>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału FA Cup [11-13 marca 2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik






Wielkie emocje w ćwierćfinałach Pucharu Anglii. Los zgotował nam szlagier w tej fazie. Na Stamford Bridge zagrają Chelsea i Manchester Untied. Czy Jose znalazł receptę na swój były klub? Przypomnijmy, że w Premier League przegrał tam 0:4. Ale od tamtej pory jego Manchester wszedł na odpowiednie obroty. Jak będzie teraz?

Macie już swoich faworytów na ten weekend?
Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
The Football Association wystosowała oficjalne oświadczenie przesądzające o zawieszeniu Zlatana Ibrahimovicia na trzy najbliższe mecze Manchesteru United.
Wszystko ma związek z zachowaniem szwedzkiego napastnika w meczu ligowym przeciwko Bournemouth, gdy 35-latek uderzył łokciem Tyrone‘a Mingsa.
- Zlatan Ibrahimović odbędzie karę zawieszenia na trzy mecze po przyznaniu się do zarzutów postawionych przez FA oraz zaakceptowaniu standardowej kary. Sprawa ma związek z incydentem z 44. minuty meczu pomiędzy Manchesterem United i Bournemouth w sobotę 4 marca 2017 roku. Niewłaściwe zachowanie nie zostało zauważone przez sędziów, lecz zostało utrwalone na wideo - czytamy w oświadczeniu.
Zlatan Ibrahimović nie będzie zatem mógł wziąć udziału w nadchodzących starciach Czerwonych Diabłów z Chelsea (Puchar Anglii), Middlesbrough oraz West Bromwich Albion (Premier League). Szwed będzie mógł wrócić do gry na konfrontację z Evertonem, którą zaplanowano na czwartego kwietnia.
http://devilpage.pl/index/news/komentarze/49832/zlatan-ibrahimovic-zawieszony-na-trzy-spotkania/
Kara jest zbyt ostra... Nikomu krzywdy nie zrobił, czyli w teorii lepiej było jakby sędzia pokazał mu żółtą i Zlatan by grał sobie normalnie kolejne mecze.
Przepisy FA i dziadków oceniających to mnie po prostu czasami tak irytują, że masakra.
Pamiętam jak Rooney dostał karę jakieś kilka sezonów temu bo w czasie euforii po bramce wykrzykiwał jakieś złe treści, to chyba mecz z WHU, czy coś, proszę jak ktoś pamięta to może dopowiedzieć konkretnie bo mam tylko strzępki tej sytuacji w głowie, a była absurdalna.
Ciekawe więc ile meczów kary dostanie Mings za spacer po głowie Zlatana? Mniemam, że do końca sezonu nie zobaczymy go hm?
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Jesteś stronniczy trochę ???? , to nie chodzi o fakt czy zrobił komuś krzywdę czy nie, bo co jakby mu wybił zęba to kara by się należała?
Chodzi o zagranie z premedytacją nie szukając nigdzie wyrachowanych słów hamskie.
Pewnie, że jakby dostał żółtko drugie za to to kara była by mniejsza, ale sędzie pewnie nie widział jak to wyglądało, i bał się dać tak szybko drugiej żółtej Zlatanowi.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Pamiętam jak Rooney dostał karę jakieś kilka sezonów temu bo w czasie euforii po bramce wykrzykiwał jakieś złe treści, to chyba mecz z WHU, czy coś, proszę jak ktoś pamięta to może dopowiedzieć konkretnie bo mam tylko strzępki tej sytuacji w głowie, a była absurdalna.
Z tego co pamiętam było 2-0 dla WHU do przerwy, a Rooney byl cały mecz wygwizdywany, w drugiej połowie strzelił 3 gole i po zwycięskiej bramce podbiegł do kamery i coś tam przeklnął.
Co do sytuacji ze Zlatanem to wydaje mi się, że ta kara nie jest tyle ze sam faul, co za &quot;zemstę&quot; na rywalu. Przynajmniej tak mi się wydaję.
Co do samego meczu... hmm... wszystkie logiczne argumenty wskazują na Chelsea. Wypoczęci, niemal pewni Mistrza mogli się skupić tylko i wyłącznie na tym meczu, który jest niewątpliwie dla nich najważniejszym w tym momencie sezonu, United po wyjeździe do Rosji, grają na 3 frontach i muszą rotować składem, no i brak Zlatana. Mimo wszystko chodzi za mną jakieś przeczucie, że będzie tu niespodzianka. Dla Mourinho ten mecz pewnie najważniejszy z maratonu spotkan, które czeka obecnie United.
PS. W razie remisu rewanż na Old Trafford?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
http://devilpage.pl/index/news/komentarze/49832/zlatan-ibrahimovic-zawieszony-na-trzy-spotkania/
Kara jest zbyt ostra... Nikomu krzywdy nie zrobił, czyli w teorii lepiej było jakby sędzia pokazał mu żółtą i Zlatan by grał sobie normalnie kolejne mecze.
Przepisy FA i dziadków oceniających to mnie po prostu czasami tak irytują, że masakra.
Pamiętam jak Rooney dostał karę jakieś kilka sezonów temu bo w czasie euforii po bramce wykrzykiwał jakieś złe treści, to chyba mecz z WHU, czy coś, proszę jak ktoś pamięta to może dopowiedzieć konkretnie bo mam tylko strzępki tej sytuacji w głowie, a była absurdalna.
Ciekawe więc ile meczów kary dostanie Mings za spacer po głowie Zlatana? Mniemam, że do końca sezonu nie zobaczymy go hm?
Nie grałby sobie kolejnych meczy normalnie bo jedną żółtą kartke juz miał na koncie, za ten faul wyleciałby z boiska z czerwoną. faul był ewidentny , a sędzia nie chciał wyrzucać Zlatana z boiska. poza tym osłabiając swoją drużyne czerwone diabły mogły stracić cenne pkt u siebie(co i tak sie stało)
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Bronienie takiego zachowania uważam za kiepski żart. Właśnie dobrze że takie sytuacje są wyłapywane po meczach bo śmiech na sali żeby odpuszczać takie zagrania. Gracz Bournemouth dostał 5 meczy kary.
Co do samych meczy, spotkania w Londynie zakończą się pewnie wygranymi gospodarzy chociaż wydaje mi się że Chelsea może wystawić skład jednak inny od ligowego. Co nie zmienia faktu że nadal są faworytem i patrząc na gre United nie wydaje mi się aby byli w stanie wygrać na wyjeździe. Manchester City dość dobrze wygląda w meczach wyjazdowych jednak Boro nie tracą zbyt wielu goli jak i prawie ich nie strzelają więc nie spodziewał bym się wielu bramek. To jednak Puchar nie liga i podstawowe składy nie koniecznie będą takie jak zazwyczaj.
Osobiście zagram tylko na Chelsea i poszukam kilku goli w meczu Tottenhamu (over 2,5).
 
C 135

charming

Użytkownik
Wydaje mi się, że w meczu Middlesbrough - Manchester City możemy nie zobaczyć zbyt wielu bramek. Middlesbrough drużyna głównie underowa, średnio skuteczni, Negredo to na pewno zawodnik ponad przeciętny jednak w takiej drużynie nie ma za bardzo kto na niego &quot;pracować&quot;. City w ostatnim meczu ze Stoke grali bez zęba, różnicę można było zauważyć po wejściu Silvy, lecz czas nie pozwolił na zgarnięcie 3 punktów. Przed Manchesterm ważne starcie w lidze mistrzów na które nie mogą wyjść tak skoncentrowani jak u siebie bo mogą już nie mieć tyle szcześcia żeby pomimo straty 3 bramek wyjechać na pozytywny wynik. Godzina rozgrywania, przeciwnik oraz fakt że to mecz wyjazdowy dla city powoduje że stawiam w tym meczu under, na który kurs według mnie troszkę zawyżony.

Under 2.5 @2.08✅
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 135

charming

Użytkownik
Zdecydowanie zawodnikiem w ostatnim czasie najbardziej wyróżniającym się w Anglii jest Harry Kane. Po dość słabym początku sezonu gdzie bramki strzelał tylko z rzutów karnych, teraz anglik jest znów na wysokich obrotach. Przeciwnicy z niższych lig, takich jak dziś millwall leżą mu równie dobrze jak ligowi przeciwnicy, więc biorąc pod uwagę fakt, że totenhham gra u siebie, odpadł już z europejskich pucharów (według mnie umyślnie) i zostaje mu gra jedynie na 2 frontach to pokażą dziś Millwall, że różnica klas jest zbyt wielka. Na 1 bramke Kane&#39;a kursy w okolicach 1.45, ja jednak idę odważniej, gdyż Unibet wystawił bardzo wysoki kurs na 2 bramki tego zawodnika.
Harry Kane przynajmniej 2 bramki - 5 minut pograł i kontuzja
Unibet @3.5
 
W 0

williams

Użytkownik
Puchar FA
Godz. 15.00
Tottenham - Milwall
Typ : Tottenham zachowa czyste konto
Kurs : 1,72
Bukmacher : Oddsring
Stawka : 3/10
✅✅✅

W dzisiejszym dniu za typ obrałem sobie czyste konto Tottenhamu w meczu z Millwal. Puchar jest dla Tottenham bardzo ważny gdyż jest to jedyne ,realnie możliwe do zdobycie trofeum. Tottenham zatem nie będzie się oszczędzał i pokaże klase swojemu niżej sklasyfikowanemu rywalowi. Tym co przemawia za czystym kontem Tottenhamu jest fakt iż jest to najlepsza obok Chelsea defensywa w Premier League. Dodatkowo Tottenham stracił w tym sezonie najmniej goli na własnym stadionie. Według mnie będzie to mecz w ,którym Koguty przejmą inicjatywę ,a Millwall będzie chciało się odgryźć poprzez kontrataki co nie przyniesie niczego konkretnego.
 
20maciek03 73K

20maciek03

Użytkownik
Przeraża mnie poziom eksploatacji zawodników na wyspach. Milion pucharów, a do tego liga bez przerwy zimowej...
Ale nie o tym mowa.. Mimo, iż nie jestem fanem wyspiarskiej piłki to staram się ją śledzić i coś tam czasem puścić. Jutro nadarza się takowa okazja.
A o to co mnie skłoniło: Po pierwsze brak magika Czerwonych - Ibry. Chyba nie ma osoby która by mi w tym zdaniu nie przytaknęła. Zawieszenie na pewno wpłynie na zdolność uderzeniową drużyny.
Druga sprawa to dni ostatnich gier. Chelsea grało w poniedziałek, Manchester w czwartek. Podejrzewam, że to robi różnicę. Nie wiem czy wielką czy nie, ale wpływ jakiś jest
Trzecim argumentem jest podwórko. Niebiescy grają u siebie. Wiadomo, publiczność itd.
Czwartym fakt, że Czerwoni ostatnio już jeden puchar zgarnęli. Do zdobycia tego zostało jeszcze sporo meczy, nie wiem jak do tego podejdą. Nie wiem, czy te rozgrywki do czegoś premiują, może ktoś mi w najbliższym czasie odpowie. MU ma w nich zdobyte wraz z Arsenalem najwięcej tytułów. Każdy może ten fakt zinterpretować pod siebie. Zwłaszcza, że ciężko mówić o odpuszczaniu po rozegraniu w tym pucharze kilku meczy
No i h2h. Ostatnio to Chelsea wygrało gładko 4:0
Przeglądałem kursy i @1.90 na win Chelsea jaki proponuje iforbet jak najbardziej mnie satysfakcjonuje.
//&quot;Przespałem się z tym meczem&quot; i postanowiłem dorzucić te typy z adekwatnymi wkładami:
Chelsea -1.5 @3.15
Chelsea -2 @5.75
Chelsea -3 @18.00

Unibet
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Wygląda na to, że Chelsea wyjdzie podstawowym składem. Sam widziałbym wygraną Chelsea w tym meczu, ostatni mecz grali w poniedziałek a następny maja w sobotę. United grali w Rosji w czwartek i ponownie w czwartek zagrają rewanż i mam wrażenie, że chcą bardzo w LE awansować.

Niestety odpuszczam granie czystego typu bo trochę się boję. Zaryzykowałbym jednak w rożne gdzieś ponad 10,5 za prawie 2.00 oraz myślę nad BTS. Gdybym nie było remisów to stawiałbym na Chelsea.

Kursy na Chelsea spadają, ale inne stoją w miejscu więc sobie jeszcze pomyślę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jacio 456

jacio

Użytkownik
Chelsea Londyn - Manchester United
Jose Mourinho wraca po raz drugi na Stamford Bridge w roli szkoleniowca Czerwonych Diabłów. Wszyscy doskonale pamiętamy jak zakończyło się pierwsze spotkanie. Choć wiele wskazuje na powtórkę z rozrywki, to jestem pewien, że dzisiaj zobaczymy zupełnie inne spotkanie. The Special One na pewno wyciągnął wnioski ze sromotnej porażki. Od tamtego czasu Red Devils zaczęli grać lepiej. Nic za to nie zmieniło się w poczynaniach drużyny prowadzonej przez Antonio Conte, cały czas bezlitośnie punktują rywali. Jose nie jest ślepy i wie, że o zwycięstwo będzie bardzo trudno, dlatego spodziewam się, że United zrobi tutaj wszystko, żeby wyciągnąć remis i zagrać rewanż na Old Trafford. Nie wyobrażam sobie żeby mogli ten mecz odpuścić na rzecz LE. Bez Ibry raczej szans na zwycięstwo nie widzę. Tym bardziej, że Chelsea aktualnie notuje passę 10 spotkań bez porażki w pojedynkach z MU. Poza tym nie zagra Rooney, Rashford i Martial. Dlatego jedyną opcją na ten mecz dla Manchesteru będzie ustawienie szczelnej obrony. JM znowu może przypomnieć o sobie tym z czego jest znany i kolejny raz w swojej karierze pokaze, że to on najlepiej potrafi grać w piłkarskie szachy. Pytanie na ile pozwolą na to rywale. W ostatnim meczu z WHU pokazali, że nie są nieomylni i też popełniają głupie błędy. Pokazali też ponownie, że ich siłą są zabójcze kontry. Myślę, że Jose swoją taktyką je wyeliminuje.

Moje typy:

Under 0.5 HT @ 2.60 ✅
Remis @ 3.68 ⛔
Marathonbet
 
areck 213

areck

Użytkownik
Oczywiste jest, że Chelsea wyjdzie dzisiaj podstawowym składem. Nie ma żadnej potrzeby, aby którykolwiek z graczy odpoczywał, brak też jest informacji o jakichkolwiek kontuzjach w drużynie lidera Premier League. Chelsea zapewne wyjdzie klasycznym, zgranym składem, który od dawna jest niezmienny (jedyna wątpliwość to Fabregas/Matić w środku pola). Warto zwrócić uwagę na wysoki prestiż rozgrywek FA Cup (najstarsze piłkarskie rozgrywki świata) oraz co się z tym wiąże poważne podejście klubów i trenerów na wyspach (tegoroczni półfinaliści: City, Arsenal, Tottenham). Co ciekawe, Conte nie wygrał z Juve Pucharu Włoch (raz był w finale), jednak nie sądzę aby miało to wpływ na motywację zawodników.
Znaczenie może mieć liczba meczów rozegranych w tym sezonie, w której mamy kolosalną różnicę między dwoma drużynami.
Chelsea: 33
Premier League: 27
FA Cup: 3
Myszka Miki Cup: 3 (odpadli 26.10 grając półrezerwami z West Hamem)
United: 45 (!)
Premier League: 26
FA Cup: 3
Myszka Miki Cup: 6 (zwycięstwo z Soton w finale)
Liga Europy: 9
Community Shield: 1
Osobiście pograłem Chelsea kilka dni temu po 1,9 ✅, obecny kurs (~1,74) jest z deka zbyt niski, gdyż obawiam się murarki United (z przodu prawdopodobnie wyjdzie Fellaini xD). Jeśli Chelsea strzeli pierwsza, wtedy powinno się skończyć handicapem - kontry Chelsea to jednak z ich największych broni (cud miód bramka na 1:0 z West Hamem). Zmęczenie United po ciężkim rosyjskim wyjeździe na pewno może mieć znaczenie, w szczególności w końcówce meczu. Całkiem nieźle wygląda X/1 (4,0 bet365) ✅✅✅, Chelsea handicap też ujdzie (3,25 unibet)⛔ Na pewno w przypadku prowadzenia Chelsea do gry live będzie handicap, w szczególności w drugiej połowie przy jednobramkowym prowadzeniu - United będzie musiało się otworzyć, w przypadku remisu dogrywka (dzięki dzipkis, nie wiedziałem, żyłem poprzednimi zasadami ;) )
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wobec braków w ofensywie Manchesteru spodziewam się, że dzisiaj czeka nas raczej partia szachów. Owszem pomoc United nadal jest bardzo mocna, Herrera, Pogba, Mata, Mchitarjan i podejrzewam, że dziś zagra Fellaini, który będzie rozbijał ataki gospodarzy.
Ogólnie to spodziewam się, że United nastawi się na grę z kontry, a z przodu własnie na fałszywej &quot;9&quot; wystąpi Mchitarjan wspierany Matą i Lingardem. Może Lingard zagra kolejny dobry mecz, wszak w Londynie lubi grać, a Wembley nie tak daleko przecięż :p
Jednak ciężki mecz się szykuje. Spodziewam się remisu i powtórki na Old Trafford ;)
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Chelsea - Manchester United
No i mamy w końcu hiciora, który wyłoni ostatniego półfinalistę tegorocznej edycji Pucharu Anglii i dołączy do Arsenalu, Manchesteru City i Tottenhamu.
Sporo o tym meczu zostało już napisane i trudno w sumie dopowiedzieć coś nowego.
Jeśli chodzi o Chelsea to kroczą oni od zwycięstwa do zwycięstwa, czasem wpadnie im jakiś remis, rzadziej porażka. Jednak &quot;dzięki temu&quot;, że nie grają w tym sezonie w europejskich pucharach mogą w pełni skoncetrować się na krajowych rozgrywkach. W lidze pewnie zmierzają po tytuł mistrzowski i chyba nikt im już tego nie odbierze. Conte zmienił taktykę i oblicze Chelsea na 3-4-3, które prawdę mówiąc nie sądziłem, że tak się sprawdzi. Świetna i szczelna defensywa, skuteczna i efektywna ofensywa - to jest to czym charakteryzuje się obecna Chelsea. Naprawdę jestem pod wrażeniem tego jak się obecnie prezentują. Co do Pucharu Anglii to do tej pory mierzyli się z rywalami o kilka półek niżej - Peterborough (4:1), Brentford (4:0) oraz Wolverhampton (2:0). Mimo wszystko widać, że &quot;The Blues&quot; bardzo poważnie podchodzą do tych rozgrywek, co można wywnioskować po składach jakie wybiegały jak i samych wynikach, wszak Chelsea nie odpuszczała po strzeleniu 1/2 goli.
Co od United to oni ostatnie tygodnie mają o wiele bardziej intensywne, a to ze względu na fakt, że wciąż grają na trzech frontach, a jeszcze niedawno były to cztery fronty (niedawna wygrana w Pucharze Ligi przeciwko Southampton). W ten sposób w samym lutym Man Utd. rozegrał 9 spotkań przy zaledwie 4 potyczkach Chelsea. Generalnie &quot;Czerwonym Diabłom&quot; idzie naprawdę dobrze, ostatnią porażkę zaliczyli 26.01 przeciwko Hull w rewanżowym spotkaniu o Puchar Ligi. Od tej pory zaliczyli 7 zwycięstw i 3 remisy tak więc widać, że forma całkiem dopisuje. Niemniej jednak dziś staną przed arcytrudnym zadaniem ponieważ nie dość, że zabraknie ich najlepszego strzelca - Ibrahimovica - to jeszcze wyczytałem dziś, że również Rooney, Martial i Rashford nie wystąpią w tym spotkaniu więc MU zostaje bez nominalnego napastnika.
Jak wiemy, Mourinho to mistrz taktyki natomiast w dzisiejszym meczu nie zdziwię się jak będzie starał się zagrać głównie na 0 z tyłu i liczyć na jakąś skuteczną kontrę, ewentualnie dogrywkę i karne. Chelsea z kolei w pierwszych minutach będzie biła głową w mur (mam nadzieję ???? ) i liczę, że dopiero w drugiej połowie uda się pokonać bramkarza United. Kurs na czysty win Chelsea trochę za niski więc z graniem w kierunku podopiecznych Conte poczekam na live jak kurs urośnie tak do 1,9 - 2,0. A jako główny typ podaje łamańca, który wydaje mi się, że ma szanse wejść.
Do przerwy/wynik końcowy X/1 @ 4,40 ✅
Uni

Wobec braków w ofensywie Manchesteru spodziewam się, że dzisiaj czeka nas raczej partia szachów. Owszem pomoc United nadal jest bardzo mocna, Herrera, Pogba, Mata, Mchitarjan i podejrzewam, że dziś zagra Fellaini, który będzie rozbijał ataki gospodarzy.
Ogólnie to spodziewam się, że United nastawi się na grę z kontry, a z przodu własnie na fałszywej &quot;9&quot; wystąpi Mchitarjan wspierany Matą i Lingardem. Może Lingard zagra kolejny dobry mecz, wszak w Londynie lubi grać, a Wembley nie tak daleko przecięż :p
Jednak ciężki mecz się szykuje. Spodziewam się remisu i powtórki na Old Trafford ;)
&quot;W tym sezonie zmienił się regulamin rozgrywek FA Cup, właśnie od fazy ćwierćfinałowej. Po pierwsze, na tym etapie turnieju nie będzie rozgrywanych tzw. powtórek, a jeśli po 90 minutach na tablicy świetlnej widniał będzie rezultat remisowy, arbiter zarządzi dogrywkę i jeśli to potrzebne, serię jedenastek.&quot;
Tak gwoli ścisłości ????
Robson// Ooo widzisz, to nie byłem świadomy, dzięki bardzo za czujność. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +77
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wiele zostało już napisane o tym spotkaniu, ale jeszcze dodam pare słów od siebie. United ma problem, bo nie ma napastnika. W związku z tymi wszystkimi absencjami spodziewałbym się występu Fellainiego na szpicy i slania w jego stronę górnych piłek. Mourinho wie, że nie może iść na wymianę ciosów, bo po prostu ją przegra. Piłkarskie szachy o których była już mowa to najbardziej realny scenariusz na dzisiaj. Underek praktycznie pewny jednak kurs słaby. Wygrana Chelsea wydaje się dość atrakcyjnym betem jednak unibet dał mi coś lepszego. Połączenie kartki dla Fellainiego oraz wygranej cfc jest dla mnie idealny. Jak wcześniej wspominałem jestem zdania, ze ekipa Conte wyjdzie z tego meczu zwycięsko, a kartka dla Belga jest dla mnie niemal pewna. Zawsze, gdy gra to walczy a co zatem idzie często fauluje. Dziś powinien toczyć wiele pojedynków glowkowycj przy których często pracuje łokciami. Na moje idealny bet do zagrania i miłego oglądania.

Chelsea wygra, a Fellaini otrzyma kartkę - 3.75/unibet
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Chelsea - Man United

Wg mnie 1,92 to świetny kurs na Chelsea, wobec tylu osłabień w ataku gości. Nie zagrają Ibrahimović, Rooney i Martial. Po drugie United w czwartek zagrało wyjazdowy mecz w LE w Rosji, gdzie w większości wystąpili piłkarze pierwszego składu. Po trzecie słowa Mourinho: http://www.devilpage.pl/index/news/komentarze/49890/mourinho-liga-europy-wazniejsza-niz-fa-cup/. Po czwarte Chelsea to po prostu lepsza drużyna, świetnie grająca u siebie. Po piąte piłkarze Conte mieli tydzień na przygotowanie do meczu, podczas gdy piłkarze United tracili siły w LE. Po szóste Conte wystawił najmocniejszy skład na ten mecz. Jak widać duża przewaga argumentów po stronie The Blues. Jedyny argument jaki przemawia za United to fakt, że mogą się zamurować, tym bardziej jest to prawdopodobne, wobec tylu osłabień w ataku.

Ciekawy zakład można znaleźć w Unibecie. Costa strzeli więcej niż United po kursie 4,40. Przy brakach w ataku United dosyć prawdopodobne jest, że United nie strzeli nic, a Costa jak wiadomo jest najlepszym strzelcem The Blues.

Gram kartki, ponieważ spodziewam się ostrej gry z obu stron.

Chelsea - Man United 1 @ 1,92 Pinnacle
Diego Costa vs Man United 1 @ 4,40 Unibet
Chelsea - Man United over 4,5 kartek @ 1,81 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom