>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa - Ajax Amsterdam 16.02.2016 - Czwartek

Status
Zamknięty.
jarza 66

jarza

Użytkownik
Moim zdaniem Ajax jak by chciał to już by odpuścił wcześniej w LE, a walczył zawzięcie. W zasadzie jedyne co może przemawiać na Legię to niechęć Ajaxu, ale dokładnie to badałem i Ajax zagra to na maxa. A co do Legii sami szkoleniowcy mówili o tym, że najważniejsza jest Liga. Ja pograłem na awans Ajaxu bo co do pierwszego meczu może być różnie, ale wierzę, że Ajax już teraz rozniesie Legię z 2:0 lub 3:0. A jak nie to u siebie załatwi sprawę. Puszczenie Nikolica i Prijovica w okienku zimowym co rzadko kluby robią jeśli chodzi o kluczowych zawodników ( w środku sezonu) to sygnał - ładnie pokazaliśmy się w LM. Zarobiliśmy kasę z LM i zawodników, a teraz to już walczymy o LM w przyszłym roku (i zdobycie extra klasy) bo to jest ich w zasięgu. To tak jak by puścić Messiego albo Ronaldo w okienku zimowym (!). Pozbyli się 2 najlepszych swoich zawodników. Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie myśli ow wygraniu LE przez Legię, a kasa z wygranych meczy w LE nijak się ma do wygranych w LM i nawet stąd można tłumaczyć wygraną ze Sportingiem. A Ajax ? Ajax ma realną szansę na zdobycie LE i są w niesamowitej serii. Niby Legia ma to przerwać ? Obecna Legia ? Szczerze wątpię.
Tylko wez pod uwage,ze Nikolic to byl dobry,ale na ekstraklase bo na puchary juz byl slaby. Prijovic poziom w europie trzymal jako taki,ale z nim roznie bywalo.. wiec na europe to nie jest az takie oslabienie,bo Necid bedzie dawal Tyle samo co Prijo. Nikolicia juz nie licze bo byl po prostu za slaby na europe. Kluczowi zawodnicy zostali jak VOO, Rado,Guilherme wiec duzo ubytku tu nie ma. Bardziej problem z obsada prawej obrony,ale licze ze Jacek znajdzie jakis dobry pomysl ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tylko wez pod uwage,ze Nikolic to byl dobry,ale na ekstraklase bo na puchary juz byl slaby. Prijovic poziom w europie trzymal jako taki,ale z nim roznie bywalo.. wiec na europe to nie jest az takie oslabienie,bo Necid bedzie dawal Tyle samo co Prijo. Nikolicia juz nie licze bo byl po prostu za slaby na europe. Kluczowi zawodnicy zostali jak VOO, Rado,Guilherme wiec duzo ubytku tu nie ma. Bardziej problem z obsada prawej obrony,ale licze ze Jacek znajdzie jakis dobry pomysl ????
No ja myślałem, że w piłkę to się gra zawsze tak samo czy to &quot;na ligę&quot; czy to &quot;na europę&quot; ???? To chyba ta sama dyscyplina czy w LE czy u nas ? Są jakieś inne zasady ? Może czegoś nie wiem ???? Jeśli ktoś jest dobry u nas to i jest dobry wszędzie. Zasada logiki ???? Bo jeśli ktoś by był dobry &quot;na europę&quot; to u nas by wymiatał. Czyli idąc tym tokiem rozumowania: VOO, Rado, Guilherme powinni w Polsce rozbijać każdy ligowy zespół mając po parę goli i asyst na mecz, a w Europie to tak po prostu skromnie jeden gol i asysta ????
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
To prawda. Piotrek był supersnajperem. Ale Necid i Rado jakoś powinni go w przodzie zastapić...
Brawo ;-)

Oczywiście chodziło od Jędze, ale zawsze można liczyć , że znajdzie się typowy polaczek co będzie się chciał dowartościować na błędach innych. Dzięki za poprawienie. Pozdrawiam ;-)
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
To tak jak by puścić Messiego albo Ronaldo w okienku zimowym (!). Pozbyli się 2 najlepszych swoich zawodników.
Z całym szacunkiem do Nikolica i Prijovica, ale najlepszymi w zespole to oni nie byli, nie zapominajmy, że to Odidja i Rado wypracowali i strzelili większość bramek w pucharach, ale oni zostali w Legii i zagrają w czwartek. Nikolic załatwił awans do LM, strzelił w eliminacjach kluczowe bramki, ale już z Realem, Sportingiem, czy Borussią nie potrafił pokazać swojego kunsztu piłkarskiego, wtedy właśnie brylowali Odidja oraz Radovic, który w Madrycie grał jako najbardziej wysunięty zawodnik. Niko i Prijo są spokojnie do zastąpienia.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dokładnie, Nikolic i Prijovic byli porządnymi napastnikami, ale czy najlepszymi graczami w drużynie, to wątpię. Ten wózek ciągneli w fazie grupowej Odjidja i Radovic. Necid na pewno musi się wdrozyć, ale bądź co bądź zaliczył już asystę w pierwszym meczu o punkty, więc wcale się nie zdziwię jak w czwartek strzeli premierowego gola. Bardziej bym się martwił o defensywę, gdzie nie wiadomo jak ona w ogóle będzie wyglądać.
Adamo, jakby piłka była logiczna to wszyscy byliby na tym forum milionerami ;)
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
No ja myślałem, że w piłkę to się gra zawsze tak samo czy to &quot;na ligę&quot; czy to &quot;na europę&quot; ???? To chyba ta sama dyscyplina czy w LE czy u nas ? Są jakieś inne zasady ? Może czegoś nie wiem ???? Jeśli ktoś jest dobry u nas to i jest dobry wszędzie. Zasada logiki ???? Bo jeśli ktoś by był dobry &quot;na europę&quot; to u nas by wymiatał. Czyli idąc tym tokiem rozumowania: VOO, Rado, Guilherme powinni w Polsce rozbijać każdy ligowy zespół mając po parę goli i asyst na mecz, a w Europie to tak po prostu skromnie jeden gol i asysta ????
Zasady takie same,ale poziom inny... chyba,ze porownujesz Lechie,Termalice czy Slask do Borussi,Realu i Sportingu.. i teraz porownaj sobie jak wypadal Nikolic na tle pierwszych,a jak na tle drugich? Juz wiesz o co chodzilo? No wlasnie Nikolic taki byl w Ekstraklasie po pare goli ;) a w europie nic..(oprocz eliminacji,ale to byly slabe druzyny) w pucharach gre ciagneli juz Rado,VOO,Guilherme czy Moulin(ktory nie zagra).
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zasady takie same,ale poziom inny... chyba,ze porownujesz Lechie,Termalice czy Slask do Borussi,Realu i Sportingu.. i teraz porownaj sobie jak wypadal Nikolic na tle pierwszych,a jak na tle drugich? Juz wiesz o co chodzilo? No wlasnie Nikolic taki byl w Ekstraklasie po pare goli ;) a w europie nic..(oprocz eliminacji,ale to byly slabe druzyny) w pucharach gre ciagneli juz Rado,VOO,Guilherme czy Moulin(ktory nie zagra).
A czy przypadkiem nie skupiał na dobie defensywy przeciwników i w ten sposób taki Rado mógł się wykazać ? Jak się jest dobrym piłkarzem nie trzeba strzelać goli. Wystarczy, że przeciwnik skupia na tobie uwagę. Po za tym z BVB z tego co pamiętam w ogóle nie grał i zaczął po tym meczu. No nasze opinie zdecydowanie się różnią. Dla mnie Nikolioc i Prirowic to byli zawsze najlepsi grajkowie. No i jeszcze Pazdan w defensywie. I to nie piszę tak teraz pod typ. Zawsze tak uważałem. Piszesz, że nic nie grali, ale asysta była Prirowica w golu Sportingowi. I to był najważniejszy gol w całej LM bo: był decydujący o pierwszym zwycięstwie, o awansie do LE. To była gra o coś. Jak można mówić o jakiejś potędze Legii w LM ? Owszem grali przyzwoicie, ale prawda jest też taka, że taki BVB to się z nimi bawił w Dortmundzie. Takiej dekoncentracji nie widziałem dawno. To samo Real. Po prostu reszta ekip wiedziała, że tak czy inaczej ogarnie i czy wygra 10:0 czy 2:0 czy 7:5 to nie ma znaczenia ???? Jedyny wymierny mecz o coś to był ostatni ze Sportingiem i tam Nikolic i Prirowic wykazywali się. No i Sporting był trochę osłabiony. Wyjazd z ciepłej Portugalii na zimę do Warszawy. Wiele czynników zdecydowało, ale Legia zagrała oczywiście bardzo dobrze. I teraz wiedząc o tym Ajax sobie wszystko ładnie przeanalizuje.
Grajcie co chcecie. Jak ktoś postawi patriotycznie stówkę na Legię to proszę bardzo, ale ciekawe czy zagrasz tą Legię naprawdę grubo za 10 tyś ? Myślę, że nie i nikt nie zagra.
edit// I właśnie jeszcze spojrzałem na mecze LM i przecież: Nicolic i Prirowic sami strzelali lub mieli asysty praktycznie we wszystkich meczach w których grali. W Madrycie Rado strzelił karnego. Z BVB w Warszawie wiemy co było. Ze Sportingiem zero. A z Realem i BVB mieli i asysty i strzelali.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Ajax w formie , wygrywa mecze w Eredivisie. W tym roku ma już 5 ligowych zwycięstw z jedną bramką straconą w wyjazdowym meczu z Zwolle.
Legia zaledwie jeden mecz o punkty i jeden wygrany.Przeciwnik w ogóle nie porównywalny do Ajaxu. Jedynie co jak dla mnie Legia może w tym meczu to strzelić bramkę. Ale czy ta bramka da wygraną ? Nie sądzę.
Jak dla mnie najbardziej pewnym typem w tym meczu to to że obie drużyny strzelą gola.
Ajax tak jak wspomniałem od czterech spotkań o punkty z czystym kontem.Nie strzelili im Utrecht , Den Haag , Roda i Sparta Rotterdam. Legia od tych zespołów jest lepsza i dodatkowo gra u siebie.
Ktoś wyżej pisał o Nikolicu - ten zawodnik stawał się coraz słabszy i według mnie jego sprzedaż była rozsądną decyzją. Prijović sam chciał odejść a jak wiadomo z niewolnika nie ma pracownika.
Przyszedł Necid który jestem pewien będzie lepszym zawodnikiem od Prijovica i Nikolica tylko trzeba mu dać czas. Najlepiej jeśli jak najszybciej by trafił do siatki.
To go podbuduję. Chukwu to dla mnie wielka niewiadoma. Wiadomo czarnoskóry to i ma swoje grymasy...w sparingach nic nie pokazał.
I jeszcze odniosę się do użytkownika który pyta czy ktoś postawi na Legię 10 tysięcy.
Oczywiście że nie tak samo jak i Ty ani nikt nie postawi 10 tysięcy na Ajax.

Legia - Ajax obie strzelą 1,80
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
A czy przypadkiem nie skupiał na dobie defensywy przeciwników i w ten sposób taki Rado mógł się wykazać ? Jak się jest dobrym piłkarzem nie trzeba strzelać goli. Wystarczy, że przeciwnik skupia na tobie uwagę. Po za tym z BVB z tego co pamiętam w ogóle nie grał i dalej też chyba zaczął później jakoś wchodzić. Jak i Prirowic zresztą. Tak piszę z pamięci bo dokładnie nie pamiętam. No nasze opinie zdecydowanie się różnią. Dla mnie Nikolioc i Prirowic to byli zawsze najlepsi grajkowie. No i jeszcze Pazdan w defensywie. I to nie piszę tak teraz pod typ. Zawsze tak uważałem. Piszesz, że nic nie grali, ale asysta była Prirowica w golu Sportingowi. I to był najważniejszy gol w całej LM bo: był decydujący o pierwszym zwycięstwie, o awansie do LE. To była gra o coś. Jak można mówić o jakiejś potędze Legii w LM ? Owszem grali przyzwoicie, ale prawda jest też taka, że taki BVB to się z nimi bawił w Dortmundzie. Takiej dekoncentracji nie widziałem dawno. To samo Real. Po prostu reszta ekip wiedziała, że tak czy inaczej ogarnie i czy wygra 10:0 czy 2:0 czy 7:5 to nie ma znaczenia ???? Jedyny wymierny mecz o coś to był ostatni ze Sportingiem i tam Nikolic i Prirowic wykazywali się. No i Sporting był trochę osłabiony. Wyjazd z ciepłej Portugalii na zimę do Warszawy. Wiele czynników zdecydowało, ale Legia zagrała oczywiście bardzo dobrze. I teraz wiedząc o tym Ajax sobie wszystko ładnie przeanalizuje.
Grajcie co chcecie. Jak ktoś postawi patriotycznie stówkę na Legię to proszę bardzo, ale ciekawe czy zagrasz tą Legię naprawdę grubo za 10 tyś ? Myślę, że nie i nikt nie zagra.
Najpierw piszesz,że nie grali,a później że byli najlepsi sam sobie przeczysz.. z Borussia grał i strzelił jedynego gola(wszedł z ławki). Nikolic najlepszy grajek Legii w pucharach? nie wiem skąd takie stwierdzenie, przecież on jak grał z poważniejszym rywalem to nie miał nic do powiedzenia nie mówie Tylko o tym sezonie,ale również o poprzednim i lidze europy. Czy ja pisałem o potędze Legii w lidze mistrzów? mówiłem o klasie zespołów Realu,Borussi czy Sportingu w porównaniu z zespołami z ekstraklasy,którym strzelał gol za golem,a w europie był za słaby, dlatego nie wybił się wyżej niż Legia.
Nie postawie 10 tys,bo za takie kwoty nie gram. Ty na Ajax również nie postawisz 10 tys także głupie pytanie ???? .
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Sędzią meczu będzie hiszpański arbiter David Fernandez Borbalan. Sędziował on już, jak wspomniał kolega wyżej, spotkanie tych drużyn dwa lata temu kiedy to Legia dostała baty 0-3 i kozła ofiarnego szukano wówczas w Radovicu bo &quot;pierzchnął&quot; do Chin. Propawdził także pojedynek Wisły Kraków z Liege w 2012 roku kiedy to &quot;Biała gwiazda grała w 1/16. Ponadto pamiętamy go z meczu towarzyskiego w Hamburgu z Niemcami bezbramkowo wówczas zremisowanego. W prowadzonych w tym sezonie spotkań La Liga dawał sporo kartek. Tylko w spotkaniu Las Palmas - Deportivo pokazał ich dwie a tak minimum cztery. Podyktował też cztery jedenastki. Można by zaryzykować over 3,5 kartki jeśli gdzieś takowe zdarzenie widnieje.
 
O 34

optimusprime

Użytkownik
ja bym tutaj wszedł bardziej w over 2.5 gola bet 365 -2.05 ajax ma potencjał do strzelania goli a legia u siebie jednego powinna wbic przy dobrej grze
 
V 256

vernix

Użytkownik
Tylko weź pod uwagę, że Ajax może sobie postrzelać, ale nie musi. Scenariusz może być taki, że Amsterdamczycy strzelą szybko pierwszą bramkę (co przy defensywie Legii nie powinno być problemem) i będą się starali kontrolować grę do końca.
Moim zdaniem bardzo wiele zależy tu od podejścia Ajaxu. Jeśli podejdą do meczu na 100% i będą chcieli &quot;załatwić&quot; awans w Warszawie, to Legia może sobie nie postrzelać. Natomiast jeśli Ajax przyjedzie po to, żeby tylko nie przegrać to możemy mieć powtórkę z meczu z Realem i świetnie widowisko.
Najbezpieczniejszym typem na to spotkanie wydaje się zatem Ajax (0 AH) @ 1,63 Pinnacle i gram to za większą stawkę.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Traktujecie Ajax w tym meczu strasznie &quot;z góry&quot;, jakby tylko i wyłącznie od nich zależało ile sobie postrzelają, czy pozwolą Legii pograć, czy będą sobie kontrolować mecz. Moim zdaniem nic takiego nie będzie miało miejsca i będzie wyrównany dwumecz,bo Legia ma jaja w tym sezonie krótko mówiąc. Te wyniki w lidze Ajaxu na mnie kompletnie nie robią żadnego wrażenia i nie zrobią też na tych, co patrzą szerzej na takie pojedynki. Mecze z Utrechtem, Rodą czy Spartą Rotterdam to nie jest żaden wyznacznik dobrej formy ???? Ajax w pucharach w ostatnich latach tylko rozczarowuje. Trzy lata temu 1/16 i lanie od Salzburga w obu spotkaniach. Dwa lata temu ograli Legie w 1/16, gdzie trzeba zaznaczyć, że po pierwsze Legia była wg mnie dużo słabsza niż obecnie,a czy Ajax jest teraz silniejszy to nie wiem jak na innych pozycjach ale na pewno nie mają snajpera pokroju Milika, który wówczas był w gazie niesamowitym i chciał Legii dołożyć strasznie. Rok temu nie wyszli z grupy nawet. W tym sezonie LM nie powąchali, bo polegli na trudnym terenie z Rostowem sromotnie. Patrząc na to jak Legia się spisuje w tym sezonie od kiedy stery objął Magiera to w Warszawie też mogą mieć bardzo trudną przeprawę. Po pierwsze to jest rewanż za tamten dwumecz ale w dobrym czasie i okolicznościach, z korzyścią dla Legii. Zbudowani wynikami w LM, z ogarniętym trenerem, lepszym składem nawet mimo absencji Rzeźniczaka, Moulina czy Kopczyńskiego i odejścia kilku inny zawodników. Wystarczy spojrzeć na to jakim składem wtedy Legia dysponowała. Wtedy na mecz w Amsterdamie w pierwszym składzie nawet Masłowski wyszedł,a w obronie grał cyrkowiec Dossa Junior,a nie pirania Pazdan więc to nie ma wogóle porównania ???? Paru zawodników w Legii ma coś do udowodnienia w meczach z Ajaxem. Przede wszystkim Radović, który będzie mega zmotywowany i co najważniejsze pokazał,że potrafi robić ogromną różnicę jeszcze i to obojętnie czy grają z Piastem Gliwice czy z Realem. Necid przyszedł do Legii po słabszym okresie w karierze ale gość ma potencjał i to będzie dla niego super okazja do pokazania,że potrafi grać, podobnie jak Kazaishvili. Przy dobrej dyspozycji kluczowych zawodników takich jak Malarz, Pazdan, Ofoe, Guilherme, Rado o wynik jestem spokojny. Odejście Nikolicia nie jest wielką stratą jeśli chodzi o puchary bo jak ktoś już tutaj zauważył, on w pucharach zdecydowanie zawodził i Prijović już lepiej wyglądał od niego. Problemem jest odejście Bereszyńskiego, który grał bardzo dobrze,a Jędza nie może grać w LE oraz to, że Ajax jest w rytmie meczowym ale mimo wszystko uważam,że Legia pokaże charakter i weźmie rewanż.

Legia @ 3.40 365
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja mam pograny awans Ajaxu. Wysłuchałem już wszystkich konferencji prasowych w sprawie tego meczu i Magiera powiedział, że losy awansu chce przesądzić w 2 meczu. To by było logiczne bo wróci paru dobrych zawodników na rewanż. Natomiast Bosz, że w Warszawie. Ajax wychodzi najsilniejszym składem, takim jak gra z najmocniejszymi w lidze. w LE w fazie grupowej rotował, a i tak wyszli z 1 miejsca. To wszystko skłania do scenariusza gdzie Legia będzie się murowała, a Ajax nacierał. Więc całkiem rozsądny może być remis albo jakiś under. Nie pchałbym się w czystą 1 , no ale zobaczymy. No i to, że tym razem w przeciwieństwie do fazy grupowej Ajax wystawił najsilniejszy skład oznacza, że chcą oni powalczyć o tą LE. Zresztą sam Bosz mówił, że chciałby aby ten młody zespół pograł w Europie. Oczywiście dochodzą jeszcze argumenty o których wszyscy wiemy czyli brak rytmu meczowego Legii, odejście ważnych zawodników. Jak bardzo zależy Ajaxowi niech doda fakt, że na mecz z Arką był wydelegowany z Ajaxu człowiek do oglądania z trybun.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Obstaw Ligę Europy i zgarnij zakład bez ryzyka na ekstraklasę w Betclic!

Zakład wielokrotny bez ryzyka w Betclic!
Obstaw Ekstraklasę za darmo, jeżeli Twój zakład na Ligę Europy będzie nietrafiony.

  • 1Zapisz się do tej promocji, klikając poniższy przycisk.
  • 2Postaw zakład przedmeczowy lub na żywo składający się TYLKO ze zdarzeń z Ligi Europy (min. kurs 1,80 na każde zdarzenie i min. 3 zdarzenia w zakładzie).
  • 3Jeżeli ten zakład będzie nietrafiony, to Twój pierwszy zakład postawiony na Ekstraklasę będzie pozbawiony ryzyka i będzie podlegał zwrotowi.

Więcej szczegółów na stronie Betclic
Nie masz konta gracza w Betclic? Tylko w lutym masz okazję zgarnąć zakład bez ryzyka 200PLN + powerbank!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster

Kiedy Legia Warszawa przystępowała do losowania 1/16 finału Ligi Europy, każdy spodziewał się, kto będzie rywalem klubu ze stolicy. Jasne, niektórzy mogli mieć nadzieję na starcie z Manchesterem United, Tottenhamem czy AS Romą, jednak wszyscy kibice Legii po prostu wiedzieli, że Legia wylosuje Ajax Amsterdam. Czyli tę samą drużynę, która na tym etapie rozgrywek upokorzyła Warszawiaków w sezonie 2014/15. Wszyscy w stolicy liczą na to, że nie tylko uda im się zrewanżować Holendrom, ale także awansować do najlepszej szesnastki rozgrywek. Czy tak się stanie? Pierwsze spotkanie z Ajaksem już w czwartek na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej! Z tej okazji Betsson przygotował specjalną ofertę dla wszystkich klientów – 15 złotych w Zakładzie Bez Ryzyka! Możesz postawić teraz, na gorąco, a możesz także już podczas samego meczu – Ty decydujesz i Ty wygrywasz!
Odbierz zakład bez ryzyka tutaj
Jak Legia i Ajax znalazły się w 1/16 Ligi Europy? Klub ze stolicy sensacyjnie wyszarpał trzecie miejsce w grupie śmierci Ligi Mistrzów, w której rywalizował z Realem Madryt, Borussią Dortmund i Sportingiem Lizbona, zaś wicemistrz Holandii nie miał problemów z awansem z grupy w Lidze Europy. Ajax okazał się lepszy od Celty Vigo, St. Liege i Panathinaikosu, a co ważne – jedyne punkty stracił na wyjazdach, gdzie zremisował dwa spotkania. Czyli jak próbować ich zaskoczyć, to na własnym stadionie.
Ajax ma tę przewagę nad Legią, że od kilku tygodni jest w trybie meczowym. Rozgrywki Eredivisie zostały wznowione w połowie stycznia i od tego czasu klub z Amsterdamu rozegrał pięć – wygranych z resztą – spotkań ligowych. Co ciekawe, nawet tak dobra passa nie pozwoliła ekipie prowadzonej przez Petera Bosza zbliżyć się do prowadzącego Feyenoordu choćby na punkt! Czwartkowy rywal Legii tylko w jednym z nich stracił bramkę, zaś sam strzelił ich aż jedenaście. W bardzo dobrej formie znajdują się pomocnik Lasse Schone oraz napastnicy Hakim Ziyech i Kasper Dolberg, którzy w tych pięciu spotkaniach wbili łącznie osiem goli. Legia z pewnością powinna mieć się na baczności.
Jeżeli chodzi o Legię, to trener Jacek Magiera z pewnością chciałby, by ten mecz został rozegrany tydzień bądź dwa tygodnie później. Wszystko przez spore roszady kadrowe, jakie zaszły w klubie ze stolicy, który tej zimy pożegnał tak kluczowych piłkarzy, jak Bartosza Bereszyńskiego, Nemanję Nikolicia i Aleksandara Prijovicia. W ich miejsce do zespołu dołączyli doświadczeni Artur Jędrzejczyk, Tomas Necid czy Daniel Chima Chukwu, jednak trudno wymagać mechanizmów w grze Legii. Było to widać choćby w sobotnim starciu z Arką Gdynia, w którym to mistrzowie Polski wcale nie dominowali i wygrali tylko 0:1, a najlepszy na boisku był defensywny pomocnik, Tomasz Jodłowiec.
Wszyscy w klubie liczą, że w czwartkowy wieczór Legia zaprezentuje się lepiej, niż dwa lata temu, kiedy została pogrążona 0:3, a dublet ustrzelił Arek Milik. Jeżeli mistrz Polski myśli o tym, by kontynuować swój europejski sen, przy Łazienkowskiej muszą zaprezentować taki futbol, jak w pamiętnych meczach z Realem Madryt czy Sportingiem Lizbona. Jeżeli tak się stanie, a Legia wygra u siebie z Ajaksem, to potroisz postawione pieniądze. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi bowiem 3.20!
Zobacz pełną ofertę
 
antekd 11

antekd

Użytkownik
Ma ktoś prognozowane składy, zwłaszcza Legii? Nie mogę znaleźć na żadnym portalu sportowym
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Przypuszczalne składy: legia.net

Legia: Malarz – Broź, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek – Kopczyński, Jodłowiec – Guilherme, Ofoe, Radović – Necid
Ajax: Onana – Veltman, Sanchez, Viergever, Sinkgraven – Zyiech, Schone, Klassenn – Traore, Dolberg, Younes
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
Legia Warszawa - Ajax Amsterdam g. 21:05
Już dzisiaj na Łazienkowskiej mecz Ligi Europy, niewątpliwie wielkie wydarzenie dla Polskiej piłki klubowej,bo to jedyna drużyna która reprezentuje nas w Europie. Według mnie w pierwszym meczu Legia poradzi sobie z druzyną z Amsterdamu i do Holandii wyruszy z zaliczką,która będzie stawiała zespół z Warszawy w dobrej pozycji awansu do 1/8 finału. Legia Warszawa potrafi spinać się na mecze w Europie z dobrymi drużynami, warto zaznaczyć również,że za kadencji Jacka Magiery Legia u siebie jeszcze nie przegrała,a mierzyła się z takimi drużynami jak Sporting czy Real Madryt(również w ekstraklasie nie przegrała). Wydaję mi się,że będzie to podobny mecz do Tego ze Sportingiem gdzie trener Magiera mądrze przeanalizował drużynę rywali i Sporting zbyt dużo nie pograł na Łazienkowskiej. Za zawodnikami z Łazienkowskiej przemawia również doświadczenie w Europie,którzy bądź co bądź sa już ograni, szczególnie na Lidze Europy,ale i w tym sezonie zdobyli największe doświadczenie jakim jest gra w Lidze Mistrzów. Żadnej taryfy ulgowej nie ma,że Legia odpuści i skupi się na ekstraklasie, to wczoraj przekazał na konferencji prasowej trener Warszawiaków. Jeżeli Legia miałaby odpuścić to zrobiłaby to już w grudniu,że Sportingiem żeby w przygotowaniach do sezonu przygotowywać jedynie się do ekstraklasy. W zespole Legii są zawodnicy,którzy są głodni gry w europejskich pucharach takich zawodników jak Vadis,Necid czy Radović nie zadowoli sama gra w ekstraklasie o mistrza,ale również o coś w europie. Widzę duży hurra optymizm w kierunku Ajaxu,że 5 zwycięstw z rzędu,że zgniotą Legie już w pierwszym meczu. Nie zgadzam się z tym, w lidze te zwycięstwa są z 3 ostatnimi drużynami w tabeli, 12 Zwolle i 5 Utrechtem, jedynie właśnie ostatnia wymieniona drużyna prezentuje się jedynie dobrze w lidze,ale i tak to nie jest poziom Legii. Liczę na dobry mecz Radovicia,który razem z VOO pociągnie grę ofensywną Legii, myślę,że Mirko będzie zmotywowany 2x bardziej,bo przez to jak nie zagrał 2 lata temu. Według mnie Ajax nie jest obecnie lepszą drużyną niż wtedy gdy oba zespoły mierzyły się ze sobą w 1/16 LE. Wtedy Ajax miał w kadrze zawodnika,który prezentował wyśmienitą formę,a mianowicie był nim Arek Milik,który praktycznie sam zamknał ten mecz strzelając ogólnie w dwóch meczach 3 bramki, teraz jest Dolberg tez w formie,ale jednak to nie jest ta klasa,którą wtedy prezentował Arek. Drużyna Ajaxu jest bardzo młoda co za tym idzie mają małe doświadczenie na europejskiej scenie i to też może mieć duży wpływ na przebieg Tego meczu jak i rywalizacji w obu meczach. Liczę,że trener Jacek Magiera rozgryzł dobrze zawodników Ajaxu i wymyśli dobrą taktykę na ten mecz dla swoich zawodników. Sądzę,że Legia w tym pierwszym meczu wypracuje sobie zaliczkę przed rewanżem w Amsterdamie i pokona dzisiaj Ajax, ważna będzie również skuteczność,bo jak sobie przypomnimy mecz z 2015 roku w Amsterdamie to Legia powinna wtedy juz wyjechac ze zwycięstwem, niestety pudłowali wszystko,ale dzisiaj liczę na Necida,że ustrzeli Ajax. Również ważny fakt,że dzisiaj będą już kibice i to w komplecie,a nie jak ostatnio podczas potyczki obu zespołów stadion był zamknięty dla kibiców.
Legia Warszawa wygra @3.20
Legia Warszawa 1x @1.70
Poniżej 2.5 @1.70
i wariacik: Tomas Necid strzeli w dowolnym momencie,a Legia Warszawa Wygra 1:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom