>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [53]

Status
Zamknięty.
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Panowie tak z dziś zaobserwowalem bo cały dzień siedziałem z małymi przerwami i wnioski są takie ze w nocy szybciej kasa zasila konto niz w ciągu dnia ;D nie wiem czy tak zawsze czy tylko dziś... wielkie dzięki wszystkim wykonuje cie tu kawał dobrej roboty ;)
 
kamillo91 4,5K

kamillo91

Użytkownik
[TheNormalOne napisał:
;6309226]Panowie tak z dziś zaobserwowalem bo cały dzień siedziałem z małymi przerwami i wnioski są takie ze w nocy szybciej kasa zasila konto niz w ciągu dnia ;D nie wiem czy tak zawsze czy tylko dziś... wielkie dzięki wszystkim wykonuje cie tu kawał dobrej roboty ;)
Ja tego doświadczyłem przegrywając dużo. Dziś wieczorem z 35 zl już mam prawie 650 ;) szacun dla Was!!
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Cytat:
&lt;table width=&quot;100%&quot; cellspacing=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;6&quot; border=&quot;0&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;alt2&quot; style=&quot;border:1px inset&quot;&gt; Napisał marek611 -&gt;

Flamengo win do HT @3,75

&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
✅ zamknięte 90%
i jak bym nie zamknął byłoby umoczone :grin:
 
visniovy 19

visniovy

Użytkownik
Bierzesz pod uwagę kwale do CL gospodarzy? Składy niby są, ale ja się nie znam na tym, także są znaczne zmiany w wyjściowym na dziś? ????
Typ za drobne podyktowane:
kurs z 4 do 11 skoczył
H2h 3:2 dla gości
To 2/3kolejka w lidze


Gdzieś tam czytałem żeby grać czyste dwójki bo taki wynik ma paść, stąd skok kursów :p
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
Spurs słabo w tej kwarcie, masakra. Ciekawe czy ogarną. Bo jak na razie knicks ciut lwpiej wygładają. Ktoś grał all ina na spurs po 1.20 ☺
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom