;Krzyżacy&quot; i &quot;Popioły&quot; (wszystkie tomy obowiązkowo !!!). To powinno go uspokoić i zająć na jakiś czas.
 
Do góry Bottom