>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
M 0

mareczekmareck

Użytkownik
Swoją drogą zastanawia mnie fakt jak oni będą wyłapywać ludzi skoro banki niby informują dopiero o przelewach powyzej 15 tys euro... Wprowadzą nową ustawę o tym, że bank ma informowac o przelewach zaranicznych/?
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Zapoznałem się dokładnie ze starym listem Jakubiaka z KNF do banków w sprawie e-portfeli (część dotyczy) i widać, że chcą wymusić donoszenie tych instytucji na wpłacających. Pytanie tylko, czy tamci temu ulegną? Jest to bardzo wątpliwe, bo samo wpłacanie nie jest chyba wykroczeniem, a tylko sama gra. Oczywiście pośrednio może o tym świadczyć, ale to nie dowód, bo obstawiać już można z terenu innego kraju(np.ze Słowacji).
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Jak myslicie czy wyplaty karta skrill z bankomatow tez moga kontrolować?
Banki przekazują takie informacje?
Swoją drogą zastanawia mnie fakt jak oni będą wyłapywać ludzi skoro banki niby informują dopiero o przelewach powyzej 15 tys euro... Wprowadzą nową ustawę o tym, że bank ma informowac o przelewach zaranicznych/?
Mysle ze nie.

Slyszalem za to ze banki maja zglaszac KNF przelewy przychodzace ze skrilla/netellera na konto bankowe od 1 kwietnia.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
po pierwsze napisałeś &quot;prawie każdy&quot;, a po drugie to teraz będzie ten &quot;prawie każdy&quot; wtapiał jeszcze więcej, bo nawet jeśli wygra to wygra o wiele mniej niż teraz, więc przy takiej samej skuteczności trafiania, będzie wtapiał jeszcze więcej

chodzi głównie o to że przy niektórych sposobie gry, granie staje się niemożliwe (single i live) w naziemnych
&quot;Czy ja wiem?&quot;

Dostaję info od KOMSA na przykład o 10.00, że live granica 1.83, szybko wsiadam w samochód, nie licząc korków około 10.25 jestem w punkcie, teraz tylko przepchać się przez tasiemce i około 10.55 jestem już gotowy aby coś postawić i?
Oczywiście w ogóle nie ma tego zdarzenia po pierwsze, po drugie linie są niedostępne po 5 minutach a po 3 startowy kurs będzie od razu sporo mniejszy od startowego i po 4 jak mi fura nie zapali to PKS mam o 11 haha :grin:
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Panowie,
Orientujecie się, czy wypłacając spore środki w krótkim odstępie czasu z tego samego bankomatu, bank ma wgląd do transakcji i może się doczepić, a tym samym zgłosić to dalej ? Chodzi mi o wypłaty z karty Skrilla.
Ma ktoś może informacje na ten temat ?
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Czy w związku z wyjściem b365 z PL jest planowana jakaś manifestacja w Warszawie bo chętnie się wybiorę?
Od poniedziałku trwa akcja: płać legalnym w groszówkach. Akcja polega na puszczaniu taśmy po 20 i więcej spotkań i opłacanie kuponu jednogroszówkami. O szczegóły proszę pytać kordynatorów Komitetu Obrony Typerów,którzy działają przy każdym większym punkcie zakładów bukmacherskich.

https://www.youtube.com/watch?v=FO1hll3cD2c
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Akurat &quot;zwyciestwo1960&quot; już robił kariere na forum niestety admin usuną jego brednie jak się śpią że on na live zgarnia grubą kasę a w każdym innym temacie sfrustrowany tym że wiecznie wtapia pisze że na bukach nie da się nic wygrać tylko wszyscy przegrywają. Trudno człowiek który wiecznie wtapia nigdy nie zrozumie jak to jest możliwe wygrywać i być na coraz większy plus , zazdrość frustracja itp widać że chłopczyk ma problemy i kompleksy przez wtapianie. Co do tego że ktoś tam pisze ze 98 % przegrywa to jedna wielka ściema może dawno dawno temu stosunkowo mało osób regularnie kroilo hajs ale w dzisiejszych czasach wszystko się zmieniło , ktoś powie że bukmacher ma przewagę nad graczem ,być może i ma nad amatorem , w starciu z bardziej ogarniętym jest na straconej pozycji i musi ratować się limitami bo by ich gracze puścili z torbami taka prawda , nie mówię o Azji bo tam jest trudniej niż u eurobukow ale nie niemożliwe żeby na Azji też wziąć dla siebie .
 
A 97

analyst

Użytkownik
A wypłaty bezposrednio z karty skrill w bankomataach ?
Mam na skrilu wieksza sumke nie wiem jak ja wypłacić teraz...
Chlopie osłabiasz mnie. Normalnie wypłacaj z bankomatu !
Ci niektórzy tutaj to są tak obsra...i że to się w glowie nie mieści
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 90

konikpolny

Użytkownik
Bitcoiny zostaną-chociaż w ich przypadku też można dojść do źródła transakcji. Można oczywiście się trochę potrudzić i utrudnić taką dociekliwość, ale zrobią to tylko mocno zaznajomieni z tematem. Brokerzy przyjmują BC, a jak z bukami to nie wiem.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Mysle ze nie.

Slyszalem za to ze banki maja zglaszac KNF przelewy przychodzace ze skrilla/netellera na konto bankowe od 1 kwietnia.
Jak dajecie takie info &quot;Słyszałem&quot; to podawajcie źródło bo inaczej to te wasze info jest g. warte
Poza tym banki mogą sobie zgłaszać, ale to i tak nie będzie miało żadnego znaczenia, bo to że ktoś przelał sobie kasę ze Skrilla nie będzie żadnym dowodem na cokolwiek.
 
L 124

lemko

Użytkownik
Na E-PLAYBET też jest o tym info, wczoraj wieczorem pisałem z innymi dlaczego buki z brytyjską koncesją będą wychodzić pierwsze.
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
A wypłaty bezposrednio z karty skrill w bankomataach ?
Mam na skrilu wieksza sumke nie wiem jak ja wypłacić teraz...
Jak aż tak się boisz i masz większą sumę, to co za problem skoczyć np. na Słowację lub jeśli bliżej do Niemiec i z tamtejszych bankomatów wypłacić kasę w euro? Miałbyś pewność, że odbędzie się to poza polskim systemem bankowym.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Może to jakiś żart primaaprilisowy bo bet365 nie wysłał oficjalnych maili z informacją ze wychodzą
To pewnie cała ustawa to też żart :grin:


konikpolny :grin::grin: normalnie miażdżysz temat, wolne w szkole dzisiaj ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom