>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [7 - 8 Marzec 2017] - Rewanże

Status
Zamknięty.
slowianin 130

slowianin

Użytkownik
Napoli-Real Madryt rzut karny 3,0 Fortuna⛔
To za pewne będzie mecz walki, Napoli będzie za wszelką cenę dążyć do strzelenia bramki, zwiększy to ilość kontr Realu, przy wielu sytuacjach bramkowych w tym meczu liczę na niejedno zwarcie w polu karnym po obu stronach, myślę że typ bardzo prawdopodobny.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem tego optymizmu co do Barcelony w dzisiejszym meczu, co z tego, że 2 razy wygrali wysoko ale Psg to nie są jakieś ogórki. Przed pierwszym meczem byłem pewien zwycięstwa Psg i dzisiaj też jestem zdania że Psg sobie poradzi a nawet nie musi może przegrać. Barca będzie atakować otworzy się a Psg akurat ma kim kontry wyprowadzać. W pierwszym meczu pokazali na co ich stać a też można było by o nich powiedzieć że nie są w rewelacyjnej formie a nawet, że grają słabo bo we Francji męczą się długo z rywalami a patrząc na tabele wydaje się, że Monaco raczej zdobędzie upragniony tytuł bo grają świetnie a Barca niby też nie grała za dobrze ale każdy był pewien ich wygranej bo to Barcelona ale każdy chyba zapomniał, że trenerem Sevilli jest Unai Emery a on Blaugurane zna bardzo dobrze bo w Hiszpanii zawsze toczyli ciężkie boję z jego drużyna. W pierwszym mecz grałem grubiej na Psg bo wiedziałem, że stać ich na świetny mecz ale to co zagrali to był koncert a chciałbym przypomnieć, że przed pierwszym meczem Barca też wysoko wygrała bo 0-6 na wyjeździe z Alaves drużyna, która dotarła do finału pucharu króla, i zmierzy się tam z Barca a po drodze ograli właśnie Celte w dwumeczu. Dziś nie będę grał ani w stronę Barcy ani Psg tylko w stronę bramek i bo wiadomo Barca u siebie powinna ustrzelic minimum 2 gole ale Psg myślę, że jest w stanie odgryzc się tym samym więc uważam, że może tu być strzelanina ale Psg na spokojnie awansuje. Gram dzisiaj Over.
Barcelona - Psg Over 4.5 @3. 10 BETSSON
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Apropo Barcelony z PSG, moim zdaniem nie ma absolutnych szans na awans Barcy, pomijając już kwestie spisków, statystyk, taktyki - jest jeden najważniejszy czynnik, kwestia psychiki i mentalnego nastawienia. Może jestem troche w plecy z newsami, ale tak z głowy to nie kojarzę przypadku, żeby Barcelona ostatnich lat,robiła jakieś spektakularne powroty i comebacki w meczach o najwyższą stawke. Pamiętam za to 0-7 w dwumeczu z Bayernem, trochę analogiczna sytuacja :cool: Barcelona to ekipa która w 95% spotkań dominuje i wygrywa, albo dostaje bombe i przegrywa. Sympatyzuje z Barceloną od lat młodości, wychowałem się na takich nazwiskach jak Cocu, Kluivert, Rivaldo , Guardiola, Overmars czy Djugari ???? Ta późniejsza Barca z Eto, Ronim, Guli, Deco, tacy mistrzowie jak Henry, albo gościnnie Larsson ???? i wielu innych o których już pisać nie będę, bo forum brakie ???? Do czego zmierzam! Ta Barcelona, aktualna, nie ma zawodników z jajami, takimi potężnymi żeby brać ten awans. Może dawne Utd by dało rade, może jakiś cud jak Deportivo z Milanem https://www.youtube.com/watch?v=b3nJMn5PPbE , ale nie Barcelona. Pomijając geniusz Messiego którego szanuje za skillsy, chyba póki co najlepsze w historii piłki nożnej, tam brakuje takich momentów jak Utd z Bayernem w Finale, takich goli jak Ziadane z Leverkusen, czy nawet główek Ramosa w 93&#39; ???? owszem, była masa super momentów i faktycznie spektakularnych zwycięstw,ale chodzi mi o co innego.
Troche odjechałem od tematu, podsumowując - MOIM ZDANIEM, nie ma value na awans Barcelony, ani po @ 8 , ani po @ 10, ani po @ 12 ????

PSG win @ 7
PSG over 1,5 gola @ 2.75
PSG over 2,5 gola @ 8
 
pawros 22,3K

pawros

Użytkownik
Arsenal - Bayern [email protected] expekt
ten zakład przy takim kursie jak dla mnie wydaje się wart zainteresowania. Mimo że kwestia awansu wydaje się być praktycznie rozstrzygnięta, to jednak wierzę w ambitną postawę zespołu Wengera i uzyskanie przyzwoitego rezultatu. W ostatnich meczach ligowych z czołówką premier league Arsenalowi trafiły się dwie wyjazdowe porażki z Chelsea i Liverpoolem co potwierzda słabszą postawę drużyny w delegacji, to jednak w roli gospodarza ligowy bilans kanonierów jest świetny 9-2-2 a i w LM nieźle to wygląda 2-1. Niemcy po 5-1 w Monachium, do tego rewanżu raczej nie przystąpią w pełnej koncentracji mimo zapowiedzi Ancelottiego oraz zawodników, i to może być głównym przyczynekiem do osiągnięcia dobrego wyniku przez Kanonierów.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Apropo Barcelony z PSG, moim zdaniem nie ma absolutnych szans na awans Barcy, pomijając już kwestie spisków, statystyk, taktyki - jest jeden najważniejszy czynnik, kwestia psychiki i mentalnego nastawienia.
No, ale właśnie teraz Barca nic nie musi, a tylko może. UEFA daje jej 0% szans. Neymar mówi, że mają 1% szans i 99% nadziei. Na pewno kibice będą chcieli docenić to, że zespół będzie gryzł trawę żeby awansować a nawet nie kwestię samego awansu. Dlatego też to tym razem Barcelona jest dogiem, a wtedy gra się na luzie. Oglądałem mecz z Celtą - oni się śmiali, żartowali, bawili piłką - nie było widać cienia tremy czy jakiejś depresji o kryzysie nie wspominając. Enrique też już dał temu zespołowi tyle, że nie musi nic udowadniać, a po jego decyzji o odejściu to władze Barcy prosiły aby został i to wszystko było już po meczu z PSG. Więc kwestia psychiki i mentalnego nastawienia jest jak najbardziej po stronie Barcelony.
Szanse oczywiście są nikłe, ale uważam, że nie zagrać tego po kursie 10-12 to grzech. Często dopatrujemy się niespodzianek w różnych zdarzeniach więc i tu można. Pomyślcie to jest kurs 10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 0

tpstragowski

Użytkownik
ale chyba najważniejszym argumentem przeczącym tym Twoim gdybaniom jest to, że Barca gra z PSG, a nie z Celtą Vigo. Celta w ogóle nie istnała w tym meczu, więc nie ma co go porównywać z tymi z pucharu z Realem
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
ale chyba najważniejszym argumentem przeczącym tym Twoim gdybaniom jest to, że Barca gra z PSG, a nie z Celtą Vigo. Celta w ogóle nie istnała w tym meczu, więc nie ma co go porównywać z tymi z pucharu z Realem
Ale skąd wniosek, że ja porównuję Celtę do PSG ? Zespół w depresji i kryzysie nawet ze słabszym przeciwnikiem potrafi grać piach, a Celta nie jest znów taka słaba. Po pierwsze u siebie wygrała z Barceloną, a po 2 zajmuje nie takie znów słabe 10 miejsce w PD. Oczywiście jednak to nie poziom PSG.
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
to słaby z ciebie Cules bo mecz z Milanem był Remontadą, co do moje opinie jako kibica Barcelony to ja widzę jakieś 4% szansy na awans, a poniżej moje argumenty:
1) Messi z Neymarem są w niesamowitym gazie. W sobotę grali między sobą jak natchnieni (mimo iż grali bez Suareza bo chłop był totalnie zagubiony, a El Pistolero dwóch słabych meczy z rzędu nie zagra.
2) Każdy wie, że decydującą kwestią będzie środek pola, dla tego Lucho wyjdzie 3-4-3 co pozwoli mu na zgęszczenie środka pola. Busi zagrał 60 minut z Celtą i można nareszcie śmiało powiedzieć, że wyglądał tak jak najważniejszy element tej układanki.
3) Trójka z tyłu wygląda bardzo solidnie bo Umtiti, Pique i Javier dają dużą solidność
4) Decyzja Enrique o nie przedłużenia kontraktu przyszła w najodpowiedniejszym momencie. Pokryło się to z zniwelowaniem straty do Realu, co daje cały czas szanse na tytuł w Primera.
5) Przejdźmy do przyjezdnych, którzy mają swoje problemy. Dwójka z czterech najważniejszych zawodników z pierwszego meczu (Di Maria + Rabiot) mają problemy zdrowotne i nie wiadomo czy wystąpią - to ważny argument bo główna kreatywność Paryżan zależy od Di Marii (z całym szacunkiem do Draxlera) bo Cavani to egzekutor.
Zagadką pierwszego meczu był brak Silvy na boisku, tak naprawdę jego absencja przeszła obok ze względu na wynik spotkania, ale plotki głosiły, że dostał sraczki na myśl o grze z Barcą. Ile w tym prawdy to tylko on sam wie co nie zmienia faktu, że ja nie widzę zbyt wielu doświadczonych zawodników w drużynie gości, a cieżar spoczywa na nich dość duży.
6) Magia Camp Nou + motywacja. Stadion wypełniony po brzegi wierzący w cud to kolejny argument, z drugiej strony co może być jeszcze większą motywacją dla Messiego niż taki mecz? Oni zostali ośmieszeni w pierwszym meczu, tu każdy będzie zapierdalał na dupie, aby odwrócić losy dwumeczu.
7) Największa zagadką jest dla mnie skład drugiej linii Barcy. Rafinha wygląda bardzo fajnie - daje dużo mobilności czego Barcie brakowało. Zagadką jest Don Adres, który ostatnio nie gry w pierwszej &quot;11&quot;, ale ja czuję że to będzie jego mecz, że pokaże Marco, że &quot;stara szkoła&quot; jeszcze nie zginęła.
Podsumowując mam zakłąd bez ryzyka za 30 pln w betssonie i nie mogę darować sobie kursu 10,50 ????
Visca el Barca!!!
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Arsenal-Bayern 1x @1.88 Unibet
Dla mnie to jest bet dnia, Bayern napewno nie bedzie sie spinal w tym meczu majac taka przewage bramkowa ,Arsenal bedzie staral sie zmazac plame, typ na logike.
Powodzenia!
Bardzo obszerna analiza???? Tak jak pisałem w typach dnia... Arsenal jest to drużyna rozbita od środka poza tym styl w jakim grają jest lekko mówiąc słaby. Jeżeli Kanonierzy mają problem aby wygrać u siebie z Watfordem czy Hull ( bramka ręką Alexisa i ewidentna czerwona kartka dla Gibbsa ) to wątpię, żeby wygrali czy nawet zremisowali z taka drużyną jaką jest Bayern. Typu nie neguję bo to jest tylko sport i wszystko będzie zależało od tego jakie podejście do tego będzie miał Bayern a wszystko wskazuję, że wyjdą w najmocniejszym składzie. Ale rzucanie sloganami, że Bayernowi nie będzie się chciało grać a Arsenal będzie mega zmotywowany, żeby zmazać plamę można wsadzić sobie miedzy bajki.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Panowie, to jest współczesny futbol. Z jednej strony mamy układy/układziki + gigantyczne pieniądze, a z drugiej mamy pasję + historię pisaną tu i teraz + magię tego sportu. Jaki zatem widzicie sens w pisaniu, że użytkownik X nie ma racji, a użytkownika Y to chyba z całym szacunkiem poje*ało. Po to mamy to forum aby zebrać do kupy opinie oraz spojrzenia na daną sytuację z innych punktów od różnych osób, prawda? Jeżeli kolega Adamo80 widzi cień szansy, że Barca awansuje, to ok, ja to szanuję. Jeżeli użytkownik LazzaRov uważa, że te cztery bramki są mimo wszystko nie do odrobienia, to ja też to szanuję;) Zamiast wyśmiewać typy innych osób, to piszmy co tylko nam do głowy przyjdzie. Sztuką jest wybrać z ogromu informacji jedynie te wartościowe, a nie na podstawie niewielu informacji układać sobie jedną i niepodważalną prawdę, nie? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
johnq 309

johnq

Użytkownik
Bardzo obszerna analiza???? Tak jak pisałem w typach dnia... Arsenal jest to drużyna rozbita od środka poza tym styl w jakim grają jest lekko mówiąc słaby. Jeżeli Kanonierzy mają problem aby wygrać u siebie z Watfordem czy Hull ( bramka ręką Alexisa i ewidentna czerwona kartka dla Gibbsa ) to wątpię, żeby wygrali czy nawet zremisowali z taka drużyną jaką jest Bayern. Typu nie neguję bo to jest tylko sport i wszystko będzie zależało od tego jakie podejście do tego będzie miał Bayern a wszystko wskazuję, że wyjdą w najmocniejszym składzie. Ale rzucanie sloganami, że Bayernowi nie będzie się chciało grać a Arsenal będzie mega zmotywowany, żeby zmazać plamę można wsadzić sobie miedzy bajki.
Tak tak. Równie dobrze możesz napisać prace doktorską pod typ na Bayern. Ale jest jeden szczegół. Bayern za każdym razem w dwumeczu oddawał punkty Arsenalowi. A było ich już pięć i dziś po raz szósty zrobi to samo.

Przypadek ? &quot;Nie sondze&quot; :cool:

http://www.betexplorer.com/soccer/europe/champions-league/arsenal-bayern-munich/MqlnWgwg/

Popieram typy na Arsenal jak najbardziej.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Nie ogarniam takiej sterty bzdur w tym temacie. Ktoś tu wierzy w awans Barcy? To czemu nie stawiacie na awans Arsenalu? 1-5 to lepszy wynik niż 0-4, a kursy wyższe. Czy Barca zagrała pierwszy mecz rezerwami, dostała 3 czerwone kartki, a PSG strzeliło gole po spalonych i niesłusznych karnych? Nie. PSG było drużyną lepszą w każdym elemencie gry, a wynik był sprawiedliwy i odzwierciedla to co się działo na boisku. To forum bukmacherskie, a widzę tu więcej zaślepionych wiarą kibiców niż typerów. Z Bayernem też miała być remontada i skończyło się 0-7. Awans jest rozstrzygnięty i jedyne czego tu warto szukać to wygranej PSG po kursach 7.0 i wyższych. Wystarczy jedna skuteczna kontra i Barcie się odechce grać, a to PSG będzie gryźć trawę, żeby ośmieszyć dumę katalonii i przejść do historii.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
No ale Adamo nie ma tak naprawdę żadnych argumentów tylko jest jakieś naciąganie bo postawił na awans Barcy okrągłą stawkę i się sam nakręcił jakimiś banerami kibiców typu remontada.
Dajcie spokój z graniem na Barce jak zwykle el trio będzie niewidoczne ale nie dlatego że oni są słabi bo ja doskonale wiem że to jest najlepszy atak naszych czasów ale dlatego że pomoc tej drużyny nie nadaje się na walkę z taką drużyną jak PSG gdzie pomoc to najwięcej jakości.
Jak zwykle będzie to sako wysoki pressing i błędy nikt w PSG nie będzie odpuszczał bo kto normalny by odpuścił Barcelonie haha Adamo rozbawiasz mnie ????
PSG+1.5 do grania jak coś to przegrają nie więcej jak jedną bramką.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster



Czas na rewanże 1/8 finału Ligi Mistrzów! We wtorkowy wieczór poznamy dwóch pierwszych ćwierćfinalistów tegorocznej edycji Champions League, choć tak naprawdę trudno przypuszczać, by po meczach rozegranych przed trzema tygodniami, faworytami do awansu nie były ekipy Realu Madryt i Bayernu Monachium, które wygrały – kolejno – 3:1 z Napoli i 5:1 z Arsenalem Londyn. Niemniej jednak Liga Mistrzów widziała różne niesamowite comebacki, dlatego też Królewscy i Bawarczycy z pewnością muszą mieć się na baczności w starciach z rywalami, którzy nie mają nic do stracenia. Występy Napoli i Bayernu oznaczają także, że wtorkowy wieczór będzie miał sporo polskich akcentów i te w swojej ofercie specjalnej wykorzystał Betsson, przygotowując kolejną promocję! Tym razem bukmacher zamierza zapłacić 30 złotych za każdą bramkę lub asystę Roberta Lewandowskiego, Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego, zaś warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w zabawie jest wniesienie zakładu 1X2 na co najmniej 10 złotych. Czyli stawiasz dyszkę, a jeżeli Polacy będą mieli swój wieczór, Betsson wypłaci ci kilka – jak nie kilkanaście – razy tyle.

Opinia, że Lewy w pojedynkę zapewnił Bayernowi wysoką wygraną nad Arsenalem, jest oczywiście lekkim nadużyciem, jednak nie da się ukryć, że bramka i asysta bardzo pomogły Bawarczykom w osiągnięciu wyniku 5:1. Polski napastnik jest ewidentnie w gazie, co pokazują jego ostatnie występy, w których to uratował punkt w starciu z Herthą, a także rozstrzelał Hamburg i Schalke, zdobywając kolejno trzy i dwie bramki. Lewandowski co prawda zaliczył „cichy” występ przeciwko FC Koln, jednak znając tego piłkarza, równie dobrze może to być cisza przed burzą.

O ile rewanż Arsenalu z Bayernem wygląda na dopełnienie obowiązku i ciężko wyobrazić sobie, by Bawarczycy roztrwonili czterobramkową przewagę, o tyle Napoli ma prawo wierzyć, że na własnym stadionie jest w stanie pokonać grający ostatnio w kratkę Real Madryt. Na Santiago Bernabeu padł wynik 3:1, co oznacza, że – jasne – to Królewscy są faworytami do awansu do ćwierćfinału, jednak jeszcze nie wszystko jest przesądzone. Ekipa Sarriego podniosła się po kilku słabszych wynikach i wygrała w hicie Serie A z Romą, czym potwierdziła, że nie straciła zęba. Co prawda dwa gole strzelił Mertens, a wracającemu po kontuzji Milikowi ciągle brakuje świeżości, jednak w dwóch meczach fazy grupowej Polak pokazał, że granie w Lidze Mistrzów nie plącze mu nóg. Trzy zdobyte gole wydatnie przyczyniły się do tego, że Napoli wygrało te spotkania i świetnie zaczęło zmagania w LM. Do tego nie możemy zapominać o Zielińskim, który w bieżącej kampanii wyrósł na podstawowego zawodnika klubu z Neapolu. Strzela, asystuje, dużo widzi i biega – to sprawia, że gdy Zielu gra dobrze, mocno korzysta na tym cały zespół. 22-latek nie ukrywa, że jego marzeniem jest występowanie w Los Blancos, a transfer może wywalczyć na boisku, zdobywając bramkę na wagę awansu Napoli. Albo chociaż asystując. Tak czy siak, Betsson wypłaci 30 złotych!

Odbierz bonus
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Barca-Psg - obie strzelą w czasie 0-15 min. kurs 25 fortuna (zakłady specjalne)
Powyżej trwa dyskusja czy Barca da rade czy nieda rady a ja proponuje za drobne taki zakład. Wiadomo jaka jest sytuacja, by myśleć o awansie Barcelona musi ruszyć od początku co za tym idzie goście będą mieć swoje szanse w kontrach. Pare zł myślę że warto spróbować
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
FC arsenal-FC Bayern
typ- 2 Bayern wygra i LEWANDOWSKI STRZELI gola .✅✅:grin::grin:
kurs - 2,9
TIPICO:
witam zauwazylem ze jeszcze nikt z takiej obcji tego meczu nie skorzystal wiec chetnie to robie analiza moja bedzie krotka jakie mam ku temu argumenty ,wiec widze to tak 4 bramki przewagi to zbyt duzo zeby bedacy w formie Bayern to roztwonil , sprawidzilem przed chwilia ze nawet nie ma opcji przy awnsie postawic cokolwiek na Bayern . Kwota tez juz fajnie spadla na bawarczykow z 2,3na 1,95 .dalej graja praktycznie znow ostania najmocniejsza 11 obroc zawieszonego za kartke LAHMAzagra prawdopodnie RAFINHA; wiec widac ze nie zamierzaja odpuszac jak nie ktrorzy mysla ,atmosfera w druzynie dobra i to na pewno zaplusuje ,co do bramki LEWEGO ; mam przeczucie ze trafi gra RIBERY ktory go szuka i nie gra dla siebie tylko dla zespolu no i ROBBEN tez stara sie ostantio grac do zespolu wiec to mi wystarcza zreszta w pierwszym meczu bylo widac co znaczy ta 3 graczy co opisalem ., A co jest jeszcze istotne w calej sprawie jak ktos sledzi BAYERN to tez wie co dla nich jest Thiago nie wiem czy zauwazyliscie jak on konstruje akcjie jest tym motorem napedowym i jak wrocil po kontuzji to widac efekty . to taki zawodnik tego typu co ma MGLADBACH -raffaell . zawodnicy. To tyle co mialem do przekazania co dotyczy arsenalu sa ostanio w slabszej dyspozycji i wiedza ze odrobic 4 bramki z taka klasa druzyny bedzie trudno,a jak bedzie to sie okaze o 20.45 dzisaj .Moj typ jest taki co podalem czyli BAYERN WYGRA I LEWY TRAFI:grin: po fajnym kursie 2,9.Zapomnialem tez dodac o tym ze jesli bedzie karny do BAYERNU to bedzie go strzelal LEWY stal sie stalym egzekutorem po tym jak MULLER pudlowal .
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
medium0 48

medium0

Użytkownik
Jaki jest sens przywoływania dwumeczu Barcelona - Bayern odnośnie jutrzejszego dwumeczu? To była zupełnie inna, rozbita Barcelona z wieloma problemami pozasportowymi swoją drogą. Z drugiej strony mieliśmy Bayern który wtedy był jak walec i grał najlepszą piłkę w tamtym sezonie. Nikt wtedy nie wierzył w remontade - Messi zresztą rewanż zaczął na ławce.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Napoli - Real Madryt
Większość idzie tutaj w stronę goli i słusznie. Pewne jest, że gracze Maurizio Sarriego od samego początku muszą zaatakować rywala. W Neapolu wszyscy zdają sobie doskonale sprawę z tego, że ich największym atutem jest atak. Tutaj nie ma co kalkulowac, trzeba od razu ruszyć do przodu i otworzyć wynik spotkania. Mecz z Romą na pewno podbudowal morale drużyny. Pokazał również co się dzieje, kiedy oddadzą inicjatywę rywalowi. W ostatnich minutach Neapolitanczycy gubili się w obronie i tylko dzięki dobrej dyspozycji Pepe Reiny udało się wygrać ten niezwykle ważny mecz. Dla Królewskich sytuacja wydaje się wręcz idealna. Przy ofensywnym nastawieniu gospodarzy będą mogli wyprowadzać zabójcze kontry. Biorąc pod uwagę słabość obrony Włochów myślę, że szybko coś wpadnie. Liczę tutaj na bardzo otwarty mecz, liczę na to, że Azzurri nawet przy niekorzystnym rezultacie nie załamią się i dalej będą grać swój futbol. Jeżeli tak się stanie bramki są tutaj pewne. Ja próbuję trafić jakiś większy kurs.

Moje typy:
BTS w 1. połowie @ 3.40 bet365 ⛔
BTS w 2. połowie @ 2.37 bet365 ⛔
BTS w 1. i 2. połowie @ 8.00 bet365 ⛔
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna liga mistrzów
Data, godzina 07.03.2017 20-45
Spotkanie Napoli - Real Madryt
Typ over 4.5 kartki
Kurs 1.80
Buk bet365

Analiza:
Skończyły sie żarty, bo to dwumecz i kto przegrywa odpada. A w tym meczu wciąż dużo sie moze zdarzyć, bo choć Real wypracował dwubramkowa przewagę to gol Insigne może mieć niebagatelną wartość w rewanzu we Włoszech. Moim zdaniem będzie to bardzo twardy i wyrównany mecz di konca. Napoli ma wszelkie argumenty by przejść dalej, bo notują fantastyczny sezon, gracze tacy jak Zieliński czy Milik dobrze wkomponowali się w zespół co przekłada sie na ich gre, którą ogląda sie z przyjemnością. W serie a co prawda nie uda sie zdetronizowac Juventusu, ale wciąż pozostaje walka z Romą o wicemistrzostwo. Dziś stają przed ogromną szansą, bo akurat trafili na real będący w lekkim dołku. Moim zdaniem w tym czasie strzelenie gola królewskim to dla Napoli żaden problem zważywszy na potencjał i forme graczy ofensywnych i przede wszystkim kiepską forme Ramosa i Pepe. A do składu Realu natomiast wracaja dziś Ronaldo i Bale, którzy w weekend nie grali z Eibar, co tez powinno mieć wpływ na popisy strzeleckie Hiszpanów. Jaki będzie przebieg meczu trudno wyrokowac, tu naprawdę wszystko się moze zdarzyć. Ale moim zdaniem im bliżej końca rywalizacji tym gra będzie ostrzejsza, a w obu ekipach sa gracze, którzy lubią kolekcjonowac kartki - Ramos czy rzeźnik Pepe w Realu czy Albiol u gospodarzy to gracze, którzy mogą nawet tego meczu nie dokończyć. W pierwszym meczu były cztery kartki, moim zdaniem w rewanżu glowy piłkarzy się częściej gotowaly i będzie ich jeszcze więcej. Stawiam na conajmniej pięć kartek w całym meczu
 
abc86 9

abc86

Użytkownik
Ku przestrodze na szybko z telefonu. Gigantyczna jest masówka na bramki, przyznam że sam się ich spodziewam szczególnie w meczu Napoli. Bardzo często uzasadnione masówki nie wchodzą, szczególnie w tak popularnych zdarzeniach jak te dzisiejsze. Może być tak, że sprawdzą się ofensywne scenariusze, a mimo to goli nie będzie wystarczająca ilość aby pokryć over bramkowy bo lina wysoka, po poprzeczki, słupki, nie strzelone karne, nieuznane gole, wspaniałe parady itp... Nie mówię, że tych goli nie będzie. Ostatnio wszystko przemawiało za Juventusem w meczu z Porto i masówka weszła. Nie wiem jak będzie dzisiaj, ale z grubszym zakładem, jeśli na taki się odważę poczekam na live, może na drugą połowę. Przed meczem pogram za mniejszą stawkę na bramki dla Napoli lub over.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom