>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

22. kolejka La Liga [10.02-13.02.2017r.]

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, LaLiga
Spotkanie: Las Palmas - Sevilla
Typ: obie strzelą + powyżej 2,5
Kurs: 1,90
Bukmacher:

Analiza:
Przed nami mecz pomiędzy rewelacyjną u siebie Las Palmas, która jeszcze u siebie nie doznała porażki - 6 zwycięstw 5 remisów 0 porażek, zajmują Oni 11 miejsce w tabeli ponieważ u siebie a na wyjeździe to niebo a ziemia a Sevillą która zajmuje 3 miejsce w lidze i jeśli wygrają dziś będą tracić zaledwie 2 punkty do 2 Barcelony.
Tak jak wcześniej wspomniałem Las Palmas to przede wszystkim gra u siebie na wyjeździe wygrali tylko 1 spotkanie, za to nadrabia u siebie. Strzelają sporo bramek średnia prawie 2 gole na mecz, 21 na 11 meczy + tracą prawie 1 gola średnio na mecz 10 na 11 meczy.
Jeśli chodzi o Sevillę na wyjeździe to w tym sezonie o niebo lepiej spisują się, pamiętamy doskonale poprzedni sezon gdzie wygrali chyba 1 czy 2 spotkania w całej lidze tylko. Teraz już mają 5 zwycięstw na wyjeździe, strzelają równo 2 bramki na mecz 22 na 11 spotkań, tracą prawie 1,5 bramki na mecz 17 na 11 spotkań.
Pierwszy mecz pomiędzy obiema drużynami wygrali gospodarze tamtejszego meczu czyli Sevilla 2:1 lecz do 89 minuty przegrywali 0:1. Sevilla gra w lidze mistrzów w środę więc też to może być spory plus dla Las Palmas.
Mój typ na ten mecz to obie strzelą + powyżej 2,5 gola. Wydaje mi się bardzo dobra opcja bo nie mam pojęcia kto wygra ten mecz, lecz wydaje mi się, że sporo bramek obejrzymy.
Las Palmas wzmocniła się w okienku zimowym kupując Jese z PSG oraz Halilovica i teraz ich przód wygląda rewelacyjnie - Jese, Halilovic, Livaja, Boateng, Viera to może być postrach całej ligi jeśli się jeszcze dograją.
Sevilla nie ma co mówić, rewelacja tego sezonu, grają piękną piłkę, strzelają mnóstwo bramek również tracą brami.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 239

mikki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Eibar - Granada
Typ: Eibar wygra do zera / 4:0 gwałt na Granadzie
Kurs: 2,50
Bukmacher: bet365
Analiza:

Eibar już od dłuzszego czasu prezentuje się bardzo dobrze. Nie jest to może zespół, który byłby w stanie powalczyć z najlepszymi, ale słabsze ekipy ogrywa regularnie. Nie licząc meczów z czołowymi drużynami La Liga, ostatnią porażkę z podobnym klasowo rywalem zanotował na początku listopada. Dobre wyniki potwierdza dobra gra. Są w formie, ostatnie dwa spotkania były świetne w ich wykonaniu i nie dali najmniejszych szans Valencii i Deportivo. Jeśli zagrają chociaż w połowie jak w tamtych meczach to powinni to wygrać.
Goście zupełnie odwrotnie. Ich sytuacja jest fatalna i nic nie wróży jej poprawy. Pewne nadzieje może dawać ostatnie zwycięstwo nad Las Palmas, ale prawdę mówiąc obie drużyny zagrały wtedy bardzo słabe spotkanie i gdyby nie genialny strzał to skończyłoby się na 0:0. Do tego należy dodać, że granada jest najgorzej grającym zespołem na wyjazdach - zdobyli do tej pory najmniej punktów, niemal najmniej bramek oraz stracili ich najwięcej. Są zespołem przynajmniej klasę gorszym od Eibaru i osobiście nie wierzę nawet w strzelenie przez nich honorowego gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Eibar - Granada
+2,5 bramek ▶ 1,92 ónibet ✅ :gool: ✅ b.łatwo
Dziś kolejkę zamykają zawodnicy Eibaru, z Granadą. Ja tu poluje over bramkowy i nie zdziwię się jak kursy do meczu spadną, na te bramki. Eibar, gra całkiem solidne zawody i jak widać, głodni są wspinać się wysoko w tabeli. Dzisiaj rywal, podany jak najbardziej na tacy, żeby można sobie pozwolić na kilka bramek w zapasie. Granada, też swoje szanse będzie mieć, ale nie sądzę żeby mieli na tyle argumentów, żeby postawili szalę na swoją korzyść. Enrich, kapitalny na szpicy napastnik. Też potrafi zdobywać gole seriami, a już w zeszłym sezonie zdobył 2 gole, Granadzie. Nie zdziwię się jak i dzisiaj coś ukuję. Poza tym, Granada nawet z Kravetsem w składzie gra bardzo kulawo. Ledwo co ostatnio wygrali z Las Palmas, ale dzisiaj inny teren, bardzo niewygodny do zdobycia. Możliwe, że coś wturlają a mecz będzie obfitował w gole. 3 to minimum moim zdaniem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Eibar - Granada
Ja aż tak łatwiej przeprawy z Granadą dziś nie widzę. Goście tydzień temu zainkasowali w meczu walki bardzo ważne 3 punkty w meczu z Las Palmas i są nadal w grze o utrzymanie się w lidze. Eibar na papierze jest faworytem ale jestem ciekaw jak sobie poradzą z drużyną mocno schowaną na swej połowie oraz, gdy zostaną zmuszeni do ataku pozycyjnego. Zwycięstwo Granadzie było potrzebne jak tlen i może ich ta zeszłotygodniowa przeprawa zdopingować do maksymalnego zaangażowania również i dzisiaj. Lekko gram tu w kierunku gości...

Granada + 1,5 kurs 1,52
Granada kurs kurs 2,88 Fortuna
wynik 4:0 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Mateu Lahoz.
Na przyszłość sprawdzaj takie informacje są na oficjalnej stronie związku/ligi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom