>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

włam na konto

janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
zdarzyła mi się dziś bardzo dziwna rzecz, otóż logując się wieczorem na konto stwierdziłem iż nie zgadza mi się jego stan, prześledziłem historię i zauważyłem w okolicach południa zakłady których nie stawiałem (jakaś bardzo niszowa liga i zakłady na jeszcze bardziej niszowe gry), pierwsze co to przejrzałem historie logowań a tam takie kraje jak Chiny, Bangladesz, Indie i tym podobna egzotyka (zdaje się, że betfair pokazuje tylko 10 ostatnich), więc nie wiem czy to cała lista, a teraz to co mnie najbardziej dziwi, z konta zniknęło tylko około 10% środków ze znacznej sumy, dlaczego złodzieje (inaczej ich nazwać nie mogę), zgarnęli tylko tyle mając podane na tacy dużo dużo więcej... sprawa oczywiście zgłoszona do betfair, konto zamrożone razem z kasą i wszczęli jak to nazwali &quot;śledztwo&quot;
ktoś z Was się spotkał z taką sytuacją? ile czasu trwa takie śledztwo, jakie mam szanse na odzyskanie kasy?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Czytałem sporo o takich sytuacjach w Betfair, warto zmieniać hasła co jakiś czas, dodatkowo polecam Ci uważam na podejrzane Maile których ostatnio nie brakuje.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
złodzieje raczej wychodzą z założenia wyprowadzenia pieniędzy, jeśli to się nie udaje często przegrywają całą kasę nie mając w tym interesu.widocznie miałeś farta w nieszczęściu i nie trafiłeś na zwykłą faje.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
absolutnie nie wchodzi w grę, żebym kilknął jakiś podejrzany link czy cokolwiek, dbam o swoje bezpieczeństwo w sieci, na chwilę obecną uważam iż za całość odpowiada dostawca oprogramowania fairbot, która co bądź jest na oficjalnej liście betfair...
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
sprawa zakończona happy-endem, betfair oddał kasę, martwi mnie jednak iz nie potrafili lub nie chcieli powiedziec co sie stalo, tym bardziej ze w miedzyczasie gdy konto bylo zablokowane byly kolejne (tym razem nieudane) proby logowania z kolejnych egzotycznych krajow, niech ta sytuacja bedzie dla Was przestroga, korzystajcie tam gdzie to mozliwe z dwu-etapowego logowania ;)
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
no właśnie nic konkretnego, stan konta wyrównali ręcznie (z dopiskiem fraud), dopytywałem kilka razy na czacie co się stało, jak do tego doszło, jak mam się chronić na przyszłość, to tylko powtarzali abym zmienił hasło, zmienili mi adres mail przypisany do konta i tyle ???? śmierdzi mi to na kilometr jakąś grubszą sprawą, przecież nie dawałem dostępu do konta nikomu obcemu, hasła zmieniam co jakiś czas, nie było żadnych prób zmiany hasła ani włamania na maila (gdzie mam też inne hasło), nic tu się kupy nie trzyma, poza tym że ostatnio zacząłem używać programu fairbot...
 
Do góry Bottom