>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Skrill chce ode mnie pieniądze

B 0

bori

Użytkownik
Siemanko
Ostatni raz konta na skrill używałem 4.02.2016 i zostało mi 50 groszy na koncie a dziś dostałem taki e-mail
Szanowny/a
Od zawsze staramy się zapewniać najlepsze usługi i oferty dla naszych klientów. Niedawno poinformowaliśmy zatem pana/ panią, że za pierwsze 12 miesięcy posiadania konta i nie używania go, nie bedziemy pobierać żadnych opłat. W przypadku pańskiego konta okres ten właśnie minął i od 25/02/2017 zostanie pan/pani obciązony kwotą 8.606 PLN. Jest to suma oparta na tabeli kosztów dostępnej na stronie Jeśli postanowi pan/pani ponownie zacząć używać swoje konto Skrill, koszty zostaną zatrzymane i posiadanie konta nadal będzie bezpłatne.
Posiadanie konta Skrill daje użytkownikom całą gamę korzyści. Możesz kupować i wysyłąć pieniądze online bez ujawniania swoich danych bankowych. Nie mogłoby być prościej. Dodatkowo posiadając ePortfel Skrill jesteś upoważniony/a do korzystania z wyjątkowych promocji, przygotowanych przez naszych partnerów. Po prostu odwiedź nasz katalog sklepów lub sprawdź ostatnie promocje w sekcji ‘Moje konto’.
Pozdrawiamy,
Zespół Skrill
Nie powiem bo bardzo się wystraszyłem i zdziwiłem tym mailem no i dlaczego jest to aż ponad 8 tysięcy? Bardzo proszę o jak najszybszą pomoc. Jutro będę do nich dzwonić ale może ktoś coś wcześniej da znać. Z góry dzięki
 
B 0

bori

Użytkownik
???? To chociaż tyle, bo zmyliła mnie ta ilość miejsc po kropce
A mogę zamknąć konto tam czy coś? Nie chodzi o te 8 zł tylko i tak tego nie używam raz mi było potrzebne i założyłem
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
jak nie potrzebujesz już konta to zignoruj to. pobiorą te grosze z konta i dadzą sobie spokój. a i tak pewnie będziesz mógł w razie czego konto odzyskać.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
jak nie potrzebujesz już konta to zignoruj to. pobiorą te grosze z konta i dadzą sobie spokój. a i tak pewnie będziesz mógł w razie czego konto odzyskać.
Opłata obowiązuje jeżeli masz zachowane jakieś środki na koncie. Jak masz 00 to nie pobiorą opłaty a konto będzie aktywne cały czas i żadne opłaty nie są naliczane.
 
D 706

don1

Użytkownik
Kiedyś zamknąłem konto. Pisałem do nich czy mogą mi je odblokować. Jednak bez odzewu. Myślicie, że lepiej założyć nowe czy czekać na info od nich ?
 
Do góry Bottom