>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bank - jaki wybrać do przelewów

vde 119

vde

Użytkownik
Teoretycznie wszystko jedno, ale jakby zachciało Ci się grać w STS, to wprowadzili szybkie wypłaty weekendowe więc optymalnie najlepiej otworzyć w jednym z wymienionych na tej stronie . A do Forbetu i fortuny akurat będą też dobre.
w takim z którego dokonują wypłat (pieniądze będą szybciej dochodzić)
Jesteś pewny, że dokonują z jednego konta? Wydaje mi się, że robią z banku do którego Ty zlecasz wypłatę. Jednak mogę się mylić.
Edit: Spojrzałem w historię swojego konta; Forbet wysłał mi z Raiffeisen a Fortuna z ING.
 
T 1

tommy171

Użytkownik
rozumiem ale konkretnie mozecie polecic jakis swoj ktory uzywacie?np Alior Bank czy BGZ BNP Parbias?w sumie to nie ma znaczenia bo patrzac pod tym kontem to wybieram bank gdzie sa najmniejsze oplaty i mi odpowiada
 
T 0

traken

Użytkownik
Od wielu lat używam mbanku (eKonto) i w sumie mogę polecić, ale ostatnio wprowadzili opłatę za wypłatę zbankomatu poniżej 100zł (chyba 1,30zł). Tutaj szczegóły opłat: https://www.mbank.pl/pdf/oplaty/taryfa-osobyfiz.pdf

Ale gdybym ponownie miał wybierać, to wybrał bym alior bank, gdyż ma niższe opłaty za kartę (prawie ich brak). Jestem tutaj z lenistwa i przyzwyczajenia, nie chce mi się zmieniać konta, w pracy nowego podawać itp. Reasumując jest ok, ale mogłoby być lepiej.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Chodziło mi bardziej o bank firmy z której ma zamiar częściej korzystać, STS to jak pamiętam mbank.A tak to nie ma większego znaczenia.Na te same banki twoj i buka kasa będzie szybciej.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Ok dzieki za info.

Nie trzeba sie rozliczać z tych dochodow?us widzi w historii konta wszystko na białym??
co niby US ma widzieć w historii konta? Przecież oni nie mają wglądu do takich rzeczy jak historia danego rachunku :-|
 
T 1

tommy171

Użytkownik
po to nie pobierasz zaswiadczen o wygranej ze grasz przez neta,jak beda chcieli do wszystkiego dojda,zaswiadczenie mozesz pobrac u buka naziemnego
 
Do góry Bottom