>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher PinnacleSports - opinie

K 358

koeman66

Użytkownik
A czy dadza rade wyplacic mi kase, jezeli zlece ja w ciagu najblizszych dni? Pytam bo podobno nie bedziemy juz tam mogli grac od 1 kwietnia?
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Pinnacle sports działa w Polsce?
https://beta.pinnacle.com/pl/
Przypadkowo trafiłem pod ten adres i niby wszystko działa...
Znajomy się tam zalogował i jako jedyna metoda wpłaty były bitcoiny. Wypłaty też w bitcoinach oraz paysafe, i parę innych metod (transfer bankowy też). Gdy chciał sprawdzić czy faktycznie ta metoda wpłaty bitcoinami działa, to wyświetlił się komunikat w stylu, że ta metoda pośrednictwa jest niedozwolona czy jakoś tak.
Dziwnie. Sam bym sprawdził, ale konto dawno skasowane.
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Najlepszy bukmacher na jakim dane mi było grać.
Ciekawostka - tak wygląda Panel wpłat aktualnie.
Jakieś światełko w tunelu jest - można się zalogować i wypłacić pieniądze.
Napisałem do support czy będzie opcja ponownie w PL wpłacać kasę.

I już po chwili mi odpisali:
&quot;We do not currently have any plans on starting to accept wagers from Poland again.&quot; ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
W jaki sposób tam gramy? Sami obstawiamy poprzez ich stronę wybrane zakłady? Czy typy podajemy poprzez czat i oni nam obstawiają zakłady? Jaki jest minimalny depozyt aby tam grać, bo widzę i 10 i 100/150 euro w FAQ? Ile nas kosztuje gra u nich? Co oni z tego mają skoro są tylko pośrednikiem?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź. Ale akurat link który podałeś nie działa. Wyskakuje &quot;Your session has timed out, or you do not have permission to access this page&quot;. Działa po przycięciu linku do https://www.ps3838.com/en/euro/
ALE od razu wszedłem w terms &amp; conditions i znalazłem: 1.Your obligations, You are not a resident of the following countries: xiii. Poland; Więc nie wiem jak to jest z grą u nich. Poza tym gdzie tam jest koszykówka? Próbowałem jeszcze znaleźć jakieś zakłady dwudrogowe, typu np. parzyste/nieparzyste np. w piłce nożnej. Coś na czym kiedyś np. transferowałem bonusy. I też tam nie mogę czegoś takiego znaleźć.
 
H 5

hnbl

Użytkownik
Nie pozwalają na granie z Polski, więc nawet jeżeli korzystasz z brokera assianconnect powinieneś rozważyć załatwienie sobie VPN. Sam broker wysyła Ci nawet maila z takim zaleceniem ???? Jednocześnie tak naprawdę nic się nie dzieje, jeżeli Ci zamkną konto z powodu tego, że grasz z Polski, broker założy Ci je od nowa. Ogólnie polecam assianconnect. Jak kolega wyżej napisał, wszystko można załatwić przez live chat
 
H 5

hnbl

Użytkownik
klikasz to i wszystko dziala
https://www.ps3838.com/en/
nie trzeba zadnych vpnow -.-
Oczywiście, że działa ale mogą Ci zamknąć konto w każdym momencie teoretycznie, jeżeli będziesz grał z polskiego adresu. Tak jak pisałem, nie jest to wielki problem bo broker od razu zakłada Ci nowe. Granie z VPN jest po prostu zalecane jako dodatkowy środek ostrożności, przez samego brokera.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Jak to gdzie jest koszykówka? stary, sezon jeszcze nie wystartował.Poczekaj jeszcze z dobre dwa tygodnie, na razie są same spary ale pinnek sie w tym roku wycwanił i nie wystawił oferty na sparingi.Pinbet czyli PS3838 to pinnacle, oferta z kosza będzie taka sama jak w pinnacle.Zakładaj konto i graj, przestań dygać
 
A 63

awax

Użytkownik
Jak to gdzie jest koszykówka? stary, sezon jeszcze nie wystartował.Poczekaj jeszcze z dobre dwa tygodnie, na razie są same spary ale pinnek sie w tym roku wycwanił i nie wystawił oferty na sparingi.Pinbet czyli PS3838 to pinnacle, oferta z kosza będzie taka sama jak w pinnacle.Zakładaj konto i graj, przestań dygać
czy kursy live są tak samo dobre, w sensie identyczne jak w oryginalnym Pinnku?
i czy wpłaty są obciążone jakąś opłatą?
a tu jak się zarejestrować? https://www.pinnacle888.com/en/sports
bo przyznam, że szata graficzna bardziej mi przypomina starego dobrego Pinnka
 
Do góry Bottom