>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
verno 472,4K

verno

Znawca - Hokej
Początkowo tak się miał zacząć ????


2 mapa - FaZe win @2.75
Mam pograne Na&#39;Vi 2-0, ale coś mam dziwne przeczucia co do tego nuke, więc się w razie czego zabezpieczam.
To nie lepiej już zamknąć zakład po pierwszej mapie jak NaVi wygra?
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
To nie lepiej już zamknąć zakład po pierwszej mapie jak NaVi wygra?
No, w razie ewentualnej przegranej by raz przegrał, a tak załóżmy, że FaZe bierze Mirage (wiadomo, że tak raczej się nie stanie), Navi Nuke i jest lipa stulecia.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Znany wszędzie? To wszyscy obstawiaja? Bo z tym graniem, to nie miał na myśli sportu, dlatego tak się uśmiechnął. Ja ten tekst zobaczyłem tutaj pierwszy raz, bo gdzie mialem niby wczesniej... u kolegów w gimie, którzy nie wiedzą co to &quot;bukmacher&quot;? To żadna sensacja, gdyby Smoku tu zaglądał. W ogóle to od dobrych kilku lat śledzę go, tzn. jego aktywność medialną, no i pierwszy raz użył tego sformułowania.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
w tym USA - World to sobie festiwal trójek zrobili chyba ???? Nie wiem jak Wam ale mi się jakoś ten mecz jak narazie nie podoba, mam nadzieję że na &quot;normalnym&quot; ASG będzie inaczej ????
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
no siemaneczko sportowe świry, właśnie wbiłem do domu. widze, że virtusi gładziutko to teraz navi 2-0 i liczymy dolarki
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Znany wszędzie? To wszyscy obstawiaja? Bo z tym graniem, to nie miał na myśli sportu, dlatego tak się uśmiechnął. Ja ten tekst zobaczyłem tutaj pierwszy raz, bo gdzie mialem niby wczesniej... u kolegów w gimie, którzy nie wiedzą co to &quot;bukmacher&quot;? To żadna sensacja, gdyby Smoku tu zaglądał. W ogóle to od dobrych kilku lat śledzę go, tzn. jego aktywność medialną, no i pierwszy raz użył tego sformułowania.
też bym się nic nie doszukiwał, tekst znany chociażby w społeczności pokerowej a tak w ogóle to dla mnie synonim &quot;kto nie ryzykuje ten nie pije szampana&quot;
 
verno 472,4K

verno

Znawca - Hokej
Colorado planowo wygrało kursik 3.35 pre siedzi! Szkoda że Pingwiny mnie zrobiły na szaro :/
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Colorado planowo wygrało kursik 3.35 pre siedzi! Szkoda że Pingwiny mnie zrobiły na szaro :/
Pisałem, ze właśnie o Pingwiny się najbardziej bałem, ale jednak postawiłem. Także nie jesteś sam :p. Oby Pantery wygrały i będzie super.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom