>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

26. kolejka LOTTO Ekstraklasy (17.03-19.03.2017)

Status
Zamknięty.
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
W Lechu nikt nie pauzuje, nie jest kontuzjowany. Dobra atmosfera i morale w drużynie. W niedziele w Poznaniu będzie komplet na stadionie, bilety się kończą.
Forma gospodarzy - wiadomo. Lech po zimie z bilansem 5-0-0 14:1 (+ wygrana 3:0 w PP). W Poznaniu za trenera Bjelicy jeszcze nie przegrali.
Dzisiaj pierwsza drużyna rozegrała sparing z rezerwami, dość nieoczekiwanie remisując 0:0.
Lech Poznań - Lech II Poznań 0:0 (0:0)
Widzów: ok. 50
Skład Lecha: Burić -Wasielewski (61.Kędziora), Bednarek (61.L.Nielsen), Dudka (61.Wilusz), Puchacz (61.Kostevych) - Tetteh (61.Trałka), Gutierrez (61.Gajos) - Tomczyk (61.Makuszewski), Radut (61.Majewski), Pawłowski (61.Jevtić) - Robak (61.Kownacki).
Łęczna bilans wyjazdowy fatalny 1-4-7. Potrzebują punktów, remis w sumie za wiele im nie daję i na logikę przy obecnej formule rozgrywek gości powinni chcieć powalczyć o 3 pkt. Znając życie jednak, Łęczna postawi autobus.
1.25 na Lecha, dla mnie nie warte gry. Jeśli już to wolę szukać jakiegoś wysokiego zwycięstwa Kolejorza. Górnik ma fatalne statystyki jeśli chodzi o pierwsze minuty - jeśli w niedzielę Lech szybko strzeli może wygrać znów wysoko.
--
W Krakowie, Lubinie, Szczecinie, Kielcach - dla mnie over 1,5 gola (kurs w okolicach 3)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock
Typ: 1
Kurs: 1.75
buk: bet365
Wynik:3:2 ✅

Czas na spotkanie swoich imienniczek. Tym razem pójdę w stronę gospodarzy. Wisła Kraków w ostatnim spotkaniu przegrała na wyjeździe 1:0 z Legią, lecz nie wygląda wcale najgorzej. Ich najgorszym mankamentem jest gra na wyjazdach, gdzie mają kiepski bilans spotkań. Jutro jednak grają u siebie i to jest jeden z powodów dla których gram ten Typ. Gospodarze wygrali sześc z siedmiu ostatnich spotkań na swoim stadionie, tylko Lechia ma lepszy bilans na swoim obiekcie, a Wiślacy w tym sezonie przegrali dotąd tylko dwa spotkania u siebie. Na dodatek jeśli gospodarzom powinie się noga to sytuacja trenera może być trochę zagrożona. Goście tą rundę również zaczęli dość dobrze wygrywając dwa spotkania u siebie, dwa remisując i odnosząc jedną porażkę. Jednak podobnie jak ich rywal Nafciarze mają problem z grą na wyjazdach. Goście wygrali w tym sezonie tylko dwa spotkania, po pięć przegrała i zremisowała. Nie spisuję ich jutro na straty i pogrom, bowiem zespół z Płock udowodnił w tym sezonie, że walką na boisku potrafi dużo zdziałać. Na dodatek jest to mecz drużyn, które biją się o ósemkę, gdyż żaden z nich niema pewnego miejsca w grupie mistrzowskiej. Pomimo tego Krakowianie u siebie prezentują się bardzo dobrze, potrafią zdominować rywala i powinni wygrać to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lucaspl 245

