>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

G 294

gostek365

Użytkownik
Jak już wcześniej pisałem każdy ruch PiS u jest taki przewidywalny , może jestem jasnowidzem albo wróżka ale w poprzednich postach pisałem że już na dniach zaczną się brednie na temat smoleńska ;) długo czekać nie trzeba było he he
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/macierewicz-podkomisja-smolenska-wkrotce-przedstawi-swoje-ustalenia/23vql11
I powtórzę że jak są jakieś sprawy nie na rękę PiS owi to zawsze porusza jakiś emocjonujący temat którym wszystkim do okoła już się chce wymiotować .
I tylko strata kasy komisje podkomisje śledztwa lądują w to kasę a ***** ustalili do tej pory i tak już zostanie a temat smoleńska będzie wiecznie badany po usrana śmierć bo to tylko chore ambicje kaczora . ????
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
znamienne, ze FAZ dzisiaj napisal ze Tusk jest kolejnym Polakiem ktory gra w reprezentacji Niemiec

a lemingi dalej sie ciesza, ze oto silna Unia znowu dala prztyczka w nos Kaczynskiemu.

Wy macie czelnosc mowic ze PiS realizuje plany Putina? Przeciez to co wyprawia merkel i jej wesola kompania to wlasnie mokre sny tego komunisty
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
smolensk to bedzie walkowany do 2030 roku jak liderzy dozyja - czesc wyborcow lubi spiski ; komu jak komu ale to wlasnie pisowi jest nie na reke to wszystko wyjasnic, bo zawsze jest karta ktora mozna pograc w kazdej sytuacji i podjudzac ludzi ????
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Czy ktoś słyszał może jakiś komentarz na temat konfliktu na linii Turcja-Holandia kogoś z trójki najwyższych urzędników UE Tajani, Junker, Tusk? Czy kurdupel Tusk ma jakieś zdanie na ten temat? Od czego ten kurdupel tam jest w tej Brukseli? Konflikt trwa od kilku dni a ten niemiecki pachołek chyba jeszcze nie zdążył dodzwonić się do Makreli i nie wie jakie ma zająć stanowisko. Chciałbym poznać stanowisko UE na ten temat a tu nic. Cichosza, tematu nie ma... zaraz zaraz chyba na dniach ma być poruszana sprawa... polskiej demokracji zatem usłyszymy wtedy i Junkera i Tuska czy Timmermansa. Erdogan puści uchodźców do Europy a ci kretyni ani me ani be. Jak Makrela nie zabierze głosu to nie wiadomo jakie jest stanowisko UE.

Breaking News!!!!!
No proszę proszę mamy stanowisko pana Tajaniego!!! Niestety nie na temat konfliktu turecko-holenderskiego tylko na temat... Janusza Korwin-Mikke. Korwin został zawieszony na 10dni i zabrali mu kasę za 30dni za przytoczenie badań na temat inteligencji kobiet...
 
G 294

gostek365

Użytkownik
PiS to zawsze musi zajmować się jakimiś pierdolami wzamian tym co ważne , sorry jak ktoś będzie chciał uczcić te objawienia to sobie uczci i nie potrzebuje do tego PiS u . Oczywiście temat jest zwykła pożywką żeby pionki miały o czym gadać i żeby kółka różańcowe wreszcie stworzyły modlitwę do kaczora .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wy macie czelnosc mowic ze PiS realizuje plany Putina? Przeciez to co wyprawia merkel i jej wesola kompania to wlasnie mokre sny tego komunisty
A konkretnie co robi Merkel i jej &quot;wesoła kompania&quot; na korzyść Rosji ?
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
A konkretnie co robi Merkel i jej &quot;wesoła kompania&quot; na korzyść Rosji ?
A słyszałeś o takiej pewnej rurze, która leży sobie na dnie Bałtyku? Chłopie słyszałeś o czymś takim jak Nordstream I i Nordstream II?

No to masz tu korzyści dla Rosji. To że Niemcy są za sankcjami dla Rosji nie zmienia faktu, że wiele niemieckich firm robi interesy w Rosji, wielu polityków europejskich jak były kanclerz, rozczachrany Belg czy inni mają powiązania w biznesach z Rosją.
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Gostek365 im wiecej czasu poświęcają takim &quot;pierdola&quot; tym lepiej, moze ludzie zrozumieją czym zajmuje sie ta władza sponsorowana z ich podatków, tylko znając życie to tak jak napisałeś to jest cwane zagranie, zeby odwrócić uwagę od czegoś ważnego na co społeczeństwo nie chciało by sie zgodzić.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A słyszałeś o takiej pewnej rurze, która leży sobie na dnie Bałtyku? Chłopie słyszałeś o czymś takim jak Nordstream I i Nordstream II?
No to masz tu korzyści dla Rosji. To że Niemcy są za sankcjami dla Rosji nie zmienia faktu, że wiele niemieckich firm robi interesy w Rosji, wielu polityków europejskich jak były kanclerz, rozczachrany Belg czy inni mają powiązania w biznesach z Rosją.
Zgadzam się z całością wypowiedzi. Jednak projekt Nordstream I został zainicjowany na długo przed tym jak Rosja zaanektowała Krym. Rzeczywiście Prezydent Lech Kaczyński ostrzegał już w czasie Gruzji o niebezpieczeństwie ze strony Rosji, ale pisowskie służby dyplomatyczne jak wtedy w 2005-07 były nieskuteczne tak i są dzisiaj i nikt wtedy nie posłuchał Kaczyńskiego. Stojąca wtedy na czele MSZ min. Fotyga co wydaje się niemożliwe, ale była jeszcze gorsza od min. Waszczykowskiego. Tak czy inaczej mimo Gruzji było wtedy ciężko przewidzieć, że Rosja będzie chciała powrotu ZSRR. Było wtedy oblicze Rosji bardzo zbratanej z USA i UE. Wiele partnerskich projektów, częste wizyty do USA itd. Jest też wiele oczywiście powiązań biznesowych w Niemczech z Rosją głównie zaplecza socjalistów, ale jednak polityka państwa polegająca na optowaniu przy sankcjach nałożonych na UE jest faktem. A te sankcje dotyczą m in. blokad rachunków bankowych. Tak czy UE i NATO są 2 najważniejszymi filarami obronności Polski i zachwianie lub zniszczenie jednego z tych filarów może być sygnałem do zniszczenia 2. Na całe szczęście po za garstką narodowców (ja ich nazywam zakompleksionymi dziećmi, które nigdy nie dostały po d., a jak pójdą sobie pokrzyczeć na meczu albo ulicy bo często tacy &quot;narodowcy&quot; są jednocześnie kibolami albo wręcz chuliganami to się dowartościowują) 84% Polaków popiera UE więc z naszej strony nie grozi wyjście. Co innego w obliczu obecnej polityki zagranicznej rządu PiS dotyczy samej UE, która może nas już nie chcieć albo zrobić co zamierza UE 2 prędkości i ta słabsza może po woli w ogóle za jakiś czas opuścić UE. Pomysły UE 2 prędkości były zawsze obecne, ale PO - prawdziwy polski rząd narodowy SKUTECZNIE się temu przeciwstawił. A teraz mamy tych nieudaczników u władzy i &quot;politykę wstawania z kolan&quot; i Polska została wyizolowana. Nawet wielki przyjaciel Kaczyńskiego - Pan Orban zrobił go w ch.
Ja uważam, że ten rząd mimo, że nazywa się &quot;narodowy&quot; praktycznie w każdej dziedzinie życia w każdym ministerstwie psuje dorobek ciężkiej pracy Polaków przez 25 lat. I o co zawsze było trudno ze strony pisowców w stosunku do PO ja umiem docenić pewne plusy. Uszczelnienie VATu, program 500+ (mimo, że się z nim nie zgadzam), bezrobocie na poziomie 5,4%, rozpędzona gospodarka są niewątpliwą zasługą tego rządu.
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
ale PO - prawdziwy polski rząd narodowy.
Doprawdy zachodzę w głowę jakim cudem głosowałeś na Korwina w ostatnich wyborach. Wchwalasz PO pod niebiosa, kiedyś pisałeś tu o &quot;fachowcach z PO&quot; to po prostu nie wiem jak mogłeś zagłosować na partię której wartości są o 180° inne niż PO.
Ponadto jak to się dzieje, że jak spółkami skarbu państwa takimi jak Orlen, Lotos, PKP, LOt czy innymi zarządzali ci &quot;fachowcy z PO&quot; to one przynosiły ogromne straty, a jak teraz nimi zarządzają ci pisiewicze, misiewicze, nieudacznicy to nagle spółki te są na plusie, a co niektóre na ogromnym plusie.
Jak to się dzieje że jak Orlenem zarządzali ci wspaniali menagerowie, fachowcy z PO to przynosił straty, a jak zarządza nimi ten pisiewicz i komuch Jasiński to Orlen ma ogromny zysk i do tego największą sprzedaż paliw w historii?
Kilka dni temu w tym niemieckim szmatlawcu &quot;Fakt&quot; napisali że Jasiński zarabia więcej niż jego poprzednik za rządów PO mimo że obowiązuje ustawa kominowa. I to bardzo dobra ustawa, zarobki szefów zostały obniżone o połowę, a jeśli spółki przynoszą dochody to ludzie za to odpowiadający nagradzani są wysokimi premiami. I tak powinno być. Nawet ten niemiecki szmatlawiec zaznaczył że Jasiński dobrze rządzi i zysk netto Orlenu wniósł 5,7 mld zł. Tylko na pierwszej stronie napisali &quot;najbogatszy emeryt w Polsce&quot;, leming zaraz łyknie że pozajmowali te pisiewicze stanowiska i obrabiają państwo, to że facet zarabia dla państwa już do nich nie dotrze.
Dla mnie hitem jest wypowiedź Balcerowicza odnośnie polskiej gospodarki itp. Ten &quot;wspaniały ekonomista&quot; stwierdził że te dobre wskażniki ekonomiczne, większe wpływy do budżetu są dziełem &quot;różnych przypadków&quot;. No rzeczywiście jak rządzili &quot;fachowcy z PO&quot; to brakowało tych przypadków, a szkoda bo moglibyśmy być bliżej europejskich potęg.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Doprawdy zachodzę w głowę jakim cudem głosowałeś na Korwina w ostatnich wyborach. Wchwalasz PO pod niebiosa, kiedyś pisałeś tu o &quot;fachowcach z PO&quot; to po prostu nie wiem jak mogłeś zagłosować na partię której wartości są o 180° inne niż PO.
Odpowiedź jest bardzo prosta ! Nie chciałem głosować na PO i zadałem sobie pytanie kto rzeczywiście chce realizować moje interesy. Ponieważ jestem przedsiębiorcą i nie mam nic wspólnego z budżetówką.To ja płacę kasę na nich, a nie oni na mnie w kraju rządzonym przez partię Wolność miałbym raj. Jeden niski podatek, żadnego ZUSu. Oczywiście jednocześnie zdawałem sobie sprawę, że to głos bardziej z przekonań niż pragmatyzmu bo w najlepszym wypadku co może kiedykolwiek spotkać Korwina to jakiś udział w koalicji i to na bardzo złych zasadach, a w najgorszym kolejna przegrana. Realnie w następnych wyborach może Korwin coś zdziałać bo będzie szeroka opozycja przeciw PiS i możliwy będzie rząd złożony ze wszystkich z wyjątkiem PiSu
Ponadto jak to się dzieje, że jak spółkami skarbu państwa takimi jak Orlen, Lotos, PKP, LOt czy innymi zarządzali ci &quot;fachowcy z PO&quot; to one przynosiły ogromne straty, a jak teraz nimi zarządzają ci pisiewicze, misiewicze, nieudacznicy to nagle spółki te są na plusie, a co niektóre na ogromnym plusie.
Jak to się dzieje że jak Orlenem zarządzali ci wspaniali menagerowie, fachowcy z PO to przynosił straty, a jak zarządza nimi ten pisiewicz i komuch Jasiński to Orlen ma ogromny zysk i do tego największą sprzedaż paliw w historii?
Kilka dni temu w tym niemieckim szmatlawcu &quot;Fakt&quot; napisali że Jasiński zarabia więcej niż jego poprzednik za rządów PO mimo że obowiązuje ustawa kominowa. I to bardzo dobra ustawa, zarobki szefów zostały obniżone o połowę, a jeśli spółki przynoszą dochody to ludzie za to odpowiadający nagradzani są wysokimi premiami. I tak powinno być. Nawet ten niemiecki szmatlawiec zaznaczył że Jasiński dobrze rządzi i zysk netto Orlenu wniósł 5,7 mld zł. Tylko na pierwszej stronie napisali &quot;najbogatszy emeryt w Polsce&quot;, leming zaraz łyknie że pozajmowali te pisiewicze stanowiska i obrabiają państwo, to że facet zarabia dla państwa już do nich nie dotrze.
Nie znam tych informacji. Jeśli tak jest jak piszesz potwierdza się moja teza, że gospodarka jest zarządzana właściwie. I jeśli faktycznie za rządów PO/PSL te spółki SP nie przynosiły zysków, a teraz przynoszą to rzeczywiście bardzo źle dla PO. Ale trzeba by te informacje dokładnie sprawdzić bo PiS jest mistrzem manipulacji na każdym poziomie. O LOCie słyszałem, że były problemy, ale w przypadku takiej spółki jak Orlen to nie wyobrażam sobie, żeby mogła kiedykolwiek przynosić straty.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Tutaj jest duzo wyjasnione na temat genezy ustawy hazardowej i roli wyslannika mafii budowanej na zrebach sluzb bezpieczenstwa Grzegorza Schetyny.
Jak by was zastanawialo jak to jest ze zupelny nygus co wyglada jak kombinator na pierwszy rzut oka, a na idiote zarazem, robi taka kariere w polityce a na dodatek dokladnie jego pomysly sa przepychane niezaleznie od tego ze nie jest w rzadzie i dostal kopa w dupe w wyborach wraz z jego zasrana partia to macie tutaj rozjasnione
A tymczasem wy jestescie gonieni jak psy, robi z was sie wrogow publicznych, powstaja tematy typu &#39;Hazard w internecie&#39; gdzie sluzby panstwowe zaprzagniete sa do pilnowania interesow wlascicieli naziemnych kasyn i pseudobukmacherow, malo tego sady, prokuratury i inne pierdoly tez sie zajmuja takimi glupotami bo jakis pan Rysiu czy Zbysiu zlecil panu Grzesiu zeby udupic hazard w sieci bo to nagoni mu klientow. i nie zastanawia was ze jaka wladza by nie byla ustawy sa zamawiane z gory i pisane pod mafiozow?
Na dodatek jakie twarde dowody rozmow by nie byly to panu Schetynie nic sie nie stanie, wyladuje na cztery lapy a program i tak bedzie realizowany.
Czemu wy sie za takich lisow w kurniku nie wezmiecie tylko swieca mordami w telewizorze i robia za autorytety i &#39;skonfliktowanych z przywodztwem Platformy&#39; czy &#39;dotychczas marginalizowanych Grzegorzow Schetynow&#39;, co?

https://www.youtube.com/watch?v=vaTDj-sEoco
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Odpowiedź jest bardzo prosta ! Nie chciałem głosować na PO i zadałem sobie pytanie kto rzeczywiście chce realizować moje interesy. Ponieważ jestem przedsiębiorcą i nie mam nic wspólnego z budżetówką.To ja płacę kasę na nich, a nie oni na mnie w kraju rządzonym przez partię Wolność miałbym raj.
I właśnie dlatego zagłosowałeś na Po czyli partię, która masowo w czasie swojej kadencji podnosiła podatki i daniny publiczne. Logiczne :grin:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
I właśnie dlatego zagłosowałeś na Po czyli partię, która masowo w czasie swojej kadencji podnosiła podatki i daniny publiczne. Logiczne :grin:
No przecież pisałem, że nie głosowałem na PO. Albo ja czegoś nie rozumiem albo nie przeczytałeś co pisałem. Głosowałem na partię (wtedy) KORWIN dziś - WOLNOŚĆ.
I PO jedyne co podniosła to VAT o 1%, a co do ukrytych podatków - zobaczmy jak podskoczyły ceny w marketach, ale i wszędzie po podatku marketowym. I do tego PO przyszło rządzić w czasach kryzysu. Natomiast tak jak pisałem wcześniej, jak na razie PiS na całe szczęście nie psuje tak gospodarki jak całą resztę. Ale od 1 marca obowiązują nowe przepisy dotyczące kontroli skarbowej i zobaczymy czy uderzą oni w przestępców czy zaczną gnębić uczciwych przedsiębiorców.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
No przecież pisałem, że nie głosowałem na PO. Albo ja czegoś nie rozumiem albo nie przeczytałeś co pisałem. Głosowałem na partię (wtedy) KORWIN dziś - WOLNOŚĆ.
Pisałeś też gdzieś wcześniej, że jesteś teraz skłonny głosować na PO albo Nowoczesną, już nie pamiętam, ale dla mnie to jeden czort. CHoć Nowoczesna puchnie i jestem przekonany, że do kolejnej kadencji Sejmu się nie załapią.


I PO jedyne co podniosła to VAT o 1%, a co do ukrytych podatków - zobaczmy jak podskoczyły ceny w marketach, ale i wszędzie po podatku marketowym. I do tego PO przyszło rządzić w czasach kryzysu. Natomiast tak jak pisałem wcześniej, jak na razie PiS na całe szczęście nie psuje tak gospodarki jak całą resztę. Ale od 1 marca obowiązują nowe przepisy dotyczące kontroli skarbowej i zobaczymy czy uderzą oni w przestępców czy zaczną gnębić uczciwych przedsiębiorców.

Oczywiście PO zawsze rządzi w czasach kryzysu, a PiS zawsze rządzi w czasach największej prosperity :cool:
Odpowiadając na twoje pytanie zadane na końcu napiszę, że oczywiście uderzą w uczciwych przedsiębiorców, bo przecież życiową misją Kaczora jest zdewastować kraj :grin:
Jak długo jeszcze będziecie się słuchać tego straszenia gazetowyborczego, tvnowskiego itp. itd...?
System bankowy już został zniszczony po wprowadzeniu podatku bankowego? :grin:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak długo jeszcze będziecie się słuchać tego straszenia gazetowyborczego, tvnowskiego itp. itd...?

Co do tych tekstów tvn i GW to można się tak przerzucać TVPiS, Do Rzeczy itd. Jak już pisałem wiele razy ja śledzę i pasjonuję się polityką od czasów stanu wojennego, byłem członkiem UPR (znałem Korwina). Mój tata był blisko związany z Prawicą RP i samym PiSem, nosiłem ulotki, brałem udział w demonstracjach za komuny, a mój tata był represjonowany przez PRL więc mi tu nie pier...l, że jestem jakimś wytworem propagandy.
Oczywiście żeby nie było żadnych wątpliwości w następnych wyborach zagłosuję na KAŻDEGO choćby to był Słoń Trąbalski , kto nie jest PiSem i ma najwięcej poparcia
i to nawet mimo tego, że rząd bardzo mi osobiście pomógł oczywiście zmianą przepisów w sprawie, która mnie dotyczyła. Dlaczego ? Dlatego, że nie jestem tępym odbiorcą 500+ dla kogo liczy się tylko micha, łycha i poducha, a jestem patriotą i nie chcę aby zrujnowali do końca dorobek 25lat naszego Narodu.
Widzę co się dzieje, widziałem co się działo w latach 2005-07 i modlę się do Boga, żeby to co ja i moje środowisko polityczne wie od 2005 r żeby zobaczył teraz cały Naród i PiS na pełnej szybkości przez swoją niekompetencję, ignorancję i demony Prezesa idzie na pełnej szybkości żeby już nigdy nic nie wygrali. Zawsze jednak zostaną tacy jak ty... Trudno. Prawo demokracji.
I dalej nie będę nic pisał z tobą. Nie warto, przynajmniej w kwestii polityki. Zresztą wystarczy spojrzeć na sygnaturę.
 
P 64

popeye.

Użytkownik


Co do tych tekstów tvn i GW to można się tak przerzucać TVPiS, Do Rzeczy itd. Jak już pisałem wiele razy ja śledzę i pasjonuję się polityką od czasów stanu wojennego, byłem członkiem UPR (znałem Korwina). Mój tata był blisko związany z Prawicą RP i samym PiSem, nosiłem ulotki, brałem udział w demonstracjach za komuny, a mój tata był represjonowany przez PRL więc mi tu nie pier...l, że jestem jakimś wytworem propagandy.

Czytałeś kiedyś Do Rzeczy? Przejrzyj sobie jakiś numer to zobaczysz i krytykę i pochwały dla rządu jak jest za co ???? Pomyliło Ci sie chyba z wSieci ;)
 
Do góry Bottom