>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Over/Under- ATP_Open

portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Koles z hokeja , zawiesza teraz ten tez zawiesza ? jakis dziwny zbieg okolicznosci. Najlepiej typujacy pozawieszali tematy. Czyzby sruba adminow ?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
O matko...A wiec pare wyjasnien. Temat byl dla mnie i dla tych co pytali na priv o skutecznosc Excela i o uwierzytelnienie.Co do platnych typow to nigdy nie prowadzilem, nie prowadze i nie zamierzam prowadzic zadnych platnych typow ani pobierac oplat za cokolwiek. Temat zawieszam chwilowo z braku czasu. Co do &quot;sodowy&quot; to nie uderzyla bo Ci co pisali na priv wiedzieli ze bedzie przerwa. Konkludujac,,nie koncze ani z graniem ani tym bardziej z Excelem ???? .
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
O matko...A wiec pare wyjasnien. Temat byl dla mnie i dla tych co pytali na priv o skutecznosc Excela i o uwierzytelnienie.Co do platnych typow to nigdy nie prowadzilem, nie prowadze i nie zamierzam prowadzic zadnych platnych typow ani pobierac oplat za cokolwiek. Temat zawieszam chwilowo z braku czasu. Co do &quot;sodowy&quot; to nie uderzyla bo Ci co pisali na priv wiedzieli ze bedzie przerwa. Konkludujac,,nie koncze ani z graniem ani tym bardziej z Excelem ???? .
wiec kiedy mozna sie spodziewac typow ?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
wiec kiedy mozna sie spodziewac typow ?
ale po co to wyczekiwanie, jeden typ nie wejdzie i zaczna sie bluzgi. Do nastepnego weekendu napewno cos wrzuce takze spokojnie. Nie kazdy gra bukmacherka 24/7.
P.S. o ktorego kreatywnego chodzi? moze zawiesza temat z powodu Wielkiego Postu?
edit: Ok juz wiem.
 
D 9

domelol

Użytkownik
Ja się bardzo rzadko udzielam ale w tym temacie nie da się milczeć. ATP faktycznie mógłby pobierać kasę za typy i nie było by w tym nic dziwnego a tu banda gówniarzy naskakuje na niego jak by im się należało. Co to jest??? Chłopak traci czas ma bardzo dobre analizy a ci jeszcze się rzucają. Ja zajmuje się inwestycjami, tam zdolni inwestorzy prowadzący blogi lub serwisy momentalnie robią się płatne albo organizują szkolenia. Więc nabierzcie trochę pokory i dziękujcie jak się z Wami ATP dzieli swoją wiedzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
domelol sam jesteś gowniarzem który gra pewnie na zapalki. A o inwestowaniu masz tyle pojecia co ja o balecie mongolskim. Nikt na niego nie naskakuje tylko sie pyta dlaczego przzestal podawac? Ja zagralem 3 jego typy 2 wygrane 1 przegrany . Bo wrzuca krotko przed meczem, Wiec poco spinasz dupe ? Mi jego typy nie sa potrzebne, a placic za typy to moze taki amator jak ty.
 
D 9

domelol

Użytkownik
domelol sam jesteś gowniarzem który gra pewnie na zapalki. A o inwestowaniu masz tyle pojecia co ja o balecie mongolskim. Nikt na niego nie naskakuje tylko sie pyta dlaczego przzestal podawac? Ja zagralem 3 jego typy 2 wygrane 1 przegrany . Bo wrzuca krotko przed meczem, Wiec poco spinasz dupe ? Mi jego typy nie sa potrzebne, a placic za typy to moze taki amator jak ty.
Bez odbioru gówniarzu
 
M 22

mmartinn

Użytkownik
Hehe a ja tam ATP dziękuję za wskazanie ciekawego kierunku teraz sam będę próbować a jeśli oczywiście ATP nie ma nic przeciwko pozwolę sobie swoje dzisiejsze przemyślenia wrzucić tutaj i może wywiaze się z tego bardziej pożyteczna dyskusja;)
ZALGIRIS vs FENERBACHCE
Typ: Under 154
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Średnia ostatnich meczow obu drużyn kształtuje się na poziomie 10pkt niższym.. jeśli zaś chodzi o ostatnie mecze zalgirisu w Eurolidze u siebie i fenerbachce na wyjeździe jest już zbliżona ale również niższa od wystawionej przez bet365 linii.. w ostatnim ich meczu wynik zatrzymal sie na 150pkt i mysle ze mozna w tym meczu upatrywac value.. z ciekawostek dodam tylko że linia od rana spadła już o jeden punkt ze 155... gl
3msieATP;)
 
M 22

mmartinn

Użytkownik
Hehe a ja tam ATP dziękuję za wskazanie ciekawego kierunku teraz sam będę próbować a jeśli oczywiście ATP nie ma nic przeciwko pozwolę sobie swoje dzisiejsze przemyślenia wrzucić tutaj i może wywiaze się z tego bardziej pożyteczna dyskusja;)

ZALGIRIS vs FENERBACHCE
Typ: Under 154
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365

Średnia ostatnich meczow obu drużyn kształtuje się na poziomie 10pkt niższym.. jeśli zaś chodzi o ostatnie mecze zalgirisu w Eurolidze u siebie i fenerbachce na wyjeździe jest już zbliżona ale również niższa od wystawionej przez bet365 linii.. w ostatnim ich meczu wynik zatrzymal sie na 150pkt i mysle ze mozna w tym meczu upatrywac value.. z ciekawostek dodam tylko że linia od rana spadła już o jeden punkt ze 155... gl

3msieATP;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom