>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Panowie i Panie.Nie panukijcie.Zbuki jak potentat b365 nie wyjda z Pl rynku.Za duzo maja klientow w Pl.Przeczekaja jak sie wykrusza male firmy i obejma wiekszasc rynku.Nie jestem prorokiem ale pozyjemy,zobaczymy
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Panowie i Panie.Nie panukijcie.Zbuki jak potentat b365 nie wyjda z Pl rynku.Za duzo maja klientow w Pl.Przeczekaja jak sie wykrusza male firmy i obejma wiekszasc rynku.Nie jestem prorokiem ale pozyjemy,zobaczymy

Pewnie pracujesz na całym etacie jako wróżka .....
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Mam 3 pytania:
Czy będą karać wstecz czy tylko grających po 1.4.2017?
Czy strony faktycznie będą blokowane?
Skrilla chyba nie zablokują skoro można nim robic zakupy albo wplacac kasę na Stop To Sknerusy..
Będę wdzięczny za szczere odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich graczy.
Strony będą faktycznie blokowane od 1 lipca pod rygorem sporych kar finansowych przez dostawcę internetu.

Skrilla nie zablokują.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Strona nie będzie blokowana tylko domena, ile razy mam to pisać? Jak Wam mogą legalnie działającą stronę na terenie UE zablokować?
Obejdziecie blokadę domeny ale w takim Pinnacle już nie pogracie bo sam wycofał swoje usługi dla PL graczy. Może inne buki pójdą tym śladem a może nie bo bah i bet365 mają dużą ilość graczy w PL i pewnie tam wyliczają i myślą, czy wchodzić i płacić 12% czy też czekać aż mądry PL gracz obejdzie blokadę domeny i będzie nadal dla nich strumieniem kasy.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
czy wchodzić i płacić 12%
Z tym płaceniem 12% podatku obrotowego po wejściu do Polski, to taka daleko idąca przenośnia, bo de facto robiliby tylko za pośrednika w przekazywaniu tej kasy pobieranej od graczy - tak jak obecnie robi to większość polskich firm.
 
Z 0

zutin

Użytkownik
Czy każdy bookmacher musi poinformować gracza o tym, że odchodzi z naszego rynku czy też nie? Aktualnie obstawiam na betway i nie dostałem od nich żadnej informacji a boje się, że 1.04 po prostu zablokują możliwość wypłaty.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Czy każdy bookmacher musi poinformować gracza o tym, że odchodzi z naszego rynku czy też nie? Aktualnie obstawiam na betway i nie dostałem od nich żadnej informacji a boje się, że 1.04 po prostu zablokują możliwość wypłaty.
Nie musi to gracz musi się orientować czy grana u danego bukmachera jest legalna z daną ustawą antyhazardową w kraju, którym przebywa, a nie buk ma się opiekować graczami.
 
M 41

michal36k

Użytkownik
Nie musi to gracz musi się orientować czy grana u danego bukmachera jest legalna z daną ustawą antyhazardową w kraju, którym przebywa, a nie buk ma się opiekować graczami.
Większych bredni dawno nie czytałem.
Bukmacher musi o tym poinformować i poinformuje - bez obaw (wystarczy czytać regulaminy)
 
M 7

mateuszkot12

Użytkownik
Bet365 na razie będzie czekał na decyzję Komisji Europejskiej w sprawie notyfikacji i dopóki ustawa hazardowa nie zostanie przez Komisję zatwierdzona będą się opierać poprzez zmianę DNS-ów jeśli to konieczne (by korzystać z nieblokowanych DNS-ów aż do czasu blokady i tak w kółko).
 
M 7

mateuszkot12

Użytkownik
Którzy bukmacherzy wejdą do Polski?
Po konferencji hazardowej w Londynie (9-12 luty 2017) mamy już kluczowe informacje dla branży zakładów w 2017 roku.

Zgodnie ze wstępnymi zapowiedziami o licencję w ramach nowej ustawy hazardowej 2017 postarają się:

bet-at-home, Expekt, BetClic (grupa kapitałowa)
William Hill
ComeOn
Tipbet
Nie jest to kompletna lista. Swych sił spróbuje jeszcze jedna marka, która jeszcze nie jest znana w branży zakładów (nazwy nie pamiętam).
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Którzy bukmacherzy wejdą do Polski?
Po konferencji hazardowej w Londynie (9-12 luty 2017) mamy już kluczowe informacje dla branży zakładów w 2017 roku.
Zgodnie ze wstępnymi zapowiedziami o licencję w ramach nowej ustawy hazardowej 2017 postarają się:
bet-at-home, Expekt, BetClic (grupa kapitałowa)
William Hill
ComeOn
Tipbet
Nie jest to kompletna lista. Swych sił spróbuje jeszcze jedna marka, która jeszcze nie jest znana w branży zakładów (nazwy nie pamiętam).
Czy Twoje informacje w jakiś sposób można potwierdzić ?.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
ufasz ministerstwu finansow hehe - pewnie jeszcze wierzysz w obietnice wyborczy liderow, nie?
to ze ministrowi pare razy sie sklamalo przy okazji ustawy i wywiadow to maly szczegol ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
G 294

gostek365

Użytkownik
ufasz ministerstwu finansow hehe - pewnie jeszcze wierzysz w obietnice wyborczy liderow, nie?
to ze ministrowi pare razy sie sklamalo przy okazji ustawy i wywiadow to maly szczegol ;)
Co racja to racja ktoś taki jak janczyk żeby publicznie ściemniać że KE nie ma uwag do ustawy a jak doskonale wiemy uwagi były to sorry , ale nie poważne zachowanie i jak ktoś ma traktować go poważnie? Nic tylko zrobił z siebie durnia . Także jak coś tam sobie powie to można olać ciepłym moczem i czekać na bardziej wiarygodne źródło informacji .
 
L 124

lemko

Użytkownik
Mhm nie tylko przestarzałe, ale raczej słabo sprawdzone :-| wiecie że z tą licencją to nie jest takie proste. Ja ufam ministerstwu finansów a tam nie ma mowy o tym żeby któryś z takich buków starał się o polską licencję.
Akurat MF przeczy samemu sobie - wydając jednocześnie informacje o tym, że ktoś się ubiega o licencję jak i taką, że nikt się o licencję nie ubiega.
http://www.wykop.pl/wpis/22525201/poker-bukmacherka-ustawahazardowa-heheszki-jeszcze/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom