>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Luty 2017

Status
Zamknięty.
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Goran Dragic
over 21,5 pkt 2.09@ Marathon
over 31.5 pkt+ast+zb 1.86@ betsafe
Miami win &amp; Dragic over 24 pkt 6.5@ WH.
niestety 0 trojeczek dzisiaj ze strony gorana i wszystko w plecy
&quot;Dion Waiters (ankle) is doubtful to play Wednesday vs. the Bucks.
Waiters was spotted leaving the Target Center in a walking boot on Monday, and he wasn&#39;t able to participate during Wednesday&#39;s shootaround, so things aren&#39;t trending in a positive direction here. With Waiters likely to miss Wednesday&#39;s game, we&#39;ll likely see Wayne Ellington slide into the starting five, with Tyler Johnson seeing an uptick in minutes off the bench. Johnson makes for the more enticing DFS play sans Waiters, while Ellington could be viewed as a 3-point streamer.&quot;

Waiters najprawdopodobniej out, jak gruchnie pewne info to pewnie zakłady będą wycofane albo nie będzie co zbierać. Nawet jakby się okazało, że zagra Waiters to pewnie jakieś ograniczone minuty albo na pół gwizdka. W tej sytuacji Dragic, który jest hot jak całe Miami z resztą musi nabić więcej cyferek niż zwykle, a linie wystawione są i tak na standardowym poziomie - z Waitersem w składzie w serii 11W Słowiniec 6cio krotnie pokrywał wystawioną linię na punkty i 7mio krotnie linię na kombo, a przecież Waiters kręci asysty na podobnym poziomie co Dragic. Bucks to bezpośredni rywal w walce o PO dla Miami, mecz szykuje się overowy więc liczę na sporo minut lidera, walkę do końca i dwa główne typy na plus, bo chyba nie muszę dodawać, że opcja w WH to wisienka za małą stawkę.
edit: ha, teraz widzę, że WH już niedostępny dla PL... ale kasę to pozwolili wpłacić
edit2: Dion Waiters (ankle) will not play against the Bucks on Wednesday.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Godz: 4:35
Portland Trail Blazers - Boston Celtics Wynik 111-120
Typ: Boston Celtics -5.00 pkt
Kurs: 3.30

Bet365

W tej rywalizacji faworytem po 1.80 jest Portland i kurs na nich spada co jest dla mnie nie zrozumiałe kompletnie. To że Boston grał wczoraj i uległ w niczym im nie może dziś zaszkodzić. Wczorajsza porażka z Kings to już historia, w której Celtics byli wszędzie, ale napewno nie w hali i takie sytuacje się zdarzają i będą zdarzać, a trzeba potrafić je dostrzec i umiejętnie wykorzystać. Wiele kilometrów nie ma z hali Kings na gorący teren w Portland. Nikt w szeregach Bostonu nie zagrał wielkich minut, a występ zaliczyli wszyscy gracze. Więc dziś już musi wrócić rytm w nogi Celtów. Ten dzisiejszy mecz to rewanż za niedawną porażkę Celtów z Blazers we własnej hali. Ta drużyna ma mentalność zwycięzców i nie ma mowy aby dziś przegrali z drużyną kalibru Blazers. Boston ma szeroką ławkę, z której korzysta. To takie małe San Antonio Spurs. Świetnie napędzają tempo i w krótkim czasie nokautuja swego rywala. Posiadają wielu dobrych strzelców, którzy dzielą się piłka, jak i grają bardzo dobrze w izolacjach. Z zadaniowcow zawsze należy zwrócić uwagę na Crowdera, Smarta, Olynyka czy Jerebko.. A dwóch najważniejszych graczy to Horford i Thomas, czyli center i rozgrywający. Obaj świetnie się rozumieją, a Thomas jest to gracz który ma najlepsze statystyki w lidze w IV kw gdzie wygrywa spotkania w pojedynkę. Jeden z lepszych graczy w NBA i wielki wojownik, który dziś nie pozwoli aby jego drużyna drugi raz z rzędu odniosła porażkę. Tacy ludzie jak on nie grają dwa razy z rzędu słabego meczu, ponadto cały Boston zagrał wczoraj źle, a dziś zrobi to tylko lepiej. U dzisiejszych gospodarzach czyli Portland kompletnie brakuje ławki rezerwowych. Było kiepsko a jest jeszcze gorzej, ponieważ odpadł Turner (złamana ręka w meczu z Dallas). Byl to bardzo istotny skrzydlowy, gracz który był jakby trzecią opcją drużyny, zaraz po dwóch liderach. Ci liderzy to Lillard i McCollum i pełnią oni obaj rolę rozgrywającego, rzucającego obrońcy będąc wspólnie na parkiecie. Nie ma nikogo więcej w tej drużynie o kim warto dyskutować. Lillard i McCollum w pojedynkę nie pociągną tego meczu, a nawet nie spowodują że ich drużyna będzie równorzędnym przeciwnikiem dla rywala z Bostonu. Oni jak łatwo się domyślić graja wiele na piłce i indywidualne. Nie ma tam wielkiej skuteczności, a każda strata posiadania to pewne punkty z kontry dla Bostonu, którzy świetnie się czują w takiej grze. Takiego kursu nie należy lekceważyć a handicap -5.00 pkt nie będzie żadnym problemem do zrealizowania dla Celtów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Portland Trail Blazers vs (b2b) Boston Celtics
TYP: Isaiah Thomas over 31.5 pkt @ 1.86 (bet 365) ✅✅✅ = 34 pkt
&quot;Mały, Wielki Człowiek&quot; kolejny raz mnie nie zawiódł ;)




Boston z 7 meczową serią wygranych spotkań ,poleciał do Sacramento na poczatek swojej trasy wyjazdowej, mieli łatwo i przyjemnie przejechać się po byłej drużynie I.Thomasa (w końcu Kings byli bez Boogiego - zawieszonego automatycznie za 16 faul techniczny w tym sezonie), a tu klops... Kolejny raz Thomas rozegrał słaby (jak na niego) pojedynek w tym sezonie przeciwko Sacramento. Cała drużyna zaprezentowała się kiepsko i wysoko przegrała z gospodarzami, dzisiaj w b2b czeka ich pojedynek z trochę silniejszą drużyną (ale osłabioną brakiem startera - Turnera, którego czeka blisko miesiąc przerwy po kontuzji , której doznał w ostatnim spotkaniu)

Pamiętajmy jednak jak dobrą drużyną w tym sezonie jest Boston grający b2b, do tego należy dodać fakt , że Isaiaha Thomas jest mistrzem meczów rozgrywanych b2b (oraz królem 4 kwart;-) ) Jego statystyki w takich meczach są na niesamowitym poziomie. Na koniec stycznia było to ponad 34.0 punktów na mecz w spotkaniach rozgrywanych dzień po dniu, a Celtics dzięki niemu mieli wtedy bilans 8-3. Tylko idol Thomasa - Allen Iverson w ostatnich 20 latach zaliczał więcej punktów w meczach b2b , w sezonie 2004/2005 miał ich średnio 34.9

Seria spotkań I.Thomasa z meczami na minimum 20 pkt trwa już blisko od 40 spotkań, a co ciekawe odkąd wrócił w połowie grudnia po kontuzji nie miał 3 meczy pod rząd ,w których nie rzuciłby minimum 30 pkt . W tej chwili ma 2 takie spotkania za sobą : 28 i 26 pkt. Tak więc jest duża szansa , że &#39;Lord Thomas&#39; kolejny raz odpali w meczu b2b i może rzucić sporo punktów, tym bardziej że na pozycji rozgrywających czeka nas fajny pojedynek w tym match-upie, a myslę ze Boston zagra sporo lepiej niż wczoraj i wygra to spotkanie.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Co myślicie o overach na pojedyńcze drużyny i taki tripel ?
Boston over 109 [1,90]
Thunder over 109 [1,90]
Dallas over 94,5 [1,76]
W meczu Utah - Dallas w ogóle widzi mi się wysoki wynik. Utah ostatnio sporo rzuca.
127 , 120 , 105 ,104.
Wypowie się ktoś bardziej obeznany??
Warto pobierać w tym meczu over 189 po kursie 1,50 ??
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Oprócz kontuzji Turnera, nie napisales w sumie nic, co by przemawialo za Celtami.Panadto - niezla interpunkcja poparta analizą pod typ.
Typ dobrze przemielony w głowie i z kija się nie wziął. Napisałem ogólnie o Bostonie i dwa zdania o ewentualnych przegranych i wystarczy. Nie mam ochoty na odprawy przed meczowe bo po co! Płacisz od godziny 1k usd ? To Ci napiszę wszystko co możliwe i potrzebne
A dla ludzi w temacie strata Turnera wiele mówi. Harkless, Vonleh są całkowicie bez formy. Zespołowej gry Bostonu nie pokonają Lillard i McCollum. Więcej jak 60 pkt obaj razem nie są wstanie przekroczyć. Za dużo cegłą i robią strat. Boston dysponuje dużą siłą w ofensywie. Będzie to rewanż za niedawna porażkę w Bostonie i wejście na lepszy poziom w wykonaniu Bostonu po wczorajszej zenadzie w ich wykonaniu. Sory za błędne nazwiska itp bo jestem zmęczony
Post jutro do usunięcia
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP


Rudy Gobert over 29 pkt + zbiórki + asysty @ 1,87 -&gt; Betano✅ 15 pkt + 15 zbiórek + 3 ast
Rudy Gobert over 27,5 pkt + zbiórki @ 1,83 -&gt; Betsson
✅ 15 pkt + 15 zbiórek

Gram dzisiaj na centra gości. Francuski środkowy z roku na rok się rozwija. Przebywa na parkiecie więcej min z każdym sezonem co zwiększa jego pkt, zbiórki, bloki, częściej staje na linii a co najważniejsze zwiększył efektywność w ataku. Głównym jego zadaniem jest obrona i ochrona kosza, ale w tym sezonie pokazuje, że i w ataku może być użyteczny. Zdecydowanie kandydat na którąś z nagród MIP lub DPOY. W tym sezonie Gobert średnio przebywa na parkiecie prawie 34 min notując przy tym 12,9 PPG 12,6 RPG oraz 1 APG kończąc akcje na 65% FG. Linia wystawiona przez bukmachera na dzisiaj może wydawać się zawyżona, lecz w mojej opinii to tylko pozory. Bardzo dobra informacja dla Goberta. Bogut wypada po raz kolejny nie jest dostępny w rotacji Carlisle&#39;a a to oznacza że na pozycji Centra będzie grał Dirk Nowitzki. Nie dość, że on przez całą karierę jest graczem wyłącznie ataku, to jeszcze gra dziś na swojej nieformalnej pozycji bo on jest klasycznym silnym skrzydłowym. Rudy dzisiaj powinien zaliczyć jakiś występ w stylu 20/20 a czy to takie nierealne? Gobert potrafi zbierać, wczoraj przeciwko Pelicans 16 zbiórek vs Davis który przecież nie jest takim ogórkiem w obronie jak Niemiec. Dallas ostatnio daje robić ładne wyniki swoim rywalom na pozycji nr &#39;&#39;5&#39;&#39;. Dość powiedzieć, że Mason Plumlee z Portland robił ostatnio 2 dobre wyniki vs Dirk 9&amp;15 rebs w 2 spotkaniach a przecież on nie zbiera jakoś wybitnie. Aha, Gobert w tym sezonie średnio vs Dallas 18 pkt 15 zbiórek i 1 APG. Wybrałem Betsson bo tu jest 27,5 pkt + zbiórki. Betano ma 29 to idealnie biorąc pod uwagę fakt, że Gobert nie zalicza asyst a w tym sezonie najwięcej miał po 3 asysty w 53 meczach. Bet365 ma za dużo 30,5 cały pakiet po 1,80 co nie zmienia faktu, że uważam Goberta za mocny bet dziś. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Rambo.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Odnośnie meczu OKC vs Cavs - info sprzed chwili &quot;Ty Lue says everyone is playing tonight. That includes Big 3 and Derrick Williams&quot; by https://twitter.com/JasonLloydNBA/status/829838050905686016
W skrócie: trener Lue najpierw zapowiedział iż posadzi prawdopodobnie BIG-3 (LeBron, Love , Irvinga) na ławce w dzisiejszym meczu - stąd te zmiany kursów i linii z początkowej +3 na OKC , na -12 OKC
Jednak teraz chyba zmienił zdanie (TNT i te sprawy, kto tam wie ;-) ) i niby cała trójka gwiazd ma dzisiaj grać po stronie Cleveland.
Mimo wszystko gratulacje dla wszystkich co pograli jeszcze niedawno czysty win gości , kurs był w okolicach @6.00-7.00 lub też +hc 12 na Cavs wyglądało smakowicie
Dla mnie cała ta sytuacja jest trochę dziwna mimo wszystko i wcale mnie nie zdziwi fakt, ze albo jednak któryś nie zagra, albo będą grać niewielkie minuty i ty samym możemy spojrzeć teraz na Oklahomę ML @ 1.91 ✅ , który nie wygląda wcale tak źle biorąc pod uwagę 3 mecz w ciągu ostatnich 4 dni i b2b ekipy z Cleveland oraz nadal duże minuty jakie gra m.in LBJ
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Dobra to może ja coś wrzucę na zawodników. Chyba w tym sezonie jeszcze tego tu nie dawałem. To na szybko.
Over Giannisa. Sytuacja jest prosta, wypada Parker, czyli 2 najlepszy gracz Bucks. Greak Freak ostatnio strasznie cieniuje jak na siebie, tak jakby pierwszy skład w ASG podziałał na niego zbyt rozluźniająco. Dziś idealny przeciwnik, żeby się przełamać w wielkim stylu i w końcu zacząć wygrywać, bo zaraz gospodarze dzisiejszego meczu wypadną na dobre z walki o playoffs. Giannis dziś powinien wchodzić jak w masło w obronę Lakers, również zapewne rozda sporo piłek i zbierze równie dużo, dlatego gram łączoną linię.
Antetokounmpo over 39 pkt, as i zb 1.87 Betano✅
Do tego:
Jokic over 33,5 pkt, as i zb 1.83 Betsson✅ - dziś szykuje się mega strzelanina, Jokic w tej chwili gra jak all star, dziś powinien zrobić spore liczby
Drummond over 30 pkt i zb 1.83 Betsson ⛔- Spurs nie mają odpowiedzi na wielkoluda z Detroit, Dedmon nie da mu rady, skoro Okafor zrobił na nim ostatnio 20 + 8, to taki potwór jak Andre ta linię powinien zrobić leciutko. W tym sezonie w San Antonio miał 20 + 17 ;)
e: co do Drummonda, to chyba pierwszy raz widziałem, żeby ktoś nie trafił pierwszych 8 rzutów z gry, później foul trouble i niewiele zabrakło, żeby jednak zrobił tą linię
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Detroit Pistons - San Antonio Spurs 1,5 forbet ✅
Ja bym na dzisiaj polecił grac w strone Spursów. Kewhi wrócił już na dobre do składu, robi robotę. Brak Gasola trwa już od dłuższego czasu więc to raczej nie powinno być przeszkodą, generalnie dawno nie mieliśmy kursu tego typu na San Antonio. Owszem na pozycji centra mogą pojawić się problemy bo Drummond to nie byle kto, ale cała reszta powinna na luzie zrobić Detroit. Myślę, że za zbiórki wezmie sie Aldrige i nie będzie to źle wyglądało. San Antonio nie jest typem drużyny, która nie potrafi grać na wyjazdach jak np. Indiana, więc śmiało można próbować. Jak to w przypadku NBA lepiej ze stawką nie szaleć, ale moim zdaniem z dzisiejszej oferty najbardziej korzystny stosunek kursu do ryzyka. Piąteczka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Godz: 02:05
Indiana Pacers - Washington Wizards Wynik 107-112
Typ: Indiana Pacers -3.50 pkt
Kurs: 4.40

William Hill
Edit:
Indiana to jednak wiesniaki. Ta sama mentalność jak za czasów rywalizacji z Big Three Miami Heat. Prowadzą, mają szansę wykończyć rywala i ponownie głupie straty, albo same straty i kompletny paraliż gry, jakby chcieli już do domu. To samo zrobili ostatnio z Cavs i to samo było wczoraj. Ich starty na 6-7 metrze w stylu oddawanie piłki w ręce rywalowi to podstawowka. Zawsze wierzę w ten team, ich potencjał i w efekcie końcowym uderzam głową w mur. Zmiana trenera uważałem, że coś tu pomoże, a jest jeszcze gorzej ... Mają nowego trenera, młodego centra, nowego rozgrywającego, który był kimś w poprzednim zespole, a tu wszyscy zmieniają się w ciamajdy i w wieśniaków w trykocie Indiany Pacers.... Szkoda wczorajszych LA Lakers @ 3.00 ... a ja zaufałem wiesniakom

Jak ja podaję takie cudenio, to coś to musi znaczyć. Nie po to grałem Pacersow w konfrontacji z Cavaliers, aby wymieknac w starciu z Wizards. Skąd ten kurs @ 1.40 na Washington Wizards ? No pewnie ze tylko i wyłącznie po tkzw rankingu. Bukmacherzy nie myślą o jakiś seriach, formach itp. Oni wystawiają kursy jak pod maszyny, a rolą typera jest znaleźć punkt zaczepienia i wyczucie danej rywalizacji. Trzeba być w środku, trzeba znać ligę, drużynę i każdego gracza jak i za nimi podążać. Więc przejdę do konkretów. Kurs na Wizards &quot;trochie&quot; spadł bo dziś wraca do skladu Morris. Może i dobrze i trzeba mieć nadzieję że ręka mu zerdzewiala, albo chociaż nie zagra spotkania +30 pkt. Zastępował go w ostatnim meczu na Brooklynie Kelly Oubre Jr i tak się przejął swoją rolą że w ciągu 30 minut zdobył 0 pkt. Jak wszyscy wiemy ostatni mecz Wizards wygrali po wielkich męczarniach z Brooklyn Nets, a poziom spotkania był &quot;nędzny&quot;. Oczywiste jest że podeszli do tego rywala bez koncentracji i na 50% zaangażowania, ale to jest mały znak że oni muszą zacząć grać przysłowiową kiszke. W starciu z Cavaliers drużyna Gortata zagrała perfekcyjnie mimo porażki i właśnie ten mecz może być punktem kulminacyjnym i momentem w którym zapoczatkuja zjazd formy w dół. To jest nie uniknione, a dzisiejszy mecz z Pacers jest dobrą okazją do zagrania pewnej &quot;niespodzianki&quot; na kursie 3.00 bądź w ujemnym handicapie z kursem od 3.50 do 4.40. Indiana Pacers ma papiery aby zdominować dzisiejszą rywalizację. Tez grali ostatnio z Cavs no i dwie pierwsze kwarty z nastawieniem na pierwszą były bardzo mocne. W drugiej części spotkania ta drużyna całkowicie się pogubila, a piłka zaczęła ich parzyć. W efekcie zaczęli grać każdą akcję na hura, aby pozbyć się galy z rąk i to dosłownie. Łatwo jest krytykować, ponieważ Cavaliers mocno ruszyli do przodu i stlamsili swoich rywali. Wizards maja dziś mocnego rywala przeciw sobie. Potrzebują duzo szczęścia i skutecznej gry na dystansie. Ja dziś tego nie dostrzegam. Gortat ma przeciwko sobie mobilnego, dobrze broniącego Turnera, którego nie zgubi tak łatwo stawiając zasłonę do Pick &amp; Rolla przy ewentualnej zmianie krycia. Całą grę muszą ponownie zrobić Wall z Beal&#39;em i tego także dziś nie widzę. Indiana gra dobra, twardą obronę która jest skuteczna przy wolnym tempie gry i niskim wyniku (a taką grę przewiduje). Wall nie jest naturalnym strzelcem dystansowym, a grał ostatnio na dużym farcie. To już powoli przestaje działac, więc będzie zmuszony głównie do szukania kolegów, bo jak nie będzie łatwych punktów z kontry to nie ma innego wyboru. Beal jaki on jest pewny, jaki z niego drugi Reggie Miller. Ale dziś nie będzie tak dobrej zasłony i dużo miejsca na rzut. Beal ma dziś dobrych obrońców na sobie, czyl CJ Milesa i Robinsona III. Należy pamiętać że duzet niskich z Wizards musi tez zagrać w obronie! Pacers mają przewagę rotacji tj długości ławki i muszą wykorzystać te atuty. Ich gwiazdor Paul George powinien być bardzo widoczny i efektywny. On preferuje mocną obronę i twardą grę w ataku. Świetnie gubi obrońców na zaslonach, dobra gra na koźlę, fenomenalny rzut, izolacje, podania. Jest to gracz kompletny i to on zrobi dziś wielką różnicę. Jest to seryjny strzelec, a gdy złapie swój rytm to przejmuje mecz. Jeff Teague zagrał ostatnio dobrze dwie kwarty, a później tylko złe decyzję i pasywna gra. Dziś ma wielką szansę na zdominowanie rywalizacji z Wallem, a napewno może to zrobić swobodnie w ofensywie. Wspomniany Miles, Robinson i Ellis zrobią dużo dobrego w rywalizacji z Beal&#39;em i nie tylko. Indiana ma dużą szansę rozstrzelać dzisiejszego rywala. Oni mają dużą siłę rażenia, a ich talent i potencjał nie jest w pełni wykorzystywany. Widać tam wielką głód i pozytywną złość. Bez problemu mogą dziś dyktować warunki. Turner, Teague, Miles i George swoim potencjałem mogą przyćmić każdego rywala. Wizards będą dziś bezradni w rywalizacji z tak zdeterminowanym rywalem. Ich gra nie będzie już tak płynna jak to miało miejsce wcześniej.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Miałem pisać po Alexie analizę na Pacers ale kolacja mnie zatrzymała a teraz to już nie będę powielał typu.
Gram +5 Pacers.
2.130
Pinnacle
No to napiszę parę słów już od razu mi ta linia wpadła w oko i pograłem w temacie.
Waszyngton pięknie idą ale no kurczę kiedyś trzeba odpocząć bo okaże się że oni się wyprztykają na regularze.Teraz trzeba trochę odpuścić a Pacers dzisiaj nie odpuszczą ostatnio przegrali z nimi więc dzisiaj będą cisnąć.Prawda jest taka że Indiana w końcu odpaliła i oni są teraz w sztosie przegrali z Clevland ale ja bym tym się nie przejmował.
Dzisiaj postawią ciężkie warunki a jeśli Goerge zagra na swoim poziomie to jestem spokojny o ten handicap.
Swoją drogą co gra Waszyngton to kosmos w PO będą mocarzami.
Indiana też się rozkręcĂŹła a lubię tę organizację obejrzał bym mecz ale niestety praca jutro powtórka obejrzę.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Ja dzisiaj nie mam zbyt pomysłu, ale do dubla polecam

Nets - Heat under 220 @1.52✅✅✅ 99-108 Izzy Pograne z Ostrogami :]

Heat jest na fali, ale przez cały sezon co miesiąc schodzi ze średnimi punktów tak swoich jak i przeciwnika, dodatkowo jedna z najniższych średnich występuje po 1 dniu odpoczynku, czyli tak jak teraz. Nets w ostanich 6 meczach mają średnią 200 punktów (nie licząc OT z Wizards). W ostatnim spotkaniu tych drużyn padło również równo 200 punktów i według mnie te czynniki (zniżkowa tendencja Heat i słaba skuteczność Nets + ostatnie spotkania tych drużyn) przemawiają za tym betem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP


Marc Gasol over 31,5 pkt + zbiórki + asysty @ 1,83 -&gt; Bet365​
⛔


&#39;&#39; Steve Kerr wasn&#39;t optimistic about getting Zaza Pachulia or David West back before All-Star Break. Said there&#39;s no reason to rush. &#39;&#39; Ostatnio gram konsekwentnie na podkoszowych a słowa Kerra tylko mnie w tym utwierdzają. GSW zostaje praktycznie z 2 wysokimi: McGee i Green. Gasol statystycznie w tym sezonie 20,8 PPG 6,1 RPG oraz 4,1 APG na 47% z gry. Przebywa najwięcej min na parkiecie pośród graczy Memphis, jest pierwszym rzucającym oraz pierwszym punktującym. Hiszpan w tym sezonie zaczął wreszcie trafiać porządnie z dystansu. Przez całą karierę nie oddawał praktycznie rzutów zza linii 7,24m ( 10/62 przez 8 sezonów). W tym sezonie czuje się pewnie na obwodzie i rzuca sporo. Prawie 4 rzuty na mecz 76/188 na 40% z gry. Naprawdę wielki rozwój tego zawodnika jeśli chodzi o dystans. Memphis to bardzo zbilansowana ekipa, teoretycznie nie ma lidera, jednak na parkiecie widać że szukają Gasola. Memphis to bardzo niewygodna ekipa, grająca tą wolną, kontrolowana koszykówkę ze świetną defensywą. GSW w tym sezonie już 2 razy przegrali z Memphis( w FedEX Forum 110-89 oraz w Oracle po OT gdzie GSW prowadziło nawet blowem w pewnym momencie) . Memphis u siebie wygrali 18/27 spotkań pokonując takich tuzów jak: Cleveland, Spurs, Toronto czy właśnie wspomniane GSW. Chęć rewanżu po stronie GSW niesamowita, ale czuję że Grizzlies tanio skóry nie sprzedadzą. Jakiś niski wynik widzę i close game pokryty overem Gasola. Polecam i pozdrawiam. Rambo.
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
Mam fajny dubel do gry tak mi się wydaje: Miami Heat - Nets under 222.5 1.40@ + wizards - pacers.
AKO 1.97
Pierwszy Typ w dziale i plus ✅ ✅jak miło ???? 108-99 oraz Wizards win 112 - 107 ;)

1. Typ głównie oparty na statystykach, Nets w ostatnich 10 meczach rzucali średnio 99.7pkt, Heat natomiast średnio 101.6 pkt na gre. Dodatkowym atutem dla tego typu jest fakt że nie zagra D.Waiters (15.5PPG) który w ostatnim meczu przeciwko Netsom rzucił 24 pkt. Drużyny w ciągu ostatnich 3 lat tylko raz przekroczyły granicę 220 pkt, a dokładnie 221 pkt 12.10.2016. Przy nieobecności jednego z liderów Heats nie spodziewam się overa w tym meczu, a na pewno nie przekroczenia granicy 220 pkt.
2. Wizards u siebie 17 wygranych gier z rzędu i pechowa, w pewnym sensie przegrana z Cavaliers po niesamowitym rzucie LBJ za 3 i popisach Irvinga w dogrywce. Następnie mecz w Brooklynie i kolejna dogrywka po słabej ostatniej kwarcie na którą wchodzili z 7 pkt prowadzeniem. Mecz wygrali ale minuty leciały, mimo to tak jak trener Wizards powiedział po wygranym meczu z Nets, że muszą skypić się na następnym meczu. Beal Gortat i Wall nie zwalniają tempa, i Wizards po 2 dziwnych meczach w których mogli 2x spokojnie zwyciężyć, wracają do domu by zagrać z Indiana Pacers które zagra dziś bez T.Younga.(11.5 ppg). Wydaje mi się że Wizards wrócą dziś na właściwe tory a Beal i Wall nie będą tak pudłowali jak z Netsami.

Poza tym masówka na Pacers a tego nie lubię. Mimo sympatii do obu drużyn Wizards nie powinni odpuścić tego meczu, następny wyjazdowy owszem ale nie u Siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
New York Knicks - Denver Nuggets 1 1,83 Bet365 123:131 ⛔⛔

Dość wysoki kurs na NY, aż żal nie spróbować. Denver dzisiaj bez 3 podstawowych graczy w rotacji tj. Gallinariego, Farieda i Mudiyaya. Jest to potężne osłabienie Bryłek i myślę, że Knicksów jak najbardziej stać, żeby w obliczu takich absencji rywala, przechylić szalę na swoją korzyść. Co więcej w NY nie zobaczymy dziś Noaha, a wg mnie jest to spore wzmocnienie, ponieważ O&#39;Quinn wnosi zdecydowanie więcej do zespołu. Denver na wyjazdach nie zachwyca, ostatnie 3 mecze przegrane a na ostatnie 7 meczów w Nowym Yorku wygrali 2 razy, także myślę że warto zaufać Carmelo i spółce bo wciąż mają o co grać.

edit:

ale zawód.... mieli juz nawet +12 ...
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Nuggets +12 1.95 Pinnacle
Nuggets win 8.50 Unibet
Przyglądam się ostatnimi czasy sytuacji w Cavs i powtarza się w kółko gadka o tym ile to grają minut najważniejsi gracze, że potrzeba odpoczynku itp. Trener mówi o konieczności posadzenia big3 od czasu do czasu na jakiś mecz na ławce. No i rzeczywiście, patrząc w statystyki widać że LBJ jest liderem minut rozegranych w tym sezonie (37.7), Irving też jest w czołówce(35.2). Dzisiaj nie powiem trochę liczę że nastąpi właśnie ten mecz odpoczynku, okazja jest idealna. Cavs grają back2back, a następny mecz mają dopiero we wtorek w Minneapolis. Jest dużo czasu na odpoczynek. A jeśli trener posadziłby ich na ławce, obecne kursy na Nuggets bardzo zachęcające.
Ale żeby nie było że takie wróżenie to mój jedyny argument, to trzeba dodać że akurat Denver to nie są już tacy chłopcy do bicia jak w zeszłym roku, a dosyć niewygodny rywal dla zmęczonych Cavaliers. Jest to młoda, szybko grająca ekipa. Podobnie jak Cavs, w czołówce zdobywanych punktów, grają w piątym najwyższym tempie ligi.
Jak na razie z potwierdzonych absencji - Shumpert out w CLE, Gallinari w DEN. Nie ukrywam że liczę na dołączenie do tej listy big 3 z Cleveland.
Także podsumowując, wymęczonym graczom z Cleveland trafia się dzisiaj wyjątkowo niewygodny rywal, który swojej szansy upatruje właśnie w zabieganiu LBJ i spółki. Handicap +12 na Nuggets od rana wydawał mi się dobrą opcją, nawet gdy zagrają w pełnych składach. Jeśli zaś potwierdzą się moje przypuiszczenia, albo nawet minuty liderów zostaną trochę ograniczone, kursy na Nuggets będą stanowiły spore value. Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maxti 234

maxti

Użytkownik
Los Angeles Clippers przeciwko szerszeniom zagrają juz o 23, pojedynek bez wyraźlego faworyta co pokazują kursy dlatego też gram na over zawodnika w meczu.
Amerykanin z średnią 15,4 pkt na mecz jest tuż za Griffinem i nie obecnym z powodu kontuzji Paul&#39;em.
Do postawienia na niego przekonują statystyki z Hornets, ostatnie mecze to 26 i 17 punktów dziś nie może być inaczej mecz pewnie nie rozstrzygnie się w drugiej czy trzeciej kwarcie więc powinien być długo na parkiecie.
Przez ostatnie 5 spotkań nie grzeszył skutecznością więc podobnie jak całe Clippers dziś się to zmieni. początek o 23.00 transmisja w Canal + sport

JJ Redick over 15.5 Betclic@1.85⛔

⛔⛔ Nie musiał, tym mogę się jedynie pocieszać po nieudanym zakładzie, nie wszedł w mecz podobnie jak całe LAC, a potem było juz komu rzucać świetna gra zmienników ustawiła mecz,
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 166

khamilos

Użytkownik
Charlotte Hornets - LA Clippers
Typ: LA Clippers -4.00 pkt
Kurs: 3.10
Bet365

Dobry, pewny Typ !
Zaraz analiza
Spotkanie za 40 minut się zaczyna !!!
&quot;Jakby taka argumentacja działała w typowaniu NBA...&quot; ;-) Nie ma pewnych typów, nie tylko w NBA. A w tym meczu wszystko wskazuje na LAC, kurs niemiłosiernie kusi 2,30, piękny dog. Mi natomiast bardzo nie pasuje to słabe ostatnio Charlotte jako faworyt...więc ich pogram ML ⛔ 1.75 Marathonbet.
PS. Na forum prawie niezauważenie przeszła piękna seria 13W Miami...oj dali zarobić w ostatnich tygodniach. Jak przegrywać to oczywiście nie z topem tylko jakimś ogórkiem,więc wchodzę w 76ers +3,5pkt ✅ 2.0 Marathonbet. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom