>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Dlaczego ten Castro nie strzelał w tej przedostatniej akcji meczu???? Masakra... 3-3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzień później w Auckland (a nie w Wellington!) odbędzie się kolejny mecz. Gdyby nie zwycięstwo &quot;gospodarzy&quot; nad Roar w ostatniej kolejce, to może próbowałbym coś w stronę Perth, a tak to morale Phoenix wzrosły, skład mają mocny (podobnie z resztą jak adwersarze), a Glory nie przekonują na wyjazdach. Teoretycznie wychodzi over/bts, a wynik &quot;powinien&quot; oscylować coś koło bramkowego remisu (3:3) ???? , ale ostatnio nie dałem się &quot;nabrać&quot; na podobny (i logicznie &quot;słuszny&quot;) tok rozumowania, więc zostawiam sobie ten mecz także na live ????
W sumie niespodzianki nie było ????
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Phoenix - Perth ov2,5+bts - @1,66
WSW - Adelaida 1 - @1,72
✅⛔
czyli dziś Australia nie dała zarobić... WSW męczyło, męczyło.. i nie wymęczyło :|...
ogólnie jak dla mnie ta kolejka jest wyjątkowo nieprzyjemna do typowania.. ale zobaczymy jutro.. a może wieczorem coś wymyślę..
pzdr
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Mi jedynie siadły rożne w WSW, odrobiły straty z pierwszego meczu.
Tradycyjnie pick of the day ode mnie dla kolegów.
Gil Vicente Barcelos - Leixoes Matosinhos 1 @ 2,40
Drużyny w zdecydowanie różnej dyspozycji w ostatnim czasie. Kursik elegancki, ja to próbuję ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ninja 71

ninja

Użytkownik
Oczy bolą od tego brisbane... nie potrafią nawet z metra wbić piłke w brame
E: Jednak jakoś wymęczyli tego overa ;)
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
dziś kolejka ligowa, a tu taka cisza... z drugiej strony dziś były dosyć niewdzięczne mecze... jeszcze tydzień temu bym stawiam na Roar, ale od tego czasu nabrałem awersji do nich i ich stylu gry (może w playoffach coś pomyślę, bo na pewno chłopaki grają do końca). A co wiemy po tej kolejce?
1. Sydney leje wszystkich aż miło - chyba grają najbardziej po europejsku
2. Glory nadal gra overowo i otwarcie
3. City, Roar i Perh walczą o 3 pozycje.
4. WSW, Phoenix, Jets - chyba uważają playoffy za jakieś zło i robią wszystko, żeby w nich nie zagrać...
...5. Adelaide walczy o honor - ale chyba sami nie wiedzą co to pojęcie oznacza - trochę grają jak dzieci we mgle.
za tydzień do przemyślenia (czy ja dobrze widzę, że kolejka będzie podzielona na 2 weekendy?):
Sydney - win
Victory - Gloty ov2,5+bts
City - Jets - 1 lub bts lub ov2,5+bts - lub wszystko po trochu
Roar - aż się prosi ich win - ale z zasady (mojej nowej, ale stosowanej przez Quowalskyego i bardzo mądrej) nie gram
WSW - Phoenix - pass
ps.. mam pytanie - rozdział par w playoffach jest wg pozycji w lidze czy wg losowania?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Niestety &quot;ale słowa ciałem się stały&quot;, może Redsi dzięki honorowemu trafieniu nie &quot;wyszli&quot; na kompletne niezguły, ale co do zasady to była rzeź Australii ???? Mój kierunek (za drobne) to under i remis w tym spotkaniu(plus 0:0) ???? . Nie wiem, czy będzie im się chciało grać w piłkę po takich &quot;występach&quot; No chyba, że uniosą się honorem to wtedy - po underze, dlatego zagram to tylko za (wspomnianą) symboliczną stawkę.
Niedzielnych meczy na pewno nie będę oglądał, to i opisywanie ich zostawię innym miłośnikom Australii, poza tym Roar i tak nie gram ???? , a ostatni mecz miałem w planach tylko live, więc żadna dla Was strata ???? Pozdrawiam i GL!
PS Ogólnie coś nie &quot;czuję&quot; tej kolejki, a na siłę nie gram ????
W sumie nieźle sobie to wymyśliłem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mi jedynie siadły rożne w WSW, odrobiły straty z pierwszego meczu.
Tradycyjnie pick of the day ode mnie dla kolegów.
Gil Vicente Barcelos - Leixoes Matosinhos 1 @ 2,40
Drużyny w zdecydowanie różnej dyspozycji w ostatnim czasie. Kursik elegancki, ja to próbuję ????
Jak dla mnie za dużo remisów ale 1x ok ????
2-2 ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Majekx zobacz sobie rozklad np. na soccerwayu, 1 i 2 miejsce półfinały - czekają na wynik meczów z miejsc 3-6.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czołem Panowie, ja zadowolony po weekendzie ???? , chociaż mnie z Wami &quot;nie było&quot; na live to trochę rozkmin się sprawdziło. Żałuję, że nie zagrałem na dokładny wynik 0:0 Redsów, a chodził mi po głowie ????
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
ja tam tylko jeden dzień grałem... pierwszy odpuściłem, trzeci zaspałem.. ogólnie to minus.. czyli dziś znów jestem w robocie ;)... ale może następnym razem się uda...
@Qowalsky6
na live to trochę rozkmin się sprawdziło
gratulację ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 23 - rozbita na 2 tygodnie. Teraz:
10.03. 09:50 Sydney FC vs Central Coast Mariners
11.03. 09:50 Melbourne Victory vs Perth Glory
I weź tu napisz człowieku coś mądrego ???? 5 kolejek do końca. Blue Sky i Big V - wiadomo, będą sobie czekać na przeciwników od fazy półfinałowej play-off. Czego się po tych meczach spodziewać? Przede wszystkim należy zerkać na sytuację kadrową, to może być faza na różne eksperymenty, i chociaż gospodarze powinni dawać dla swoich kibiców radość i bramki, ja poczekam w obydwu meczach, aż zobaczę na własne oczy wyjściowe jedenastki. A co z przyjezdnymi? Może będą chcieli zostawić po sobie jak najlepsze wrażenie i trochę &quot;postraszyć&quot; ligowych potentatów? O ile Perth ma spokój jeśli chodzi o miejsca 3-6 (ja na ich miejscu mimo wszystko wolałbym 3 ???? ) to grając na luzie powinni się pokusić o bramkę/bramki. Victory pewnie nie pozostanie dłużne więc on the paper wychodzi mi bts/over. A Marynarze? Czy grzecznie nadstawią tyłka w oczekiwaniu na karę? Mam nadzieję, że nie, chociaż po ostatnim meczu zabraknie im Izzo na bramce więc? Może znowu jakiś festiwal bramek i overek &quot;bez spiny&quot;? W Gosford nie jestem pewien, czy ktoś jeszcze wierzy w zajęcie 6 miejsca?
Podsumowanie: sami widzicie ???? Na razie więcej znaków zapytania niż odpowiedzi. Radą na to jest chyba tylko opcja live + śledzenie składów/wypowiedzi. A jak ktoś chce przed meczem koniecznie coś postawić, to nie polecam większych niż symbolicznych kwot. Ja swoje przedmeczowe przemyślenia tu zostawiam i zapraszam do dyskusji ????
 
I 16

idziol91

Użytkownik
11.03. 09:50 Melbourne Victory vs Perth Glory
Myślę, że tutaj będę liczył na to, że przez pierwsze 20min nie padnie bramka. Wtedy można uderzać w BTS/over po atrakcyjnym kursie.
 
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
to pora coś zaproponować... kolejka przeicągnięta na 2 weekendy - więc i wybór mniejszy:

Sydney - CCM (1:0)

1 + do zera - @2,2 ✅
Typ ryzykowny, nie sprzyja mu i historia meczy między oboma zespołami, i sytuacja w lidze i ostatnie mecze CCM.. ale go stawiam - przekonują mnie do tego takie argumenty:
- Sydney gra u siebie
- jak by nie było Sydney to ciągle najlepsza obrona w lidze
- CCM na wyjazdach w 11 meczach strzeliło tylko 12 goli
- i co najważniejsze - Sydney gra chyba najbardziej tutaj po europejsku, zachowawczo.. a z ich przewagą mogą sobie pozwolić na doszlifowanie szczegółów - w tym przypadku to doszlifowanie obrony - bo z atakiem jest bardzo dobrze.


Victory - Perth (4:1)
ov2,5+bts - @1,72 ✅
bts w pierwszej połowie - @3,5 ✅
ov3,5 - @2,1 ✅

zwłaszcza ta pierwsza połowa mnie kusi.. Perth jak już strzela to strzela szybko.. 5 ostatnich meczy - 8 goli Perth w pierwszej połowie (5 meczy - 5 razy strzelali do przerwy) - a to wymusi szybką odpowiedź MV.
Dodatkowo Perth musi atakować 3 lokatę.. żeby nie trafić na Roar albo City. A Victory - czy pozwoli sobie odebrać zwycięstwo przed własną połową?... nie sądzę. Mamy przed sobą mecze zespołów, które w 22 meczach strzeliły i straciły:
Victory - 70 goli - 44:26 (dom 29-15)
Perth - 83 gole - 43:40 (wyjazd 20:22)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
10.03. 09:50 Sydney FC vs Central Coast Mariners
A Marynarze? Czy grzecznie nadstawią tyłka w oczekiwaniu na karę? Mam nadzieję, że nie, chociaż po ostatnim meczu zabraknie im Izzo na bramce więc? Może znowu jakiś festiwal bramek i overek &quot;bez spiny&quot;? W Gosford nie jestem pewien, czy ktoś jeszcze wierzy w zajęcie 6 miejsca?
Kadra obu zespołów bez osłabień, u gości brak Izzo, ale to znana sprawa. Fakty są takie, że jak Blue Sky dziś zwycięży, a jutro Big V nie wygra z Glory, to gospodarze mogą świętować zajęcie pierwszego miejsca w sezonie zasadniczym - pierwsze trofeum + zapewniony udział w AFC. No i najlepsze (teoretycznie) rozstawienie przed półfinałami play - off. Pozostaje &quot;tylko&quot; wygrać ???? najlepiej ze 3-0 ???? . Zakładam, że jak się rozluźnią to może jedną dadzą strzelić Marynarzom? No to 3-1? ???? Podsumowując symbolicznie przed meczem:
a) zespół 1 wygra i powyżej 2,5 minus (1,48 premium) - słaby to kurs ???? ,
b) zespół 1 wygra i oba strzelą gole minus (2,30 premium)
Postaram się na live złapać coś &quot;lepszego&quot; dlatego przedmeczowo to tylko symbolicznie ????
Obejrzałem ten mecz, &quot;powinno&quot; być 4-0, skończyło się na jednej bramce. Niestrzelony karny, poprzeczka, 100% - ówki. Żal do siebie mam tylko za to, że &quot;pomyślałem&quot;, iż Marynarze coś strzelą - to było frajerskie &quot;myślenie&quot;.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Panowoe warto grać over 1,5 w pierwszej polowie, w meczu Sydney?
Oczywiście, ze warto. Szczególnie, że pierwszy gol padł już z 15 minut przed Twoim pytaniem. Pozostaje więc tylko jeden do strzelenia, żeby ewentualny zakład był trafiony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom