>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2016/2017 - Raw Air (10.03 - 19.03.2017)

Status
Zamknięty.
I 16

idziol91

Użytkownik
Anders Fannemel (NOR)1.85 - Jurij Tepes (SLO)1.85

Panowie, co powiecie o tej parze? Myślę o zagraniu grubo na Fannemel&#39;a.

Jeszcze jedna para wpadła mi w oko.
Piotr Żyła (POL)1.75 - Robert Johansson (NOR)1.95

Bardzo przyjemny kurs na Piotrka. Jak myślicie?
 
F 3

flecik

Użytkownik
Konkurs jednoseryjny odwołany ze względu na niekorzystne prognozy przewidywane w porze rozgrywania zawodów. O 19:30 mają się odbyć kwalifikacje do niedzielnego konkursu.
Źródło: skijumping.pl
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
dzięki briko za info ???? Tylko ciekawe kiedy będą te zwroty,bo u mnie ciągle zakłady wiszą jako nierozliczone ????
 
P 64

popeye.

Użytkownik
Andreas Wellinger poza top3 @1,8 |Bet365
Wellinger nigdy nie był dobrym lotnikiem, fakt jest w wybornej formie, ale jednak jak twierdzą sami skoczkowie dość specyficzny. Norwescy lotnicy są w wybornej formie (Stjernen, Forfang,), Fannemel w trochę gorszej ale on na mamutach lubi odpalić, Eisenbichler pod koniec sezonu trafił z formą, a radzi sobie lepiej na mamutach od młodszego kolegi, Słoweńcy na mamucie też będą bardzo mocni mimo słabego sezonu. Jak dla mnie taki kurs jest warty gry.
Zastanawiam się jeszcze nad Kraftem poza top3 @4, ale jeszcze muszę się trochę pomeczyc z tą myśla ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Andreas Wellinger poza top3 @1,8 |Bet365
Wellinger nigdy nie był dobrym lotnikiem, fakt jest w wybornej formie, ale jednak jak twierdzą sami skoczkowie dość specyficzny. Norwescy lotnicy są w wybornej formie (Stjernen, Forfang,), Fannemel w trochę gorszej ale on na mamutach lubi odpalić, Eisenbichler pod koniec sezonu trafił z formą, a radzi sobie lepiej na mamutach od młodszego kolegi, Słoweńcy na mamucie też będą bardzo mocni mimo słabego sezonu. Jak dla mnie taki kurs jest warty gry.
Zastanawiam się jeszcze nad Kraftem poza top3 @4, ale jeszcze muszę się trochę pomeczyc z tą myśla ????
Nie był, ale teraz jest w formie i raczej nie spodziewałbym się krótkich skoków. W tym sezonie już taka śpiewka była przed PŚ w Obersdorfie. Jak się później okazało dwa razy na podium, dlatego raczej bym odradzał takiego grania. Niemiec będzie walczył do ostatniego skoku o zwycięstwo w całym cyklu i wcale nie jest powiedziane, że nie sięgnie po trofeum.
Swoją drogą gdyby sprawiedliwie pomierzyli stroje Niemców i Norwegów okazałoby się, że żadnego by nie było w TOP8 podczas konkursów PŚ. Przecież tą różnicę widać nawet w TV.
 
S 0

szczerkos

Użytkownik
Witam Panowie, grałem zakłady w betsson jeszcze przed ogłoszeniem ze zawody zostały odwołane; wyraźnie było napisane ze skoki sa na konkurs; No i betsson rozliczył zakłady wg wyników prologu, a ze miałem krafta i stjernena to nie poszło za dobrze.. sądzicie panowie ze mam podstawy zeby walczyć o zwroty czy nie bardzo?
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Napisałem reklamacje do betssona ale nie ma co się nastawiać że coś anulują jak to się mówi &quot;marne szanse&quot;
Mogą się tłumaczyć tym że rozegrali serię punktowaną w piątek i podczepili te wyniki pod konkurs. Ogólnie sytuacja dość dziwna pierwszy raz się z czymś takim spotkałem jak wszyscy co pograli wczorajsze zawody.
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
Fortuna cos sie nie kwapi rozliczyc zwroty.
Dzisiaj Panowie chyba mozna pobierac Szwajcarow z Czechami kurs ponad 2,a mysle ze powinni sobie poradzic dosc swobodnie ????
 
S 0

szczerkos

Użytkownik
Niestety, nic z tego, co za k...
Neil: I have been advised that the event was moved to a later time, so the bets were settled correctly, please refer to the following link:
http://www.fis-ski.com/ski-jumping/events-and-places/results/?season=2017&amp;amp;discipline=&amp;amp;gender=all&amp;amp;race_id=4739§or=JP
Neil: I am very sorry, but the team are still advising that the bets have been settled appropriately.
Neil: From their end everything has been finalised as it should have been.
Nawet im z tego linka wkleiłem, że przecież jest cancelled jak byk napisane. Niestety jak grochem o ścianę, upierają się, że zawody zostały przeniesione na późniejszą godzinę ehh.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Oficjalnie fortuna rozliczy zakłady jak odbędzie się niedzielny konkurs czyli zakłady będą ważne w dniu jutrzejszym taką odpowiedź dostałem na czacie

Wklejam załącznik

A co do betssona to jeszcze walczę ale tak jak szczerkos napisał groch o ścianę dla nich to jest to samo prolog konkurs równie dobrze mogli by wyniki z treningu zaliczyc:razz:

W fortunie pogralem taki kupon

Norwegia VIN kurs 1,85 ✅✅
I wcale to nie jest jakiś pewniak bo na równi stoi Austria nawet Słowenia może zaskoczyć. Nie ma co się oszukiwać w każdym zespole z czołówki jest ktoś kto może popsuć skok ale Norwegowie założą jeszcze lepsze kombinezony i odfruną:razz:

Szwajcaria - Finlandia 1 kurs 1,7 ✅✅
Amman, Gregor Deschwanden kontra Maeaettae, Larinto
jeżeli chodzi o doświadczenie na skoczniach mamucich tu Szwajcarzy powinni wypaść lepiej

Kilian Peier, Gabriel Karlen kontra Nousiainen, Antti Aalto
Tutaj tez delikatna różnica na korzyść szwajcarow

Japonia top6 kurs 1,15✅✅... tutaj powinna być formalność ale nic nie jest pewne szczególnie w skokach ;)

Pozdrawiam
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Słowenia - Niemcy 1,65 Unibet 1,98 Fortuna 2,50 sts ✅
Obie ekipy wystawiły kolejno następujące składy:
Słowenia: Lanisek, Tepes, P.Prevc, D.Prevc
Niemcy: Gaiger, Freitag, Eisenbichler, Wellinger.
W reprezentacji Niemiec dwie rakiety na końcu, ale przed nimi zawodnicy mogący wszystko zaprzepaścić. Przede wszystkim Gaiger, który nawet nie posiada wybitnego rekordu życiowego. Freitag także na mamutach nie pokazywał się zbyt dobrze. Słowenia wczoraj w kwalifikacjach spisała się najlepiej. Latanie mają we krwi już nie raz wygrywając konkursy na mamutach. Tepes będzie czuł się jak ryba w wodzie. braci Prevców też stać na bardzo dobre loty co pokazali wczoraj w kwalifikacjach. Do tego stabilny Lanisek skaczący na dobrym poziomie.

Peter Prevc
- Maciej Kot Kto lepszy po I serii? 1,85 Bwin ✅
Moim zdaniem para trochę nie ma miejscu. Prevc sezon nie może uznać za udany ale teraz coraz częściej przytrafiają mu się fenomenalne skoki. Jak każdy Słoweniec dobrze czuje się na mamutach, a rekord życiowy dobitnie to uświadamia. Kot nigdy na takich skoczniach nie błyszczał. Dodatkowo teraz forma zeszła i jego skoki są nieco słabsze. Sądzę, że taka para ze względu na skok treningowy Prevca gdzie osiągnął tylko 135m i dobry skok Kota w kwalifikacjach gdzie minimalnie wyprzedził P.Prevca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Pany, czy kursy na Polaków w parze ze Słoweńcami nie są przesadzone? Myślę, że powalczymy ze Słoweńcami. U Słoweńców też są zawodnicy, którzy mogą wszystko zaprzepaścić, bo Domen jeśli trafi warunki to może odlecieć, ale jak mu podwieje w plecy to już tak wesoło nie będzie, podobnie jak u Tepesa i niedoświadczonego Lanizka. Żyła wczoraj zawalił skok w prologu, ale ja jestem o jego formę spokojny i dzisiaj zobaczymy 2 dobre skoki Piotrka, który w drużynówce skacze najlepiej. Stoch i Kot też na swoim poziomie, Kubacki co raz lepiej po kontuzji, moim zdaniem jesteśmy w stanie powalczyć ze Słoweńcami i w najlepszej 3 się znaleźć.
Słowenia - Polska 2 2.30 Bwin
Polska top3 1.75 Bwin
Żyła - Lanisek (1 runda) 1 1.85 Bwin
A to jest moja perełka na dzisiaj. Kursy wyrównane, chyba tylko dlatego, że Piotrek zepsuł swój skok w prologu, ale miał zapewniony awans do konkursu niedzielnego. W treningu już zdecydowanie lepszy był Polak, gdzie wyprzedził Słoweńca o kilkanaście pkt. Jestem spokojny o formę Piotrka, bardzo lubi duże skocznie i o te kilka metrów powinien być lepszy od swojego rywala w tej parze. Lanizek przyzwoite skoki, ale jest to najsłabsze ogniwo u Słoweńców w drużynie, niedoświadczony, rzadko skacze w drużynówkach, więc może zawalić. Polak w tym roku w drużynówkach praktycznie najlepszy z naszych zawodników, zawsze spina się na te konkursy, jestem przekonany, że okaże się lepszy, a kurs to jest po prostu promocja
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom