>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jakie książki polecacie

Status
Zamknięty.
1golxx 105

1golxx

Użytkownik
Witam, jestem dużym czytelnikiem czytam dość sporo książek, przeważnie czytam.ksiazki które opowiadają o czymś co miało kiedyś miejsce co wydarzyło się.

Np

Masa kobiety mafii
Masa o kolorach polskiej mafii
Służby specjalne
Ja kibic super najlepsza książka

Oto moje książki które spodobały mi się w 100%
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
&quot;Fastlane Milionera&quot; Mj DeMarco - najlepsza książka biznesowa. Cała prawda o etacie, o oszczędzaniu na starość, o procencie składanym, odnajdziesz tam odpowiedź dlaczego 90% biznesów w ciągu 3-5 lat upada, krytyka guru typu Robert Kiyosaki, filmów typu &quot;Sekret&quot; (prawo przyciągania itd.), MLMów, o pomysłach na biznes, o tym, że sam pomysł jest niczym, dużo cennych wskazówek, uwag, książka jest trochę arogancka, często się powtarza, ale przyjemnie się czyta i szybko.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Polecam: Jon Roberts , Evan Wright &quot;Prawdziwy Gangster&quot;
Od żołnierza mafii do kokainowego kowboja: spowiedź jednego z najpotężniejszych przestępców Ameryki.
A jeśli lubisz horrory, thrillery itd. to ksiązki Stephena Kinga m.in &quot;Wszystko jest Względne&quot; 14 mrocznych opowieści
 
D 0

davidrq7

Użytkownik
To ja jako fan angielskiej piłki polecam autobiografię Stevena Gerrarda. Rooneya też jest na prawdę ciekawa ????
Poza tym Snajper i Wysadzić Rosję ;)
 
R 0

r1d3r

Użytkownik
Ja ci polecę trzy książki które ostatnio przyciągly moją uwagę
1.Szamo-Wszystko,co wiedziałbyś o Piłce nożnej ,gdyby cie nie oszukiwano
2.Nick Vujicic-Bez rąk,bez nóg bez ograniczeń
3.Rework
Każda z innej beczki
 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
&quot;Ucieczka na szczyt&quot;-Bernadette McMonald Książka opowiada o &quot;złotej erze polskiego himalaizmu&quot; o dokonaniach Polaków w Himalajach i Karakorum w latach 1970-1990 jakimi były pierwsze zimowe wejścia, wyznaczanie nowych dróg na najwyższe szczyty świata, pokonywanie, niesamowicie trudnych ścian itd... można w niej przeczytać o dokonaniach wybitnych polskich wspinaczy np. Jerzego Kukuczki, Krzysztofa Wielickiego, Wojtaka Kurtyki itd...
&quot;Wszystko za Everest&quot; prawdziwa historia o najtragiczniejszej wyprawie na dach świata, autorem książki jest jej uczestnik, któremu udało się przeżyć. To na podstawie tej książki powstał hit kinowy 2015 roku &quot;Everest&quot;.
Książka o wymownym tytule &quot;Zwyciężyć znaczy przeżyć&quot;-Aleksander Lwow człowiek z którym w temacie wspinania łączy mnie zasada: &quot;Dobry wspinacz to stary wspinacz&quot;. Książka opowiada o całym jego życiu w górach od wspinacza skałkowego aż do himalaisty poznanych w górach ludziach i przeżytych przygodach.
i odskakując od tematu gór (nie wszystkich on musi interesować, ale góry są miłością mojego życia dlatego większość książek jakie przeczytałem to tematyka górska) książka, którą dostałem w prezencie i długo leżała na półce nawet do niej nie zaglądałem bo stwierdziłem, że na pewno będzie nudna, ale jak już zacząłem to bardzo mnie wciągnęła i wracam do niej co jakiś czas:
&quot;Wywieranie wpływu na ludzi Teoria i praktyka&quot; Robert Cialdini naprawdę przydatna książka w dzisiejszych czasach gdzie każdy tylko szuka okazji żeby wykorzystać i zmanipulować innego człowieka. Książka ta pokazuje jakie techniki stosują np. szefowie wielkich korporacji wywierając wpływ na podświadomość swoich pracowników, aby osiągnąć wyznaczony cel jak najmniejszym kosztem, takie techniki także stosują różnego rodzaju sprzedawcy.
Przykład analizowałem tą książkę razem z moją koleżanką, która jest lekarzem weterynarii, pracuje w jakiejś bardzo dużej lecznicy i do jej obowiązków należy także sprzedaż lekarstw dla zwierząt. Opowiadała mi o szkoleniach w jaki sposób ma wciskać lekarstwa posiadaczom zwierzaków i taki przykład leczyła psa, który miał jakieś dziwne plamy na skórze przy okazji chciała sprzedać jakiś zestaw witamin, ale właścicielka się dość mocno wzbraniała i wtedy zastosowała właśnie jedną z technik jakich uczyła się na szkoleniu zadała pytanie: No ale chyba pani nie chce żeby &quot;pimpek&quot; znowu dostał tych plam na skórze? Po czym kobieta zdecydowała się na zakup witamin i jeśli w ogóle się zorientowała, że ktoś ją zwyczajnie wmanewrował w poczucie winy to było już posiadaczką zestawu witamin. Ile razy ktoś nas sprytnie wmanewrował w zakup rzeczy, której wcale nie chcieliśmy. Dlatego polecam każdemu tą książkę na pewno ona pomoże w podejmowaniu wielu decyzji bardziej świadomie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom