>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Krok po kroku

G 5

gracz211

Użytkownik
NicNac&#39;s jeśli chodzi o geeks-a w dniu dzisiejszym to faktycznie jakos zamulał ale myślałem że to tylko u mnie był problem... zakład pokazywał sie po 1-2s od klikniecia myszką.
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
NicNac&#39;s jeśli chodzi o geeks-a w dniu dzisiejszym to faktycznie jakos zamulał ale myślałem że to tylko u mnie był problem... zakład pokazywał sie po 1-2s od klikniecia myszką.
Dokładnie o tym mówie, miałem dokładnie ten sam problem... mam nadzieje że do jutra wszystko wróci do normy, bo inaczej dramat...
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
Cytat:
Napisał marok -&gt;

ja również jestem za prowadzeniem tematu przy małym bankrollu :smile:
chciałbym zapytać jak udało Ci się przy zobowiązaniu 10e zrobić greena powyżej 2e (i to trzy razy)? podejrzewam że po prostu trzymałeś zakład lay do końca :smile:


&quot;Posądzasz mnie o kłamstwo, więc na starcie masz minusa Kolego :p&quot;
Swoje podejrzenia opierałem na swoich wynikach, wniosek z tego że w tradingu jestem na poziomie żłobka ????
Gratuluję jeszcze raz wyników i życzę samych sukcesów ????
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Marok,
W takim razie już się nie gniewam ;)

A tak na poważnie, to jeżeli porównujemy poziom do edukacji, to ja jestem w przedszkolu, powoli się czegoś uczę...

Nie mnie oceniać, bo jeszcze nic nie osiągnąłem, ale z moich obserwacji najważniejszym jest adaptowanie się do zmieniającego się otoczenia, zmiany, zmiany, zmiany!!!! Ja w tym temacie zmieniałem strategie już z 5 razy, może więcej.
Parafrazując, Nie można cały czas robić tego samego i spodziewać się różnych efektów.
Trading jest trudny, bardzo trudny, ale tylko ze względu na to że czynnikiem dominującym jest człowiek.
To tak jak w pokerze, każdy potrafi grać, każdy zna zasady, ale wygrywają nieliczni i nie jest to kwestia szczęścia tylko trzymania się zasad, A, B, C.
Moim zdaniem Trade&#39;ingowe ABC to:
A: cięcie strat, jedna z najtrudniejszych rzeczy, opanowanie jej zajmuje najwięcej czasu. Ale czekanie na zmiane trendu jest na dłuższą mete nie profitowe. Tnijcie straty i obracajcie swoją pozycję ????
B: akceptowanie strat, dlatego że jest ich bardzo dużo, nie znam nikogo nieomylnego w tradingu, znam po prostu kilku którzy częściej mają rację ???? najgorsze co może być to podnoszenie zobowiązań po delikatnej porażce, w celu odrobienia. Strata -&gt; Akceptacja -&gt; Nowa pozycja -&gt; Zysk.
C: stawkowanie, na tym upadają najwięksi... Zawsze trzeba mieć kontrole nad stratami, nie nad zyskiem. Zysk może być losowy, ale strata musi być zawsze w określonych wcześniej granicach, nie można dopuszczać do sytuacji w której strata wymyka się spod kontroli. Stawka ma dawać komfort decyzji, jeżeli wiem że coś się wydarzy to nie mogę tracić czasu na wahanie się co będzie jeśli nie... to ma być szybka decyzja, bo za chwilę nie będzie już dobra.

To tak, z dziennika przedszkolaka :p
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Mało gonitw, nie bardzo mi to dzisiaj wychodzi, także kończę dzień ze stratą i odpuszczam na dzisiaj ????

Bank:


Pewnie bym to odrobił za chwilę, ale nie zależy mi na tym szczególnie, muszę teraz sprawdzić dlaczego powstał minus i czy mogłem coś zrobić lepiej ????

Będę wieczorem! ????
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
No ja tu walcze stawka 10$ i napotykam sobie takie oto 2 ściany ???? każda po ponad 100.000$ Masakra ???? (Na tym jednym koniu, 6,5mln$ pre...)

Coś mi strasznie nie pasuje w mojej grze... muszę coś zmienić i to radykalnie...
Dzisiaj 12$ profitu ale coś jest nie tak.
Bank:
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Marok,
Nie wiem czy o to Ci chodziło, w tej wiadomości prywatnej, ale masz tutaj moje wejścia i wyjścia na jednym z rynków ????

Mam nadzieje że pomoże ????
Jakbyś się nie orientował to dopiszę tylko, że koń oczywiście wygrał gonitwę i przez cały czas jej trwania był na przodzie ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Jeżeli cały wyścig był na przodzie i widać było po kursach, że nie zagraża mu nic za bardzo, to troszkę chyba zaryzykowałeś z tym layem 1,35 ;)
no bo przecież mogła być sytuacja, że mógłbyś nie zdążyć sprzedać, bo rynki live niesamowicie skaczą, szczególnie pod koniec... ewentualnie mógł się wyścig zakończyć, a Ty byś o tym nie wiedział, bo pisałeś, że nie oglądasz, więc chyba nie mogłeś wiedzieć, ile do końca, hm?
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Jeżeli cały wyścig był na przodzie i widać było po kursach, że nie zagraża mu nic za bardzo, to troszkę chyba zaryzykowałeś z tym layem 1,35 ;)
no bo przecież mogła być sytuacja, że mógłbyś nie zdążyć sprzedać, bo rynki live niesamowicie skaczą, szczególnie pod koniec... ewentualnie mógł się wyścig zakończyć, a Ty byś o tym nie wiedział, bo pisałeś, że nie oglądasz, więc chyba nie mogłeś wiedzieć, ile do końca, hm?
Może masz trochę racji, ale dla mnie koronnym argumentem do tej decyzji był ruch na innym koniu, kurs spadł z około 50 do 3,5. Więc uznałem że będzie miejsce i czas na to żeby odsprzedać ten lay.
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Zdajecie sobie w ogóle sprawę z ogromu możliwości na tych rynkach?
Dla mnie te kwoty są po prostu niesamowite...

Wczoraj nic nie wrzucałem bo testowałem kilka opcji gry, kosztowało mnie to 4,5$.
Ale dzisiaj już normalny dzień, bank:
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Oczywiście, że koniki dają ogromne mozliwosci, dlatego mnie do nich ciągnie na betfair ;)
a i liczę, że niebawem będziesz ładnie opisywał swoje poczynania jak wczesniej.
 
E 6

esqlap

Użytkownik
Święta święta i po świętach ???? Jak tam? Walczysz dalej? Cały zysk wypracowany w temacie to zasługa koników in-play? Pozdrawiam
 
nicnacs 33

nicnacs

Użytkownik
Ohhh, jak dawno mnie tutaj nie było ???? Potrafi ktoś zaktualizować screeny wrzucane przeze mnie ???? ? Bo chyba się już nie wyświetlają :p
 
Do góry Bottom