>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

P 0

pymek

Użytkownik
Wlasnie ze nic takiego niepisze
Tylko pisze ze jeżeli mam środki na koncie to mogę je wyplacic
A na czym polega ta weryfikacja?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Wlasnie ze nic takiego niepisze
Tylko pisze ze jeżeli mam środki na koncie to mogę je wyplacic
A na czym polega ta weryfikacja?
Jak wejdziesz na czat to bardzo szybko Ci napiszą ale pewnie to co zawsze, telefonicznie a tam się dowiesz, ze zdjęcie listu i drugi dokument.
 
100icki 14

100icki

Użytkownik
jakiś czas temu ja tak robiłem - przechodziło
wystarczyło nawet próbować zrobić wpłatę przez skrilla (brak środków)
i już mogłeś wypłacić pieniądze na skrila
 
G 0

grzenio7776

Użytkownik
Witam mam problem na bet365 mianowicie:

Mam kupon na którym są 2 mecze łączny kurs wychodzi 2,73 daję stawkę 10 zł i wyskakuje mi komunikat: &quot;Jeżeli kwota zostanie zaznaczona jako wyższa niż dostępne maksimum, prosimy użyć Postaw max.

Daję postaw max i wyskakuje mi stawka 1,71

Pisałem do nich na czacie ale cały czas się zasłaniają że trejderzy teraz oferują taką stawkę.

Czy ktoś miał taki problem??

Proszę o pomoc
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Witam mam problem na bet365 mianowicie:

Mam kupon na którym są 2 mecze łączny kurs wychodzi 2,73 daję stawkę 10 zł i wyskakuje mi komunikat: &quot;Jeżeli kwota zostanie zaznaczona jako wyższa niż dostępne maksimum, prosimy użyć Postaw max.

Daję postaw max i wyskakuje mi stawka 1,71

Pisałem do nich na czacie ale cały czas się zasłaniają że trejderzy teraz oferują taką stawkę.

Czy ktoś miał taki problem??

Proszę o pomoc
Masz taki limit, nic nie zrobisz :mrgreen::mrgreen:
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Witam mam problem na bet365 mianowicie:
Mam kupon na którym są 2 mecze łączny kurs wychodzi 2,73 daję stawkę 10 zł i wyskakuje mi komunikat: &quot;Jeżeli kwota zostanie zaznaczona jako wyższa niż dostępne maksimum, prosimy użyć Postaw max.
Daję postaw max i wyskakuje mi stawka 1,71
Pisałem do nich na czacie ale cały czas się zasłaniają że trejderzy teraz oferują taką stawkę.
Czy ktoś miał taki problem??
Proszę o pomoc
Dostałeś od beta limit, który jest nieodwracalny. Albo wyciągnąłeś od nich sporo siana, albo grałeś pomyłki/valuebety/surebety za spore stawki, albo... na ciebie trafiło ????
Powinieneś dostać jeszcze wiadomość: Twoje konto.
 
G 0

grzenio7776

Użytkownik
Dostałeś od beta limit, który jest nieodwracalny. Albo wyciągnąłeś od nich sporo siana, albo grałeś pomyłki/valuebety/surebety za spore stawki, albo... na ciebie trafiło ????
Powinieneś dostać jeszcze wiadomość: Twoje konto.
Nie no nie wierzę masakra jakaś. Jaki inny buk polecacie?
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Albo wybrales jakis podejrzany sprzedany ustawiony i inny mecz ktorego wyniku sam bukmacher sie boi ;) i nie chce na niego przyjmować kasy....
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Nie no nie wierzę masakra jakaś. Jaki inny buk polecacie?
A to już zależy co i jak grasz. Na rynku lepszej oferty od b365 nie ma raczej nikt a dodatkowo w związku z ustawą hazardową sporo bukmacherów się wycofuje z kraju.
Zostają ochłystki typu bah, betclic/expekt, sportingbet albo bukmacherzy rosyjscy, ale tam wpłacać nie polecam, bo nie wiesz czy wypłata kiedykolwiek dojdzie na konto. :cool:
 
G 0

grzenio7776

Użytkownik
Dostałeś od beta limit, który jest nieodwracalny. Albo wyciągnąłeś od nich sporo siana, albo grałeś pomyłki/valuebety/surebety za spore stawki, albo... na ciebie trafiło ????
Powinieneś dostać jeszcze wiadomość: Twoje konto.
Sprawdziłem to i dostałem taką wiadomość 4 dni temu o tytule Twoje konto. Ale odnosi się to do całkiem innej sytuacji:

Cytuję:

Witaj Grzegorz

Po sprawdzeniu Pana/Pani konta przez nasz zespół traderów, z przykrością informujemy, że nie możemy już dłużej zaoferować Panu/Pani usługi stawiania zakładów przez telefon i chociaż nasze usługi online pozostają dostępne, to ograniczenia dotyczące stawiania zakładów zostaną zastosowane dla wszystkich zakładów postawionych w przyszłości.

Więc nie wiem.

Da się to jakoś cofnąć. Jestem nowym graczem nie grałem wcześniej na bet365 a potrzebuję tam grać. Jakie jest rozwiązanie,
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Spokojnie Panowie, to temat opinie, a nie pogawędki o wycofaniu się Bet365.
Jeszcze jest mała nadzieja, że tylko zawieszą działalność na kilkanaście dni (tygodni). Jutro będziemy mądrzejsi.
 
Do góry Bottom