>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher forBET - opinie

hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Ok, widzę już gdzie tkwi haczyk. Kursy na czyste bety całkiem zbliżone do ziemniaków, czasami nawet wyższe, ale kursy z podparciem (1X czy X2) strasznie niskie, szczególnie w tych choćby odrobinę popularniejszych meczach, bo np. w trzeciej lidze francuskiej jest w miarę podobnie, a tak to kilkadziesiąt &quot;groszy&quot; różnicy w kursie nawet - norma, szkoda.
 
B 14

bartek0386h

Użytkownik
Mam pytanie. Niby nie ma podatku w tym buku to dlaczego przy obstawianiu zakładu mama współczynnik 0,94?
Gram za 100 zł kurs 1,80 to do wygrania mam 169,20?
Ktos mi to moze wytłumaczyc?
 
A 45

as1996

Użytkownik
Jest podatek 6%, jak dorzucisz jeszcze coś do kuponu, będzie współczynnik 1.00 - więc podatek 0%. Siedzę u nich od początku istnienia - 0 problemów, wypłaty szybko, limitów brak, bonusów dają sporo. Serio +
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Jest podatek 6%, jak dorzucisz jeszcze coś do kuponu, będzie współczynnik 1.00 - więc podatek 0%. Siedzę u nich od początku istnienia - 0 problemów, wypłaty szybko, limitów brak, bonusów dają sporo. Serio +
....chyba ze gracz za 10 zł to się wtedy zgadza
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
a to sorry za wprowadzenie w błąd, nie widziałem tego, ale faktycznie w tych meczach które obstawiałem nie było akurat dogrywki :eek:
 
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
ogólnie na papierze buk źle nie wygląda, mają sporo zakładów, ALE Limity
na prawie wszystko po 50 czy 80 zł
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
limity zniknęły jakiś czas temu, chyba dawno tam nie grałeś ????
To dobry news, szkoda, że nie było tutaj jakiegoś info o tym, bo wczoraj przeczytałem cały ten temat i większość postów była negatywna, właśnie przez limity.
 
Do góry Bottom