>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
K 90

konikpolny

Użytkownik
Jak dajecie takie info &quot;Słyszałem&quot; to podawajcie źródło bo inaczej to te wasze info jest g. warte
Poza tym banki mogą sobie zgłaszać, ale to i tak nie będzie miało żadnego znaczenia, bo to że ktoś przelał sobie kasę ze Skrilla nie będzie żadnym dowodem na cokolwiek.
Nie jest dowodem, ale im po główkach chodzą różne pomysły. Skoro wg. Jakubiaka z KNF takie wpłaty/wypłaty są &quot;podejrzane&quot;, to co szkodzi zrobić pokazówkę i odwiedzić w domu takiego delikwenta i zająć mu kompa, by przetrzepać dysk? Jak ktoś nie dba o te sprawy, to zaraz znajdą ślady logowania u buków, hehe. Widzicie jak ładnie straszę-tak jak kupa prawdziwych trolli tutaj nasłana przez ziemniaki.
 
N 11

newengland

Użytkownik
Panowie bank ma obowiązek zgłosić transakcję jednorazową lub kilka mniejszych na kwotę powyżej 15 tysięcy euro w danym miesiącu do GiiF a nie do KnF lub US.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Przy rejestracji konta, przy wyborze kraju na 365 juz nie ma do wyboru Polski.
Na LC:
Justyna S dziękujemy za informację w tej kwestii, dział techniczny sprawdzi, czy przypadkiem nie wynika to z powodu błędu technicznego.
Justyna S Proszę sprawdzać stronę, mamy nadzieję, iż problem niedługo zostanie rozwiązany.
lemko: no tak, dałem tylko co napisali
 
O 13

outlander

Użytkownik
Myślicie że bet365 wróci za kilka miesięcy tak jak to mówią niektórzy? Czy była taka sytuacja w jakimś innym państwie ze bet wyszedł i potem wrócił?
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ciekawa sprawa z Betssonem. Zbliza sie 1 kwietnia czyli mozna by powiedziec dzien sadu ostatecznego. Wszystkie firmy w poplochu wycofuja sie albo w planach maja wycofanie sie a Betsson torpeduje reklamami na Eleven. Takie reklamy w TV nie sa tanie i gdyby mieli zaraz wychodzic to do dzisiaj nie puszczali by kilkadziesiat reklam dziennie. Moim zdaniem Betsson zostanie na rynku tak jak juz to wczesniej Admin wspominal.
 
mat_fit 5

mat_fit

Użytkownik
Betsson to ja szanuję najbardziej ze wszystkich. Wypłaty na następny dzień (bez żadnych weryfikacji), fajne promocje, dobre kursy, miła obsługa. Jak oni się zawiną to szlag mnie trafi.
 
O 13

outlander

Użytkownik
Dajcie spokój z jakimiś betsonami zero niszy a tylko na niszy można zarabiać. Jestem załamany tą całą ustawą. Najgorsze jest to ze ta ustawa już siadla i pewnie nikt tym sie juz nie będzie zajmował w sejmie przez najbliższe 15 lat
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
A jaki jest inny rodzaj graczy? Zawodowi? :grin:

Nie, dziękuję.
To że Ty grasz weekendowo to nie znaczy, że inni też. Są ludzie co z tego się utrzymują i zarabiają kwoty kilkukrotnie wyższe niż średnia krajowa. Hazard to nie tylko zwykle zakłady ale też giełda na betfair itp.

Poziom niektórych wypowiedzi mnie przeraża. Osoby które grają rekreacyjnie, bądź w polskich ziemniakach chyba nie widzą innych opcji. Poczytaj sobie screeny, które wysłał kolega wyżej.
 
Z 1

zygfryd21

Użytkownik
Ciekawa sprawa z Betssonem. Zbliza sie 1 kwietnia czyli mozna by powiedziec dzien sadu ostatecznego. Wszystkie firmy w poplochu wycofuja sie albo w planach maja wycofanie sie a Betsson torpeduje reklamami na Eleven. Takie reklamy w TV nie sa tanie i gdyby mieli zaraz wychodzic to do dzisiaj nie puszczali by kilkadziesiat reklam dziennie. Moim zdaniem Betsson zostanie na rynku tak jak juz to wczesniej Admin wspominal.


Ja nie jestem może jakimś ekspertem z dziedziny marketingu i reklam ale bynajmniej nie jest tak, ze reklamodawca każdego dnia przelewa setki tysiecy złotych na konto nadawcy telewizyjnego celem wyemitowania pasma swoich reklam w danym dniu. Taki pakiet Betsson wykupuje z miesięcznym wyprzedzeniem na cały okres 30 dni. Jeśli wykupili w lutym to mogą się reklamować choćby do 1 kwietnia.

w takim razie to żaden argument ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom