>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betfair - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
F 0

filweb

Forum VIP
dzięki za info, mam jedno ALE :
czy te surebetsy się sprawdzają? &quot;łapanie&quot; surebeta musi być ryzykowne, może się nie pojawić, a po drugie pierwsza opcję musilibyśmy już obstawić za wysoką stawkę, w innym wypadku zarobimy jakieś grosze. tu rodzi się kolejne ryzyko
mam pytanie, czy BF nadaje się lepiej od np expecta do grania singli na piłke i na tenis?
pozdrawiam
 
typper 2

typper

Użytkownik
czy te surebetsy się sprawdzają? &quot;łapanie&quot; surebeta musi być ryzykowne, może się nie pojawić, a po drugie pierwsza opcję musilibyśmy już obstawić za wysoką stawkę, w innym wypadku zarobimy jakieś grosze. tu rodzi się kolejne ryzyko
Jest ryzyko jest zabawa to raz ;], a dwa wybierasz spotkania, gdzie jest szansa złapać SB. Nie musi być to gruuuba kasa, bo można złapać naprawdę fajne kursy, ale jak mówię trzeba wyczuć takie spotkania.
Single z tenisa to chyba każdy buk jest lepszy niż expekt:spokodfhgfh:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zabieraja prowizję od wygranej, czyli od tych powiedzmy 60€. Ale czasami robią promo i nie borą kasy za prowizje.
A co do drugie pytanie nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba jest tak że możesz wypłacić na konto taką sumę jaką wpłaciłeś wcześniej z konta. Jakoś tak tam kombinują chyba...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przy rozliczeniu kuponu masz ile Ci potrącili. A prowizję albo biorą te 5% albo wcale. Ostatnio promocja była na Euro chyba że nie brali prowizji.
A tą kasą to tak jest jak dobrze pamiętam, że tę nadwyżkę ponad 100€ możesz wypłacić ale za pomocą innej metody. Takie do bez sensu ale mniej więcej to tak wygląda...
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Na MB możesz wypłacić ile chcesz, jeśli uprzednio wpłaciłeś danym adresem MB min. 10 funtów. Po tym tylko na ten adres BetFair będziesz mógł przesyłać pieniądze. Tak było we wrześniu 2007, bo wypłacałem na MB. Jednak tak to zawsze używam przelewu bezpośrednio na konto bankowe.
Co do prowizji to jest to zależne od rynku na którym grasz i jaki jest Twój stan punktów BetFair. Poczytaj zasady i regulamin BetFair tam wszystko jest.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ciągle dziś mi wyskakuje taki komunikat:

Miał ktoś coś takiego? Ostatnio miałem problemy z przeglądarkami (FF, IE). Wyczyściłem ciasteczka, historię itp.
A teraz takie coś mi wyskakuje.
 
U 0

urlich

Użytkownik
Jak jest z wpłatą z kont od osób 3cich? Czy mogę wpłacić z konta ojca/matki?
W podobnej sytuacji z moneybookers. Tam tez identyfikuja imie i nazwisko wplacajacego?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom