>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Over/Under- ATP_Open

atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
MAGIC vs PORTLAND
Typ: Under 217.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: 5Dimes

Link do Oddsportal

Krotka notka: NBA.wielkie gwiazdy..wielkie show...wielkie comebacki..w takiej opinii widze ta lige. Powiedzialem sobie dawno ze juz nigdy wiecej NBA, ale minelo troche czasu i mozna tym razem cos sprobowac razem z Excelem. Co do dzisiejszego spotkania, wrzucajac staty, Excel tutaj oscyluje linie 203-206 wiec az 11 pkt mniej. Jesli ktos lubi wieksze ryzyko lub lubi zamykac na live to mozna sie pokusic o under 209.5 w unibecie kurs 3.05 i oczywiscie zamkniecie jesli linia bedzie w granicach 206-209. Tak czy inaczej, ja gram stala stawke na under 217.5.Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Na krawędzi weszło ???? dobrze szacowali bukmacherzy :)

e: ja to zagrałem, szczęście też sie liczy do statystyk na plus, tylko nerw był :?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
TOULON vs REIMS
Typ: Under 153
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365

Link do Oddsportal

Krotka notka: Po nocce z NBA wracamy na stary kontynent do Francji. Mecz za 4 godziny ale analize podaje juz teraz. Bukmacherzy oferuja tutaj linie 153 i wedlug Excela jest to linia z powietrza. Excel oscyluje tutaj 138-141. Oddsmakerzy do wystawienia lini chyba brali H2H i wyniki z lat 2004-2007 gdzie rzucali srednio 165+ Oddsmakerzy jak juz pisalem nie raz, wystawiaja linie taka jaka chce widziec typowy obstawiacz, chociaz wie jaka powinna byc prawdziwa linia. Kiedys ogladalem krotki klip o sporcie i obstawianiu i bylo pokazane przez moment doslownie linia bukmachera na spotkanie 1.87 vs 1.87 a w nawiasach bylo (1.25) vs (3.75) i tzw prawdziwe oszacowanie. Warto tez dodac ze np taki 1xbet czy Unibet nie bez powodu wystawia linie o 9 pkt mniej w jedna i druga strone. Np Unibet under 143.5 po 3.40 a na over smieszne 1.3. Takie rozlozenie jest dla szukania naiwnych ktorzy dodadza 1.3 na podbicie kursu, albo zagraja ostro singla.Troszke sie rozpisalem, no nic, widzimy sie o 20:30. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
O 7

oleks94

Użytkownik
Pobieram typ , chociaż z moich obliczeń ( pewnie mniej szczegółowych niż Twoje ) linia wychodzi coś koło 152
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
BAKKEN BEARS vs HORSENS
Typ: Under 175
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365

Link do Oddsportal

Krotka notka: Ostatnio spadek, rozregulowany Excel, mam nadzieje ze nie. Dodalem kolejna formule zeby doszlifowac. Bilans 2:2 po 4 meczach kolejki wogole nie zadowala chociaz Excel po 24 typach ma 75% skutecznosci. Nie mam zamiaru schodzic ponizej 70% i dzisiaj jestem poztywnie nastawiony co do meczu. Mecz o 14tej, lider z vice liderem, wedlug oszacowania Excela powinno sie zakrecic 167-170. Bet365 wystawil linie 175 po 1.83, ale jak ktos ma Pinnacle to moze lapac linie 175 po 2.16 albo 177.5 po 1.89. Krotko mowiac, zaczynamy poscig po kolejne 80% i zeby to osiagnac potrzebujemy 6 wygranych pod rzad! Jedziemy! Pozdrowienia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
M 22

mmartinn

Użytkownik
Respekt! najnizsza linia under 170 easy.. To mój pierwszy post na tym forum i od razu Ci zasmiecam temat ale szacuneczek.. nie zwalniaj tempa i nie przejmuj się jak czasem jakaś drużyna odpali i rzuci maksa.. najważniejsze żeby z żelazną konsekwencją wierzyć w swoje! Pozdrawiam! I sorki za offtopic ale nie mogłem się powstrzymać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
MILWAUKEE vs PHOENIX
Typ: Under 224.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Unibet

Link do Oddsportal

Krotka notka: Zaczne moze od tego ze 188bet wystawil linie 188.5 na poczatku jako 50/50 lol. Przed zakonczeniem dnia wrzucilem staty z NBA i tutaj ladnie sie staty &quot;ukladaja&quot;. Mowa tutaj o tym ze czasami zdarzaja sie mecze np w Chinach gdzie raz wynik jest 250 a raz 180 i nawet najlepszy program nie oszacuje jaki bedzie nastepny wynik przy takich wynikach. Gdyby to Excel mial wystawiac linie, linia by szacowala w 214-217(215.5). Nie rozumiem tych spadkow kursow na over, czyzby zwykla manipupacja bukmacherow, lub poprostu zwykle NBA. Na live jesli bedzie linia w granicach 230( 6 pkt od lini) to warto grac under. No coz, lecimy po kolejny underek! Powodzenia.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
DARUSSAFAKA vs TRABZPNSOR
Typ: Under 164.5
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet

Link do Oddsportal

Krotka notka: Meczyk za 20 min. Bukmacherzy szacuja tutaj az 164.5, linia pnie sie w gore od 157.Linia poczatkowa pokrywa sie z Excelem bo tutaj Excel oscyluje 155-158. Co tu wiecej mowic, Faka zmagajaca sie o miejsce w playoffach w Eurolidze, dzisiaj gra u siebie w lidze z przecietnym Trabzo. Jesli nie ma przekretow, a watpie, to meczyk powinien sie szybko zakonczyc a wiec linia 155-158 powinna byc na styk. Na live jak ktos zacznie panikowac, linie 172 under mozna brac z pocalowaniem reki. Jedziemy! i Powodzenia!.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
PHILADELPHIA vs GSW
Typ: Under 229.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Unibet

Link do Oddsportal

Krotka notka:Mecz typowo chinski..jednak Excel tutaj oscyluje 224-227. Linia blisko na styk, jednak oddsmakerzy to nie osoby po podstawowce tylko osoby z wyzszym wyksztalceniem. Wiadomo, to dalej NBA, to dalej cuda, jednak ja zaufam Excelowi na Amerykanskim rynku i pogram under 229.5. Meczyk za 20 minut. Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
UPPSALA vs JAMTLAND
Typ: Under 165
Kurs: 1.91
Bukmacher: 5Dimes

Link do Oddsportal

Krotka notka: Po nocce zza oceanu przylatujemy do Skandynawii. Miejscem docelowym jest Uppsala gdzie odbedzie sie mecz 30 kolejki. Vegas oscyluje tutaj 165, Excel tutaj oscyluje 157-160. Ciekawostka jest ze obie druzyny..juz maja zakwalifikowane miejsce w playoffach..co ja pisze, tam wszyscy juz maja awans w lidze oprocz Umea i Malbas..Dzisiejszy mecz to powinien byc trening dla obu druzyn a wiec patologia bylo by isc na wymiane ciosow..na szybkie akcje...na dogrywki. Na live, granie underu po 174 jak najbardziej przystepne chociaz watpie ze taka linie zobaczymy.No coz, po 20tej zobaczymy jaka mentalnosc maja trenerzy w Skandynawii. Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
P 6

parzych

Użytkownik
UPPSALA vs JAMTLAND
Typ: Under 165
Kurs: 1.91
Bukmacher: 5Dimes

Link do Oddsportal

Krotka notka: Po nocce zza oceanu przylatujemy do Skandynawii. Miejscem docelowym jest Uppsala gdzie odbedzie sie mecz 30 kolejki. Vegas oscyluje tutaj 165, Excel tutaj oscyluje 157-160. Ciekawostka jest ze obie druzyny..juz maja zakwalifikowane miejsce w playoffach..co ja pisze, tam wszyscy juz maja awans w lidze oprocz Umea i Malbas..Dzisiejszy mecz to powinien byc trening dla obu druzyn a wiec patologia bylo by isc na wymiane ciosow..na szybkie akcje...na dogrywki. Na live, granie underu po 174 jak najbardziej przystepne chociaz watpie ze taka linie zobaczymy.No coz, po 20tej zobaczymy jaka mentalnosc maja trenerzy w Skandynawii. Pozdrawiam!
czy jest ten mecz na bet365?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
WIZARDS VS GSW
Typ: Under 231.5
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365

Link do Oddsportal

Krotka notka: Grand Finale, meczyk na szczycie, Wizards vs Warriors. Vegas wystawia linie na ten mecz 231, gdzie Excel oscyluje tutaj 218-221. Dlaczego taka rozpietosc? Wnioskuje ze Oddsmakerzy po raz kolejny napinaja sie na super meczyk...moze i bedzie...ale to jest tylko jedna i jedyna opcja pokrycia overka. Wiem, fajnie 275 pkt i dogrywka w ostatniej potyczce ale to jest za maly argument. Jesli chodzi o argukent za typem to mamy: GSW dzisiaj kompletny niewypal z trojkami chociaz mecz ogarneli. Po drugie, GSW gra tzw back to back i to na wyjezdzie. Po 3cie, Washington spadek formy..mowa tutaj o meczu z dobra defensywa Utah jednak dalej jest to zaskoczenie. Po 4te, kursy i linie na over ida jak szalone. Jak juz pisalem tutaj nie raz, nikt nigdy nic nie musi, a progresja to najwieksze zlo a tak niestety jest z tym meczem. Tutaj musi pasc pare progresji zeby byl ten overek, musi GSW sie odrodzic z trojkami, musi sie Utah odrodzic...i po trzecie na 27 spotkan Wizardsow u siebie, tylko 2 razy linia 231.5 byla przekroczona...w meczu z Magic w grudniu 116:124(240) no i dogrywka z Gsw 135:140(275). Ktos powie, ale to mecz na szczycie a wiec overek izi...a czyz nie tak bylo jeszcze dzisiaj w meczu Cleveland vs Bucks? linia 219 w pre...a wynik spotkania 102:95(197). Krotko mowiac bez dalszego rozpisywania sie gram under, a jak bedzie over to pieniadze przegrane zainwestuje w dobra komedia ala NBA. A tak pisalem pare dni temu:

Krotko mowiac, zaczynamy poscig po kolejne 80% i zeby to osiagnac potrzebujemy 6 wygranych pod rzad! Jedziemy! Pozdrowienia!
Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Siema ATP, nie śledzę tematu od początku, ale parę twoich typów już zagrałem i wszystkie weszły. Ten dzisiejszy na Wizards też puściłem tak jak podałeś i jeszcze na live przed chwilą złapałem poniżej 239,5 i powiem Ci, że ty to chyba jesteś jakimś fenomenem na tym forum bo prawie wszystko Ci wchodzi. Wielkie dzięki za typy ziomek i obyś jak najdłużej tutaj pozostał z taką formą jak obecnie prezentujesz. Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Ja pie*dole ATP kosisz system ???? Wizards win, na szczęście bo pod koniec był punkt za punkt i mało do dogrywki nie brakowało.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik




Podsumowanie tematu. Gratulacje dla wszystkich ktorzy grali ze mna I wygrywali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom