>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Expekt - Cashback, a prawo

west3500 0

west3500

Użytkownik
Cześć. Czy po przegranym becie bez problemu mogę wypłacić cashback ? Bez obawy o jakieś problemy z prawem w związku z nieopłaconym podatkiem ? Cashback jest liczony jako wygrana w hazardzie czy po prostu zwrot wpłaconych środków ? Ktoś mi to wyjaśni ? ????
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Cześć. Czy po przegranym becie bez problemu mogę wypłacić cashback ? Bez obawy o jakieś problemy z prawem w związku z nieopłaconym podatkiem ? Cashback jest liczony jako wygrana w hazardzie czy po prostu zwrot wpłaconych środków ? Ktoś mi to wyjaśni ? ????
Wypadałoby najpierw zainteresować się jak to wygląda od strony prawnej, a dopiero później zacząć obstawiać.
Problemy z prawem, to możesz mieć w związku z uczestnictwem w nielegalnej grze hazardowej, a nie wynikające z nieopłacenia podatku. Bo przecież nie można opodatkować pieniędzy pochodzących z przestępstwa!
 
zioomus 16

zioomus

Użytkownik
No to rusz trochę głową. Sam fakt wpłaty i postawienia zakładu w bukmacherze nie posiadającym polskiej licencji jest już w świetle prawa nielegalny, jeżeli miałbyś jakąkolwiek kontrolę to nikogo nie będzie to interesowało, że wpłaciłeś 100 zł i wypłaciłeś 100 i był to &quot;cashback&quot; - tej linii obrony nie przyjmuj.
Jednak jeżeli pytasz czy coś Ci grozi jeżeli wypłacisz te 100 czy tam 200 zł - to raczej nie, szansa jest znikoma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kraher 306

kraher

Użytkownik
Fajne, że to rozpisałeś, ale nadal nie znam odpowiedzi na moje pytanie.
Wydaje mi się, że jednak odpowiedziałem na Twoje pytanie.
Tak jak to kolega powyżej napisał, sam fakt, że pieniądze są z nielegalnego źródła, całkowicie je dyskwalifikuje. Czyli nie ma mowy o jakiejkolwiek interpretacji związanej z ich opodatkowaniem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kraher 306

kraher

Użytkownik
Faktycznie, wybacz bo w myślach już Cię wyzwałem za offtop. Dzięki za pomoc panowie.
W moim poście nie było nic złośliwego. Zrozum, że jakbyś poszedł zgłosić te pieniądze do US, to urzędnik byłby zobligowany powiadomić prokuraturę. Tu nie byłoby już mowy o jakimkolwiek tłumaczeniu się.
 
west3500 0

west3500

Użytkownik
W moim poście nie było nic złośliwego. Zrozum, że jakbyś poszedł zgłosić te pieniądze do US, to urzędnik byłby zobligowany powiadomić prokuraturę. Tu nie byłoby już mowy o jakimkolwiek tłumaczeniu się.
Wiem, przeczytałem swój pierwszy post jeszcze raz i wiem, że źle to opisałem :-|
 
Do góry Bottom