>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 8.02.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
matess27 44

matess27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Crotone -Juventus
Typ: over 2.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: BET365
Analiza:
Witam dzisiaj postanowiłem przyjrzeć się meczowi pomiędzy Crotone a Juventusem. Widziałem już tutaj jedną analizę w której stawia na Crotone z x wiadomo mecz na wyjeździe wcale nie musi być łatwy i beniaminek może trochę napsuć krwi faworytom. Ja postanowiłem postawić tutaj jednak na bramki. Ofensywa Juve jest bardzo mocna z Higuainem na czele z drugiej strony zmierzy się z najlepszym strzelcem Crotone w tym sezonie czyli Falcinelli który ma 8 bramek na koncie co jest dobrym wynikiem jak na standardy jego zespołu. Juve na wyjeździe strzela ale i traci bramki ta obrona nie jest tak szczelna ja w poprzednim sezonie na ostanie 6 meczy na wyjeździe podopiecznych Allegriego w 5 padł over 2,5 jedynie w ostatnim meczu z Sassuolo było 2 0. Crotone u siebie gra przyzwoicie wiekszość punktów zdobyli właśnie na własnym stadionie bo aż 11 z 13 jakie mają na swoim koncie, bramki także strzelają cześciej u siebie. Myślę że są w stanie strzelić chociaż bramkę nawet jeżeli nie to myśle że Juventus nie powien mieć problemów z zdobyciem 3 goli. Liczę że widowisko powinno być ciekawe.
Jeśli chodzi o składy to w Crotone Cristeig i najprawdopodobniej Rohden.
W Juventusie w kadrze meczowej zabraknie: Chiellini, Marchisio i Mandragora kontuzje nadam ma Lemina. Najprawdopodobniej zagrają 4 obrońców bo ostatnio daje to fajne wyniki.
Przewidywane składy
Crotone (4-4-2): Cordaz; Rosi, Ceccherini, Ferrari, Martella; Nalini, Capezzi, Barberis, Stoian; Falcinelli, Trotta
JUVENTUS (4-2-3-1): Buffon; Dani Alves, Barzagli, Bonucci, Asamoah; Marchisio, Pjanic; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain
Jeśli chodzi o H2H to grali ze sobą 2 razy.
Juventus Crotone 5 : 0
Crotone Juventus 0 : 3
Crotone to nie jest drużyna która lubi murować bramkę co na pewno sprzyja dobremu widowisku z wieloma bramkami. Powodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Francja,
Godzina: 14.10
Spotkanie: Janowicz J. Sela D.
Typ: Wygra Sela
Kurs: 2.36
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mówią że ten kto gra na JJ ma nie po kolei w głowie, wiec idę dziś za tym rozumowaniem. Kompletnie nie rozumiem czemu polak jest faworytem w tym meczu. Chyba tylko za tą przegraną 5 setówkę w AO. We Francji były oznaki jakiejś dobrej gry, ale niestety JJ przegrał ze słabym Marianno. Co do przeciwnika. Dobrze wszedł w rok awans do 2 rundy w AO, jakaś forma jest. Jedyna szansa dla JJ że wygra ten mecz to to że się w czasie jego trwania nie &quot;odpali&quot; Ale dajmy spokój... szansa na to zerowa. JJ woli być w roli underdoga, dziś w takiej pozycji jest Sela, więc gramy w jego stronę.
⛔ 100
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Towarzyskie
Godzina: 16.45
Spotkanie: Stal Rzeszów (Pol) - Sokol Nisko (Pol)
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: @1.67
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam . W dniu 8 lutego zostanie rozegrany sparing pomiędzy zespołami z Podkarpacia , Stalą Rzeszów i Sokołem Nisko .Nie wyobrażam sobie innego wyniku jak wysokiej wygranej drużyny z Rzeszowa . Stal jest drużyną walczącą o awans do 2 ligi , Sokół występuje w 4 lidze , ale według mnie te drużyny dzieli przepaść jeśli chodzi o poziom . Nie będę się rozpisywać , bo nie ma nad czym się zastanawiać. Liczę mocno na ten typ , powodzenia !
✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Reczna , Dania , kobiety
Godzina: 18:30
Spotkanie: Randers HK - Team Tvis Holestebro
Typ: Team Tvis Holestebro +4,5
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzis przygotowalem bardzo ciekwy mecz mecz z ligi recznej dunskiej kobiet. Spotkanie miedzy 8 i 10 zespolem tabeli. Roznica miedzy nimi to jedynie 1 pkt i w zasadzie obie druzyny maja szanse na awans do strafy play off , choc na razie blizej im to barazy o utrzymanie.W poprzednim sezonie jednak druzyny te znajdowaly sie w gornej czesci tabeli.Warto przyjrzec sie kursom na czyste zwyciestwo Randers = 1,32 , a Holstebro 4,75!! Uwazam , ze faworytem moze byc Randers grajace u siebie , ale nie przy takim kursie na Holstebro! Randers gra takze w EHF , zapewnilo sobie awans dalej , ale gra istatni mecz w niedziele .Ma szanse nawet na 1 miejsce w grupie , do tego dochodza pieniadze za mecze itp , wiec na pewno nie odpsuci tamtego meczu . Jednak majac zepwniony awans w pucharze beda chcialy tez wygrac ten mecz , lecz nie duza roznica bramek ! Warto wspomiec , ze grajac u siebie nie prezentuja sie lepiej niz na wyjazdach!
Ostatni raz w lidze wygraly 18.01.2017 z Ringkoping ( przedostatnia druzyna) , ale tylko jedna bramka . Jezeli mnie pamiec nie myli , janwyzsza ich wygrana w lidze ( nie liczac pucharow Danii) byla z ostatnim zespolem , czyli Skandeborg roznica 5 bramek! Przyjrzyjmy sie teraz Holstebro. W ostatnim meczu przegraly , ale tylko roznica dwoch bramek. Przedostatni mecz - zremisowany. Natomiast 22.01.2017 w meczu z 2 druzyna tabeli - Viborgiem zaprezentowaly sie znakomicie wygrywajac 35-34! W tym meczu co prawda bylo to ich jedyne zwyciestwo , ale pozostale mecze byly przegrane niewielka iloscia bramek ! Mecz z Copenhagen , zespolem z czolowki przegral 4 bramkami. Pozsotale mecze takze , jezeli konczyly sie porazka to bardzo rzadko wieksza roznica bramek , nie lcizac poczatkowej fazy sezonu i meczow z liderem - Midtliylland ! Do tego w bezposrednich starciach miedzy Randers i Holstebro czesciej wygyrwaly zawodniczki tego drugiego zesplu . Jezeli ktos potrzebuje mniejszego , bardziej pewnego do AKO kursu moze wziac handi Holstebro +6,5 kurs 1,25 . Powodzenia!!
⛔ 100
 
S 15

sieradzak

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej VHL
Godzina: 16:30
Spotkanie: Almetyevsk - Izhevsk
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam wszystkich. Dwa dni temu poprawnie wytypowałem wygraną Granady z Las palmas ,wczoraj niestety nie miałem jak podrzucić na forum typu na Wygraną Romy oraz na over w tym meczu ,z racji braku dostępu do komputera. Dziś już jestem i mam dla Was bardzo bardzo jasny i przejrzysty zakład na wynik meczu w Rosyjskiej lidze hokeja VHL. Mierzą się ze sobą drużyny kolejno z 11 miejsca w tabeli oraz 17. Jestem wielkim fanem hokeja i stale śledzę Rosyjskie ligi. Kurs 1.75 ,dla mnie bomba. Gospodarze są absolutnym faworytem tego meczu ,a goście nie mają najmniejszych szans dziś. Bardzo polecam ten typ ,nie będę podawał statystyk ,historii klubu ,bo absolutnie jest to przynajmniej w tym wypadku kompletnie niepotrzebne. Pozdrawiam
✅ 75
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport - ESL Pro League
Godzina: 21:20
Spotkanie: Faze - Heroic
Typ: Heroic
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś w ramach ESL Pro League zobaczymy starcie ćwierćfinalisty majora w Atalancie a drużyną Heroic. Drużyna Faze rozegrała 2 mecze w profesjonalnej lidze ESL, oba znacząco przegrała z polską formacją Kinguin co było dość sporym zaskoczeniem mimo iż Polacy są ostatnio w bardzo dobrej formie. Po majorze w drużynie Faze doszło do jednej bardzo istotnej zmiany, mianowicie aizy został zastąpiony przez jkeam&#39;a. Wczoraj było widać, że ta drużyna potrzebuje trochę czasu aby ponownie się zgrać bo jak wiadomo gdy dochodzi do zmiany zawodników jak w innych sportach drużyna od razu nie gra na najwyższym poziomie. Myślę, że dziś drużyna Heroic wygra przynajmniej jedną mapę, ja stawiam na ich zwycięstwo na mapie de_overpass która należy do jednej z ich ulubionych. Popieram się również tym, że drużyna Heroic również zagrała dwa mecze w ramach tej ligi przeciwko drużynie NiP&#39;u i oba mecze gładko wygrała co mnie osobiście nie zaskoczyło bo legendarna Szwecka formacja od momentu odpadnięcia z kwalifikacji do majora w Atlancie gra strasznie słabo. Podsumowując, kursy wystawione przez bukmachera są bardzo korzystne, nie wiem dlaczego drużyna FaZe jest aż tak faworyzowana. Porównując formę obu zespołów to obecnie w lepszej jest Heroic,dodatkowo w drużynie Faze doszło nie dawno do zmiany w zespole. Myślę, że dziś Heroic zatriumfuje na overpassie na korzyść ćwierćfinalisty majora sprzed niecałych 2 tygodni.
Link do meczu: flashscore.pl/mecz/n54QNrq8/#szczegoly-meczu
⛔ 100
 
adero 182

adero

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Crotone -Juventus
Typ: Juventus (-2)
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzis zaryzykuje i zagram na wysoka wygrana Juve (-2).Beniaminek z gory skazany na pozarcie ale rozne cuda juz w pilce sie dzialy.Crotone gra bardzo slabo na wyjazdach i ich jedynym ratunkiem na pozostanie w Seria A to punktowanie u siebie jednak dzis raczej im sie ta sztuka nie uda.Juventus naszpikowany swietnymi zawodnikami raczej nie bedziem ial problemow ,zeby ograc beniaminka ale czy zdola wygrac az 3 bamkami?przekonamy sie wieczorem.
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Niemiec
Godzina: 18:30
Spotkanie: SF Lotte - TSV 1860 Monachium
Typ: X2
Kurs: 1,43
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Zastanawiałem się tutaj nawet nad tym, by postawić na wygraną TSV ale ostatecznie wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem jest tutaj podparcie tego typu remisem. Goście w mojej ocenie nie powinni przegrać tego meczu. Wprawdzie słabo grają na wyjazdach ale Lotte to zespół występujący szczebel niżej w ligowych rozgrywkach a do tego na własnym stadionie też rewelacji nie grają. Gospodarze z dwoma absencjami na ten mecz, nie zagrają obrońca Wendel (19 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i nowy nabytek obrońca Haitz ściągnięty z Aachen. U gości więcej absencji i po ich stronie nie zobaczymy dzisiaj obrońców Adlunga (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Uduokhai (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Rodneia (3 występy w tym sezonie) i Buscha (3 występy w tym sezonie), pomocników Matmoura (13 występów w tym sezonie), Kargera (5 występów w tym sezonie), Neuhausa (4 występy w tym sezonie) i Boya (bez występu w tym sezonie) i napastników Moldersa (16 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie), Andrade (7 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Simona. Sporo tych absencji w obozie gości ale mimo tego uważam, że sobie poradzą i przynajmniej tego meczu nie przegrają. Ofensywnie drużyna z Monachium jest zdecydowanie zespołem silniejszym i myślę, że sobie poradzą. W składzie jest nowy nabytek Duńczyk Gytkjaer, który w barwach Rosenborgu, został królem strzelców w najwyższej klasie rozgrywkowej Norwegi i jest to bez wątpienia spore wzmocnienie TSV w tej drugiej części sezonu. Jest jeszcze Olic, Liendl, Aycicek, Aigner także zespół nawet mimo tych absencji wygląda na papierze bardzo dobrze i z zespołem z 3 ligi powinien się uporać a przynajmniej nie przegrać w regulaminowym czasie gry.
⛔ 100
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia FA Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester - Derby County
Typ: Derby/Derby - do przerwy/ na koniec meczu
Kurs: 7,0
Bukmacher: Bet365
Czysta 2 została wytypowana przez kolegę dużo wcześniej, wiec nie pozostaje mi nic innego jak spróbować typu, że Derby juz po pierwszej połowie będzie wygrywało i utrzyma zwycięstwo na koniec meczu. Popieram analizy mikkiego oraz chkaplana i niewiele wiecej mogę dodać. Wszyscy widzimy, że Leicester City to nie zespół z poprzedniego sezonu, ostatnie ich mecze pokazują, że są bez formy. W lidze idzie im tragicznie i grają naprawdę fatalnie. Powodem może być to, że Mahrez który wrócił z pucharu narodów afryki nie zachwyca, a do tej pory był ich motorem napędowym, Vardy nieskuteczny do tego stopnia, że nie potrafi oddać celnego strzału, w środku pomocy dziura od początku sezonu, a na środku obrony dwaj powoli obrońcy, którzy mają najlepsze lata za sobą . Jeśli dziś zagrają tak jak robią to ostatnio to Derby ma duze szanse na pewne zwycięstwo. Powodzenia wszystkim grającym na ten typ.
⛔ 100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Tønder - GOG
Typ: Powyżej 53,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu w którym oferta jest bardzo bogata i można przebierać w spotkaniach. Wczorajsza analiza odnośnie Pucharu Niemiec dała zwycięstwo po atrakcyjnym kursie co cieszy i motywuje do kolejnych analiz. Zdecydowałem się dzisiaj na jedno z czterech rozgrywanych meczy w lidze duńskiej. Najbardziej zaciekawiła mnie linia jaka obecnie ustawiona jest na to spotkanie, która pozytywnie mnie zaskoczyła bo jest po bardzo korzystnym kursie, dodatkowo jedni jak i drudzy grają bardzo ofensywnie, a mecze z ich udziałem kończą się zazwyczaj powyżej 55,5 bramek. Dlatego uważam, że linia którą proponuje na ten mecz pokryje się bez większych problemów. Gospodarze nie są stawiani w tym spotkaniu w roli faworyta tylko goście, którzy w ligowej tabeli utrzymują mocną szóstą pozycję, natomiast gospodarze są przedostatnim zespołem w lidze. Tønder w ostatnim meczu zremisował z Ribe-Esbjerg 28:28, uległ silnemu Aalborgowi 22:28,przegrał z Århus 33:29 oraz z Holstebro 23:28. W przypadku gości ostatnie wyniki wyglądają dużo lepiej, wygrali z Århus 33:27, ulegli Holstebro 30:29,wygrali z bardzo doświadczonym i silnym czołowym zespołem ligi 34:28. Jak widać goście od kilku spotkań są w gazie, a cieszy najbardziej że rzucają średnio trzydzieści bramek na mecz i to samej czołówce, a w przypadku drużyn grających na zapleczu śmiem twierdzić że tych bramek będzie znacznie więcej niż trzydzieści, do tego gospodarze rzucają w granicach dwudziestu sześciu bramek na mecz. Bezpośrednie pojedynki jedynie bedą potwierdzeniem moich słów,do tej pory grali ze sobą trzy razy i padły następujące wyniki 21:37, 36:31 oraz ostatni mecz 27:29, dlatego nie sądzę aby dzisiaj zwolnili tempo.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Niemiec
Godzina: 18:30
Spotkanie: SF Lotte - TSV 1860 Monachium
Typ : over 2.5 gola
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jedna z rewelacji Pucharu Niemiec drużyna Lotte ma ogromną szansę awansu juz do ćwierćfinału , do tej pory wyeliminowali już Werder no i ostatnio Leverkusen tak więc dziś liczę że zostawią na boisku całe swoje serca aby dać swoim fanom sporo radości a jest ku temu szansa bo podejmują 1860 czyli zespół któy walczy o być albo nie być w II Bundeslidze ale na pewno goście tutaj powalczą dlatego też liczę że gole dziś powinni paść a że w meczach z udziałęm Lotte przynajmniej 3 bramki jak dotąd padały to i dzis liczę na over 2.5 po całkiem dobrym kursie !
⛔ 100
 
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Seria A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Crotone-Juve
Typ: 1 połowa-Juve win
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bwin
Analiza: Witam! Na dziś wybrałem spotkanie z ligi włoskiej, pomiędzy Crotone a Juventusem. Crotone z dorobkiem 13 punktów co daje tej drużynie przedostatnie miejsce w tabeli i Juve lider ligi z 54 punktami na koncie. Myślę żę ekipa z Turynu spokojnie wygra ze swoimi przeciwnikami i zrobi to już w pierwszej połowie. Mając takich zawodników nie mogą przegrać z drużyną z dołku tabeli. Według mnie nic dzisiaj nie przemawia za wygraną gospodarzy o Juve wygra ten mecz. Ostatnie dwa spotkania pomiędzy tymi to wygrane Juve.
⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Sofia
Godzina: 18:30
Spotkanie: Damir Dzumhur vs Andreas Seppi
Typ: Seppi 2-0
Kurs: 3.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Troszeczkę nie rozumiem tych kursów na Seppiego.Patrząc na ostatnią formę obu panów jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Włoch.Seppi bardzo fajnie zaprezentował się na Australian Open.Pokonał tam Mathieu, Darcisa a przede wszystkim Kyrgiosa co już jest dużym osiągnięciem.Co prawda Australijczyk zachowywał się wtedy jak dziecko ale cierpliwość Seppiego zasługuje na spore brawa.Odpadł dopiero w meczu z Wawrinką który grał wtedy świetny mecz a Andreas musiał uznawać jego wyższość dopiero po tie-breakach.Wcześniej Andreas grał w kratkę a pewnie i z bilansem ujemnym ale od AO widać że forma rośnie.Ostatnio w Davis Cupie pokonał Carlosa Berloqa 3-1.W następnym meczu miał on grać w decydującym o wyniku spotkania Argentyna-Włochy meczu jednak został zastąpiony przez Fogniniego, nie będę ukrywał że sam nie wiem z jakiego powodu.Teraz przejdźmy do Dzumhura.Początek tego sezonu bardzo przeciętny.Zaczął od turnieju w Chennai gdzie łatwo 2-0 przegrał z Dudim Sela.Nastepnie na Australian Open odpadł po 5-setówce z Troickim gdzie nie potrafił wykorzystać slabszej dyspozycji zagotowanego Serba.Ostatnio także brał udział w Davis Cupie w meczu przeciwko Polakom.Z młodziakiem Hurkaczem wygrał w 3 setach jednak dał się łamać raz po razie i gdyby Polak był w stanie trzymać swój serwis to możliwe że Bośniak wyszedł by z tego spotkania jako przegrany.Z Majchrzakiem nie zagrał bo Polak oddał spotkanie walkowerem.Ostatnie wyniki jak dla mnie zdecydowanie wskazują na zwycięstwo w 2 setach Seppiego i jeśli zaprezentuje on swój poziom to Dzumhur nie powinien tutaj mieć nic do powiedzenia na co osobiście liczę.Kurs 3 na to zdarzenie na pewno jest bardzo ciekawy i warto go spróbować.Powodzenia!
⛔ 100
 
R 7

raf.lub

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Grecja, Puchar Grecji
Godzina: 18:30
Spotkanie: Olympiakos Piraeus - Atromitos Ateny
Typ: Olympiakos (handi -1,5)
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Na dziś proponuję Puchar Grecji i spotkanie pomiędzy Olympiakosem, a Atromitos. Jak wiadomo Olympiakos jest zdecydowanie najsilniejszą grecką drużyną. Mecze u siebie wygrywa niemal za porzędem, większość z przewagą przynajmniej 2 bramek. W ostatnich 6-ciu meczach na swoim terenie tylko raz nie pokryli handi. Goście z kolei w ostatnich 5-ciu meczach wyjazdowych 3 remisy oraz 2 porażki (pokrywające handi), wszystkie te mecze przeciwko słabym drużynom. Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami (3x w 2016r) kończyły się zwycięstwem Olympiakosu u siebie 4:0 i na wyjeździe 1:0 oraz zwycięstwem Atromitosu 3:1 na własnym boisku. Stawiam dziś na pewną wygraną gospodarzy.
⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: BVB vs Hertha Berlin (puchar Niemiec)
Typ: BVB i powyżej 2,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet365
Godz. 20.45
ANALIZA
Witam. Na początek słów kilka do wczorajszego typu- ten minimalizm Bayernu póki jest Neuer w formie to im się będzie udawało, bo wczoraj gdyby nie bramkarz to Bawarczycy by ten mecz w końcówce nawet przegrali. Co do dzisiaj- Długo się zastanawiałem co dzisiaj dać i czy w ogóle coś dać. Po długich przemyśleniach postanowiłem dać jednak na BVB, aczkolwiek nie byłem do końca pewien. Jednak po przemyśleniach postanowiłem na nich postawić, a dodatkowo w meczu musimy zobaczyć minimum 3 bramki by zakład był trafiony. BVB ostatni mecz na Signal Iduna Park przegrali z Bayernem w sierpniu 2016 (superpuchar) od tego czasu remisy i zwycięstwa (z tego niektóre pokaźne). Hertha wyjazdy ma słabe, w bundeslidze tylko 2 zwycięstwa i 3 remisy. Bezpośredni pojedynek tych drużyn to w tym sezonie w rundzie jesiennej na obiekcie w Dortmundzie był remis 1-1, natomiast co też ciekawe w poprzedniej edycji pucharu Niemiec ekipy te trafiły na siebie w półfinale, gdzie BVB z Berlina przywiozła awans do finału ogrywając Herthę na ich stadionie 3-0. Składy wydelegowane na dzisiejsze spotkanie wyglądają tak:
Borussia Dortmund:
Bürki – Ginter, Sokratis, Bartra, Schmelzer – Weigl – Pulisic, Castro, Kagawa, Schürrle – Aubameyang
Ławka rezerwowych: Weidenfeller, Piszczek, Merino, Dembélé, Guerreiro, Mor, Reus
Zagrożeni absencją: Götze
Nie zagrają: Bender, Sahin
Trener: Thomas Tuchel
Hertha BSC: Jarstein – Pekarik, Langkamp, Brooks, Plattenhardt – Stark, Skjelbred – Haraguchi, Stocker, Esswein – Ibisević
Ławka rezerwowych: Kraft, Darida, Mittelstädt, Baumjohann, Lustenberger, Schieber
Zagrożeni absencją: Kalou
Nie zagrają: Weiser, Duda, Kurt
Trener: Pal Dardai
(info z oficjalnej strony BVB), widzimy, że trener dał odpocząć Piszczkowi, ale nie odpuszcza o czym świadczy chociażby fakt, że w bramce zobaczymy pierwszego bramkarza- Burke a nie Weidenfellera jak wcześniej delegował na puchary. Hertha również w miarę najsilniejszym składem, więc będziemy świadkami ciekawego widowiska, mam nadzieję otwartego meczu i bramkowego, z którego zwycięsko wyjdzie BVB. Obie ekipy w lidze są wysoko i dzieli je tylko punkt, więc mecz tym bardziej może być ciekawy. Ogólnie ciasno jest w górnej części tabeli i tam teoretycznie nie można sobie pozwolić na stratę punktów. BVB najchętniej uniknęła by dogrywki, bo za tydzień mecz LM, jest to początek sezonu, więc nie może być jeszcze mowy o zmęczeniu i odpuszczaniu, więc szykuje Nam się arcyciekawe widowisko i mam nadzieję, że BVB nie rozkojarzy się już i nie będzie myślami w Portugalii (za tydzień LM i mecz z Benficą) tylko w 90 minut upora się z Herthą, która też dzielnie będzie walczyła i pokusi się chociaż o bramkę- taki idealny wynik to 2-1 a jak będzie to zobaczymy.
Powodzenia i pozdrawiam
⛔ 100
 
black-star 20,7K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Copa dp Brasil
Godzina: 23:30
Spotkanie: Sao Bento - Parana
Typ: Over 3,5 bramki
Kurs: 5,1
Bukmacher: Unibet
Piłkarze Sao Bento po pięciu zwycięstwach z rzędu na własnym stadionie w końcu doznali porażki. W tym spotkaniu maja bardzo duże szanse na uzyskanie korzystnego dla siebie rezultatu. Na własnym terenie strzelają bardzo często. Parananie wyjeździe nie udało się zwyciężyć od 2 lipca ubiegłego roku, czyli dokładnie od 12 rozegranych spotkań. Od wtedy również w każdym rozegranym przez siebie spotkaniu na stadionach rywali tracą co najmniej jednego gola. Parana jednak bardzo dobrze radzi sobie ostatnio na własnym boisku i dużo strzela, więc nie sądzę, że w pucharze podda się bez walki. Faworyta znacznego tutaj moim zdaniem nie ma, a obydwie drużyny mają spore dziury w obronie. stawiam dziś na kilka bramek.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom