>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Indian Wells - 09.03-19.03.2017

Status
Zamknięty.
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Mecz: Nick Kyrgios vs Roger Federer
Typ: Tie break w meczu
Kurs: @1,78 1xbet

Analiza: Ojj czekam z niecierpliwością na to spotkanie po wczorajszych nocnych meczach. Spotkanie dwóch Panów, którzy do tej pory w Indian Wells nie przegrali ani jednego seta, BA nie przegrali nawet żadnego swojego podania, a przecież Kyrgios grał m.in z Djoko a Federer z Nadalem. Zdecydowanie upatruję tutaj zaciętego meczu, Panowie grali ze sobą w 2015 roku; wtedy lepszy był Kyrgios, który wygrał po 3 setach 2:1. Co ciekawe, każdy z setów kończył się TB. Zdecydowanie będzie do zacięty mecz, w którym upatruję minimum 1 TB.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Nishikori ogra Sock&#39;a? Chciałbym postawić na handi -1,5 w setach na Japończyka.
Sock niby nie błyszczy, słaby mecz z Jazirim, słaby z Laaksonenem, jednak Dimitrova po drodze ograł. Trzy 3 setowe mecze pod rząd w ciężkich warunkach. Wszystko przemawia za Japończykiem, ale ja bym tego nie grał. Jack gra u siebie, to zawsze dodatkowa motywacja. Meczu nie wygra, ale set kto wie.
 
K 4

kakashi-hatake

Użytkownik
Cuevas - Carreno Busta 1
Bet365 @1.90
Co do tego spotkania, to oglądałem mecze obu tych Panów na tym turnieju i mogę z całą pewnością stwierdzić, że Pablo z Urugwaju mam zdecydowanie lepszą formę od Hiszpana.
Carreno Busta tak na prawdę nie miał jeszcze wymagającego przeciwnika, który mógłby mu zgrozić. Do czasu. Dzisiaj trafił na Cuevasa, którego forma ostatnio zwyżkuje i nie widze innego rezultatu tego meczu, jak zwycięztwo Urugwajczyka
Wawrinka - Thiem 2
Bet365 @2.10
Oglądałem wczorajsze mecze obu tych Panów, i Stan może dziękować Bogu za to, że jego przeciwnik nie poradził sobie z presją, dwa razy serwując po mecz. Wawrinka wczoraj wyglądał słabo. I chodzi mi tutaj jedynie o to ile błędów wczoraj popełniał. W pewnym momencie meczu miał 50 niewymuszonych błedów, do 22 Nishioki, co przy klasie tego zawodnika nie powinno mieć miejsca.
Może przeciwnik mu nie leżał, może miał gorszy dzień, nie wiem, ale przy takiej grze jak wczoraj nie ma dzisiaj szans z grającym wyśmienicie ostatnio Thiemem. Bo Austriak po słabym początku tego roku, wziął się w garść i zaczął pracować nad swoją formą.
Podsumowując uważam, że warto zagrać dzisiaj na Thiema, bo kurs jest dobry, a forma Stana pozostawia wiele do życzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
1 16

1337player

Użytkownik
w STSie, nie przeglądałem jeszcze buków internetowych jest fajny kurs, który pobieram grubiej 4/5

Federer R. - Kyrgios N. ilość gemów w 1 secie (10.5) więcej po 2.35. Myślę, że jest wielka szansa na TB, ale 7:5 też ładnie wchodzi.

Analiza krótka, obaj w świetnej formie, Kyrgios ledwie wyeliminował wielkiego Nole&#39;a, co przypuszczam, że dało mu jeszcze większego kopa. Poza tym w H2H prowadzi 1:0. Obaj jak kolega wyżej zauważył nie przegrali w tym turnieju jeszcze podania. Przewiduję mecz podobny do tego z Johnsonem, jednak nie podejmuję się typowania kto wygra. Tu zdecyduje raczej forma dnia, mankamenty, nawet w kondycji nie doszukiwałbym się szczególnej przewagi 21-latka, ponieważ jeśli podanie nie wystarczy Roger będzie już wiedział jak rozdysponować przewagę ikry juniora.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Panowie mozecie sprobowac puscic na 1xbet ze Thiem bedzie pierwszy serwowal kurs 4,02 ???? na 3 mecze 3 razy serwowal Wawrinka ale teraz sie Na Vesnine byl 3,25 i wygrala ???? a chcialem puscic jak ktos chce dla Funny puscic a noz widelec moze sie uda ????
 
williag 30

williag

Użytkownik
Panowie mozecie sprobowac puscic na 1xbet ze Thiem bedzie pierwszy serwowal kurs 4,02 ???? na 3 mecze 3 razy serwowal Wawrinka ale teraz sie Na Vesnine byl 3,25 i wygrala ???? a chcialem puscic jak ktos chce dla Funny puscic a noz widelec moze sie uda ????
Na jakiej zasadzie to jest ustalane?
 
T 0

traken

Użytkownik
Rzut monetą na początku bodajże, jak w piłce nożnej.
Chociaż wtedy byłyby kursy po 1,85, także nie wiem do końca.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Thiem 2.05 bwin grubas
Na dziś starcie w Indian Wells gdzie Stan Wawrinka swoją rakietę skrzyżuje z Dominikiem Thiemem z Austrii. Mam obiekcję co do formy Szwajcara nr 3 w rankingu ATP. Już w Dubaju dostał 2:0 gładko od Dzumhura, tutaj niby zwycięstwa nad Lorenzim i Koszlą ale także to nie były wyczyny godne top 3 . Ostatnie spotkanie to jednak fatalny występ Stana. Masa niewymuszonych błędów i mimo ultra defensywnego nastawienia Nishioki brakowało sporo ze starego Stana. Aż 5 razy w meczu był Szwajcar łamany przy swoim podaniu przez Japończyka. Dziś w tenisie to aż niepojęte a przy tak regularnej grze Dominika to dziś pójdę w jego stronę. Thiem tutaj czuje się znakomicie. Ograł już w tym turnieju Chardiego, Zvereva i Monfilsa - wszystkich bez straty seta. Dobrze czuje w IW przekątne kortu i jest bardzo dokładny czego na pewno nie można powiedzieć o Szwajcarze. Dominik mimo iż dużo niżej sklasyfikowany w rankingu to posiada absolutnie pełnię talentu i umiejętności aby dziś pogonić 3 rakietę na świecie do domu. Dominik jest dużo dokładniejszy serwisowo w tym turnieju i przy wymianach nie podpala się zbyt mocno . po takim kursie na pewno warto pograć przeciwko Stanislawowi Wawrince w tym meczu. Polecam gorąco.
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Rzut monetą na początku bodajże, jak w piłce nożnej.

Chociaż wtedy byłyby kursy po 1,85, także nie wiem do końca.
Rzut monetą ale z tego co sie orientuje to jak zawodnik wygra ten rzut moneta to wybiera czy zaczyna na serwisie czy na returnie, a sa tacy zawodnicy co wola najpierw returnowac
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Sock (+3,5g) - Nishikori ::: 1 ✅
BetOnline @1,9
Taka cisza dzisiaj po tym jak Carreno wczoraj wszystkich przejechał?
Jako pierwszy w takim razie wyjdę dzisiaj z zakładem na Socka. Uważam, że nie ma co się tutaj podpierać bilansem pojedynków bo jesteśmy już w ćwierćfinałach tysięcznika, a to znaczy, że każdy zawodnik jest w przyzwoitej formie.
Kieruję się tutaj przede wszystkim własnym wyczuciem co do obu zawodników. Sock przez ostatnie kilka miesięcy prezentuje się coraz lepiej. Nie widziałem tego spotkania ale robi wrażenie pokonanie Dimitrova i obrona kilku piłek meczowych. W AO przegrał z Tsongą ale Francuz był ostatnio w świetnej formie.
Nishikori słabe występny na mączce, w AO prawie odpadł z Kuznetsovem. W tym turnieju nie miał jeszcze nikogo, kto mógłby mu naprawdę zagrozić.
Według mnie ten mecz jest bardziej 50-50 i dlatego idę tutaj w stronę Socka z handi.
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Sock (+3,5g) - Nishikori ::: 1
BetOnline @1,9

Taka cisza dzisiaj po tym jak Carreno wczoraj wszystkich przejechał?

Jak pierwszy wyjdę dzisiaj z zakładem na Socka. Uważam, że nie ma co się tutaj podpierać bilansem pojedynków bo jesteśmy już w ćwierćfinałach tysięcznika, a to znaczy, że każdy zawodnik jest w przyzwoitej formie.

Kieruję się tutaj przede wszystkim własnym wyczuciem co do obu zawodników. Sock przez ostatnie kilka miesięcy prezentuje się coraz lepiej. Nie widziałem tego spotkania ale robi wrażenie pokonanie Dimitrova i obrona kilku piłek meczowych. W AO przegrał z Tsongą ale Francuz był ostatnio w świetnej formie.

Nishikori słabe występny na mączce, w AO prawie odpadł z Kuznetsovem. W tym turnieju nie miał jeszcze nikogo, kto mógłby mu naprawdę zagrozić.

Według mnie ten mecz jest bardziej 50-50 i dlatego idę tutaj w stronę Socka z handi.
Z mojej strony bym chicał Cie ostrzec, oglądałem Socka z Jazirim i moge Ci podopwiedzieć ze z taka gra nie ugra nawet seta z kitajcem. Dużo błędów , na serwisie Jazirego nie istniał praktycznie.
Nishikori gładko z Mullerem i Youngiem. Dziś zrobi to samo z Amerykaninem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sebastian-dart 17

sebastian-dart

Użytkownik
Potwierdzam to co kolega wyżej. Granie na Socka to samobójstwo, oglądałem dwa jego mecze i dalej zachodzę w głowę co on robi w tym turnieju. Kei wygra i to stawiam na gładkie 2:0.
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Sock (+3,5g) - Nishikori ::: 1
BetOnline @1,9

Taka cisza dzisiaj po tym jak Carreno wczoraj wszystkich przejechał?

Jako pierwszy w takim razie wyjdę dzisiaj z zakładem na Socka. Uważam, że nie ma co się tutaj podpierać bilansem pojedynków bo jesteśmy już w ćwierćfinałach tysięcznika, a to znaczy, że każdy zawodnik jest w przyzwoitej formie.

Kieruję się tutaj przede wszystkim własnym wyczuciem co do obu zawodników. Sock przez ostatnie kilka miesięcy prezentuje się coraz lepiej. Nie widziałem tego spotkania ale robi wrażenie pokonanie Dimitrova i obrona kilku piłek meczowych. W AO przegrał z Tsongą ale Francuz był ostatnio w świetnej formie.

Nishikori słabe występny na mączce, w AO prawie odpadł z Kuznetsovem. W tym turnieju nie miał jeszcze nikogo, kto mógłby mu naprawdę zagrozić.

Według mnie ten mecz jest bardziej 50-50 i dlatego idę tutaj w stronę Socka z handi.
Niesamowite.. mecz 50/50? XD - generalnie przestrzegam wszystkich forumowiczów przed braniem pod uwagę &quot;na serio&quot; tego rodzaju wypowiedzi, gdyż jedynie mogą wprowadzić Was w błąd. Rozumiem, że masz swoje przeczucia( masz do tego jak najbardziej prawo) natomiast nie wypisuj głupot. Gdyby mecz był powiedzmy 50/50 to kursy byłyby podobne do meczu Cuevasa z Busta, a nie są. Życzę powodzenia Twoim typom, natomiast dołączam się do grupy osób twierdzacych ze kitajec nie da szans Skarpecie.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Niesamowite.. mecz 50/50? XD - generalnie przestrzegam wszystkich forumowiczów przed braniem pod uwagę &quot;na serio&quot; tego rodzaju wypowiedzi, gdyż jedynie mogą wprowadzić Was w błąd. Rozumiem, że masz swoje przeczucia( masz do tego jak najbardziej prawo) natomiast nie wypisuj głupot. Gdyby mecz był powiedzmy 50/50 to kursy byłyby podobne do meczu Cuevasa z Busta, a nie są. Życzę powodzenia Twoim typom, natomiast dołączam się do grupy osób twierdzacych ze kitajec nie da szans Skarpecie.
Obecnie kursy są na poziomie 1,43 - 2,98 czyli prawdopodobieństwo, że wygra Nishikori = 69,93% i Sock = 33,55% (marża = 3,4%).
W moim odczuciu są bliżej 50% - 50%. Może masz rację, że przesadziłem bo nie mam relatywnie dużo przekonania do tego zakładu. Intuicyjnie 3,5g handi dla Socka w tym meczu @1,9 wydaję mi się po prostu dobrym zakładem.
Mógłbyś się podzielić swoimi typami na dzisiejsze spotkania IW?
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Nick 2:0 @4.0 b365
Nikt nie mówi o dzisiejszym hicie? ???? dla mnie Kyrgios bierze ten mecz w dwóch setach po 2 tajach, oczywiście czysty win jak i handi w stronę młodego jak najbardziej na miejscu! Owszem Roger wrócił i to z przytupem! Ale Nick jest niezniszczalny wygrał 2 razy dość gładko z Djokerem, który jest zdecydowanie pod forma, ale po czymś takim ego i pewność siebie rośnie na maksa, a jak wiemy umiejętności chłopak ma na najwyższym poziomie ???? już kiedyś Nick ogral Mistrza, ale gdzie wtedy byli obaj w swojej karierze? Otóż Kyrgios dopiero wchodził w bardzo profesjonalne granie, a teraz zobaczył, że faktycznie grać potrafi, mam nadzieję, że wyciągnął wnioski z ostatniego pajacowania i tego nie powtórzy, a wtedy top 3! Dzisiaj będziemy świadkami jego Wielkiego Marszu na szczyt!! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 1

maron95

Użytkownik
Nie mogę się nie odezwać w temacie meczu Socka z Nishikorim bo też oglądałem Socka w tym turnieju dość intensywnie, ledwo co dwa kupony nie poszły by się @#$%^ i palpitacja serca w jego meczach gwarantowana, ale dzisiaj tak nie będzie nie z Keiem taka gra, Sock gra maksymalnie dziwny tenis ograł Dimitrova ale z zawodnikami cechującymi się solidnością z głębi kortu nie ma czego szukać.
2:0 Kei Nishikori @1.98 STS
PS. Miało być też grane 2:0 na Nicka ale faktycznie tak jak już tu padło do tego meczu finalnie nie dojdzie.
⛔⛔⛔ Typowy dół japończyka, nie wiem co on ma, ale czasem wychodzi na kort i gra nie jak TOP 5 tylko jak TOP 150, no to ten wynik przyklepuje ostatecznie szwajcarski finał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom