>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

25. kolejka LOTTO Ekstraklasy (10.03-13.03.2017)

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Górnik gra coraz lepiej mimo to pkt brakuje,Pogon tragiczna forma. Dziś widze punkty które łapie Łęczna. Po takim kursie żal nie grać.
Zawodnicy chcą osiągnąć cel i jestem przekonany, że przy takim podejściu go osiągną - przekonuje Smuda. Górnik dzisiaj mocno zmotywowany ma zagrać o komplet punktów! Coś w tym jest, że w końcu kiedyś muszą załapać formę. Dzisiaj trzymam kciuki za Górnik Łęczna. W ekipie gości zabraknie dwóch podstawowych piłkarzy - Cornel Rapa jest kontuzjowany, zaś Kamil Drygas musi pauzować za cztery żółte kartki. Trener Kazimierz Moskal ma więc twardy orzech do zgryzienia. Tym bardziej, że w obliczu ostatniej kiepskiej passy zaczyna wyczerpywać się cierpliwość działaczy Pogoni...
 
J 4

javelin

Użytkownik
Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin
TYP: powyżej 2,5 gola
2.14 Unibet


Powiem szczerzę, że po takim kursie o2,5 można śmiało pograć. Jeżeli oglądacie mecze to widzicie póki co słabą Pogoń, ale w ofensywie mają tak duży potencjał, że kwestia czasu kiedy odpalą. Górnik musi zdobywać punkty, a gdzie jak nie u siebie. Podoba mi się gra ofensywy, mają tak niesamowitą łatwość robienia akcji, dostawania się pod bramkę przeciwnika że czasami myślę sobie, że Górnik jest niedoceniany. Owszem, traci bramek na potęgę, trudno będzie się im utrzymać. Odwołując się do statystyk to nie jest źle. W tym sezonie ogólnie obie drużyny mają współczynnik ponad 2,5 bramki w tym sezonie, lecz w meczach z udziałem Pogoni (na wyjeździe) zaledwie 4 na 12 meczy kończyło się o2,5.
na moje lepiej brać : powyżej 2.5 gola i obie drużyny strzelą. kurs 2.40 w bet365. ten mecz to może być kicha na 0:0, a może być też 4-5 bramek, ale po takim kursie warto brać, bo Łęczna nie ma czego bronić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Legia - Wisła
W dzisiejszym meczu proponuję zagrać na ilość rzutów rożnych.
Powinniśmy zobaczyć ofensywny mecz z dużą ilością sytuacji podbramkowych. Wisła to nie drużyna, która przyjedzie do Warszawy tylko po to aby się bronić. Zapewne spróbują poszukać punktów w tym spotkaniu jakże potrzebnych w walce o górną połówkę tabeli. Legia u siebie nie ma wyjścia, musi atakować co powinno przełożyć się na odpowiednią ilość szans na rzut rożny.
Analizując tylko ostatnie dwa mecze, które Legia w lidze rozegrała w tym roku u siebie to z Termalicą sama nabiła 12 rożnych, z Ruchem może niewiele ale 6 rożnych.
Z kolei Wisła dwa wyjazdowe mecze w tym roku to odpowiednio 9 rożnych z Piastem i 15 rożnych ze Śląskiem.
Także zakładam, że dzisiaj te min 11 rożnych obie ekipy spokojnie nabiją.
Typ: powyżej 10 rzutów rożnych AH
Kurs: 1,85
Bet365
 
typowy-janusz 112

typowy-janusz

Użytkownik
Wisła w gazie. Rozkręciła się ostatnimi czasy i dała zarobić (oprócz meczu ze Śląskiem, ciężko mi wytłumaczyć tamtą wpadkę). Legia po przerwie zimowej jeszcze musi się trochę dograć żeby wszystko trybiło jak należy, bo potencjał jest zabójczy. Obiecujące transfery póki co to żart. Nagy, Chukwu, Necid - chyba jeszcze obesrani. Wszyscy wierzą, że ci panowie odpalą ale teraz jest baaardzo słabo i nawet trener już woli dać szansę dla 17 latka Szymańskiego (i ten młokos nawet je wykorzystuje jak go Magiera czasem wpuszcza). Zdobywanie bramek kuleje po odejściu Nikolića i podrabianego Zlatana, a Ofoe z Radoviciem czasami nie potrafią sami wygrać meczu. Dobrze, że nowi gracze dziś nie wyjdą w pierwszym składzie. Przewiduję słabe widowisko z małą ilości goli. Pewnie będzie dominacja Legii i szukanie klucza do strzelenia gola. Jaga, Lech się rozstrzelały, nawet wszedł mi over w meczu Śląsk vs Piast, czuję, że teraz będzie skromniej. Kursy na Legię liche i sądzę, że Wisła do meczu podejdzie na luzie, bo są przecież gdzieś w środku tabeli, więc nie ma takiej presji na nich. Problemy finansowe i ze zmianą zarządów w klubie tak jakby przycichły ? (z tego co mi wiadomo?) czas więc na ciche punktowanie :)

bet zielonoszary (single na oddzielnych kuponach)
under 2.5 (2.25) -płaską stawką ✅
x2 (2.75) - mniej ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
michal99652 64

michal99652

Użytkownik
Ok, ostatni mecz Cracovia vs Zagłębia, gospodarze wyraźnym faworytem jeśli chodzi o kursy, a co wy sądzicie ?
Myślę, że obie drużyny w ostatnim czasie nie powalają. Więcej mogę powiedzieć o Zagłębiu, które dostało w czapę od Wisły Płock, Legii, a z Łęczną męczyło bułę niemiłosiernie. Ale Cracovia też nie lepiej. Ok, od mocnej Lechii nie jest wstydem zebrać wpierdziel, ale już remisy z Arką, czy Pogonią to po prostu przeciętność. Oba zespoły nie prezentują jakiejś wybitnej impotencji strzeleckiej, także po jednej bramce może wpadnie. Ciężki typ, ale najbardziej prawdopodobny jest tu jak dla mnie remis i to chyba postawię. Jakbym miał d. wynik typować to 1:1.
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 2,5K

zajazdowicz

Użytkownik
Cracovia- dawno nie wygrała meczu u siebie (14 października 2016) .W klubie jest duża presja na zwyciestwa i kibice sie tego domagają od Zielinskiego. Gra wcale nie wyglada źle tylko jakos im brakuje szczescia. Rywale odskakuja i żeby oddalic sie od strefy spadkowej musza jutro wygrać.
Zagłebie - jest w bezpiecznej strefie 5-8. Nie mówie że nie graja już o nic ale ich pozycja jest chyba najbardziej bezpieczna. Ani nie moga spasc ,a do TOP4 tez sie juz raczej się nie dostaną. Oglądalem ich mecz z Łęczna i uważam ze gdyby nie ta bramka na poczatku meczu i nieudolnosc Górnika napewno by nie wygrali - byli zespołem słabszym i w zachowaniu zawodników troche czuc pozycje jaka zajmuja w tabeli.
Uważam że jest ok.
60% szans na zwycięstwo gospodarzy przy kursie 2,25
40% szans na 20 przy kursie 1,58
Pobieram 2,25 i liczę na przełamanie Cracovii (kursy Totomix)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Cracovia - Zagłębie
Typ: BTS
Kurs: 1.80
buk: bet365
Wynik:​


Na to spotkanie wybrałem BTS. Jeśli spojrzymy na ostatnie pięć pojedynków między oba klubami to zauważymy, że w czterech z nich padał BTS. Teraz nie powinno być inaczej. Cracovia dalej ma szanse na pierwszą ósemkę, lecz musi punktować bo w dole tabeli robi się porządny ścisk, i każdy punkt jest tu na wagę złota. Jak na razie dobrym transferem okazało się pozyskanie z Zagłębia Krzysztofa Piątka, który zaliczył już cztery trafienia. Trener Zieliński jednak będzie miał dalej problem w obronie, bowiem kontuzji doznał Malarczyk. Zagłębie ma obecnie trzeci bilans wyjazdowy w lidze, drużyna wygrała sześć spotkań, zremisowała trzy i trzy przegrała. Zespół Miedziowych wygląda solidnie w tym sezonie, lecz okazuje się, że jest to za mało aby powalczyć o puchary z Lechem, Lechią, Jagą i Legią. Ten zespół ma pięć punktów przewagi nad 9. miejscem w ligowej tabeli i wszystko wskazuje na to, że Miedziowi spokojnie będą w pierwszej ósemce.
 
lucaspl 245

lucaspl

Użytkownik
Cracovia - Zagłębie
Ten mecz na pierwszy rzut wydaje się typowym no-betem. Ja jednak postaram się iść w stronę gospodarzy z paru powodów. Po pierwsze: forma - Cracovia w ostatnich dwóch meczach zdobyła tylko 1 punkt jednak na mnie zrobiła dużo większe wrażenie niż Zagłębie z Górnikiem i Legią. Z Arką powinni wygrać, sędzia zabrał im słusznie zdobytą bramkę a w Gdańsku zaprezentowali fajny, ofensywny futbol jednak to za mało, żeby przeciwstawić się świetnie grającej u siebie Lechii. Potrafili tam jednak strzelić dwie bramki i gdyby nie Kuciak to kto wie, ale można było pokusić się o coś więcej. Zagłębie natomiast wygrało z Górnikiem niby na wyjeździe, ale tak naprawdę na neutralnym stadionie w Lublinie. Wymęczone 1:0 jest bardziej zasługą słabości drużyny z Łęcznej niż sukcesem Lubinian. Porażka 1:3 z Legią też zasłużona i nie mogło być w tym meczu inaczej. Drugim z powodów przemawiającym za gospodarzami jest tabela. Zagłębie zajmuje 5 miejsce i wyżej już w tym sezonie nie będzie, końcówka w grupie spadkowej też im nie grozi. Cracovia jest natomiast tuż nad strefą spadkową i musi ciułać punkty, bo po podziale to każda wpadka może skończyć się spadkiem do I ligi. Niby w Krakowie wierzą jeszcze w pierwszą ósemkę, ale jak dla mnie to powinni myśleć o spokojnym utrzymaniu i środku tabeli zamiast zakładać przed sobą tak wysokie cele. Jeśli chodzi o kadry obu zespołów to nie znalazłem żadnych informacji na temat osłabień w kadrze Cracovii, natomiast w kadrze Zagłębia widoczny powinien być jak dla mnie czołowego zawodnika tego klubu - Jarosława Jacha. Madera nie prezentuje tego poziomu co JJ przez co ofensywnie grająca Cracovia powinna łatwiej przedzierać się przez szyki obronne Lubinian.
Typy:
Cracovia @2,10 6/10
Cracovia -1,5 @4,00 2/10
Cracovia over 1,5 @2,20 3/10
Over 2,5 @2,05 5/10
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Uważam jak kolega wyżej. Bardzo dobre typy.
Dodam od siebie, że Zagłebie wygląda dużo gorzej niż w poprzedniej rundzie. Akcje już się tak nie kleją, jak w rundzie jesiennej.

Cracovia, a zwłaszcza Budzinski, za ta nie uznana bramkę dziś będzie chciał coś wbić. Cracovia mniej szczęścia od rywali, ale przypuszczam że dziś szczęście zacznie się uśmiechać do Pasów.
A jest jeszcze osoba, Piątka i tez pewnie będzie zmobilizowany podwójnie.

Pobieram typy kolegi powyżej.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Cracovia - Zagłębie Lubin
Zagłębie -1 AH @6.45 bet365⛔

Cracovia na inaugurację ograła w Chorzowie Ruch strzelając gola w ostatnich fragmentach, z przebiegu mecz był bardzo wyrównany, nie było to w pełni zasłużone zwycięstwo Pasów.Kolejne mecze ekipy z Krakowa to 2 remisy u siebie z Pogonią i Arką w międzyczasie porażka w Gdańsku po dobrej grze, jednak bez zimnej krwi, nie utrzymali prowadzenia które przecież mogli podwyższyć.Zagłębie grą nie czaruje, ale wygrali u siebie z Arką no i Łęczną na wyjeździe, chociaż też to zwycięstwo do zasłużonych nie należało, z Legią w Lubinie zasłużyli na zdecydowanie więcej ale przegrali 2 golami, taka jest piłka.Zagłębie dzisiaj będzie w lepszym położeniu, zajmują dosyć stabilne 5 miejsce z 5 pkt nadwyżki w top8 więc mogą z pełną premedytacją wyczekiwać na błędy rywala przez całe spotkanie, ostatecznie będąc nawet zadowolonym z remisu, teoretycznie biorąc go w ciemno przed samym meczem.Cracovia na takie luksusy nie może sobie pozwolić, przed zamykającym 25kolejkę starciu Cracovia traci 6 pkt do 8 Korony z którą zmierzą się w Kielcach już w tym tygodniu, tak więc spotkanie dla nich kluczowe jeśli chodzi o realną walkę o top8.Jeśli dzisiaj Cracovia nie wygra to raczej mogą zapomnieć o szansie na spokój po sezonie zasadniczym, a zacząć powinni przygotowania pod ostrą walkę o utrzymanie.Idę w kierunku że Cracovia nie da dziś rady, mecz dla nich na presji, ale zwycięstwem też nic jeszcze nie załatwią, po prostu żeby realnie myśleć o top8 muszą wygrać dzisiaj z Zagłębiem, a potem dwa kolejne mecze z broniącą 8 lokaty Koroną w Kielcach, a tydzień później w Płocku z Wisłą która o tą pozycję przecież też walczy.Jeśli Zagłębie zdobędzie prowadzenie mecz może się bardzo otworzyć, w którą pójdzie stronę to zobaczymy, ja pójdę w stronę przesadzonych realnych do ustrzelenia kursików.

I taki dla hecy:
Zagłębie -2 (1x2) 20.0@ Unibet
Co się wydarzy to zobaczymy, ale taki typ także może spokojnie wejść, jest to o wiele bardziej prawdopodobne niż 4-0 odrobione z Paryża :]
 
A 332

adriano778

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cracovia - Zagłębie Lubin
Typ: X2
Kurs: 1.74
Bukmacher: STS
Analiza:

Daje obu drużynom równe szanse jednak ze wzgledu na zdecydowanie wyższy kurs myśle że warto skusić sie na Zagłębie kurs na czystą wygraną 3.75 STS jednak ja dzis wybieram tę bezpieczniejszą opcję licząc na 1-1 ewentualnie 2-2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
przed zamykającym 25kolejkę starciu Cracovia traci 6 pkt do 8 Korony z którą zmierzą się w Kielcach już w tym tygodniu, tak więc spotkanie dla nich kluczowe jeśli chodzi o realną walkę o top8.Jeśli dzisiaj Cracovia nie wygra to raczej mogą zapomnieć o szansie na spokój po sezonie zasadniczym, a zacząć powinni przygotowania pod ostrą walkę o utrzymanie.Idę w kierunku że Cracovia nie da dziś rady, mecz dla nich na presji, ale zwycięstwem też nic jeszcze nie załatwią, po prostu żeby realnie myśleć o top8 muszą wygrać dzisiaj z Zagłębiem, a potem dwa kolejne mecze z broniącą 8 lokaty Koroną w Kielcach, a tydzień później w Płocku z Wisłą która o tą pozycję przecież też walczy.
Wiem, że już mecz trwa, ale teraz przeczytałem Twoją analizę i powiem tak - sam myślałem dziś o pójściu w stronę Cracovii, nawet z handi, ale ostatecznie nic nie zagrałem. Odniosę się jednak do cytowanego fragmentu. Myślałem, żeby pograć nawet awans Cracovii do top 8 po fazie zasadniczej, ale po spojrzeniu w terminarz dałem sobie spokój. Nie chodzi o mecz dzisiejszy, czy dwa kolejne, bo Korona w końcu zagra słabszy mecz u siebie, tak jak i lepszy na wyjeździe, tu bym Cracovii nie skreślał, podobnie w Płocku. Mają jednak najgorsze z możliwych dwie ostatnie kolejki.


Wyjazd do Białegostoku, gdzie Jaga gra bardzo dobrze i potem na koniec przyjmują u siebie Legię. Więc bardzo ciężkie mecze, żeby atakować górną ósemkę (zakładając, że przed 29. kolejką nie straciliby na nią szans). Tu jest pies pogrzebany moim zdaniem, no i też w tym, że już przegrywają z Zagłębiem w dzisiejszym meczu. Potem można post przenieść do dyskusji o ekstraklasie ????
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Jaga też potrafi się potknąć na własnym stadionie w najmniej oczekiwanym momencie, rok temu jak dobrze pamiętam wygrało u nich Podbeskidzie w jakimś decydującym dla nich momencie, w tym sezonie oddali komplet Wiśle Płock.Ja tam jednak nie mam do nich przekonania po ostatnich meczach w Krakowie i Gdańsku, będą się trzymać czołówki ale myślę że w decydujących momentach po podziale punktowym gdzie różnice będą drobne mogą wylecieć za podium.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom