>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [7 - 8 Marzec 2017] - Rewanże

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Wy chyba zapomnieliście o jednym!
Trener FC Barcelona, Luis Enrique, ogłosił, że po zakończeniu sezonu żegna się z katalońskim klubem. Nie mam zamiaru przedłużać wygasającego kontraktu, muszę odpocząć, już mnie wyniki nie interesują, muszę zająć się rodziną i życiem prywatnym -€“ powiedział szkoleniowiec, który w ciągu trzech lat poprowadził Blaugranę do zdobycia ośmiu na dziesięć możliwych trofeów.
Teraz pytanie! Czy warto się jeszcze spinać na PSG? Czy Enrique będzie się chciało jeszcze ratować tonącą Barce? Już i tak koniec jego przygody...
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Teraz pytanie! Czy warto się jeszcze spinać na PSG? Czy Enrique będzie się chciało jeszcze ratować tonącą Barce? Już i tak koniec jego przygody...
To trochę tak jakbyś innymi słowy zadał pytanie :
&quot; Czy z wojny warto zejść na tarczy, czy z tarczą &quot; ? ????
No ja się z tym nie zgadzam. Barca dziś będzie gryzła trawę i piasek pod trawą.
Według mnie ten mecz jest tak bardzo NO bet, że ciężko taki drugi znaleźć...Tylko i wyłącznie do grania na LIVE jak się jakiś obraz wyklaruje po 20 minutach gry...
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Wczorajszy dubelek wszedł bez najmniejszych problemów, dzisiaj też nie powinno być inaczej. Kurs już nieco wyższe także i zarobimy więcej. Na początek Barca - PSG. Miałem nieprzyjemność oglądać ten mecz. Trudno nazwać to co się wtedy wydarzyło. Coś co nigdy nie powinno mieć miejsca, chyba najgorszy mecz Barcy w XI wieku. W normalnych warunkach to PSG dzisiaj powinno liczyć na jakiś cud, niestety jest inaczej. Barca musi zaraz po pierwszym gwizdku rzucić się rywala żeby do przerwy strzelić co najmniej 1, a najlepiej 2 bramki żeby realnie myśleć o awansie. Enrique prawdopodobnie ustawi drużynę w formacji 3-4-3, tej która przyniosła efekty w pamiętnej remontadzie z Milanem. Barca ma potencjał w ofensywnie tak ogromny, że w obecnej - dobrej formie możemy liczyć na multum sytuacji. Jedna bramka dla PSG praktycznie zniszczy widowisko, ale miejmy nadzieję, że tak się nie stanie. Oby tylko Draxler był bardziej skupiony na wspieraniu defensywy niż na wyprowadzaniu kontrataków. Odnośnie meczu BVB. Drużyna z zachodniej części Niemiec w ostatnim meczu rozbiła w pył rywala z Leverkusen. W pierwszym meczu w Lizbonie była stroną przeważającą, ale zabrakło szczęścia. 08.03.2017 na Singal Iduna Park przy wsparciu fanatycznych fanów powinno się grać łatwiej, a przy będącej w średniej formie Benfice wynik 3-0 nie byłby dla niespodzianką. Początkowo miałem pograć Barce i BVB w handi, ale z racji, że w sporcie wszystko może się zdarzyć gram bezpieczną jedynek Barcelony i awans Dortmundczyków.

Barcelona - PSG
Typ: 1
Kurs: 1,45

BVB - Benfica
Typ: BVB awans
Kurs: 1,62

AKO:2,47
Bet365​
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Wy chyba zapomnieliście o jednym!

Trener FC Barcelona, Luis Enrique, ogłosił, że po zakończeniu sezonu żegna się z katalońskim klubem. Nie mam zamiaru przedłużać wygasającego kontraktu, muszę odpocząć, już mnie wyniki nie interesują, muszę zająć się rodziną i życiem prywatnym -€“ powiedział szkoleniowiec, który w ciągu trzech lat poprowadził Blaugranę do zdobycia ośmiu na dziesięć możliwych trofeów.

Teraz pytanie! Czy warto się jeszcze spinać na PSG? Czy Enrique będzie się chciało jeszcze ratować tonącą Barce? Już i tak koniec jego przygody...
Ty pracujesz u bukmachera czy jak? ????
Przecież jeżeli odchodzi to wypada aby pożegnał się jakoś z kibicami, pokazał charakter, dal z siebie wszystko, aby jego zawodnicy pokazali na co ich stać. Tutaj będzie gwałt w pierwszych minutach, zamknie się PSG we własnym polu karnym i będą tylko kontry. No chyba że siadzie na Barce jak Napoli na Real ale chyba każdy widział jak to się skończyło...
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Barcelona - PSG
Moim zdaniem zarówno kurs na zwycięstwo gości jak i kurs na awans Barcelony to typowa podpucha, na którą niestety sporo graczy da/dało się złapać. Jakim cudem kurs 7 ma zostać wypłacony przez bukmachera skoro ta sama ekipa tydzień wcześniej ograła ich 4:0. Bukmacherzy są kretynami? Mało prawdopodobne... A z drugiej strony jak Barcelona ma awansować skoro nie potrafiła na wyjeździe strzelić nawet bramki? Z tym awansem Panowie to trochę takie myślenie życzeniowe...Gracze dziś próbują ustrzelić wysokie kursy a ja myślę że jak tak do 30-40 minuty meczu nie padnie żadna bramka to...z graczy obu ekip zejdzie ciśnienie. Spodziewam się tu niskiego wyniku a ekipa hiszpańska nie gra tu o awans ale o..honor. Gdy np będzie tu 1:0...to coś mi się zdaje że 90 % kuponów będzie uje...
Barcelona kurs 1,60 STS
wynik 6:1 FT

W drugim meczu myślę że Dortmund to wygra ale...może być dogrywka. Co prawda na wyjazdach ekipy z Portugalii tracą sporo ze swej mocy, ale z pewnością gospodarze łatwej tu przeprawy nie będą mieli...Ograniczę się do dość prymitywnej zagrywki ale po prostu tak myślę...
Dortmund kurs 1,35 STS
wynik 4:0 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;

Mam nadzieję że użytkownik Konar25 zaprzestanie po tym meczu niekończącej się intelektualnej masturbacji i zachwytu nad samym sobą po trafieniu awansu PSG. Trwa to już dwa tygodnie i chyba już stanowczo wystarczy...Czekamy na Twe kolejne TRAFIONE typy
 
belmondziak 48

belmondziak

Użytkownik
Barcelona - PSG
Typ: Over 1.5 Kartki Barcelona @1,57

Wszystko chyba zostało wypowiedziane na temat tego meczu. Wszystkie plusy, minusy, alfy i sinusy. Ciężki mecz do wytypowania, PSG przyjeżdża z dużym bagażem, ale Barcelona też wie o co jest stawka + ostatnie mecze LM trenera Barcelony.
Piłkarze z Katalonii zdobyli 3 kartki w Paryżu, więc teraz nie dając okazji zawodnikom z Paryża też powinni ich pokopać. Mecz sędziuje Deniz Aytekin, który lubi posypać kartki.
Sama atmosfera i stawka tego meczu pozwoli temu betowi wejść, nawet sama flustracja graczy ich do tego popchnie.
Inne bety:
PSG Over 2.5 Kartki @1,83
Over 3.5 Gola @1,72

O 10 RR @1,83

z drugiego meczu
BVB Awans @1,61
BVB O 1.5 gola @1,57

BVB -4.5 RR @1,825

Shake// następnym razem dodaj buka
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
O 34

optimusprime

Użytkownik
100% TRAFIONE !

No to moje szybkie typy na dzisiaj trochę ich mam , wybrałem po 2 na każdy mecz
Barcelona -PSG
Handicap kartki +1 barcelona Bet 365 kurs 1.9 +++ TRAFIONE !
jeżeli Barca szybko nie strzeli Goli a PSG odpowie będzie nerwówka i zdecydowanie Barca może wyłapać sporo kartek
i mniej pewny typ
Gole do przerwy +1.5 bet 365 kurs 2.0 +++ TRAFIONE !
Barca od poczatku będzie chciała zdobyc bramkę jeżeli jej się to uda PSG z pewnością będzie chciało odpowiedziec znając ich możliwości w ataku

Borrusia D _Benfica
powyżej 9 rożnych w meczu bet 365 1.61 +++ TRAFIONE !
Dortund musi odrabiac straty podziewam się sporo roznych
i drugi mniej pewny
wiecej goli w meczu 2 połowa bet 365 kurs 1.95 +++ TRAFIONE !
jeżeli Benfica będzie się umiejętnie broniła może nie paść dużo goli w 1 połowie za to w 2 bardziej otwarta gra
powodzenia!
PIJEMY ! ;)
oprócz tego miałem jeszcze na kuponie innym borrusia + 1.5 gola i obydwie strzela barca-psg tez TRAFIONE + !
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
No to moje szybkie typy na dzisiaj trochę ich mam , wybrałem po 2 na każdy mecz
Barcelona -PSG
Handicap kartki +1 barcelona Bet 365 kurs 1.9
jeżeli Barca szybko nie strzeli Goli a PSG odpowie będzie nerwówka i zdecydowanie Barca może wyłapać sporo kartek
Skoro wynik pierwszego meczu to 4:0 , to dlaczego miałaby być nerwówka skoro nic nie strzelą prędko? Wtedy będzie dalej 0:0 więc tak jakby 4:0 z pierwszego meczu, więc sto milionów lat świetlnych od kolejnej rundy. Czym mają się stresować ? Odpadnięciem z LM? Oni w mózgach to wiedzą, że ewentualny awans to kwestia cudu, więc nerwowości tam nie przewiduję. To PSG raczej powinno łapać kartki bo będą bronili wyniku, barca będzie miała piłę (będzie się starać) i co za tym idzie psg będzie wyłapywać kartki. Uważałbym na ten typ.
 
O 34

optimusprime

Użytkownik
Skoro wynik pierwszego meczu to 4:0 , to dlaczego miałaby być nerwówka skoro nic nie strzelą prędko? Wtedy będzie dalej 0:0 więc tak jakby 4:0 z pierwszego meczu, więc sto milionów lat świetlnych od kolejnej rundy. Czym mają się stresować ? Odpadnięciem z LM? Oni w mózgach to wiedzą, że ewentualny awans to kwestia cudu, więc nerwowości tam nie przewiduję. To PSG raczej powinno łapać kartki bo będą bronili wyniku, barca będzie miała piłę (będzie się starać) i co za tym idzie psg będzie wyłapywać kartki. Uważałbym na ten typ.
według twojego rozumowania wczoraj real powinien wyłapać kartki broniąc się przed atakiem napoli które w 1 połowie grało znakomicie, i broniąc wyniku a to napoli wyłapało kartki a real ani jedej , wszystko zależy od tego jak się mecz ułoży to jak wróżenie z fusów zobaczymy za chwilę.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
To był teatr haha ogólnie miałem to głęboko kto awansuje bo grałem tu Over bramek ale to co zrobił dziś sędzia to. Jest nie pojęte, inna sprawa, że Psg samo sobie winne ale Barca to powinna w piłkę wodna grać bo nurkuja najlepiej na świecie ???? mam nadzieję, że trafia na Bayern w następnej rundzie i skończy się teatrzyk ????
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
To był teatr haha ogólnie miałem to głęboko kto awansuje bo grałem tu Over bramek ale to co zrobił dziś sędzia to. Jest nie pojęte, inna sprawa, że Psg samo sobie winne ale Barca to powinna w piłkę wodna grać bo nurkuja najlepiej na świecie ???? mam nadzieję, że trafia na Bayern w następnej rundzie i skończy się teatrzyk ????
Powiedz w ktorej sytuacji sedzia zachowal sie nie tak? Bo jak dla mnie oba karne zasluzone
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Konar25 w tym momencie oczekuję, że już nigdy się nie wypowiesz w tym temacie. To co prezentujesz swoją osobą to jest farsa i wstyd dla tego forum.
Barcelona po raz kolejny pokazuje, że kto jak nie oni.
Kurs 9,75 na awans ustrzelony nawet za drobne. Dziękuję dobranoc ????
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Powiedz w ktorej sytuacji sedzia zachowal sie nie tak? Bo jak dla mnie oba karne zasluzone
Oba? Chyba w inny meczu haha przy pierwszej sytuacji Meunier ewidentnie faulował głową Neymara, karny jak byk ???? a w drugiej Suarez wpadł na pływaka i też karny jak byk ???? masz rację.. Zaczynam mieć wrażenie, że nie znam się na piłce :eek:
A tak na poważnie to jak Meunier się poślizgnal i nawet nie. Próbował zatrzymać Neymara a ten sam wpadł w niego to chyba logiczne, że faulu nie było i nawet arbiter to widział ale liniowy coś mu zamieszal a przy drugim to. Przecież oni powpadali w siebie wszyscy, tam nikt nikogo nie faulował więc może trochę obiektywizmu co do. Tych karnych bo ja nie twierdzę, że Barca grała źle i nie zasłużyła tylko tutaj Psg grało słabo a gdyby Barca wygrała w normalnym stylu bez takiego nurkowania to bym milczał.
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
PSG samo sobie winne, 2 razy sam na sam, 2 razy szansa na zamknięcie meczu i 2 razy kompromitacja strzelca. Sędzia swoje zrobił, już nie będę po raz kolejny pisał o swojej pogardzie dla arbitrów, ale mimo wszystko duży szacun dla Barcy za to, że się podnieśli po golu na 3-1, bo niejedna drużyna by się poddała.
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Pierwszy karny jak najbardziej prawidłowy. Nie ma nic do rzeczy to, że Meunier faulował głową, faul to faul a on zatrzymał ewidentnie akcje bramkową. Co do drugiego to &quot;wapno&quot; mocno naciągane, ale sędzia jak najbardziej miał podstawy żeby to gwizdnąć.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
To był teatr haha ogólnie miałem to głęboko kto awansuje bo grałem tu Over bramek ale to co zrobił dziś sędzia to. Jest nie pojęte, inna sprawa, że Psg samo sobie winne ale Barca to powinna w piłkę wodna grać bo nurkuja najlepiej na świecie ???? mam nadzieję, że trafia na Bayern w następnej rundzie i skończy się teatrzyk ????
Tej drugiej sytuacji dokładnie nie wiedziałem, ale pierwszy karny ewidentny... Chyba nie grałeś nigdy w piłkę, jak się biegnie to nawet lekki dotyk może spowodować upadek, przy drugim karnym możliwe że Suarez dodał coś od siebie, prawie na pewno coś dodał, ale obrońca PSG sam sobie jest winny.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Mecz pewnie przejdzie do historii jak ten z Chelsea, gdzie sędzia pomógł Barcelonie niemiłosiernie.

Drugi karny z kosmosu, nie wspomnę to tym, że Neymar czy Suarez powinni zejść z boiska z czerwoną kartką.

Co do PSG, na tym poziomie nie można tracić 3 goli w 8 minut ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Poza tym, czy karne powinny być czy nie, PSG zasłużyło żeby odpaść bo zespoły z dołu La Liga lepiej się bronią. A jak chcieli się bronić od pierwszej minuty, to teraz mają zamiast awansu, tytuł frajerów co najmniej XXI wieku...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom