marincilic 324

marincilic

Vesnina - Williams ::: 1 ✅
BetOnline @2,54
Czy ta Williams się w końcu zmęczy jak każdy przewiduje? Ma 37 lat, a będę dzisiaj grały w największym upale bo o mecz jest o 12:00.
Vesnina ma z nią niezły bilans bo prowadzi 3-2. Rok temu wygrała z nią w Miami ale wtedy była w niezłym gazie Rosjanka. Tamten sezon był dla niej świetny. Wczoraj odprawiła Kerber w dwóch setach, niby Niemka nie jest w formie ale trzeba coś grać, żeby ją odprawić z takim wynikiem.
Venus o mało nie odpadła z Jankovic, gdzie Jelena miała dwie piłki meczowe i zepsuła dość proste minięcie. Safarova chyba nie miała dnia grając z Venus bo dużo niewymuszonych błędów tam widziałem.
Po prostu nie chcę mi się wierzyć, żeby Venus była w stanie w tych okolicznościach utrzymywać taką dyspozycję, tak długo. Kurs atrakcyjny.

P 7

pablitos85

Vesnina - Williams ::: 1

Mała poprawka mecz się odbędzie jutro a nie dziś!!!

marincilic

Rzeczywiście, nie ma tego spotkania na oficjalnej rozpisce. Za leniwy jestem, żeby spojrzeć poza livesports i mnie pokarało.

B 37

brawo-jasiu

To co dzisiaj zagrała Pavlyuchenkova to MASAKRA ! Na tym etapie turnieju zagrać taką padakę...Już lepiej żeby nie wychodziła na mecz. Za takie &quot;widowiska&quot; powinni odsyłać na parę turniejów do itf -ów!

T 0

traken

Mecz Pliskovej parodia. W drugim secie z 5:3 i jej serwisu (2 meczowych) na 5:6. Dfy, do piłek nie biegała, auty banalne. Wyraźnie jakiś fix był, w TB podobnie, z tymże Muguruza wcale nie była lepsza i meczową sprezentowała df&#39;em. Na moje nieszczęście miałem ją -2,5g. ????
Nie wiem na kogo trafi, ale na przeciwnika można stawiać. Wyglądało to jak by jej to zwycięstwo cudem wcisnęła hiszpanka.

U 35

uku1982

Kuznetsova @ 2.5 ✅
Zaspalem zeby to wybrac,a caly dziene na to czekalem
Sveta oby nie zaspala jak ja
Karol nic nie serwuje w tym turnieju,jej starsza(o 2min) siostra o wiele lepiej sobie radzila
jak ktos ma jakies dwuznacznosci co do kondycji Svety zapraszam do ogladania jej meczow najpierw
moze byc tak ze Pliskova nagle odzyska swoj serwis a Kuzi zlapie zadyszke jak Pavlyu ale poki co nie bylo takich sygnalow
Sveta ja zmiecie na wymianach,Pliska na to idzie bez swojego serwisu

Otrzymane punkty reputacji: +2
S 68

skoti96

Jak czytam, że był fix na tym poziomie to mi się śmiać chce. Rozumiem ITF, Challenger, jakiś ATP 250 .. ale nie Indian Wells.. tu jest taka kasa do wygrania, a ktoś miałby coś ustawiać? Dajcie spokój