lucaspl

Użytkownik
Lech - Górnik Łęczna​

Po moich nieudanych kuponach czas wrócić do tego co lubię najbardziej i co idzie mi najlepiej a więc nasz ukochana Ekstraklasa ;) I to od razu w oczy rzuciły mi się kursy na mecz Lecha, może nie chodzi o te 1,25 na samo zwycięstwo, ale bardziej o handicapy i overy. Każdy kto choć trochę interesuję się naszą rodzimą ligą widzi w jakim gazie jest Kolejorz. Rozpędzona poznańska lokomotywa jedzie wszystkich równo trzema bramkami (oprócz Lechii, ale to jasne założenie tu liczyły się trzy punkty i takie były założenia na te spotkanie). Seria pięciu wygranych z rzędu oraz bilans bramek 14:1 muszą robić wrażenie. W dodatku w meczu z Arką było widać, że dla Poznaniaków 4:1 to też nie jest wystarczający rezultat, mają głód strzelania kolejnych bramek. Siła ofensywna tej drużyny jest naprawdę duża. W najbliższą niedzielę spotkają się z głównym kandydatem do spadku, beznadziejnym Górnikiem z Łęcznej. Nie wydaje mi się żeby drużyna Smudy mogła w jakikolwiek zagrozić Poznaniakom. Na twitterze krąży informacja, że na środek obrony w tym meczu szykowany jest Pitry (napastnik!!). Raczej nie wróży to nic dobrego defensywie Łęcznian. Spodziewam się otwartej gry ze strony Lecha i wysokiego wyniku coś ok. 5:0 albo 6:0. Dodatkową motywację dla Lecha może wzbudzać fakt, że na stadionie będzie komplet publiczności z okazji 95-lecia klubu, które przypadają dokładnie w niedzielę. A chyba najważniejszą rzeczą dla której Kolejorz po prostu musi wygrać jest płaska tabela i końcówka sezonu zasadniczego. Po awansie do czołowej ósemki tak łatwych rywali jak Górnik Lech już nie będzie miał, więc po prostu tutaj punktów zgubić nie może. Tym bardziej, że chwilę później spotykają się ze sobą dwaj najwięksi rywale – Lechia z Legią i jest szansa odskoczyć jednemu z rywali. Lech po prostu wygra to wysoko i nie ma innej możliwości.
Do wyboru do koloru:grin::
Lech -1,5 @1,8 - grubo 10/10
Lech over 2,5 @2,20 - 8/10
Brak BTS i over 2,5 @3,75 - 8/10
Lech - 3,5 @5,75 4/10
Lech over 4,5 @9,00 3/10
Lech over 5,5 @19,00 2/10

Wszystko z bet365
E: Nawet nie wiem jak to wytłumaczyć ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja atakuję Niecieczę. Na wiosnę jeszcze nie wygrali. Mieli pechowe mecze - z Wisłą Płock czy z Ruchem (zmarnowany karny), ale z drugiej strony i fartowny z Lechią.
Śląsk to zbieranina piłkarzy, którym w większości kończą się kontrakty. Urbana nie lubię jako trenera. Moim zdaniem jest jednym z najbardziej przereklamowanych w całej lidze.
Za kartkę pauzuje Madej, więc cienko to będzie wyglądać.
Śląsk w ostatnich 3 spotkaniach stracił 10 bramek. Ich gra obronna na ten moment to dramat. Nawet wierni kibice już nie wytrzymują patrząc na grę Śląska.
Michniewicz zmobilizuje odpowiednio swoich piłkarzy. Jest zbyt dobrym specjalistą, by stracić punkty po raz kolejny.

Termalika - Śląsk
Termalika wygra 2,10 Bet365 ⛔
Termalika -1 AH 3,30 Bet365
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Ja atakuję Niecieczę. Na wiosnę jeszcze nie wygrali. Mieli pechowe mecze - z Wisłą Płock czy z Ruchem (zmarnowany karny), ale z drugiej strony i fartowny z Lechią

Śląsk to zbieranina piłkarzy, którym w większości kończą się kontrakty. Urbana nie lubię jako trenera. Moim zdaniem jest jednym z najbardziej przereklamowanych w całej lidze.

Za kartkę pauzuje Madej, więc cienko to będzie wyglądać.

Śląsk w ostatnich 3 spotkaniach stracił 10 bramek. Ich gra obronna na ten moment to dramat. Nawet wierni kibice już nie wytrzymują patrząc na grę Śląska.

Michniewicz zmobilizuje odpowiednio swoich piłkarzy. Jest zbyt dobrym specjalistą, by stracić punkty po raz kolejny.

Termalika - Śląsk
Termalika wygra 2,10 Bet365
Termalika -1 AH 3,30 Bet365



Na domiar zlego WKS po raz 3 w ostatnim czasie wystapi na arenie miedzynarodowej przy udziale transmisji Eurosport ,bo mecze ostatnio rozgrywaja w piatek lub poniedzialek o 18 czyli mala ilosc dopingu bo to dni robocze,pogoda lipa plus kiepska gra. Stacja z Francji ostatnio mocno zaskoczona 2 polowa hokeja we Wroclawiu idzie za ciosem i puszczaja Wks ???? over 2.5 wisi w powietrzu niczym Smog w Malopolsce.

1:2 czyli weszlo gladko ???? Slask o wiele lepszy od Sloni.✅
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
over 2.5 wisi w powietrzu niczym Smog w Malopolsce.
Termalica: 2 bramki zdobyte u siebie, na 5 ostatnich meczy ekstraklasy. Żadnego overu 2.5 w 5 ostatnich spotkaniach ogółem. Znając naszą ligę i bukmacherkę, pewnie bramki wpadną. Tym bardziej, że kursy są ustawione odwrotnie niż logika i analiza wskazuje.
Termalica - Śląsk
over 2.5 - (2.10)

✅

Ja atakuję Niecieczę. Na wiosnę jeszcze nie wygrali. Mieli pechowe mecze - z Wisłą Płock czy z Ruchem (zmarnowany karny), ale z drugiej strony i fartowny z Lechią.
Śląsk to zbieranina piłkarzy, którym w większości kończą się kontrakty. Urbana nie lubię jako trenera. Moim zdaniem jest jednym z najbardziej przereklamowanych w całej lidze.
Za kartkę pauzuje Madej, więc cienko to będzie wyglądać.
Śląsk w ostatnich 3 spotkaniach stracił 10 bramek. Ich gra obronna na ten moment to dramat. Nawet wierni kibice już nie wytrzymują patrząc na grę Śląska.
Michniewicz zmobilizuje odpowiednio swoich piłkarzy. Jest zbyt dobrym specjalistą, by stracić punkty po raz kolejny.

Termalika - Śląsk
Termalika wygra 2,10 Bet365
Termalika -1 AH 3,30 Bet365
Powiem więcej; po ostatnim meczu Śląska stwierdziłem, że ta ekipa to główny pretendent do spadku. Jeżeli Śląsk zacznie zdobywać jakieś punkty, to będzie to dzieło szczęśliwego przypadku. O ile nasza liga jest słaba, to podczas gry wrocławian ze słabiutkim Piastem przypomniały mi się mecze Polskiej okręgówki, które czasem chodzę sobie pooglądać.
Jeśli Wrocławianie się otworzą, a słoniki wyjdą na murawę bez żadnego stresu i spięcia negatywnego typu &quot;must win&quot;, będzie dobrze.
Termalica 1 2.05 bet 368

Termalica i over 2.5 (3.75)


edit: Co do gry Śląska, nie wiem czy oglądaliście ostatni mecz. Przecież większość podań (tak, zwykłych podań, po ziemi, nie jakichś crossów na skrzydła), nie docierało do partnerów... piłka gdzieś gubiła się na murawie, wszystko było takie niecelne i oglądając kolejny mecz Lecha miało się wrażenie, że przełączyło się na premier league LOL. O czym my w ogóle dyskutujemy zatem? Nie ma opcji z taką skutecznością, że ugrają coś :/ Na ten moment wszyscy typujący na Wrocław, muszą być zwolennikami spisków (futbolowych niespodzianek) lub być związani z nimi pod kątem kibicowskim.
brawo typującym na śląsk
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
A ja powiem jeszcze więcej. Nieciecza to najbardziej *****ana drużyna w ekstraklasie. Zgodzę się z tym co mówili w C+ a mianowicie , że ta drużyna niszczy piękno futbolu. Jasne, zagrać z kontry to Oni potrafią, i tylko wtedy jest im na rękę kiedy przeciwnik atakuje ale kiedy przychodzi pograć atakiem pozycyjny to jest nagle yyy.. a o co chodzi ?! Kto tam ma kreować grę ?! Babiarz ?! Przecież ten chłopak nigdy nie posiadał i nie będzie posiadać zdolności gry na kierownicy. I nie zapominajmy, że Śląsk lepiej gra na wyjazdach aniżeli u siebie. Grajcie, grajcie a ja poczekam na wyższy kurs. I walę z miejsca X2.
✅ Reputa dla Ramzesa leci ode mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Koniec świata. Biorę się za polską ligę.

Przedstawię poniżej swoje propozycje dotyczące zespołów, które grać będą w ten weekend. Zaznaczam, że nie będą to szczegółowe analizy, gdyż dobierając poszczególne typy brałem pod uwagę masę informacji. Postaram się jedynie krótko uzasadniać swoje typy.
Udanego grania!

1) Termalica - Śląsk
BTS - Betclic - @1.90✅
over 2.5 - Betclic - @2.15✅

Termalica ma problem z ofensywą. Śląsk mimo fatalnej postawy wiosną potrafił jakimś cudem wbić 3 bramki Piastowi. Mają Picha- zawodnika, który robi różnicę. Gospodarze z kolei to ekipa, która u siebie prezentuje się lepiej aniżeli na wyjazdach. Myślę, że bramki są dość prawdopodobnym scenariuszem. Próbujemy.

2) Wisła Kraków - Wisła Płock
Wisła K. wygra - Betclic - @1.75✅

Myślę, że słusznym faworytem wg buków jest tutaj ekipa z Krakowa. Coś tam zaczyna się dziać, widać to wiosną. Liczę na zwyżkę formy Krakowiaków w ostatnich kolejkach a jak wygrywać to z kim jak nie u siebie z Płocczanami? Goście wyglądali słabo w konfrontacji z Termalicą a grali u siebie. Myślę, że Wisła ze swymi solidnymi tyłami i chęcią gry strzeli min. jedną bramkę więcej od gości.

3) Piast - Arka
BTS &amp; over 2.5 - bet365 - @2.40✅

Arka zaczęła wiosnę obiecująco - mam tu na myśli głównie współpracę Szwocha z Formellą. Chyba miałem nadzieję na coś więcej mimo wszystko. Ale... wierzę w nich. Widać po Arce, że mają potencjał i powinni być w grupie mistrzowskiej. Piast w ostatnim meczu pokazał z kolei, że w ofensywie ma wiele do zaoferowania. Tutaj mogą paść bramki.

4) Zagłębie - Ruch
Ruch wygra - bet365 - @5.00✅

Chorzowianie są w gazie tej wiosny. Fornalikowi zaczyna się ekipa zgrywać, co widać w ostatnich meczach gołym okiem. Moim zdaniem tak wysoki to kurs to value, dlatego też biorę go z pocałowaniem ręki. Zagłębie to Starzyński. Facet z taką grą będzie walczył o grę w kadrze, jeżeli tylko utrzyma formę. Liczę na to, że zobaczymy fajne widowisko, lecz to goście wrócą z tarczą.

5) Pogoń - Jagiellonia
Jagiellonia over 1.5 gola - Betclic - @2.60⛔

Cholera, jestem fanem Sheridana. Podoba mi się jego gra jak niewielu z polskiej ligi. Facet robi różnicę w formacji ofensywnej Białostocczan. Dodajmy do tego Vasilieva i mamy naprawdę pożądny atak. Oczywiście Probierz palnął, że Lech już został mistrzem ale nie przykładałbym większej wagi do jego słów. Z drugiej strony mamy formę wyjazdową Jagi, która eufemistycznie mówiąc, nie zachwyca. Mimo to, uważam że Jaga min. 2 bramki dziś wbije.

6) Lechia - Legia
Lechia nie przegra - bet365 - @1.70⛔

Pięknie wygląda statystyka ostatnich spotkań obu drużyn - Lechia u siebie 5 zwycięstw z rzędu, Legia na wyjeździe - tak dla odmiany - 5 zwycięstw pod rząd. Zarówno jedni jak i drudzy na 99,9% przed podziałem na grupy pozostaną w TOP4. Skąd typ na brak wygranej Legionistów? Lechia u siebie jest piekielnie groźna, Legia z kolei ma znane wszystkim problemy w postaci braku napastników (nie, Rado nie jest napastnikiem). Być może coś ukują, być może mecz zakończy się remisem, być może. Lechia nie powinna oddać Warszawiakom 3 punktów w niedzielę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Ja atakuję Niecieczę.
Nieciecze to dzisiaj zaatakuje ale... Śląsk!
No i to nie będzie bawienie się w kotka i myszkę... Szumne zapowiedzi w szatni i gra na maxa od 1-szej minuty. Takie zamiary ma Śląsk. Ale po kolei..
Termalica - Śląsk
Typ: Śląsk strzeli gola
Kurs: 1.45

Prawda jest brutalna dla gospodarzy: w pięciu wiosennych meczach zespół Bruk-Betu nie odniósł ani jednego zwycięstwa i do piątkowego meczu na własnym boisku ze Śląskiem Wrocław przystąpi w bardzo trudnej sytuacji. Dobra dyspozycja w poprzedniej rundzie zaowocowała wyrobieniem sobie sporej zaliczki punktowej nad rywalami z drugiej połówki tabeli. To ich na szczęście ratuje.
Ktoś powie a Śląsk - przecież oni też cienko grają ostatnio. Zgadza się, nic bardziej mylnego. W Śląsku też nie jest kolorowo. Śląsk Wrocław musi przekonstruować przed tym meczem środek pola. Łukasz Madej nie zagra w meczach z z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza, Koroną Kielce i Cracovią. Kto go zastąpi w piątkowym meczu z Niecieczą? Może to być mający predyspozycje defensywne Adam Kokoszka (wraca po kartkach) lub bardziej &quot;zaczepny&quot; wariant czyli Sito Riera.
Chcemy zagrać po swojemu, czyli odważnie, a na koniec zgarnąć trzy punkty! Nie możemy patrzeć, z kim gramy. Trzeba punktować - mówi trener zielono-biało-czerwonych - JAN URBAN.

Kto ma więcej do stracenia? Śląsk czy Termalica? Oczywiście że Termalica. To oni są wyżej w tabeli i to oni nie mogą sobie pozwolić sobie na kolejną stratę punktową. A co za tym idzie? Śląsk ma nic do stracenia, a więc jedzie sprawić do wioski Niecieczy dzisiaj niespodziankę.

Powiem tak - nie widzę powodów aby faworyzować dzisiaj ani Termalice, ani Śląsk. Forma obydwu zespołów podobna czyli brak formy.

Więcej goli strzela ostatnio - Śląsk a więc plus ✅ dla Śląska
W spotkaniach wyjazdowych - Śląsk to 6 siła w lidze! Szok?
Strzelcy - Robert Pich ✅ straszy wiosną najmocniej w Śląsku, który po powrocie do WKS-u strzelił już 4 gole. A w Termalicy kto straszy? No właśnie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt; &lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; W Jagiellonii Białystok i Lechu Poznań nikt nie pauzuje.
&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
Poniżej wykaz zawodników, którzy pauzują w obecnej kolejce:

Górnik Łęczna:
Pauzują za kartki: Gerson
Kontuzjowani: Drewniak, Mierzejewski, Tymiński, Ubiparip
Piast Gliwice:
Pauzują za kartki: Mójta, Hebert
Występ pod znakiem zapytania: Mraz
Kontuzjowani: Sekulski, Girdvainis, Mak
Śląsk Wrocław:
Pauzują za kartki: Madej
Występ pod znakiem zapytania: Lewandowski
Ruch Chorzów:
Kontuzjowani: Gamakow, Lech
Cracovia:
Występ pod znakiem zapytania: Malarczyk
Kontuzjowani: Covilo
Arka Gdynia:
Pauzują za kartki: Sobieraj
Występ pod znakiem zapytania: Łukasiewicz, Abbott
Pogoń Szczecin:
Pauzują za kartki: Fojut
Występ pod znakiem zapytania: Rapa, Kort, Murawski
Wisła Płock:
Kontuzjowani: Reca
Cracovia:
Występ pod znakiem zapytania: Malarczyk
Kontuzjowani: Covilo
Arka Gdynia:
Pauzują za kartki: Sobieraj
Występ pod znakiem zapytania: Łukasiewicz, Abbott
Legia Warszawa:
Występ pod znakiem zapytania: Chima Chukwu
Kontuzjowani: Necid
Lechia Gdańsk:
Pauzują za kartki: Milinković-Savić, Peszko Korona Kielce:
Kontuzjowani: Pilipczuk, Aankour
Wisła Kraków:
Pauzują za kartki: Małecki
Występ pod znakiem zapytania: Brożek
Kontuzjowani: Pietrzak
Bruk-Bet Termalica Nieciecza:
Kontuzjowani: Pleva
KGHM Zagłębie Lubin:
Kontuzjowani: Forenc, Jach&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
X 24

xavery84

Użytkownik
Na dziś zaproponowałbym zwycięstwa Termalici i Wisły Kraków. Nieciecza musi się przelamać a jak nie teraz ze słabo wyglądającym Śląskiem. Pojedynek dwóch Wisel będzie ciekawy ale krakowianie pod wodzą no name z Hiszpanii grają naprawdę dobrze

⛔
 
cubson83 16,5K

cubson83

Użytkownik
Typ: Wisła Płock-Wisła Kraków 2 dnb
kurs: 3,05
Typ: obie strzelą
kurs: 1,67
Za kartki pauzuje Małecki, motor napędowy krakowskiej Wisły.
W zeszłej rundzie Wisła Kraków, w Płocku wygrała bramką w ostatnich minutach strzeloną właśnie przez Małeckiego, tym bardziej Nafciarze mają coś do udowodnienia.
Ponadto Wisła Płock potrafi grać z drużynami ofensywnie usposobionymi, męczą się ze słabeuszami.
Mecz ma bardzo duże znaczenie w kontekście walki o Top 8.
Na h2h, które jest niekorzystne dla Wisły Płock nie zwracałbym uwagi, każdy sezon rządzi się swoimi prawami.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Lechia - Legia
Typ: Over2.5
Kurs: 1.82 efortuna

Bez wątpięnia najciekawsze spotkanie 27 kolejki Lechia Gdańsk która zajmuję 3 miejsce w lidzę podejmuję w Twierdzy aktualnego Mistrza Legie W-wa. Zespół z Gdańska w tym sezonie pokazuje dwa oblicza u siebie wygrywa praktycznie wszystko w 12 spotkaniach 10zw/1r/1p w bramkach 30:13 natomiast na wyjazdach od 6 spotkań bez zwycięstwa i słabiutki bilans 4zw/3r/6p bramki 10:17. Legia natomiast odwrotnie dużo lepiej prezentuję się na wyjazdach prowadząc pod tym kątem w tabeli ( 12m/8zw/1r/3p 29:13 ). Drużyna z Warszawy mimo że wygrała ostatnie dwa spotkania po przerwie prezentuję się kiepsko brakuje im napastników jakich posiadali w ubiegłej rundzie i niema kto strzelać ponadto dużo się czyta że Magiera zle ich przygotował do tej rundy i są zajechani..Jednak z meczu na mecz powinno być coraz lepiej, nie wiem jak będzie wyglądać ich sytuacja w głowach ponieważ u góry lada moment będą zmiany właścicielskie co pewnie jest jednym z głównych tematów w szatni. Mimo wszystko analizując grę obydwóch zespołów w tym roku wydaje mi się że zobaczymy otwarte spotkanie z kilkoma bramkami.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
A ja powiem jeszcze więcej. Nieciecza to najbardziej *****ana drużyna w ekstraklasie. Zgodzę się z tym co mówili w C+ a mianowicie , że ta drużyna niszczy piękno futbolu. Jasne, zagrać z kontry to Oni potrafią, i tylko wtedy jest im na rękę kiedy przeciwnik atakuje ale kiedy przychodzi pograć atakiem pozycyjny to jest nagle yyy.. a o co chodzi ?! Kto tam ma kreować grę ?! Babiarz ?! Przecież ten chłopak nigdy nie posiadał i nie będzie posiadać zdolności gry na kierownicy. I nie zapominajmy, że Śląsk lepiej gra na wyjazdach aniżeli u siebie. Grajcie, grajcie a ja poczekam na wyższy kurs. I walę z miejsca X2.
Nieciecza gra tak, jakie ma możliwości i jakiego ma trenera. Michniewicz bardzo często docenia poszczególne drużyny za grę obronną. Pamiętam jak po którymś meczu Bayernu z Rostowem był zachwycony tym, jak w pierwszych minutach poruszają się piłkarze w formacji obronnej.
Przód też nie jest finezyjny, brakuje tam malutkiego zwinnego napastnika dla równowagi. Nieciecza pięknie nie wygrywa swoich spotkań, ale jak złapią dobrą serię to po prostu punktują. W naszej lidze to jest najważniejsze. Prostotą można wygrać wszystko. Żadne tam bajeczne ustawienia z 5 środkowymi pomocnikami. Nieciecza gra stary, dobry i konsekwentny futbol. Piłkarzy w taki sposób też da się zmobilizować.
a Śląsk? Urban będzie zmieniał, cudować, bo nie idzie. On nie ma swojego stylu gry. Ni to ofensywny, ani defensywny styl. Obudzony w nocy powiesz jak zagra Nieciecza w następnym meczu. Na temat Śląska tylko zająkniesz się i odwrócisz na drugi bok.
Jeszcze wracając do meczu w Płocku, to Wiślacy mieli naprawdę dużo szczęścia. W drugiej połowie cofnęli się totalnie, nawet Stępiński wszedł w końcówce za któregoś z ofensywnych graczy, ale wiadomo na kontry. Kaczmarek chciał dowieźć to do końca. Jednym z bohaterów meczu był Kiełpin, który świetnie bronił na przedpolu, więc odciął rosłych zawodników Termaliki od górnych piłek. Kilka razy miał jednak też ogromne szczęścia, jak przy nastrzeleniu przez chyba Nowaka. To była jeszcze pierwsza połowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
franz100 495

franz100

Użytkownik
Wisła Kraków - Wisła Płock
typ 1
kurs 1,73
✅
bet365
Dziś wieczorem zagrają przeciw sobie dwie Wisły. Po 25 kolejkach w tabeli dzielą je tylko dwa punkty, które jednak sprawiają, że Kraków jest w strefie mistrzowskiej, a Płock w spadkowej. Dzisiejsza konfrontacja będzie więc miała istotne znaczenie w kontekście walki o pierwszą ósemkę.
Biała Gwiazda przed tygodniem całkiem dzielnie powalczyła z Legią. Oddali co prawda kompletnie inicjatywę na początku meczu, co skończyło się trafieniem Radovica, ale potem nie wyglądało to już źle na tle mistrzów Polski. Wcześniej Wisła wygrywała z Jagą u siebie i Piastem na wyjeździe oraz przegrała we Wrocławiu. Sporą stratą wynikającą jeszcze z meczu z Legią fest fakt, że wykartkował się Patryk Małecki, który wraz z Rafałem Boguskim dbał o strzelanie goli. Dziś ten drugi będzie musiał radzić sobie bez Małego. Krakowska Wisła stała się w tym sezonie ekipą własnego boiska. Na osiem rozegranych spotkań mają bilans 4-2-2, a punkty tracili raczej na początku sezonu.
Płocczanie spisują się nieźle, mają na swoim koncie 32 oczka, ale większość zdobyta została u siebie. Ostatni mecz z Niecieczą wygrany został przez nich dość szczęśliwie. Wcześniej zaliczyli remis z Pogonią i godną odnotowania wygraną z Zagłębiem. W spotkaniach wyjazdowych gra im się dużo trudniej. Kadrowo sytuacja nie jest zła, niepewne są występy Kante i Recy. Na historię spotkań obu klubów nie ma sensu patrzeć (choć i tak jest ona bardzo korzystna dla Krakowa), gdyż beniaminek z Płocka przez dłuższy czas nie był obecny w Ekstraklasie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Lech Poznań - Górnik Łęczna
Typ: (handicap -1,5) 1
Kurs: 1.78
Bukmacher: Bet365

Analiza
Analiza w kilku punktach:
1. Kapitalna forma Lecha Poznań w nowym roku. Nie pamiętam żeby ktokolwiek tak świetnie zaczął rundę wiosenną.
2. Wszyscy zdrowi w Lechu – każdy zawodnik jest do dyspozycji trenera.
3. Smuda ostatnio się pochwalił że nie ma potrzeby analizować grę przeciwnika. Górnik ma grać swój futbol nie zważając na to z jakim rywalem przyjdzie im się zmierzyć. Tylko się cieszyć. Jeśli on nie analizuje gry Lecha a może jeszcze bazuje na tym co Lech grał za jego kadencji bo nigdy nic nie wiadomo to ten typ nie ma prawa nie wejść.
4. Na stadionie będzie ponad 40 tys. kibiców co może oznaczać jedno – przy takiej formie, wysokim morale i jeszcze przy takim dopingu nie da się nie ponieść drużyny do zwycięstwa.
5. Smuda na dzień dobry ze swoim nowym zespołem dostał dwa razy po 0-5. Teraz się szykuje trzeci taki mecz.
Ja wiem, że to jest ekstraklasa Polska. Tutaj niczego nie można być pewnym ale ja osobiście nie pamiętam żebym w tym sezonie w naszej lidze był aż tak pewny jakiegokolwiek meczu (jeszcze Legia pod koniec zeszłego sezonu sobie radziła świetnie ale tam wciąż było ryzyko że lekko odpuszczą na rzecz meczu LM). Natomiast tutaj nie widzę przeciwskazań. Tylko i wyłącznie zawodnicy Lecha mogą przegrać ten mecz w głowie. Tylko i wyłącznie. Podejście zbyt luźne albo zbyt pewne siebie może ich zgubić. Liczę na to że jakiekolwiek oznaki swobodniejszego podejścia do rywala trener szybko utemperuje u zawodników.
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Termalica - Śląsk

Termalica win &amp; under 2,5 @4.33 Bet365

Fajny kurs i próbuję to zdarzenie. Bruk-Bet zagra tu po &quot;swojemu&quot; i to oni powinni wziąć 3 punkty. Po dobrym początku czyli 2 punktach z Lechią i Legią przyszedł pechowy mecz z Ruchem i głupia porażka z Płockiem. Termalica dobrze czuje się w swojej grze, a mam wrażenie że Śląsk gra na tyle chaotecznie i Niecieczanie będą ich raz za razem punktowali szybkimi wyjściami z kontry, gdzie w Śląsku widać problemy z organizacją gry po stracie. Tak jak koledzy wyżej pisali - ja napiszę dobitniej. Urban jest żadnym trenerem, bez stylu, bez pomysłu i cały czas jedzie na tym co dała mu Legia. Potwierdził to w Lubinie, Poznaniu, teraz potwierdza we Wrocławiu - dopóki przyjdzie po złym i okrutnym trenerze, a wystarczą ciepłe słowa i klepanie po pleckach daje rade. Natomiast potem jak trzeba coś samemu wymyślić Jasiu nie wie co się dzieje. Do tego jak piszecie o problemach z kontraktami to jeszcze bardziej mnie to utwierdza w tym typie.​
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ja atakuję Niecieczę. Na wiosnę jeszcze nie wygrali. Mieli pechowe mecze - z Wisłą Płock czy z Ruchem (zmarnowany karny), ale z drugiej strony i fartowny z Lechią.
Śląsk to zbieranina piłkarzy, którym w większości kończą się kontrakty. Urbana nie lubię jako trenera. Moim zdaniem jest jednym z najbardziej przereklamowanych w całej lidze.
Za kartkę pauzuje Madej, więc cienko to będzie wyglądać.
Śląsk w ostatnich 3 spotkaniach stracił 10 bramek. Ich gra obronna na ten moment to dramat. Nawet wierni kibice już nie wytrzymują patrząc na grę Śląska.
Michniewicz zmobilizuje odpowiednio swoich piłkarzy. Jest zbyt dobrym specjalistą, by stracić punkty po raz kolejny.

Termalika - Śląsk
Termalika wygra 2,10 Bet365
Termalika -1 AH 3,30 Bet365

Termalica Nieciecza vs Śląsk Wrocław 1:2(1:1)
Śląsk Over 1.5 @ 3.25 bet365 ✅
BTS @ 1.90 bet365 ✅

Zgadzam się, krew mnie zalewa jak widzę Celebana , któremu kibice dali by najchętniej 5 letni kontrakt.
Ja mam problem z wytypowaniem tego spotkania. O ile ostatnio byłem prawie pewny , że Piast wygra. Tak tutaj mam wrażenie, że wygra to Śląsk. Taki paradoks.
Wraca Kokoszka będzie trzymał srodek pola. Ale nie zagra Madej.
A dlaczego mi się tak wydaje. Ofensywnie wygląda to lepiej. Ostatnio b dobra forma Picha i Joana Romana. Zawodzi Morioka i nie ma napastnika , a to sprawia, że Śląsk nie wygrywa.
Przecież z Piastem powinno być 3-1. 3 gole z winy Kamenara polecam obejrzeć powtórkę. Ten gościu nie powinien mieć wstępu do szatni. Dzisiaj zagra Pawelek , który to prawda ma dziurawe ręce, ale jednak coś tam ogarnia.
Znowu też nie wydaje mi się , żeby był to mecz underowy.
Na pewno
BTS @ 1.90 bet365 ✅
Do tego zagram jeszcze
Śląsk Over 1.5 @ 3.25 bet365 ✅
Bo jeśli będzie tak co obiecuje &quot;trener&quot; Urban Śląsk zaatakuje i coś z tego może być. Niech się dzieje. Chociaż wynik 3:0 dla Niecieczy zaskoczeniem nie będzie ????
To tyle ide mnie ;).
pisane z kom, mniej ładnie ;), później poprawię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła Kraków - Wisła Płock
over 3,5 spalonych @1.80 totolotek⛔

Mecz bardziej kluczowy dla Wisły z Płocka, ale nie mniej ważny dla Białej Gwiazdy.Obie ekipy dzielą zaledwie 2pkt jednak jest to odległość jak z nieba do piekła, płocczanie zajmują 9 miejsce, gospodarze natomiast 7.Celem obu ekip to zajęcie miejsca w top8 by uniknąć dodatkowych katuszy w postaci kolejnych meczy o utrzymanie, po podziale punktowym i kiepskiej skuteczności w takim wypadku można pożegnać się z ligą o czym w zeszłym sezonie przekonało się Podbeskidzie.Wisła Kraków remisując spotkanie na tą kolejkę sobie krzywdy nie robi, ale z perspektywy 4 meczy które zostaną to już będą mecze o życie, Wisła K. kolejny mecz gra u siebie z Lechem co z pewnością nie będzie łatwiejszą przeprawą niż dzisiaj, nie łatwo będzie także z Zagłębiem i na dwóch wyjazdach z Termalicą i Łęczną.Wisła Kraków to jednak jedna z lepszych drużyn na własnym stadionie, i zarazem jedna z gorszych jeśli chodzi o wyjazd, tak więc myślę że jeśli Biała Gwiazda poważnie myśli o pierwszej ósemce a tak właśnie uważam to powinni to spotkanie wygrać, a nawet potraktować je bardziej poważnie niż mecz z Legią w Warszawie czy nawet kolejny z Lechem.Wisła Płock również powinna zdać sobie sprawę że musi też raczej celować w komplet jeśli chcą kontynuować walkę o top8, każda strata punktów oddala ich od celu, a o pierwszą ósemkę konkuruje jeszcze Pogoń, Arka, 8 pozycję chce także utrzymać Korona tak więc nie ma co liczyć na potknięcia rywali a trzeba samemu zadbać o swój los.Spotkanie w Krakowie powinno być bardzo ciekawe, nie liczę oczywiście na radosny fudbol z obu stron, będzie tu sporo kalkulacji, cwaniactwa i wyczekiwania na błąd rywala, ale jak ta bramka już padnie spotkanie powinno się otworzyć, liczę w tym meczu na zw Wisły.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom